Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(Domi95 @ 2010 04 05, 22:54)
Merginos jūsų nuostabus tortukai!  thumbup.gif  Gal kas gali man greit atsakyt, ar i šokoladine saldainių mase negalima dėt baltojo šokolado, kad ji būtų šviesi?  Na aš jau numanau, kad ne nes, juk baltojam šokolade visokiu priedu pilna..  g.gif  doh.gif

AŠ BEGALU BUSIU DEKINKA, KAS ATSAKIS  doh.gif  smile.gif

Tiesiog mano senelės 70 laukia.. Aš jai torta konstruosiu.. Dar norėjau paklausti, o 20 žmonių 4 kg torto užtenka? Kokio dydžio jus maždaug kepat?



galima deti ir balta 4u.gif receptas yra virsutinej papuosimu temoj smile.gif
Atsakyti
niu va, mano treciasis tortas, arba pirmasis kuri bandziau dzibuoti doh.gif rankos kreivos, antgalis lievas maksiminis, zodziu siaubas doh.gif tortas medutis, papuosimai- kokoso drozles, grietinele, kiausiniai is mmg, tik tas vienas elektrinis saldainiu mases (tik todel kad turejau likuciu, bet ji subliusko nuo pirmo mano sunelio bakstelejimo lotuliukas.gif ), beje, po dvieju dienu ir mmg kiausiniu krastai eme tirpti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bomba: 05 balandžio 2010 - 22:42
Zaismingas stikle nu bernuzeli ir duodi thumbup.gif saunuolis 4u.gif

Cipciuk suuuuuuuuuuuuuuuuper duuuuuuuuuuuper thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip pavasariska,kaip grazuu wub.gif wub.gif wub.gif kaip visada dailu kruopstu ir visaip kaip nuostabu !
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2010 04 05, 22:48)
mano akys jau isvarvejo nuo jusu grozybiu  bigsmile.gif  bigsmile.gif  tuo paciu turiu klausimely apie torta pintine. kaip jus pastatot ta rankena? juk jos svoris buna tikrai nemazas, kaip ji nevirsta?visaip masciau, bet y mano smegeneles nedaeina  g.gif


Kodėl ji sunki ... unsure.gif ... visai ne , ji iš mano gėlių masės , džiūvo pora dienų , kad netirptų ikišta , apvyniojau folija ir dar maistine plėvele , ji ikišta kokius 5 cm . į tortą 4u.gif .


Atsakyti
Dievaži, Cipciuko gėlės kaip tikros, labai nuostabūs tortukai thumbup.gif

Domi95, į šokoladinę saldainių masę galima dėti tiek kartų, tiek juodą, tiek pienišką, tiek baltą šokoladą, tik reikėtų žinoti, kad į balto šokolado masę dedamas vanduo, o ne grietinėlė, visa kita gaunasi super....

torto dydis priklauso nuo jo vidaus, vieno tortai lengvesni, kiti sunkesni, pasigalvok, kokį tortą darysi, juk Tau svarbiausia, kad jis susipjaustytų į 20 gabaliukų, na bent jau į 20, nes tikrai atsiras norinčių pakartoti lotuliukas.gif šiaip kukliais kavinių paskaičiavimais, tai turėtų užtekti sočiai 4 kg, kepk kokį 28 cm skersmens tai būsit sotūs 4u.gif
Atsakyti
Cipciuk, Jūsų tortai tobuli. nu tas arklys tai iš viso... kaip visada super
Atsakyti
Nu neina atsigaut nuo velykinių tortukų grožio blink.gif
Kiaušinis tai įspūdingas wub.gif
Neramuolės visi labai gražūs thumbup.gif
ŽaismingaStiklas visi tokie mieli, bet bitutė wub.gif
Cypciuk nu nerealu bigsmile.gif kokia arklio galva bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos,

su Šv. Velykom 4u.gif

Tortukai visų nuostabūs, šventiški, kvepiantys pavasariu wub.gif

P.S. Pati nieko nerodysiu, nes tortų perf šventes nedariau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 06 balandžio 2010 - 09:21
Kad ir kiek paveluotai, bet pasirodau savo darbelius:
Tortas Pasaka. Papuosimai- grietinele, gelytes- MMG, figureles-marcipanas
user posted image
user posted image
user posted image
Naminiai variantai: Pasaka, papuosimai- grietinele, gelytes- MMG, figureles-marcipanas
cia l.panasus su pirmuoju, bet turejau daryt "dubleri" vaikams, kai pirmaji pamate, kuris keliavo draugu seimynai su vaikais blush2.gif
user posted image
grietinele, visos figureles MMG
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksiuke: 06 balandžio 2010 - 11:23
Su Velykom visas user posted image
Papuošimų temoj tiiiiiiiiiiikras pavasaris user posted image tikrai širdis stoja nuo tokių grožybių karsta.gif po Cipciuko tortų parado sėdžiu apšalus ir negaliu žado atgaut user posted image pasakiškai atrodo visi tortukai, o žirgo galva – tubulas kūrinys thumbup.gif krepšelis nuooooooostabus wub.gif

Agniuk@s, laaaaaabai patiko tavo tortukai - su viščiukais visi tokie gražučiai ir barbės tortas nuostabus, šaunuolė mirksiukas.gif

ŽaismingasStiklas, tavo bitutę įsimylėjau user posted image suuuuuuper atrodo thumbup.gif ir kiti tortukai laaabai dailūs wub.gif pavarei kaip reikiant...

Jone, labai gražučiai tavo torčiukai ir kaip įdomiai šonai padaryti bigsmile.gif tik niekaip neįkertu kaip? atrodo laaabai gražiai good.gif ir sveikinu tave su gimtadieniu oro_buckis.gif

Dar labai įstrigo daividijos tortukai - su paukščiu labai įdomi idėja wub.gif Dianockos – kiaušinis fantastiškas bigsmile.gif Olestos su fotiku – super atrodo thumbup.gif ir velykiniai visi dailučiai wub.gif rekaliuke – laaaaabai gražūs ir kruopštūs tortukai wub.gif Kirbe, neramuole, Jolka, konvalija, laurechka, Neli, emiga, EDCKA, Elentari, spyglis2, rugiagele – visos esat šaunuolės, tortukai jūsų nepakartojami wub.gif wub.gif ačiūūūū jums už pavasarinę nuotaiką user posted image o paskanaučiau tai Keilos tortuko su karameliniu ganašu – dievuliau kaip skaniai atrodo wub.gif
Auksiuke, laaabai mieli ir dailūs tortukai, gražučiai cipliukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 06 balandžio 2010 - 11:37
KIek daug gražių tortukų po švenčių užderėjo thumbup.gif Atnešu ir aš savo parodyti, galiu pasakyti, pagarba toms mergytėms, ir berniukui, kurie per dieną daugiau nei vieną tortą padaro ir papuošia. Šaunuoliai!! 4u.gif

Puošta šokoladine saldainių mase, gėlytės - marcipaninė masė, labai patiko lipdyti, tai mano pirmosios gėlytės blush2.gif p.s. ačiū Cipsiukui už dažus, labai labai laiku biggrin.gif

user posted image

Rafaelo svajonė, puošta grietinėle, šokoladinis tinklelis, gėlytės- marcipaninė masė.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fortuncike: 06 balandžio 2010 - 11:35
QUOTE(Fortuncike @ 2010 04 06, 12:34)


Niu saunuole 4u.gif pirmosios gelytes ir tokios dailios mielos. Tortukai tvarkingi grazus bigsmile.gif Sekmes ir toliau lipdant gelytes ir netik mirksiukas.gif

Rimami labai aciu uz pagyras blush2.gif
Atsakyti