Įkraunama...
Įkraunama...

Kur užsidėti apostilę ant vaiko gimimo liudijimo

Sveikos,iskilo man toks klausimas. Mano mazylis gime Airijoje,taciau girdejau,kad jeigu grysime su vaikuciu i Lietuva iki kol jam sueis metukai,galime gauti vienkartine pasalpa. Cia,Airijoje,jokios vienkartines pasalpos negavome. Norint ja gauti Lietuvoje,reikia Airijoje uzsideti ant vaikucio gimimo liudijimo apostile. Norejau pakalusti Airijoje gyvenanciu mamyciu,gal kas zinote kur tiksliai reikia vaziuoti,norint ta apostile gauti? Mums arciausiai Dublinas,bet gal kartais atsiras mamyciu,zinanciu tikslu adresa? Tikiuos pakankamai aiskiai paklausiau,pat neradau tokios informacijos niekur internete,todel ir klausiu. Is anksto dekui visoms smile.gif
Atsakyti
o ambasados puslapyje ar ziurejai? ten turbut pirmiausia reiktu ieskoti. tikrai yra,ka tik ziurejau.
Atsakyti
info va cia:

http://foreignaffair...spx?id=27432#ap
Atsakyti
kad uzdetu apostile niekur paciai nereikia vaziuoti,issiunti gimimo liudijima pastu ir apostilizuoja-/legalizuoja/ as kaip tik dabar issiunciau,bet as gyvenu siaures airijoj,mes priklausom anglijai,tai ir reikejo siusti i anglija
Atsakyti
nu as gyvenu ispanijoje, bet dokumentu tvarkymas per ambasada toks pat. man reikejo atsisviesti vaiko gimimo liudijima, kopija patvirtinti notaro. po to ant tos kopijos deti apostille. o tada vertimas. su tuo vertimu jau reikia kreiptis i ambasada. ten jie tvirtina vertima lietuvisko notaro antspaudu, ir siuncia i lietuva daryti dokumentu. laukti 2-3 menesius blush2.gif manau, kad visa tvarka tokia pati, gi lietuvos nustatytos normos
Atsakyti
QUOTE(lettucee @ 2010 03 17, 22:55)
Sveikos,iskilo man toks klausimas. Mano mazylis gime Airijoje,taciau girdejau,kad jeigu grysime su vaikuciu i Lietuva iki kol jam sueis metukai,galime gauti vienkartine pasalpa. Cia,Airijoje,jokios vienkartines pasalpos negavome. Norint ja gauti Lietuvoje,reikia Airijoje uzsideti ant vaikucio gimimo liudijimo apostile. Norejau pakalusti Airijoje gyvenanciu mamyciu,gal kas zinote kur tiksliai reikia vaziuoti,norint ta apostile gauti? Mums arciausiai Dublinas,bet gal kartais atsiras mamyciu,zinanciu tikslu adresa? Tikiuos pakankamai aiskiai paklausiau,pat neradau tokios informacijos niekur internete,todel ir klausiu. Is anksto dekui visoms  smile.gif

Sveika, mes irgi esam su ta pacia problema susidure. Musu mazoji gime Airijoje ir vaziuojam i Lietuva tvarkytis dokumentu. Pirmiausia norint isvykti is salies reikia issimti asmens grizimo pazymejima Lietuvos ambasadoje. Ju saite yra tikslus reikalingu tam doku sarasas. Ant airisko gim.liudijimo apostile deda departament of foreign affairs, public ofise netoli st.green shopping centro (69-71 st.green). Nueini, paduodi, palauki 15-20 min ir gatava. Aisku, reikia ISSIVERSTI tiek gimimo liudijima, tiek apostile. Nes ambasada priima tik su sertifikuotu vertimu. Paskui, jei turi reikalingus dokus, bent jau man sake, kad padarys AGP per 3 dienas.
O pasalpa kiek zinau Lietuvoje gausi tik isemus Lietuviska gimimo liudijima, be to vaikas turi tureti deklaruota gyvenamaja vieta (anksciau registracija) ir tik tada gali kreiptis i soc. skyriu del pasalpos.
Atsakyti
na cai gal ne i tema bet ar galima pasidaryt lietuviksa gimimo liudijima airijoje lietuvos ambasadoje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2011 06 08, 11:59)
na cai gal ne i tema bet  ar galima pasidaryt lietuviksa gimimo liudijima airijoje lietuvos ambasadoje? ax.gif

Galima, bet ilgai uztrunka smile.gif Mes Uk, laukem gimimo liudijimo bei paso 3menesius.Airijoje esu girdejusi "pletku" viskas uztrunka ilgiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2011 06 08, 12:59)
na cai gal ne i tema bet  ar galima pasidaryt lietuviksa gimimo liudijima airijoje lietuvos ambasadoje? ax.gif

Mano ziniomis 3-6men trunka per ambasada.
Atsakyti
Sveikutes,

cia man dabar paskaicius jusu diskutavima, iskilo toks klausimas... Sakykit prasom, kas zinot, ar turint vaiko gim. liudijima airiska su apotile, galima gauti ir lietuviska, ar automatiskai airiskas tampa negaliojanciu gavus lietuviska???
As visiskai pasimetus siuo klausimu... blush2.gif
Atsakyti
nezinau, ar nepasikeitus situacija siuo metu ir ar nepasikeis po nauju metu, nes visa tai priklauso nuo LT valdzios...
kai as savo vaikams tvarkiausi, tai pirmiausiai issiimi airiska pasa vaikui su gimimo liudijimu. tada jau tvarkaisi del lietuvisko paso, ir rodai, kad vaikas jau turi airiska pilietybe. tuomet gauna vaikas lietuviska ' ant virsaus' ir turi dvi pilietybes.
taciau, jei pirma isimamas lietuviskas pasas, o tik paskui airiskas, tada vaikas netenka lietuviskos pilietybes. zodziu, lietuviska pilietybe visada turi buti paskutine.
Atsakyti
Na aiskumelis tada smile.gif dekinga uz atsakyma wink.gif
Atsakyti