Įkraunama...
Įkraunama...

Nepriauga svorio, nevalgo

Nepatinka žindukas. Pakeiskite į kitą.
Atsakyti
Laba diena Gerb. gyditoja
Savo 5savaiciu amziaus kudiki maitinu krutimi. Pradzioje vaikas valgo godziai o antroje valgymo puseje, pradeda verkti (piktai ir garsiai). Kai vel bandau duoti jam kruti tai vaikas godziai ja ciumpa, bet tuoj pat pradeda rekti. Kartais verkdamas jis dar nori valgyti, o kartais jau nori miego. Bandau raminti, taciau iprasti raminimo budai nelabai padeda (krutis, migdymas ant mano pilvo, soske arba nesiojimas, kalbinimas). Pirmas dvi savaites ,vaikas, maitinamas nereke (na nebet jam is burnos issprusdavo spenelis)
Nors gimdymas buvo sunkus (naudota vakumine pompa) bet regis, vaikas nera labai nervingas. Mano speneliai neploksti ir pieno turiu pakankamai.

Prasau atsakykite:
Del kokiu priezasciu vaikas valgydams verkia?
Kaip verkianti vaika nuraminti?
Ar verkianti vaika dar bandyti maitinti?

Dekui uz atsakyma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrelija: 28 vasario 2005 - 15:12
O kiek laiko vaikas valgo. Jis pavalgo per pirmas 10 minučių, o maitinti reikėtų apie 20-30 minučių. Jei jis maitinamas ilgiau, gal būt dėl to ir pyksta.
Dar kūdikis gali verkti valgydamas dėl to, jei jį vargina pilvo pūtimas, arba neteisingai žinda, suėmęs tik spenelį- taip jam ir sunku žįsti, ir priryja daug oro, kuris gali likti žarnyne iki kito maitinimo, o pradėjus valgyti, kada pradeda judėti žarnynas, susikaupę dujos raižo pilvą.
Būdą, kaip nuraminti kūdikį, atranda pati mama.
Atsakyti
Laba diena!
Norejau paklausti,kaip primatinti mazesnio svorio kudikius? Dukrai 5 men.,sveria 6.800.Darzoviu kose valgo l.blogai,pieno misinio isgeria 700g per para.Vaisiu tyrele valgo,bet irgi nedaug.Ar yra kokiu nors priemoniu apetitui gerint? Gal reikia duoti grudines koses vietoj darzoviu?
Aciu!
Atsakyti
Daržoves kūdikiui duoti reikia kasdien, nesvarbu, kad blogai ir nenoriai valgo,įpras. Dabar galite pradėti pratinti prie kruopų košių- jas turėtų valgyti noriai.Kruopų košės yra žymiai skanesnės, sotesnės, lengviau virškinamos, todėl nevalgiam ir mažesnio svorio kūdikiui jos labai tinka. Bet daržoves vis tiek pietų metu duokite, nes vėliau su jomis reikės duoti ir mėsą, kuri labai kūdikiui reikalinga.
Atsakyti
Maitinu krutimi. Pirmas 10 minuciu vaikas valgo graziai, o paskui pradeda verkti, patraukes pora kart piktai spjauna ir bando apzioti is naujo, vel po keliu patraukimu spjauna ir t.t. Paspaudus pienas is kruties bega, taigi ji dar nebuna tuscia. Del ko toks elgesys? Nenoriu duoti kitos kruties kol pirmoji neistustinta, nes tada jis gali negauti maistingojo pieno, kuris gaminasi paskutinis. Pilvo raizymas irgi negali buti, nes davus kita kruti vaikas vel ramiai zindzia. Kaip man elgtis tokiu atveju?
Atsakyti
Pyksta, nes pienas ne taip lengvai teka. Jei svoris užaugs gerai, tai neduokite kitos krūties, bet jei priaugs nedaug, tai teks vieno maitinimo metu maitinti iš abiejų krūtų.
Atsakyti
Laba diena. sunui 7 men. valgo mano piena nutraukta 3 kartus per diena ir karta nakti ir darzoviu kose (bulve, morka, brokolis ir po truputi mesytes). pieno kiekviena karta teisgeria 100-120 gramu, bet su didziausiais vargais, po koses ( jos, aciu dievui, jau suvalgo iki 250g) neisiulysi nei pieno, nei sulciu. tarp maitinimu noriai suvalgo tik banana, o nei obuolio, nei tyreliu nevalgo. noreciau paklausti, kaip padidinti apetita? ar nera per mazai toks maisto kiekis 7 men kudikiui? ar gali buti nevalgumo priezastis alergija? atlikti tyrimai rodo didesne ar mazesne alergija beveik visiems produktams.
kitas klausimas - kakojimas: ar normalu, kad kakoja kietai 5 kartus per diena?
Atsakyti
Alergija nevalgumo priežastimi būti negali. Kuo kūdikiui pasireiškia alergija?Nes atlikti tyrimai kūdikiui nėra tikslūs ir visiškai neinformatyvūs. O kad alergija būtų absoliučiai visiems maisto produktams būna ypatingai retais atvejais.
O nevalgumo priežastimi gali būti vidurių užkietėjimas- Jei jis tuštinasi kietomis išmatomis dažnai- reiškia jis nepasituština iš karto ir išmatos, susikaupę žarnyne, slopina apetitą. Todėl reikia išsiaiškinti vidurių užkietėjimo priežastį ir apetitas turėtų susitvarkyti.
Atsakyti
Sveiki.
Mano vienuolikos mėnesių sūnelis sveria tik 8200g , ūgis 71 cm. Per pastarąjį mėnesį iš vis nepriaugo nei ūgio, nei svorio. Ir taip jau ne pirmą kartą. Visi jo amžiaus vaikučiai ir ūgiu, ir svoriu jį pralenkia.Daug kas nykštuku vadina, o man tai drasko širdį. Nerimauju, kad nebūtų sutrikę augimo hormonai, ar dar kas. Be to, sūnelis labai nevalgus. Gal galima išsitirti kur nors, kodėl taip lėtai jis auga?
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasarėlė: 03 gegužės 2005 - 14:36
O koks jo gimimo svoris? Metų amžiaus kūdikiui svoris turi patrigubėti. Kūdikiams svoris blogai auga dėl neteisingos mitybos. Kaip jį maitinate?
Atsakyti
Gimėm 3070 gr, 50cm (37-38 savaičių riba)
Šiuo metu sveriam 3500 ir esam 51,5cm ūgio.
Maitinu savo pienu, dar ligoninėj pienas bėgo upeliais. Pagal patarimus, maitinau po 30min iš vienos krūties. Iš ligoninės išleido su 2910 svoriu. Kadangi turėjom pasitikrinti dėl geltos, paaiškėjo, kad jau antroj savaitėj numetėm svorio iki 2825. Pagal kontrolinį maitinimą, iš vienos krūties tesuvalgė apie 30 gramų. Nuo tol maitinau per kiekvieną maitinimą iš abiejų krūtų.
Paskutinę savaitę valgė po 1-1,5, kartais ir iki 2h. Pasak gydytojos, reikia duot iš krūties valgyt tik 20min, ir dar duoti arba savo pieno (jo man išeina nusitrauk tik apie 20ml) arba mišinuko. Ištiesų, pagal paskutines dvi dienas, papildomai nusitrauktą pienelį suvalgo visą, mišinuką irgi suvalgo noriai, tačiau jam to reikia tik kažkur 2-3 maitinimus. Išeina kažkur 5-6 maitinimai, nes išbūna ramus.
Labai noriu maitinti pati ir bijau, kad dėl to gali mažėti mano pieno.
Ką patartumėte?
Atsakyti