Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

ax.gif na siandien pusrytukams varsketukai virti ar briedukai , kaip ten anuos vadina biggrin.gif dar uzkaistas puodas saltienai vyrt ir isemiau is kameros akcijine vista nuo senu laiku blush2.gif A ka cia skanaus su ja daba padarius g.gif
Atsakyti
tinginuka velykom ir as darysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 02, 11:04)
ax.gif  na siandien pusrytukams varsketukai virti ar briedukai , kaip ten anuos vadina biggrin.gif  dar uzkaistas puodas saltienai vyrt ir isemiau is kameros akcijine vista nuo senu laiku blush2.gif  A ka cia skanaus su ja daba padarius g.gif


tai išvirk, nukaulink ir gulešiuką arba iškepk, aš tai žadėjau nukaulinti ir gulešą, bet pagalvojau kad noriu keptos, tai ji yra jau išvirta pas mane, reikės aliejuku aptepti, paprieskoniuoti ir į orkaitę, bet čia tas bus jei valgyt norėsiu, o tai sriubą išsiviriau vieną lėkštę suvalgiau ir stovi nuo vakar, gal dar šiandien vieną suvalgysiu. Pavasariniai nevalgadieniai prasideda. Užtat tynginio tai neatsisakysiu doh.gif
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 04 02, 12:47)
tinginuka velykom ir as darysiu  thumbup.gif

Man atrodo maximos dėka ne vieno namuose puikuosis tinginys per šventes
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 04 02, 13:37)
tai išvirk, nukaulink ir gulešiuką arba iškepk, aš tai žadėjau nukaulinti ir gulešą, bet pagalvojau kad noriu keptos, tai ji yra jau išvirta pas mane, reikės aliejuku aptepti, paprieskoniuoti ir į orkaitę, bet čia tas bus jei valgyt norėsiu, o tai sriubą išsiviriau vieną lėkštę suvalgiau ir stovi nuo vakar, gal dar šiandien vieną suvalgysiu. Pavasariniai nevalgadieniai prasideda. Užtat tynginio tai neatsisakysiu  doh.gif

Man atrodo maximos dėka ne vieno namuose puikuosis tinginys per šventes


ax.gif Aciuks uz patarimus, kazkaip susigundziau isikept orkaiteje su daug cesnakiuko ir prieskoniuku wub.gif Ui net seile varva biggrin.gif Tiesa siandien pasidariau dar silkutes su svogunais keptais , morkikem ,ir dziovintais grybukais kuriu dar nuo pernai rudens prikaupta.Su pamidoru padazu permaiiau ir silkute uzklojau, nu fantastika su karstom bulbikem buvo cool.gif
Atsakyti
Pusryciai - silke su svogunais, vaikui - manu kose
Pietus - brandinta darzoviu sriuba, zuvies pirsteliai, bulviu kose, burokeliu salotos
Vakariene - kepti varskeciai, ir keksas (kur is maisto paketu, buvo misinys pyragui)
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 02, 17:42)
ax.gif Aciuks uz patarimus, kazkaip susigundziau isikept orkaiteje su daug cesnakiuko ir prieskoniuku wub.gif  Ui net seile varva biggrin.gif Tiesa siandien pasidariau dar silkutes su svogunais keptais , morkikem ,ir dziovintais grybukais kuriu dar nuo pernai rudens prikaupta.Su pamidoru padazu permaiiau ir silkute uzklojau, nu fantastika su karstom bulbikem buvo cool.gif

mmm kaip skanu silkė, pastarosiom dienom atrodo tik jos ir tenoriu. O aš šiandien dar tik ledą valgiau ir tynginio, einu šildytis sriubytę, spėju su tokiu valgymu pilsiu lauk doh.gif

QUOTE(joliteee @ 2010 04 02, 18:22)
Pusryciai - silke su svogunais

mmm ir čia silkė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 04 02, 16:42)
ax.gif Aciuks uz patarimus, kazkaip susigundziau isikept orkaiteje su daug cesnakiuko ir prieskoniuku wub.gif  Ui net seile varva biggrin.gif Tiesa siandien pasidariau dar silkutes su svogunais keptais , morkikem ,ir dziovintais grybukais kuriu dar nuo pernai rudens prikaupta.Su pamidoru padazu permaiiau ir silkute uzklojau, nu fantastika su karstom bulbikem buvo cool.gif


Dariau pagal kažkieno recept: pamarinavau vištą ir ją kepiau "užsodinęs" ant alaus butelio (su alum, galima ir su vandeniu). Labai sultinga, ne sausa mėsytę iškepė thumbup.gif
Atsakyti
Pusryčiai - keli sumuštiniai su arbata
Pietūs - darbe
Vakarienė - virti vištos ketvirčiai su ryžiais ir marinuotais agurkais
Atsakyti
Šiandien sužinojau, kad pasnikas, nors aš jų niekada nesilaikau, ką noriu tą valgau, bet pasirodo šiandien mėsos nevalgiau, tai gavosi, kad laikiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 04 02, 21:25)
Šiandien sužinojau, kad pasnikas, nors aš jų niekada nesilaikau, ką noriu tą valgau, bet pasirodo šiandien mėsos nevalgiau, tai gavosi, kad laikiausi biggrin.gif

O ka tau naujiena, kad pries Velykas pasnikas unsure.gif g.gif
mes tai vakar likusius zuvies kepsniukus valgem ir silke su grybais, siandien padariau silkes su morkomis , saulegrazomis ir pomidoru padazu.
O dabar vyksta paruosiamieji darbai rytdienai thumbup.gif Pyragai kepa, tinginys saldytuve stingsta, reikia dar lavasus susisukt, vakar kepenu pasteto prisidariau, kepsniukai jau pamarinuoti thumbup.gif misraines dar nezinau kokios daryt, nes drauge ir taip rytoj baltos atsines tongue.gif
Atsakyti
Dariau ir aš tinginį vakar-pjausim jį rytoj, šiandien darysiu Napoleoną iš pirktinių lakštų.
Atsakyti
Pusryciai - mb - silke su melynaisiais svogunais, mums su vaiku - manu kose
Pietus - bulviniai blynai, man - salotos (pekino kopustas, melynas kopustas, krabu lazdeles, melynas svogunas, ir padazas, kur is susaldyto kefyro gaunasi ta mase, tai tik prieskoniu prisidejau)
Vakariene - turbut bus bulviniai kukuliai su kokiu nors padazu
Atsakyti