Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo tyrimai

QUOTE(traske @ 2010 10 26, 19:20)
ismanančios šiuos dalykus, gal galetumet pakomentuoti ar daroma oeracija jei kraujyje padidejes lymfocitu kiekis 55,7 norma raso 20-40

ziurint kokia operacija ir ziurint kokie kiti kraujo tyrimo rezultatai

QUOTE(neringgga @ 2010 11 04, 20:30)
Gal zinot ka reiskia HDW kraujo tyrime?

gal RDW?

QUOTE(Lady Dy @ 2010 11 09, 16:37)
Kuo skiriasi DATL ir DALT tyrimai?

niekuo
Atsakyti
gal galetumete ir man padeti blush2.gif mano mazytei padidejes hemoglobinas 19.3 ir dar siandien rado feritina padidejusi 158, turi but iki 150, cia reiketu sunerimti unsure.gif del hemoglobino, sake nieko nedarys, bet vat,del feritino ir nepaaiskino, labai nerimauju unsure.gif ir dar skydliaukes hormona viena padidejusi rado ft3 7.6, norma iki 6.3, kiti hormonai geri, gal galetu kas pakomentuoti 4u.gif
Atsakyti
sveiki

jau 3 dienas mano berniukui 3,5 m vakarais sukyla temperatura (iki 38-38,5), pries 3 dienas buvo nezymus ausies paraudimas. siuo metu islikusi sloga ir kosulys.

siande (4 ligos diena) pasidarem kraujo tyrima, nes daktare norejo apsispresti del antibiotiku naudojimo.

rezultatai idomus. CRB 20 o leukocitu norma (7). padideje MON ir NEUtr. visa kita norma.
pamaciusi gydytoja rezultatus truputuka pasimete ir liepe apsidraudziant gerti antibiotikus.

tad man kilo klausimas, gal leukocitu norma rodo, kad virusiukas iveiktas ir jokiu antibiotiku nereikia? o CRB dar nespejo atsistatyti?

buciau dekinga uz jusu nuomone

Atsakyti
Sveikutes. Gyvenu jau senai ispanijoje.. man 29m, siandien gavau kraujo tyrimo rezultatus, jus paskyre seimos daktaras nes niekaip nepraeina guziukai ant kaklo.. pagerus kaskokius vaistus sumazejo bet ne dingo.. tada dave siuntima pas gyditoja (medicina interna) gruodzio vyduryje, sake jie padarys issamesnius tyrimus... KOKIUS.. Jau sunku suprasti lietuvos gyditojus kai jie aiskina, tad pabandykit isivazduoti kita kalba ir dar medecininiais terminais... Siaip tyrimai neblogi kelrtas ant ribos, yra ir keletas nukripimu nuo normos.. nardziau internete ieskodama atcakimu bet dar labiau susijaudinau paskaicius apie visokias ligas ir simtomus... bandziau verstis pavadinimus i gimtaja kalba tai dar daugiau neaiskumu iskilo... tai gal jus zinot kas per vieni tie ALBUMINA 5 (norma 3.4-4.7), FACTOR REUMATOIDE 16 (norma 0-13), VOLUMEN PLAQUETAR MEDIO 12.3 (norma 7.0-11.1) Truputi aukstas colesterolis, siek tiek zemas hemoglobinas. Tyrimo atcakimo yra du lapai.. ten daug ko prirasta bet pazimeti tik sie trys.. tai galima manyti kad kasko iesko..
aciu
Atsakyti
QUOTE(newLIFE @ 2010 11 10, 23:38)

tokiu mazu vaiku tyrimo as komentuoti negaliu

QUOTE(AAgne @ 2010 11 11, 15:00)

kaip tik atvirksciai - CRB zymiai greiciau reaguoja nei leukocitai

QUOTE(liatka @ 2010 11 11, 19:09)
ALBUMINA - albuminas (vienas is kraujo baltymu) - padidejimas nereiksmingas
FACTOR REUMATOIDE - reumatoidinis faktorius (irgi padidejimas nereiksmingas)
VOLUMEN PLAQUETAR MEDIO - vidutinis trombocito turis (tikriausiai) - isvestinis dydis, jei kiti kraujo tyrimai normalus - tai tada neturi reiksmes
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2010 11 11, 23:04)
tokiu mazu vaiku tyrimo as komentuoti negaliu



nieko tokio, as jau issiaiskinau, viskas gerai, mazi vaikai gimsta su ft3 padidejimu, tam,kad islaikyt kuno temperatura 4u.gif
Atsakyti
pasidariau vezio zymenu tyrima CA-125 , ir rezultatas yra 54,89, o norma 0-35. Gal galit pakomentuoti-ar tai jau tikrai vezys, ar dar gali buti kokios nors kitos priezastys?
Atsakyti
sveiki,gal kas zino ka reiskia kraujo tyrimai wbc 10.2h (4.0-10.0)aciu.
Atsakyti
QUOTE(tyloszona @ 2010 11 14, 21:10)
pasidariau vezio zymenu tyrima CA-125 , ir rezultatas yra 54,89, o norma  0-35. Gal galit pakomentuoti-ar tai jau tikrai vezys, ar dar gali buti kokios nors kitos priezastys?

reikia kitu tyrimu, bet sis zymuo gana tikslus vezio indikatorius

QUOTE(Renateles_Mamyte @ 2010 11 22, 16:14)
sveiki,gal kas zino ka reiskia kraujo tyrimai wbc 10.2h (4.0-10.0)aciu.

wbc - tai leukocitai
Atsakyti
aciu,tai reikstu kad uzdemiga rodo?
Atsakyti
kai toks minimalus padidejimas - tai greiciausiai nera to uzdegimo...
Atsakyti
Sveikos, mano vyrui išaugo pūlingas augliukas pažastyje, jį išpjovė, bet gydytojas pasakė, kad gali kartotis, gulėjo ligoninėjė 4 paras, vienam vaikinukui jau 4 kartą išpjauna. Gyvenam provincijoj tai jokio kraujo tyrimo čia nedarė, kur Klaipėdoje galėtume pasidaryti ir kokio čia kraujo tyrimo reikia?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti