Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

QUOTE(zivile.simona @ 2010 05 13, 20:45)
Sveikos, merginos!  4u.gif  Norėčiau ir aš į jūsų būrį.  4u.gif  4u.gif  Pasiskaitinėjau jūsų temą..tai bandysiu ir aš nuo pirmadienio skaičiuoti kiek išleidžiam maistui..ir pasisemti idėju ką gaminti.  biggrin.gif

Sveika prisijungusi, sėkmingo taupymo ir gerų minčių puikiems, taupiems patiekalams smile.gif
Oi savo meniu neberašau, nes jis nesamoningas, tai valgau tai nevalgau biggrin.gif vakar nieko nevalgiau, vakare važiavau į balių, ten šašlykiukai ir t.t.. šiandien grįžau be sveikatos, tai irgi dar nieko negaliu paimti į burną
Atsakyti
Pas mane pastarosom dienom irgi nenormalus meniu , bet siandien .
1) rukyta skumbre su duona , arbata / kava
2) tarkuotu bulviu cepelinai su mesa ir grietine ( mama vire tai atnese)
3)mesiska ryziu sriuba su versiena.
4)dribsniai su pienu , sutepiau"pyraga" is vafliu ir kondencuoto pieno, po obuoli ,po banana ..... smile.gif
Atsakyti
Man vis dar nevalgiadieniai, šiandien du apelsinai, rūkyta dešra...
Atsakyti
Pusryciams varskes suris keptas su kiausiniais,pietums kiaulienos-kalafioru kepsneliai su grikiais virtais ir morku-zirneliu misraine,vakarienei rugstyniu sriuba.
Atsakyti
Pusryciai - kava, meduoliai
Pietus - sumustiniai, meduoliai
Vakariene - saldytu darzoviu sriuba, grybai patroskinti su svogunais, grietine, virtos bulves.
Atsakyti
Nu rašau savo ne į temą meniu biggrin.gif
Keptos bulvės su svogūnais ir česnakais, garnyrui marinuoti burokėliai, šviežias agurkas
ūkyta dešra, rūkyti lašinukai, šviežias agurkas
Saldainiai
Atsakyti
Pietums vakar sumustiniai su vistienos vyniotiniu, kur Norfoj buvo akcija 4.99 Lt/kg, vakarienei zemaitiski su svogunu-spirguciu-grietines padazu. Nes turejau specialiai issivirus mesytes, dar pamaisiau slapiankes ir liuks gavosi thumbup.gif
Siandien tie patys zemaitiski , o tai jau kai retai darau, tai prisidarau tongue.gif , dar 6 i kamera nukeliavo, mirksiukas.gif burokeliu lapeliu sriuba su desrytes gabaliukais ir svieziu rabarbaru kompotas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 18 gegužės 2010 - 11:29
QUOTE(mickute7 @ 2010 05 18, 12:21)
Pietums vakar sumustiniai su vistienos vyniotiniu, kur Norfoj buvo akcija 4.99 Lt/kg, vakarienei zemaitiski su svogunu-spirguciu-grietines padazu. Nes turejau specialiai issivirus mesytes, dar pamaisiau slapiankes ir liuks  gavosi  thumbup.gif
Siandien tie patys zemaitiski , o tai jau kai retai darau, tai prisidarau  tongue.gif , dar  6  i kamera nukeliavo,  mirksiukas.gif  burokeliu lapeliu sriuba su desrytes gabaliukais ir svieziu rabarbaru kompotas

ohoho kokia darbštuole smile.gif
Aš tai nieko gero nedarau sad.gif Taip patinka gaminti, o nėra kam sad.gif Prisipažinsiu, dabar užmėtysite mane akmenimis biggrin.gif Išmečiau vakar puse šaldytuvo... Man dabar kai dietos, tai nesuprantu kiekių kiek ko išsiimti iš kameros, tai nesuvalgau tiek kiek visko būna... Išmečiau pievagrybių kokį 100g, faršo 300g, nes jau kelias dienas stovėjo, nesuvalgiau, tai ir nebenorėjau tokio gaminti, faršo-pievagrybių tokį troškinuką irgi kokią porciją, nes irgi neįveikiau, daržovių stiklainėliuose, kurių nesuvalgiau per 4dienas ten po truputi, nu žodžiu.. ai dar batoną reikės šiandien išmesti, nes spėju jam jau irgi labanakt. Vat ir taupumas mano dingo...
Tai šiandien privalau suvalgyt vakar išsikeptų bulvių su svogūnais ir česnaku, o tai ryt vėl bus nevalgoma.
Šiandien:
I-traškučiai biggrin.gif tie niekada neišmetami doh.gif
II- brandintos keptos bulvės su svogūnais ir česnaku, garnyrui rauginti agurkai
III- jei nusipirksiu tai apelsinai, jei ne tai rūkyta dešra, raugintas agurkas.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 05 18, 12:28)

Jus man pasakykit, kaip Jums sekasi taip sekmingai svori mest, o traskuciu neisimat is savo raciono g.gif As juos irgi megstu, bet deja, jie labai grazai nusesta ant manes, pavirte i kilogramus verysad.gif Kiek skaitau, tai vis neatsistebiu biggrin.gif

Na o pas mus vakar buvo kukoriai (idaras vistienos kepeneles ir skilveliai sumalti, ideta kepintu morku ir svogunu). Siandien troskinta vistiena su morkom, svogunais, bulvem ir saliru kotais. Siandien dar teks eiti kepti torta.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 05 18, 14:36)
Jus man pasakykit, kaip Jums sekasi taip sekmingai svori mest, o traskuciu neisimat is savo raciono  g.gif As juos irgi megstu, bet deja, jie labai grazai nusesta ant manes, pavirte i kilogramus  verysad.gif Kiek skaitau, tai vis neatsistebiu  biggrin.gif

Na o pas mus vakar buvo kukoriai (idaras vistienos kepeneles ir skilveliai sumalti, ideta kepintu morku ir svogunu). Siandien troskinta vistiena su morkom, svogunais, bulvem ir saliru kotais. Siandien dar teks eiti kepti torta.

Nu aš rašau, kad juos valgau, bet nerašau kokiais kiekiais, būna suvalgau tris traškučius, būna pakelį biggrin.gif priklauso ką suplanavus tai dienai valgyti esu smile.gif Nu aišku labai norėčiau ir pavyktų man jų atsisakyti, nu bet, nu... negaliu biggrin.gif Aš kažkada buvau numetusi 30kg kažkur, bet traškučiai niekada nebuvo dingę visam iš mano raciono sad.gif Kaip narkotikai jie mano. Jei man užeina tokia diena, kad labai jau jų noriu, aš geriau pietums jų suvalgau ir daugiau nieko, žinau, kad labai blogai, nu bet aš negaliu jų visiškai atsisakyti, noriu ir viskas. Šiandien vat suvalgiau, tai pietų dar nevalgau, nenoriu, o va jų mirk gyvenk reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 05 18, 13:54)
Nu aš rašau, kad juos valgau, bet nerašau kokiais kiekiais, būna suvalgau tris traškučius, būna pakelį biggrin.gif priklauso ką suplanavus tai dienai valgyti esu smile.gif Nu aišku labai norėčiau ir pavyktų man jų atsisakyti, nu bet, nu... negaliu biggrin.gif Aš kažkada buvau numetusi 30kg kažkur, bet traškučiai niekada nebuvo dingę visam iš mano raciono sad.gif Kaip narkotikai jie mano. Jei man užeina tokia diena, kad labai jau jų noriu, aš geriau pietums jų suvalgau ir daugiau nieko, žinau, kad labai blogai, nu bet aš negaliu jų visiškai atsisakyti, noriu ir viskas. Šiandien vat suvalgiau, tai pietų dar nevalgau, nenoriu, o va jų mirk gyvenk reikėjo biggrin.gif

kaip sakoma, jei organizmas nori, tada reikia, zinoma, proto ribose biggrin.gif As sau leidziu du kartus per menesi si malonuma, ypac estrellos melynus biggrin.gif
Atsakyti
As seniau irgi rydavau traskucius blush2.gif doh.gif maisas didelis Estrelps arba Pringles ir limonado butelis prie teliko doh.gif doh.gif doh.gif dabar tai jau senai neperku, nes tikrai ir neisgaliu, nu bet jei kartais kur proga pasitaiko, tai nor kelis tuiu paragauti blush2.gif tongue.gif
Deimapov per kiek tu cia liko tiek buvai numetus g.gif ax.gif
Atsakyti