Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiperka vestuvės ?

Apklausa: Ar atsiperka vestuves ? (534 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
g.gif Uz kiek pinigu galima padaryti vestuves 50 zmoniu ? g.gif (neparbangiai)


blink.gif Ir kur Vilniuje? blink.gif
Atsakyti
Na, visu pirma nemanau, kad vestuves yra daromos tam, kad atsipirktu... doh.gif g.gif Jos daromos tam, kad butu smagu jauniesiems, sveciams, paprasciausiai kad jas galima butu prisiminti kaip laimingiausia diena gyvenime rolleyes.gif
Pas mus buvo kokie 35 zmones, grazi balta suknele (nuomota), muzikantai, filmuotojas.Tai visos vestuves kainavo kazkur 5000lt (su viskuo). Bet cia Kaune... wink.gif
Atsakyti
Jei kalbant pinigine prasme, tai vestuves mazai kada atsiperka. "Mazai" rasau todel, kad nelygu kokius svecius susikviesi. Jei koks milijonierius dede is Amerikos, tai tada gali atsipirkti ir su kaupu biggrin.gif
Mes pries darant vestuves pasverem visus uz ir pries: vistiek turesi kazka daryti artimiausiems (ju gavosi apie 20) ir kavineje tai solidziai kainuotu, o ir kiti giminaiciai atvaziuos pasveikinti i namus, tai negi niekuo nepavaisinsi? viska sudejus, vestuves daryti apsimoka, o ir labai linksma, ir prisiminti yra ka smile.gif
Musu vestuves buvo Kaune, dalyvavo 60 zmoniu ir kainavo 4000Lt (be sukneles, ja pirkau uz 550, o po to pardaviau uz 300).
Atsakyti
Pas mus buvo apie 20 zmoniu, vestuves kainavo apie 5000 lt, daugiausiai apranga, fotografas, filmavimas ir muzikantai. Shventem kavineje shv. Stepono gatveje Vilniuje, maistas su gerimais (parduotuves kainomis, bet buvo nedaug gerianchiu) atsiejo apie 1200 lt. Bet tai maisto labai daug liko, buvo siaubingai karshta vasaros diena ir mums, t.y. jauniesiems su palyda puse dienos pakepus sauleje, sunkiai maistas lindo. Beje, toks patarimas: karshta patiekala duoti tik atvykus, nes po shaltu uzkandziu karshto dazniausiai niekas nesuvalgo, o jei nesuvalgys shaltu, tai dar galima susipakuoti ir ishsivezhti.

O tam, kad atsipirktu vestuves, reikia turbut koki 100 zmoniu pakviesti ir kad visi dovanotu pinigus. Shiaip tikrai neatsiperka, bet juk viena karta gyvenime buna, tai ar verta kazko gaileti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eos: 03 gegužės 2004 - 18:24
ar "atsipirks", priklauso nuo sveciu. jei labai stengsiesi - atsipirks...bet , kam daryt sudina svente , kad atsipirktu? darykit baliu kaip reikiant ir bus super! arba visai nedarykit.

apskaiciuoti labai lengva. skaiciuoji kiek isleidi pinigu ir prognozuoji, kike kas padovanos. jei sueina skaiciai - atsipirks, jei ne - neatsipirks.
Atsakyti
labai atsiprasau taciau si posta teko pakeisti vieno blogo zmogaus deka blink.gif kuris pasinaudojo cia paskelbta mano informacija ir pridare visokiu nesamoniu
atsiprasau visu dalyviu, bet cia daugiau manau, kad neberasysiu, nes negaliu suprasti, kodel tas zmogus toks blogas ir nori skleisti nesamones sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonaLisa: 03 gegužės 2004 - 20:53
QUOTE (MonaLisa @ 2004 05 03, 19:28)
kas cia per skaiciavimai? va sitaip skaiciuoja mano tevai unsure.gif suprantu, kad nesam milijonieriai, bet taip skaiciuoti kiekviena sush****ta centa nereiketu, nes man koktu darosi ir kasdien gerklej kasnis stringa kai jie pradeda man vardint kiek brangiai atsieina jiems mano vestuves (mes tuokiames rugpjuti)
aisku, kad neatsipirks,juk ne milijonieriai atvaziuoja blink.gif as darau svente ir nelaukiu kad atsipirks...
manau, kad mes taip pat skirsim apie 5000lt -jei turesim tiek wink.gif

O mums labai pasiseke, kad tevai nepriekaistavo del pinigu isleidziamu vestuvems thumbup.gif . Jie tiesiog padovanojo tuos 4 tkst. ir sake daryti su jais ka tik norime biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 03 gegužės 2004 - 18:39
Mums irgi vyro motina padejo, nes po vestuviu mes dar i kelione vaziavom. O ji labai protingai pasake: jauni esate, kol turite galimybes, naudokites jomis.
Atsakyti
labai atsiprasau taciau si posta teko pakeisti vieno blogo zmogaus deka blink.gif kuris pasinaudojo cia paskelbta mano informacija ir pridare visokiu nesamoniu
atsiprasau visu dalyviu, bet cia daugiau manau, kad neberasysiu, nes negaliu suprasti, kodel tas zmogus toks blogas ir nori skleisti nesamones sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonaLisa: 03 gegužės 2004 - 20:53
QUOTE (MonaLisa @ 2004 05 03, 19:41)
o mums "padovanojo" 5500 ir dar sena masina atiduos,bet dabar is tu 5500 atims,ka isleis vestuvems ir dar su pamokslais kaip ir kur isleisti likusius...jauciu paskui as kelias dienas nevalgysiu ir negersiu, o su masina bijosiu vaziuot sad.gif
ir tai vadinasi dovana
manyje grumiasi geros duktes ir zmogaus pradai
kaip dukte bandau juos pateisinti, bet kaip zmogus isvis skaitau, kad tai nesazininga ir negrazu

Vestuves organizavau pati ir neisgirdau nei vieno "kriukt" biggrin.gif , o ir siaip visi stebejosi, kaip galima uz 4000 vestuves 60 zmoniu iskelti biggrin.gif
Atsakyti
Ir mano nuomone negalima kelti tokio klausimo - ar atsipirks g.gif Suprantu, kad pinigeliu visada truksta - bet juk pirmiausia darai svente sau! Mes netgi neleidom mums dovanoti vokeliu - o ir zinojom, kad svecius kvieciam ne tokius, kurie galetu daug "sunesti". Taigi, kad jiems nebutu nepatogu "mazai duot", ir kad mums atsimint butu ka - laukem dovaneliu smile.gif
Atsakyti
Manau vestuves daromos ne tam, kad atsipirktu g.gif
O kaina labai priklauso nuo vietos, maisto, muzikantu, fotografo g.gif
Atsakyti