Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Pusryciai - brandinti bulviniai pirsteliai su suriu ir majonezo-tomato padazu
Pietus - makaronu apkepas (makaronai, kiausiniai, pienas, suris, prieskoniai)
Vakariene - sumustiniai su desra
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 03 27, 22:54)
tai bet ir skrandžiui gerai ir šiaip man labai skanu sriubos, labai mėgstu, tik va kai iena esu tyngiu sau virtis biggrin.gif bet jau kai skrandis reikalauti pradeda (o jau pradėjo) tai teks virtis


As irgi tingiu sau gamintis ka nors, kai viena bunu, beleka uzkandu ir tiek, arba blynu kalna prisikepu ir uztenka. Nes jei gamint tik sau, tai niekad nenutaisau kiekio, visad gaunasi per daug. O mano skrandis reikalauja, kad bent pora kartu per savaite butu sriubos. Del Mb sriubos galetu ir nebut, bet kai yra tai per daug nesispardo rolleyes.gif na nebent antra karta ta pacia diena pasiulau, tada protestuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien:
I-švieži dešrelė
II-raugintų kopūstų sriuba, kriaušė
III-pica (mano kepta)
Atsakyti
Pusryciai - silke su melynaisiais svogunais
Pietus - morku-bulviu sriuba, kotletai, bulviu kose, morku-cesnaku-majonezo salotos
Vakariene - kotletai nuo pietu, mielines bandeles su pienu
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2010 03 28, 20:58)
mielines bandeles su pienu

pati kepei? Jei galima receptuką, bet tik tokiu atveju jei tiksliai mielių rūšį ir kiekį pasakysi wink.gif Bei ar labai lipni tešla gaunasi biggrin.gif aš išranki bandelių darymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 03 28, 22:59)
pati kepei? Jei galima receptuką, bet tik tokiu atveju jei tiksliai mielių rūšį ir kiekį pasakysi wink.gif Bei ar labai lipni tešla gaunasi biggrin.gif aš išranki bandelių darymui biggrin.gif

Mielines bandeles
30 g mielių (ne sausos, tos kur kubeliais buna)
50 g cukraus
¼ l drungno pieno
500 g miltų
2 kiaušiniai
žiupsnelis druskos
100 g tirpinto sviesto
1. Piene ištirpinti cukrų ir mieles. Suberti persijotus miltus ir druską, įmušti kiaušinius, įdėti 3 šaukštus sviesto. Užminkyti tešlą ir palikti, kol dvigubai pakils.
2. Tešlą dar kartą išminkyti, padaryti bandeles, aptepti tirpintu sviestu. Sudėti į kepimo indą vieną šalia kitos, pridengti ir palikti, kad dar pakiltų.
3. Kepti 220C orkaitėje apie 30 minučių. Iškepusiais apibarstyti cukraus pudra
Na lipnoka tesla gavosi, bet galima siek tiek miltu ideti, tik nepadauginti. O mieles tai pirkau sviezias, geltonam pakely 100gramu maximoj, saldytuve, ten tik vienos rusies ir buna
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2010 03 28, 21:39)
Mielines bandeles
30 g mielių (ne sausos, tos kur kubeliais buna)
50 g cukraus
¼ l drungno pieno
500 g miltų
2 kiaušiniai
žiupsnelis druskos
100 g tirpinto sviesto
1. Piene ištirpinti cukrų ir mieles. Suberti persijotus miltus ir druską, įmušti kiaušinius, įdėti 3 šaukštus sviesto. Užminkyti tešlą ir palikti, kol dvigubai pakils.
2. Tešlą dar kartą išminkyti, padaryti bandeles, aptepti tirpintu sviestu. Sudėti į kepimo indą vieną šalia kitos, pridengti ir palikti, kad dar pakiltų.
3. Kepti 220C orkaitėje apie 30 minučių. Iškepusiais apibarstyti cukraus pudra
Na lipnoka tesla gavosi, bet galima siek tiek miltu ideti, tik nepadauginti. O mieles tai pirkau sviezias, geltonam pakely 100gramu maximoj, saldytuve, ten tik vienos rusies ir buna

nu gi skamba skaniai, bet kad tešla lipni tai man vėžį varo, nu blem taip su visokiom tešlom man krapštytis nėra miela ( o bandelių norisi biggrin.gif ) bet jau kai pradeda nors kiek lipti, tai kantrybė greit dingsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 03 28, 22:57)
nu gi skamba skaniai, bet kad tešla lipni tai man vėžį varo, nu blem taip su visokiom tešlom man krapštytis nėra miela ( o bandelių norisi biggrin.gif ) bet jau kai pradeda nors kiek lipti, tai kantrybė greit dingsta biggrin.gif

Deimapov 4u.gif klausyk ,dėl tešlos maišymo proceso,kad ji tau nebeliptų ant rankų{ta prasme delnų}užlašink aliejaus ir minkyk,niekad ji tau nebelips.
Antra,teslą užminkius,gali išdaužyti į dubenio{reik gilaus}krastus,palengvinsi tą procesą.
Man tai patarė moteris ,kuri jau turi patirtį.
Linkiu ,tau atrasti varijantą,tai atlikti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 03 28, 22:53)
Deimapov 4u.gif klausyk ,dėl tešlos maišymo proceso,kad ji tau nebeliptų ant rankų{ta prasme delnų}užlašink aliejaus ir minkyk,niekad ji tau nebelips.
Antra,teslą užminkius,gali išdaužyti į dubenio{reik gilaus}krastus,palengvinsi tą procesą.
Man tai patarė moteris ,kuri jau turi patirtį.
Linkiu ,tau atrasti  varijantą,tai atlikti. 4u.gif

nu su aliejum man ten jo pilt ir pilt reiktų biggrin.gif nes vistiek limpa biggrin.gif o dėl išdaužymo reikės pabandyti, dėkui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vakar troskinau kepeneles ir valgem su virtomis bulvemis ir marinuotais agurkeliais. Po pietu isdrozem i svecius, tai tik vyrelis vakare pyrago pries miega dar uzvalge
Siandien dar jam pietums yra vakaryksciu kepeneliu, sau pietums i darba pasiemiau savo konservuotu cukiniju misraines, vakarienei yra pirktiniu kotletu, reikia visokius likucius damust ax.gif
Atsakyti
Vakar:

pusryciai - dribsniai su pienu + arbata
pietus: brandinta darzoviu sriuba + pica + obuoliu pyragas su kava; MB pietavo darbe;
vakariene: pica dublis Nr. 2 smile.gif smile.gif + obuoliu pyragas


Siandien:

pusryciai: sumustiniai + arbata
pietus: darbe
vakariene: makaronai su farsu, arbata (obuoliu pyrago neteko paragauti - suo nukniauke lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 03 29, 18:56)
obuoliu pyrago neteko paragauti - suo nukniauke lotuliukas.gif

doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti