Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(barbora666 @ 2010 03 22, 15:53)
Pietums- nieko nėra namuose, o man pakako 2 sūrelių su kava.



QUOTE(deimapov @ 2010 03 22, 16:12)

Taip nebūna biggrin.gif ...


manau, barbora norejo pasakyti, kad buvo viena namie, todel sureliai tiko pietums nieko rimciau negaminant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 03 22, 16:47)
Deimapov, 10 km dzin, man i darba toliau vaizuot su masina, o jei su autobusu tai dar toliau  vaziuoja  doh.gif

o aš nepratus didelių atstumų važinėt todėl ir nesvarsčiau galimybės pirkti butą Vilniuje, Klaipėdoje ar Kaune biggrin.gif tai su Šiaulių miesto atstumais, čia yra daug, nes mamytė gyvena vienam miesto gale aš visai kitam, per visus Šiaulius pravažiuoju biggrin.gif kai tas važiavimas būna bent kas antrą dieną, o čia kiekvieną dieną ir kitą kart po kelis kartus dar biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Šiandien ryte: sumuštiniai + kava/arbata
Pietūs: man jogurtas, MB valgė tokia makaliuzę: vištiena + svogūnas + žirneliai + sezamo sėklos + makaronai
Vakarienės dar nesugalvojom, bet aš šiandien tokia alkana, kad dramblį suvalgyčiau biggrin.gif

p.s. Aš kažkada vos neišsikrauščiau gyventi ir dirbti į Šiaulius.... smile.gif Dabar gyvenam užmiestyje, į darbą važiuojam 40 km. Pripratus aš prie tokių atstumų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2010 03 22, 17:40)
Sveikos  4u.gif

Šiandien ryte: sumuštiniai + kava/arbata
Pietūs: man jogurtas, MB valgė tokia makaliuzę: vištiena + svogūnas + žirneliai + sezamo sėklos + makaronai
Vakarienės dar nesugalvojom, bet aš šiandien tokia alkana, kad dramblį suvalgyčiau  biggrin.gif

p.s. Aš kažkada vos neišsikrauščiau gyventi ir dirbti į Šiaulius....  smile.gif  Dabar gyvenam užmiestyje, į darbą važiuojam 40 km. Pripratus aš prie tokių atstumų  ax.gif

na į darbą yra kitaip, nei pas mamytę šimtą kartų važinėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 03 22, 17:12)
plačiau prašom wink.gif Kaip augate?  wub.gif



Na, augame visai neblogai. Būna užeina mažajai diegliukai jei vieną dieną ką nors ne taip suvalgau, tai man ta bulvių-grikių sriuba išsigelbėjimas. Jai nuo jos nei pilvuko skauda, ir naktį turim galimybę geriau pamiegoti.
Taigi, tai sriubai imu bulvių ir grikių. Bulves nuskustas supjaustau kubeliais, grikius iš anksčiau užpilu verdančiu vandeniu ir palaikau bent valandą (tada grikiai greitai išverda, nes ir taip beveik jau išbrinkę būna). Na ir ką, dedu į puodą bulves, jos užverda, dedu grikius, kartais dar įdedu pakepinto faršo, dedu druskos, ir dar kartais marinuotų burokėlių. Va iš šitos sriubos ir improvizuoju nieko įmantraus neprisigalvodama, nes šita sriubytė mums su mažiuke tinka. O grikių tai aš dedu nemažai, vos ne tiek pat kiek bulvių, na, šiek tiek mažiau, bet panašiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2010 03 22, 18:25)
Na, augame visai neblogai. Būna užeina mažajai diegliukai jei vieną dieną ką nors ne taip suvalgau, tai man ta bulvių-grikių sriuba išsigelbėjimas. Jai nuo jos nei pilvuko skauda, ir naktį turim galimybę geriau pamiegoti.
Taigi, tai sriubai imu bulvių ir grikių. Bulves nuskustas supjaustau kubeliais, grikius iš anksčiau užpilu verdančiu vandeniu ir palaikau bent valandą (tada grikiai greitai išverda, nes ir taip beveik jau išbrinkę būna). Na ir ką, dedu į puodą bulves, jos užverda, dedu grikius, kartais dar įdedu pakepinto faršo, dedu druskos, ir dar kartais marinuotų burokėlių. Va iš šitos sriubos ir improvizuoju nieko įmantraus neprisigalvodama, nes šita sriubytė mums su mažiuke tinka. O grikių tai aš dedu nemažai, vos ne tiek pat kiek bulvių, na, šiek tiek mažiau, bet panašiai.  4u.gif

Aiškutis, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Savaitgali nusipirkau faršo, tai primakalavau į jį ir morkų ir 3 grūdų dribsnių , vis kad daugiau biggrin.gif tai vakar vakarienei kelis kotletukus iškepiau prie grikių košės su konservuotais pomidorais, šiandien išvirsiu kukuliukų su makaronais ax.gif
Atsakyti
Vakar:
Pusryciai - kava/arbata, man dar vistienos kepsnelis su duona
Pietus - MB issinese vistienos kepsnelius su saulegrazom, ryziais, raug. kopustais, as pabaigiau brandinta saldytu darzoviu sriuba.
Vakariene - bulviniai blynai, obuoliu/svarainiu kompotas.
Naktipieciai - Mb plovas.

Siandien:
Pusryciai - kava/arbata
Pietus - MB plovas, man- brandinti bulviniai blynai
Vakariene - sv.kopustu sriuba ir dar kazka teks sugalvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 03 23, 09:09)
Savaitgali nusipirkau faršo, tai primakalavau į jį ir morkų ir  3 grūdų dribsnių , vis kad daugiau  biggrin.gif  tai vakar vakarienei kelis kotletukus iškepiau prie grikių košės su konservuotais pomidorais, šiandien išvirsiu kukuliukų su makaronais  ax.gif

o aš šiandien nusipirkau vištienos faršo 1,3kg, išsitraukiau kiaulienos faršo iš kameros 0,5kg dėsiu daug svogūnų, česnakų, avižinių dribsnių mirkytų dar ko nors... ir tada bus mmm kokie skanūs kepsniukai. biggrin.gif o kokias morkas dėjai išvirei ir sumalei ar žalias sutarkavai ar kaip?
Atsakyti
Na ir ką gi šiandien valgom.. biggrin.gif
Pusryčiams - sutepiau vakar vaflių su Rududu, tai oj, kad skanu buvo su kava/arbata rolleyes.gif
pietums - brandintus barščius ir zrazus valgėm
vakarienei darysiu žirnių košę su spirgučiais, kefyras ir, jeigu noras nedings, kokį tai pyragą meistrausiu ax.gif vėl ant saldaus traukia.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaklada @ 2010 03 23, 16:31)
Na ir ką gi šiandien valgom..  biggrin.gif

ogi vėl sukamės biggrin.gif kai nachaliavčike pradėjau jaustis jau biggrin.gif pas mamytę šaltibarščiai su bulvėmis, kumpelis pietums, pusryčiai sūrelis, traškučiai, vakarienei kažkada maytės daryti, iš kameros išsitraukiau virtų bulvių cepelinus, kad jau išmokėt kaip išvirti-iškepti juos, tai dabar ir sunaudosiu po truputi. Kai viena esu tai ir išsiimu po vieną, du biggrin.gif o ryt jau kai ir sakiau bus kepsniukai iš kelių rušių faršų biggrin.gif Šiandien žadėjau picą kepti, bet nuplaukė mano pica į geresnį rytojų, o greičiausiai porytojų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denite @ 2010 03 23, 12:35)
Vakariene - sv.kopustu sriuba ir dar kazka teks sugalvot g.gif


Pildau savo meniu biggrin.gif antram gaminu spagecius su farso (radau kameroj kokius 200g.), pievagrybiu, svogunu, grietines ir prieskoniu padaziuku smile.gif Liks ir rytojui dar visko.
Atsakyti