Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriauga svorio, nevalgo

Gali būti, kad trūksta mamos pieno.
Atsakyti
Mano sūnui jau šešti metai ir mes turime problemu su maisti .Patarkite ką daryti ?Auklytės darželyje barasi kad jis beveik nieko nevalgo jam viskas neskanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urga: 30 gruodžio 2005 - 08:51
O ten, matyt, jam iš tikrųjų neskanu, nes namuose valgo tai, kas skanu.
Atsakyti
Musu beveik 3 metuku dukryte jau 5 dienos kaip beveik nieko nevalgo. Valgyt lyg ir nori, nes pati praso, kad pagamintume ta ar ana, o paima kasni i burna ir sako nebenoriu. Be to, kazkokia vangesne ir nuvargusi, na gal cia del to paties alkio. 2 dienas is eiles miegojo po 4 val dienos miego - mes net issigandom, teisybe pasakius, ejom ziuret ir ja pakelem. Ir plaukai labai slenka, ji pati tokiais mazais kuoksteliais istraukia. Ir paakiai paburke. Nors gal mums ja ir vaidenasdi, nes labai pergyvenam. Rytoj pas savo gydytoja eisim, bet noretume ir Jusu nuomone dar isgirsti. Aciu.
Atsakyti
Laba diena
Sūnus gimė 3560gr 56 cm. Per mėnesį mūsų „mažylis“ priaugo skaičiuojant nuo gimimo svorio 1820gr, o skaičiuojant nuo svorio išrašymo diena 2 kg ir 10gr. Maitinu MP, nenutraukiu. Pediatre pasakė, kad vaikas pats nusprendžia kiek jam reikia pieno, bet man kažkaip neramu, kad vis dėlto per daug. Norėčiau išgirsti Jūsų nuomonė. Ačiū.
Atsakyti
Reikia konsultuotis su gydytoja, daryti tyrimus.
Atsakyti
Viskas yra gerai. Kūdikiui dieta netaikoma. Vėliau svoris augs ne taip sparčiai.
Atsakyti
Laba diena,
aš nuolat skundžiausi, kad mano II dvynė mažai valgo, I tarsi apetitu nesiskundė. Jau penkios dienos kaip pastaroji valgo labai mažai. Per para suvalgo 60 g jogurto ir 200 ml pieno, na dar vakar suvalge puse galkutes. Pamačiusi šaukštą spiegia, jei kaip nors ir įkiši į burną, viską išspjauna. Jai prieš kelias dienas prasikalė jau ketvirtasis dantukas. Tuštinasi ji du kartus per dieną, skystai, nors seniau darydavo tik vieną kartą. Na dar kai ant puoduko sisiojam tai iš užpakaliuko išlašą skysčio. Šias penkias dienas ji labai pasikeitus, seniau nebuvo isterijų, o dabar ji pradejo labai išsirietinėti, spiegti, nuolatos verkia, klykia, net nesuprasi ko. Tačiau nakčia blogai miegojo tik pirmąsias dvi nevalgymo dienas. Dabar nakčia miega puikiai. Apie burnytę atsirado išbėrimai su pūlinukais, jų nėra labai daug, kai miega ir netrina veiduko jų mažėja, patrynus padaugėja. Ar tai gali buti dantų įtaka, gal reik konsultuotis su daktaru. Labai ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Panašu, kad mergaitei funkcinis virškinimo sutrikimas (gali būti ir dėl dantų dygimo, ir viruso pasekoje, ar dėl dietos pažeidimo). Tokiu atveju vaiko nereikia prievartauti valgyti - dėl to ji gali ir isterikuoti. Tegul valgo, kiek nori, daugiau geria skysčių. O dėl bėrimų, reikia pasitarti su gydytoja, nes tai gali būti pūlinga odos infekcija.
Atsakyti
Laba diena,
mano sūneliui 1 m., beveik nieko nevalgo, tik gerai geria mišinuką ir karvės pieną( retai). Gaminu pilnom porcijom, bet didesnę pusę išmetu. Sriubos su mėsa visai nevalgo, gal 2-3 šaukštelius; košės galima dar įkišti ax.gif Trynio nievalgo, jogurto taip pat. Noriai valgo varškytę Danonki ir tyreles( vaisines iš stiklainių, mano darytas nevalgo).
Norėčiau paklausti, ar yra kokie vitaminai, kurie " sukeltų" vaiko apetitą?
Dėkuj
Atsakyti
Laba diena,
Gerb.gydytoja,
Mazylei rytoj(2006 12 17)bus 2men.jau kelias dienas pastebejau,kad dukryte blogai valgo t.y sumazejo maitinimu per diena,o ir kai pradeda zysti,tai neuzilgo paleidzia kruti.Jau kuri laika turime problema,kudikis negali prakakoti,tenka padeti...uzkiereja vyduriai.
Atsakyti
Laba diena,

Dukrytei siuo metu 5 men. ir 2 sav. Sveria 6500 g. Nuo gimimo nebuvo labai gera valgytoja, vis reikdavo priminti, kad reikia valgyti.
Dabar pradejau duoti Milupa pieniskos ryziu-kukuruzu kosytes. Suvalgo tik apie 40 g. Maitinu taip pat misineliu Milupa su sumazintu laktozes kiekiu. Pradejus duoti kosytes, misinelio per para isgeria tik apie 700 ml. Valgom 5 kartus per para. Kartais, tarp maitinimu dar geria apie 30 ml sulciu. Nerimauju, ar ne per mazai ji valgo?Kosyte vagom per pietus, po to is karto jai pasiulau misinuko, bet suvalgo tik apie 40 ml ir tai nenorom.Gal nereikia po koses duoti is karto misinuko?Apskritai, labai retai pati papraso valgyt. O gal as per anksti su buteliuku prisistatau?
Busiu labai dekinga uz atsakyma!
Atsakyti