Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo tyrimai

aciu uz atsakyma,o kraujo vezio nerodo?aij dar dememis meto ant kaklo ir peciu ir jos stovi ilgai,tiksliai nzn bet net metus kokius,cia ne man visa tai...
utenoje nustate is pradziu toksopalmoze ar kaip ji tiksliai vadinasi nzn,liga nuo kaciu,poto jau ne sita liga o laimo liga 1 ar 2 stadija.na o db laukiam atsakymu is vilniaus ir labai bijau kad kokia mirtina liga nebutu
Atsakyti
na va nieko nerado,jokios ligos,tyre ta krauja infektologini,kaina apie 200lt ar sis tyrimas parodo kazi kad koks vezys ar kita kokia liga gali buti,ar reikia kazkur dar kitur daryti,nejau sveikas zmogus taip blogai jausis,net is darbo isejo,tiesiog labai didelis nuovargis,temperatura,demes ant kaklo ir peciu ir tai nieko nereiskia,netikiu.ir ka daryt?
Atsakyti
koki menesi laiko skaudejo gerkle, nuejau pas gydytoja, sako angina, liepe pasidaryt kraujo tyrima ir gliukoze. pasidariau, gliukoze tvarkoj, kraujo tyrimas kaip cia pasakius, issigandau del kai kuriu dalyku. viskas normoj, ir leukocitai, bet mane neramina stai kas:
LS ++
ATYP +
BLASTS +
BASO 1.2%
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 11 07, 19:56)
na va nieko nerado,jokios ligos,tyre ta krauja infektologini,kaina apie 200lt ar sis tyrimas parodo kazi kad koks vezys ar kita kokia liga gali buti,ar reikia kazkur dar kitur daryti,nejau sveikas zmogus taip blogai jausis,net is darbo isejo,tiesiog labai didelis nuovargis,temperatura,demes ant kaklo ir peciu ir tai nieko nereiskia,netikiu.ir ka daryt?

Vezio yra tam tikri zymenis tiriami krauju ir tai tik kelios vezio formos, visa kita pagal simptomatika, ir kitus tyrimus. O jus skydliaukes nesityrete ? daznai nuo jos ligu laikosi pastovi temperatura, prakaitavimas, daznas puslsas ir kita atsiransda. Zinau atveju kai zmogui viska istyre, operavo angina, nes galvojo, kad no jos pastovi temp. bet taip nieko ir neatrado.
Gal pas jus vyrauja didelis stresas, itampa tai taip pat gali salygoti prasta savijauta.
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2011 11 11, 18:36)
koki menesi laiko skaudejo gerkle, nuejau pas gydytoja, sako angina, liepe pasidaryt kraujo tyrima ir gliukoze. pasidariau, gliukoze tvarkoj, kraujo tyrimas kaip cia pasakius, issigandau del kai kuriu dalyku. viskas normoj, ir leukocitai, bet mane neramina stai kas:
LS ++
ATYP +
BLASTS +
BASO 1.2%

Blastai tai įprastai būna sergant vėžiu,berods dėl nėra daugiau jokių priežaščių jiems atsirasti.
LS jei gerai suprantu yra onkogenetinis tyrimas,kuris rodo padidėjusią onkoliginių ligų tikimybę,bet neesu įsitikinusi.
Dėl to ATYP,tai turbūt turi omeny,kad yra atipinių kraujo ląstelių (neįprastų),bet neaišku kokių.
Baofilų kiek per daug.Turi būti iki 1%.Jie didėja dėl infekcijos,vėjaraupių,tuberkuliozės ir panašiai.
O kaip pakomentavo tyrimams siuntusi gydytoja?
Aš patarčiau nueiti pas hematologus.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 11, 21:45)
Blastai tai įprastai būna sergant vėžiu,berods dėl nėra daugiau jokių priežaščių jiems atsirasti.
LS jei gerai suprantu yra onkogenetinis tyrimas,kuris rodo padidėjusią onkoliginių ligų tikimybę,bet neesu įsitikinusi.
Dėl to ATYP,tai turbūt turi omeny,kad yra atipinių kraujo ląstelių (neįprastų),bet neaišku kokių.
Baofilų kiek per daug.Turi būti iki 1%.Jie didėja dėl infekcijos,vėjaraupių,tuberkuliozės ir panašiai.
O kaip pakomentavo tyrimams siuntusi gydytoja?
Aš patarčiau nueiti pas hematologus.

dar nekomentavo.. pas ja man tik ketvirtad.
Atsakyti
didelis nusėdimas ką rodo?
Atsakyti
nusedimas 6.o ne taip supratau klausima biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-a-v-i-n-a: 12 lapkričio 2011 - 17:17
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 12, 18:05)
didelis nusėdimas ką rodo?

Uždegimą,infekciją.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 13, 11:17)
Uždegimą,infekciją.

unsure.gif o jei žmogus niekuo nesiskundžia unsure.gif kaip ligą surast
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 13, 22:04)
unsure.gif o jei žmogus niekuo nesiskundžia  unsure.gif kaip ligą surast

Siaip reiktu pakartot tyrima po geru 2sav. nes gal buvo padaryta po persalimo, infekcijos(pulinuko) ar dar kazko i k anet neatkreipet demesio.
Man daugiau nei pusmeti daromi pastovu kraujo tyrimai, bet niekada nebuna idealaus smile.gif na ne visu zmoniu kraujo normos sutampa.
Atsakyti
norejau paklausti, sunui 2metai
gerkle paraudusi, bet nematau jokiu tasku (puliniu)

deja kraujas rodo:
leukocitai 16tuxt
crb 60

ar be antibiotiku nebeissiversime?

dekui
Atsakyti