Įkraunama...
Įkraunama...

Pleiskanos. Siaubas II

http://www.supermama...?...c=1226&st=0
Sena tema

Kadangi "netyčia suvalgiau" seną temą, tęskim toliau.

O kokia nuomonė apie Seborin šampūną nuo pleiskanų?
Atsakyti
QUOTE(lašišos file @ 2010 03 14, 09:26)
Pamatytų MB kaip Head'n Sholders kritikuojama doh.gif Pasakytų, kad geresnio šampūno gyvenime nera turėjęs. Nemaino į jokį kitą. Matyt jau kokį 20 metų naudoja (nuo pat pirmos reklamos) bigsmile.gif
Bet, turiu pasakyti, kad jo oda toookio riebumo.. doh.gif Matyt, todėl ir tinka. Gal jei išsiplautų galvą su Panten irgi tas pats būtų kaip ir jums.

as galvoju kad kekvienas turi issirinkti sampuna pagal save ,juk kekvienam vis skirtingai priemone veikia ax.gif
Atsakyti
Noriu paklaust:niekad gyvenime neturejau pleiskanu,siuo metu pradejau naudot naujas priemones plaukams,ir siandien ,o siaube,visa galvos oda pleiskanoja blink.gif ,ar gali but nuo sampuno g.gif ,dar esu kazkur girdejusi,kad cia taip valosi oda,nu net nezinau.Laukiu jusu nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
Man padeda Head and shoulders, bet labai svarbu, kad nebutu kokybes prastos, nes pirktas Norfoj buvo visai kitoks nei Maximoj... sad.gif
Atsakyti
mergaites,kur yra pirkt sulsenos apart "cento"parduotuves? g.gif
Atsakyti
Neskaičiau praeitos temos ax.gif bet dar yra Eucerin šampūnas nuo pleiskanų. Sausai odai prižiūrėti tinkamos priemonės wink.gif Kam įdomu ne tik apie šampūnus, bet ir apie naminius būdus, radau informacijos čia: http://panelems.lt/p...atyti-pleiskanu

Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2010 03 08, 17:05)
Pats baisiausias ir neveiksmingiausias šampūnas nuo pleiskanų man head and shoulders fear.gif Jau toks basybė mega_shok.gif Nuo jo netik, kad pleiskanų nesumažėjo, o kaip tik daugiau atsirado plius nežmoniškas galvos niežėjimas-lyg deginimas doh.gif
Tai laiks nuo laiko sulsena panaudoju thumbup.gif
Dar mąstau išbandyti N.Siberika šampūną nuo pleiksanų g.gif
Gal yra jau išbandžiusių lens.gif
Jam kaip tik nuolaida 40proc. Eurovaistinėje.

as naudoju NS nuo pleiskanu tai nepasakyciau kad labai geras, pirmas 3 savaites gal ir padejo, bet po to vel atsirado pleiskanu, tai dabar kartu naudoju ir sulsena tai viskas tvarkoje, esu labai patenkinta thumbup.gif gal zinot kur galima isigyt sulsenos didesniais kiekiais, nes as perku IKI, o ten tik po 40ml, greit baigias unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 03 22, 18:36)
mergaites,kur yra pirkt sulsenos apart "cento"parduotuves? g.gif





As pirkau iki parduotuveje.ir dar yra sanitex bazeje
man sulsena padeda bet nuo jos labai riealoja plaukai man:(
Papildyta:
o kad kas nors zinotu kiek as sampunu isbandziau,HS visai netiko o dar prie to pradejo niezti oda ir paraudonavo:( turejau mediket,pirmus tris kartus padejo,po to vel pleiskanos,dabar eucerina gydytojas patare,tas pats...tai va sulsena nueme pleiskanas,nors riebaloja plaukai,bet sniegas nekrenta nuo galvos pagaliau
Atsakyti
Mergaitės reikia skubios pagalbos ir patarimų 4u.gif

Nesenai draugė pasakė, kad mano galvos oda kažkokia geltona. Atidžiai pažiūrėjau ir nustėrau - kažkokių geltonai rudų pleiskanų luobas nusėjęs mano galvą. Po juo - nežmoniškai daug sausų pleiskanų, kur ne kur pasitaiko spuogų. Kas tai galėtų būt? Ką naudot? help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 03 22, 18:36)
mergaites,kur yra pirkt sulsenos apart "cento"parduotuves? g.gif


Droge wink.gif
Atsakyti
Naudojau Cutrin BIO+ sampuna, man padejo - pleoskanu neliko. Eurovaistinese parduodamas.
Atsakyti
o aš tai nesukovoju su tom nelemtom pleiskanom doh.gif ko tik aš nenaudojau, galvos oda be proto sausa ir daryk ką nori verysad.gif gal žinot kokį natūralų būdą kovot? populiariuosius šampūnus išbandžiau jau blush2.gif
Atsakyti