Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(langana @ 2010 05 01, 14:43)
Labai graziai ir skaniai atrodo. O kazin jei i tas skylutes pridet kokio kumpelio plonai papjaustyto ir surio. Tada su salotom kaip pagrindini patiekala butu galima valgyti ax.gif

realiai man dar keista kaip tokie nemaži tarpai gavosi, aš tai čia prapjovus kiek esu bulvės dalies, bet jei tik įpjauti, tai nesuprantu kaip tokie nemaži tarpai atsiranda ir nelūžta kai tiek giliai ten įpjauta g.gif
Atsakyti
Pusryciai - mb - silke su svogunais, man - saltiena su duona, vaikui - kepti kiausiniai
Pietus - darzoviu sriuba (morka, zirneliai, briuselio kopustai, brokoliai, bulves), kotletai, bulviu kose, marinuoti agurkai
Vakariene - varskes apkepas, "Sekretores" keksas, dar mb uzsimane picos, speju teks kepti, ir vakare dar tingini pasidarysiu rytojui
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2010 05 01, 17:10)
Pusryciai - mb - silke su svogunais, man - saltiena su duona, vaikui - kepti kiausiniai
Pietus - darzoviu sriuba (morka, zirneliai, briuselio kopustai, brokoliai, bulves), kotletai, bulviu kose, marinuoti agurkai
Vakariene - varskes apkepas, "Sekretores" keksas, dar mb uzsimane picos, speju teks kepti, ir vakare dar tingini pasidarysiu rytojui

ne nu jolite stebini kuo toliau tuo labiau, kiek čia tų patiekalų per dieną pridarai biggrin.gif ar išeini iš virtuvės? smile.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 05 01, 19:13)
ne nu jolite stebini kuo toliau tuo labiau, kiek čia tų patiekalų per dieną pridarai biggrin.gif ar išeini iš virtuvės? smile.gif  thumbup.gif  4u.gif

Na saltienos pati nedariau, mama dave pora indeliu, silke su svogunais vakar pasidariau, o visa kita siandien. Tai virtuvej daug laiko praleidziu, patinka man ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2010 05 01, 13:43)
Labai graziai ir skaniai atrodo. O kazin jei i tas skylutes pridet kokio kumpelio plonai papjaustyto ir surio. Tada su salotom kaip pagrindini patiekala butu galima valgyti ax.gif


Va va,as irgi apie tai pagalvojau,turetu but super,tik man kazkodel noretus kokios sonines ar net lasinuko.
QUOTE(deimapov @ 2010 05 01, 13:51)
realiai man dar keista kaip tokie nemaži tarpai gavosi, aš tai čia prapjovus kiek esu bulvės dalies, bet jei tik įpjauti, tai nesuprantu kaip tokie nemaži tarpai atsiranda ir nelūžta kai tiek giliai ten įpjauta  g.gif


Zinok butent taip ir gaunasi,matyt cia tas saukstas viskam labai padeda.
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2010 05 01, 14:12)
Laba,noriu pasiulyt kaip pigiai ir skaniai issikepti bulviu
Keptos bulves svediskai


Gal kas galit išversti tą receptą lietuviškai?

Jau supratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 01 gegužės 2010 - 18:26
O as nieko si savaitgali negaminau ax.gif tongue.gif vakar dar buvo likusiu grikiu, tai su tevuku susveitem, paskui vaziavom i soda pasMB dukterecia, tai tik virtu kiausiniu isidejau ir konservuotu sparaginiu pupeliu ax.gif Siandien pusryciams sukirtom saltiena, kuria MB buvo vakar is kaimo parsivezes, o paskui isvarem i svecius, tai veziausi dar savo saslyko , nu mesos juk turiu kameroje tongue.gif , nu tai tik grizom sotus, tai kad jau vakarienes tikrai nereikia, dar lauktuviu idejo rukytos zuvies ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 02 gegužės 2010 - 19:27
Pusryciai - sumustiniai su desra, brandinta pica
Pietus - kepti makaronai su desrelemis, morkomis, grietine, pomidoru padazu
Vakariene - saslykai
Atsakyti
Sveikos, šiandien visą dieną valgiau pakepintos šoninės gabaliukus su pievagrybiais ir marinuotais buvrokėliais, šviežiu agurku. Dar buvo traškučių, saldainių šiek tiek užkandžiams ir agrastai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 05 02, 22:44)
Sveikos, šiandien visą dieną valgiau pakepintos šoninės gabaliukus su pievagrybiais ir marinuotais buvrokėliais, šviežiu agurku. Dar buvo traškučių, saldainių šiek tiek užkandžiams ir agrastai smile.gif

Svarbiausiai traskuciu buvo lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 04 30, 14:22)
Kas ?  g.gif  unsure.gif

nugis rašiau rašiau penktadienį ir neliko nieko.. unsure.gif
Taigi penktadienio meniu:
I-batono skrebučiai su medumi, kava, arbata
II-viskas brandinta buvo: barščiai, kotletai su apkeptom bulvėm, mar. žali pomidorai
III-vis dar barščių buvo ir gaminau žirnių košę su spirgučiais, kefyras
Šeštadienis
I-kiaušinienė plakta su pienu, kava, arbata
II-mes žirnių košę baiginėjom, vaikis dešrelių su svogūnų laiškų/salotų/ridikėlių mišraine valgė
III-ant laužo kepti sparneliai su duona ir aukščiau paminėtom salotom.
IV-naktipiečiams dar viriau manų košę doh.gif
sekmadienis
I-sumuštinukai su silke ir porais, kava, arbata
II-kavinėje sūnus mamą vaišino biggrin.gif
III-pas anytą svečiuose
Šiandien:
I-nuo šeštadienio likę kepti sparneliai suėjo, vaikis dribsnių su pienu
II- rūgštinių sriuba, žemaičių blynai (iš kameros)
III-bus dar sriubos ir bulvių/morkų/grybų (vis dar iš kameros, įdomu aš juos pribaigsiu iki pasirodant šviežiems.. lotuliukas.gif ) troškinys grietinėlėje.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 05 03, 08:03)
Svarbiausiai traskuciu buvo  lotuliukas.gif  thumbup.gif

blush2.gif baik biggrin.gif
Šiandien padirbėt gavau kavinėj, tai ten ir pavalgiau, o vakarienėi kotletukų kepsiu tuoj, marinuoti burokėliai.
Atsakyti