Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(rikke @ 2010 03 31, 19:56)
sveikos noriu paklausti ar sunku padaryti torta maisa  g.gif

Man asmeniškai tai lengviausiai padaromas 3D tortas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2010 03 31, 17:00)
Sveikos 4u.gif
rasyte,tikrai labai gražus tortukas,mažai kuo skiriasi nuo Migles tortuko,o nuotrauka visai normali,merginos neišradinėkite dviračio lotuliukas.gif
rugiagele26,ramunių pieva-nuostabi wub.gif
xdina,fainuoliai torčiukai,lygiai apdengti.O kas ta ''gum paste'' g.gif gal kažką praleidau bigsmile.gifčia iš saldainių masės g.gif  ir kuom apipiešta antram torčiuke juodai-šokoladu,ar nudažote juodai g.gif

apipaišiau dažytu isingu, bet kitakart gal bandyčiau su šokoladu, arba reiktų kokių stipresnių dažų. O "Gum Paste" tai būna pirktinė tokia masė gelytems daryt, ji tokia biski kaip gumine, bet as nusipirkau miltelių ir pagal rtecepta pasigaminu pati.
Atsakyti
sveikos gyvos darbštuoliukės 4u.gif

niekad nenaudojau tortam jokių dengimo masių, bet dabar labai parūpo išbandyt bigsmile.gif
Olestos įdetame MMG receptuke užmačiau pasakymą - "jei turiu įdedu glicerino"
o ką duoda tas glicerinas? ir skaičiau, kad perkat vaistinėj, čia kiekvienoj jo galima įsigyt?
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 03 31, 20:44)
sveikos gyvos darbštuoliukės  4u.gif

niekad nenaudojau tortam jokių dengimo masių, bet dabar labai parūpo išbandyt  bigsmile.gif
Olestos įdetame MMG receptuke užmačiau pasakymą - "jei turiu įdedu glicerino"
o ką duoda tas glicerinas? ir skaičiau, kad perkat vaistinėj, čia kiekvienoj jo galima įsigyt?

Yra vaistinese tik reikia vidinio vartojimo
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Narsydama interneto platybese (visagaliame google ) radau kaip suformuoti tortukus kiskucius, gal kam pravers pries velykas biggrin.gif

user posted image

user posted image

p.s. visada paziurineju sia tema, labai zaviuosi jusu tortukais, tikiuosiu kad ir maniskiai kada nors bus tokie biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Noriu paklausti, kuriuo metu nudazyti MMG (arba pastilaza) ir bezė? Ir kaip?
Ar tinka paprati maistiniai dazai?
Atsakyti
QUOTE(jolanka @ 2010 03 31, 21:23)
4u.gif  Noriu paklausti, kuriuo metu nudazyti MMG (arba pastilaza) ir bezė? Ir kaip?
Ar tinka paprati maistiniai dazai?

Pastilažas - dažus įpilu į želatiną, užpiltą vandeniu. Naudoju gelinius Americolor dažus.

Bezė - dažus įberiu į išplaktą baltymą prieš įpilant sirupą. Naudoju sausus ukrainietiškus dažus.

Dėl MMG nežinau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 31 kovo 2010 - 21:33
Sveikos merginos,ar galite man pasakyt,gal žinote,ar geri yra skysti DR.OETKER dažai??Labai laukiu jų parvažiuojant biggrin.gif tai smalsu daba.
Atsakyti
kiek žinau apie Oetkerinius dažus, kad yra smarkiai skysti ir ne viskam tinka dažyti, turėjo pažįstama kelis buteliukus, tai nelabai buvo patenkinta jais, lyginant su geliniais dažiukais....


MMG aš asmeniškai dažau jau pagamintą, kai pasistovi, žodžiu prieš pat dengimą, pasidalinu kiek man reikia spalvų ir atsiminkau.... glicerinas priduoda minkštumo, elastingumo, pas mus yra tik toje vaistinėje, kur gaminami vaistai, paprastose vaistinėse yra tik glicerino, skirto išoriniam naudojimui...


MERGINOS, FANTASTIŠKI TORTUKAI wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 04 01, 08:45)
glicerinas priduoda minkštumo, elastingumo, pas mus yra tik toje vaistinėje, kur gaminami vaistai, paprastose vaistinėse yra tik glicerino, skirto išoriniam naudojimui...



ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Labas, Mergaites ir berniukai.
Gal info bus kam idomi

Is mano puslapio su tortu nuotraukom pavogta gal 20 ivairiu nuotrauku

Paziurekit pas save
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 04 01, 10:26)
Labas, Mergaites ir berniukai.
Gal info bus kam idomi

Is mano puslapio su tortu nuotraukom pavogta gal 20 ivairiu nuotrauku

Paziurekit pas save



Meluoji? lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti