Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Aciu, merginos, uz gerus zodzius blush-anim-cl.gif:

Rekaliuke, as irgi tavo tortus praleidau, tikrai ispudingi, ypac didysis teletabis wub.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles ir kepejeliai 4u.gif seniai bebuvau cia,kazkaip link vasaros stengiuosi nebesilankyti saldumynu temose cool.gif ir matau ne bereikalo,nes perzvelgus temuke seiletekis iki bambos nuo jusu grozybiu, sedevru ,o jau Velykiniai kuriniai-as be zado thumbup.gif smagu matyti nauju vardu besivejanciu senbuves savo tortukais,saunuoles thumbup.gif na,nori nenori teko per paskutini menesiuka giminems ir artimiesiems,, pakepti,,
Cipciuko,,ananasinio,,biskvitas perteptas grietinele ir mandarinais,mase-saldainine

user posted image

cia mano pirmasis toks didelis darbas ax.gif aciu Asseni,Olestai uz patarimus,Cipciukui uz ideja(tikiuosi nesupyksi ax.gif )
I aukstas-Asseni sokoladinis-karamelinis tortukas,II aukstas jogurtinis pagal Asseni su braskemis ir kons.persikais,mase,papuosimai -saldaininiai,ramunes-Cipciuko cukrine mase,lapeliai-plikyti,zagagulinos-aisingas
user posted image

cia dukrytei tortukas ,,Coliukes,,motyvais,jau mintyse sugalvotas seniausiai tik pamacius Kirbės ,,prūdeli,, pakoregavau ideja-aciu Kirbei uz patarimus 4u.gif
tortas-jogurtinis pagal Asseni su vysniomis ir braskemis-papuosimai saldainine mase,tik Coliuke is MMG,dekorgelis

user posted image
Atsakyti
Pintike,tas su Coliuke laaaabai fainas.....tu nuo manes kopinai ideja,o aš dabar nuo taves pakoreguota nusikopinsiu..... lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit ar galima meduti su grietineles kremu dengt saldainiu mase ar ji neistis? kazkaip susipainiojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 04 08, 12:44)
Pintike,tas su Coliuke laaaabai fainas.....tu nuo manes kopinai ideja,o aš dabar nuo taves pakoreguota nusikopinsiu..... lotuliukas.gif  thumbup.gif

laisvai biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(anestute @ 2010 04 08, 12:46)
Sakykit ar galima meduti su grietineles kremu dengt saldainiu mase ar ji neistis? kazkaip susipainiojau  4u.gif

pagal taisykles vistiek reiktu padengti sviestiniu kremu (nors as ne visad dengiu,Coliukes nedengiau ,tai ir nulinko vietomis ,,zole,, cool.gif )
Atsakyti
Pintike, išpildei mano senai mintyse nešiojamą tortą - Coliukės motyvais, bet tokios žavios varlės su vabaliuku ant nosies mano mintyse nebuvo, fantastiškai superinis tortas, ir kiti be abejo 4u.gif 4u.gif 4u.gif niu laaabai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Pintike, kokie gražūs tortukai wub.gif ypač paskutinysis wub.gif
Atsakyti
Pintike, visi tortai labai gražūs, rausvas toks mielas wub.gif O kokia coliukė ir varlytės thumbup.gif
Atsakyti
Pintike super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2010 04 08, 13:22)


Su Coliuke labai mielas... wub.gif wub.gif o i ta su batukais ziuriu ziuriu, ir tik dabar sugalvojau, kodel as ne siuos batelius dariau rytdienai ant torto doh.gif tokie faini jie. O tuos marskinius, dar nuteciau vandens-degtines skiedinuku, tai butu tokie su blizgesiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2010 04 08, 13:46)
Sakykit ar galima meduti su grietineles kremu dengt saldainiu mase ar ji neistis? kazkaip susipainiojau  4u.gif


Šiandien tą dariau, tai nelabai lengvai dengėsi, bet visgi įveikiau, tačiau nepatariu iškart ant grietinėlės dengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 04 05, 22:06)


Apie siuos jau net nekalbu... be zodziu irnesakyk.gif
Atsakyti