Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(mickute7 @ 2010 04 09, 11:18)
va situ tai tikrai dabar jau  grieztai neperku  schmoll.gif  nors labai megstu  blush2.gif  jau geriau kotletukai  tongue.gif


neperku ir as troskuciu ,nei sau nei vaikams - nesveika , ir aplamai nenaudoju nei sultinio kubeliu , nei tu slapenku kur yra tas E621 ...... tikrai jau geriau farso gabaliukas , kokiu kepsneliu pasikept.....

Siandien - neisivaizduoju ka gaminti , vaikas darzeli ,as sio to uzkandau ,labai tingiu kazka gamint. Vakare po darzelio tai varsketukus virsiu. O mazylei dabar verdu kose - versiena+bulve+moliugas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 09 balandžio 2010 - 11:10
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 04 09, 12:08)
neperku ir as troskuciu ,nei sau nei vaikams - nesveika , ir aplamai nenaudoju nei sultinio kubeliu , nei tu slapenku kur yra tas E621 ...... tikrai jau geriau farso gabaliukas , kokiu kepsneliu pasikept.....

Siandien - neisivaizduoju ka gaminti , vaikas darzeli ,as sio to uzkandau ,labai tingiu kazka gamint. Vakare po darzelio tai varsketukus virsiu. O mazylei dabar verdu kose - versiena+bulve+moliugas.


ka tik prisikepiau bulvyniu blynu.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciai - arbata
Pietus - MB brandintos free su pievagrybiu padazu, as keksiuka suvalgiau
Vakariene - makaronai su saltiena, uzsiliko saldytuve, nieks nebenori, tai sudesiu i makaronus. Gal koki rauginta agurka dar prikasim ir gerai bus. Nesinori siandien nei valgyt nei gamint man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 04 09, 11:18)
va situ tai tikrai dabar jau  grieztai neperku  schmoll.gif  nors labai megstu  blush2.gif  jau geriau kotletukai  tongue.gif


o aš be jų nu niekaip. ir tai dabar į savaitę kartą kažkur nusiperku, seniau kasdien būdavo doh.gif o kad geriau kotlečiukai tai faktas, bet va ktletams visko namie uriu, o traškučių neturiu, o man jų mirk gyvenk, kaip narkotikų bent kartais tai reikia
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 04 09, 12:08)
neperku ir as troskuciu ,nei sau nei vaikams - nesveika , ir aplamai nenaudoju nei sultinio kubeliu , nei tu slapenku kur yra tas E621 ...... tikrai jau geriau farso gabaliukas , kokiu kepsneliu pasikept.....

Sultinio kubelius ir aš stengdavausi retainaudoti, geriau mėsytę kokią nuvirti, bet kai esu dabar viena, aš išvis gaminti tyngiu, tai man išsigelbėjimas nuo sriubos virimo, kurios man irgi būtinai reikia.
Aš va ir galvoju apie ateitį kai bus vaikučių, kaip reikės atsisakyti man pačiai, nes nu jei aš juos valgysiu kaip vaikui drausti tada, pati pavyzdį turiu rodyti, čia man bus koma doh.gif doh.gif
Šiandien:
I-varškės, grietinėlės, braškių desertas (kavinėje)
II- tuoj eisiu kepti picą
III-pica ta pati arba sultinys
Atsakyti
Pusryciai - sumustiniai su namine parukyta karka
Pietus - kotletai, bulviu kose, salotos (pekino kopustas, paprika, majonezas)
Vakariene - karsti sumustiniai
Atsakyti
Skanaus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 04 09, 19:39)


bigsmile.gif niam niam ....


mano 5 metu vaikas zino ,kad troskuciai nesveika , kad jie pilveli gadina biggrin.gif
Beje as juos paauglystei irgi valgiau , netgi labai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 09 balandžio 2010 - 21:41
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 04 09, 22:39)
mano 5 metu vaikas zino ,kad troskuciai nesveika , kad jie pilveli gadina  biggrin.gif
Beje as juos paauglystei irgi valgiau , netgi labai  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Ir aš tą žinau biggrin.gif tik nu nors tu ką, man lomkes užeina, kai ilgiau jų nėra biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, šiandien nusipirkau silkę, na tą tikrą, ne file, o tą su galvom ir viduriais biggrin.gif niekada nesu pati pirkus ir padarius iš jos valgomą daiktą, nors man labai skanu kai pas anytą, svečiuose, mamytę ar močiutę būna smile.gif Tai užmarinavau, ryt ragausiu jau savo šedevrą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 04 09, 19:39)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As ir vienu metu kai jie pasirode ziauriai kapodavau traskucius doh.gif parsinesdavau Estrellos 200 gr maisa ir su kokiu dar limonadu seriala beziuredama suvarydavau doh.gif doh.gif
Nelabai sumastau ka cia siandien pagamint seimynai g.gif eisiu po pardes pasivaiksciot, ka pigiau rasiu, tada ir mastysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 04 09, 19:39)

blink.gif blink.gif blink.gif Nu i kode turejau uzmatyt, kai esu tokia alkanaa doh.gif lotuliukas.gif

Vakar tai prasisukau pusryciams 2 sumustiniai su suriu,pietums 2 desreles su salotomis.O nuodeminga penktadienio vakara, prisisprogau alaus, koldunu usu piktu cipsu ir t.t doh.gif
Atsakyti
Pusryciai - sumustiniai su namine parukyta karka
Pietus - ryziu sriuba (ryziai, morka, bulve, petrazoles), bulves, idarytos farsu, troskintos su morkomis, grietine, pomidoru padazu, ir suriu
Vakariene - kedainiu blynai ir keksiukus kepu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joliteee: 10 balandžio 2010 - 17:30
pusryčiai - sumuštiniai su sūriu ir kumpiu + arbata
pietūs - kepta vištienos krūtinėlė su bulvėmis ir šviežių morkų salotomis
vakarienė - greišiausiai miltiniai blynai ir keksiukai + arbata smile.gif
Atsakyti