Įkraunama...
Įkraunama...

Rugby

user posted image
http://www.rugby.com

Kadangi yra nemažai perkančių Rugby by Ralph Lauren drabužius, aksesuarus, būtų naudinga turėti temelę, kurioje galėtume diskutuoti apie dydžius, modelius, dalintis patirtimi smile.gif nereikėtų kiekvieną kartą prieš perkant klausinėti blush2.gif

taigi pradėkim! gathering.gif

user posted image

Papildyta:
gal kuri pirkot tokias kojinaites? bigsmile.gif kažin, ar jos virš kelių? prie botų turėtų labai derėtis wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrezia: 24 kovo 2010 - 17:05
negi nieks nieko nepirko brunette.gif

būtų smagu, jei pasidalintumėt patirtimi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 03 24, 19:47)
negi nieks nieko nepirko  brunette.gif

būtų smagu, jei pasidalintumėt patirtimi  drinks_cheers.gif

perkam, perkam mirksiukas.gif
paskutinis mano pirkinys mezgtukelis, bet jau nebera turbut prekyboj biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražūs drabužiai wub.gif niekaip dar neprisiruošiu ką nor nusipirkt, gerai, kad tokia temukė atsirado, galima bus pasitart dėl dydžių ir tada bus drasiau užsisakyt
ačiū Lucrezia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorelli: 25 kovo 2010 - 15:29
QUOTE(arbuzina @ 2010 03 25, 16:06)
perkam, perkam  mirksiukas.gif
paskutinis mano pirkinys mezgtukelis, bet jau nebera turbut prekyboj  biggrin.gif


arbuzina, gal turit nuotraukytę kokią išsisaugojusi - būtų įdomu pamatyti bigsmile.gif jei dar ir dydį pakomentuotumėt, tada visai thumbup.gif

QUOTE(lorelli @ 2010 03 25, 16:29)
Labai gražūs drabužiai wub.gif niekaip dar neprisiruošiu ką nor nusipirkt, gerai, kad tokia temukė atsirado, galima bus pasitart dėl dydžių ir tada bus drasiau užsisakyt
ačiū Lucrezia  4u.gif


aš irgi vis planuoju ką nors įsigyti, bet prieš tai norėtųsi susižinoti daugiau, todėl iš savanaudiškų paskatų užvedžiau temukę biggrin.gif

dydžiai, kiek teko skaityti, visoms atitiko bigsmile.gif įdomu dar, kai šie rūbeliai nešiojasi ax.gif
Papildyta:
aš kai pamačiau šitą švarką, tai net širdis apsąlo
user posted image
wub.gif
paskui ištiko aparpuolis pamačius kainą biggrin.gif tai teks palaukti neblogų nuolaidų blush2.gif

dar šitas sijonas patinka
user posted image

tikrai rasčiau kur priderinti thumbup.gif
Atsakyti
Pirkau pora drabuzeliu is sios parduotuves. Labai patinka toks ju stiliukas thumbup.gif taigi pirkau si megztuka. Emiau XS dydi, bet kadangi buvo didokas - teko ji parduoti smile.gif
user posted image
user posted image

Taip pat pirkau marskinukus (darbe turiu nuotrauka), taip pat XS dydis. Rankoviu ilgis geras, peciai irgi vietoj, bet galetu but kiek siauresni. Na bet nieko, situos tikrai sunesiosiu ir niekam neperleisiu smile.gif taip pat teko ciupineti pedkelnes - labai fainuoles.

Man tik idomu, kur ieskoti batu, kuriais manekenes buna apautos g.gif
Atsakyti
Sky_diver, megztukas laaabai dailus, gyvai jo nebuvau mačiusi bigsmile.gif gaila, kad dydis netiko unsure.gif

su batais tikrai įdomiai, vos dvi poros balerinų į parduotuvę įdėtos g.gif kur tie visi dailūs oxfordukai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 03 25, 23:45)
Sky_diver, megztukas laaabai dailus, gyvai jo nebuvau mačiusi  bigsmile.gif gaila, kad dydis netiko  unsure.gif

su batais tikrai įdomiai, vos dvi poros balerinų į parduotuvę įdėtos  g.gif  kur tie visi dailūs oxfordukai  unsure.gif


aha, daikus wink.gif
tai vat man irgi idomu, kur ieskoti tu graziuju oksfordu ant kulno wub.gif
Atsakyti
Turiu sia suknele.Dydis visiskai atitinka, kokybe puiki, spalvos 100% atitinka foto.
user posted imageuser posted imageO dukriukui paemiau is POLO suknele (emiau 5m, nors ka tik suejo 3m,virs metro, gera) wub.gif busim grazios abi biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 26 kovo 2010 - 00:15
QUOTE(sposa @ 2010 03 26, 01:15)
Turiu sia suknele.
O dukriukui paemiau is POLO  suknele (emiau 5m, nors ka tik suejo 3m,virs metro, gera)  wub.gif  busim grazios abi biggrin.gif


thumbup.gif labai gražu wub.gif merginos, būsit abi kaip iš pieno plaukusios thumbup.gif

beje, o koks jūsų ūgis? ar labai ta suknutė trumpa? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrezia: 26 kovo 2010 - 16:15
QUOTE(Lucrezia @ 2010 03 26, 17:15)
thumbup.gif  labai gražu  wub.gif  merginos, būsit abi kaip iš pieno plaukusios  thumbup.gif

beje, o koks jūsų ūgis? ar labai ta suknutė trumpa?  blush2.gif


mano ugis nedidelis-162 kazkur, bet suknele nera labai trumpa. Pamatavau suknele, nuo auksciausio peties tasko iki apacios-84cm Tai man toks kulturingas ilgis biggrin.gif O aukstai bus gal iki puses slaunu, bet sedimaja manau tikrai uzdengs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 29 kovo 2010 - 13:13
Kam aktualu - RUGBY VISKAM -25% bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti