Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

Sveikos, jungiuosi ir as prie jusu, aisku, jei priimsit. rolleyes.gif Jau trecia savaite rytais darau pilateso pratimus, nes labai noriu sutvirtinti pilvo raumenis. Bent jau man atrodo, kad padeda thumbup.gif Prisiminiau paskaiciusi ir Jillian, tai ryt reikes is ryto pilates, o po pietu Jillian. Ar jus jauciate sportuodamos namuose, kad kunas keiciasi? biggrin.gif
Atsakyti
Nu trecia diena su Jillian jau smagiai praejo, dali pratimu jau dariau sudetingesniuoju lygiu ax.gif Nezinau kodel, bet vienas is paskutiniu pratimu (kur itupstai i sona ir svareliu kelimas i akiu lygi) man ziauriai sunkus, nors rankos tikrai nera silpnos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 03 29, 20:46)
Sveikos, jungiuosi ir as prie jusu, aisku, jei priimsit. rolleyes.gif Jau trecia savaite rytais darau pilateso pratimus, nes labai noriu sutvirtinti pilvo raumenis. Bent jau man atrodo, kad padeda  thumbup.gif Prisiminiau paskaiciusi ir Jillian, tai ryt reikes is ryto pilates, o po pietu Jillian. Ar jus jauciate sportuodamos namuose, kad kunas keiciasi?  biggrin.gif


Sveika ir prasom jukis 4u.gif
Tikrai jauciasi thumbup.gif sportuojant namuose,galima tobulint kuno linijas thumbup.gif man asmeniskai per 13 dienu labai sutvirtejo raumenys ir pagrazejo ranku bei koju linijos wub.gif as is vis nesu sportavusi,tik mokyklos laikais per fizinio pamokas blush2.gif o ja baigiau pries 5 metus rolleyes.gif esu truputi prie tinginiu doh.gif bet kai rezultatai matosi,tai nebesinori ir apleisti mirksiukas.gif
Atsakyti
O man siandien nesiseka, atsikeliau sportuoti, bet tokia sloga, kad itraukt oro pro nosi neimanoma... sad.gif
Atsakyti
sveikos wink.gif
po sekmadieninio sporto su Jilian Trouble zones antra diena nepavelku kojų doh.gif nu jau tiek daug pieno rūgšties prisigamino biggrin.gif nu tai va negaliu sportuot, vos pavaikstau sad.gif
Atsakyti
Reikia sportuot, gal kiek maziau, bet butinai reikia, kad issivaiksciotu tos rugstys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady_A @ 2010 03 29, 19:30)
Nezinau kodel, bet vienas is paskutiniu pratimu (kur itupstai i sona ir svareliu kelimas i akiu lygi) man ziauriai sunkus, nors rankos tikrai nera silpnos unsure.gif

Oj man pats žiauriausias šis pratimas doh.gif Viską po 2 kg kilnojau, o čia išvis be svorių. Ant galo po 1 kg, bet ir tai ne iki galo ištempdavau ax.gif
Atsakyti
Na ka, pirma diena su Jilian thumbup.gif Rankos dreba, nors nieko nuostabaus, ir taip zinojau, kad jos silpnos pas mane biggrin.gif Tai dabar sunku rasyti doh.gif Bet patiko, tik galvoju gal padvigubinti programos laika, po 20 dienu kiekvienam lygiui, tik pirmas 10 dienu lengvesnius daryti, o kitas jau sunkesnius. Tada programa butu 60 dienu. Kaip manot? g.gif Ar geriau daryti 30 dienu, kaip ir priklauso, o po to ieskoti ka nors kita? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 03 30, 17:15)
Na ka, pirma diena su Jilian  thumbup.gif Rankos dreba, nors nieko nuostabaus, ir taip zinojau, kad jos silpnos pas mane  biggrin.gif Tai dabar sunku rasyti  doh.gif Bet patiko, tik galvoju gal padvigubinti programos laika, po 20 dienu kiekvienam lygiui, tik pirmas 10 dienu lengvesnius daryti, o kitas jau sunkesnius. Tada programa butu 60 dienu. Kaip manot?  g.gif Ar geriau daryti 30 dienu, kaip ir priklauso, o po to ieskoti ka nors kita?  smile.gif
Nežinau, kaip tau tinka. Bet pamatysi, per tas 10 dienų įprasi prie krūvio ir jau kažko trūkti pradės mirksiukas.gif Žiūrėk kaip tau gaunasi, aš kažkur nuo 5 dienos pradėjau sunkesnius variantus daryt smile.gif

Aš pati ką tik po treniruotės, irgi rankos dreba rašant biggrin.gif Po Jillian 1 lygio + Turbo Jam 20 min. Beje, rytoj paskutinė diena su 1 lygiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2010 03 30, 18:54)
Aš pati ką tik po treniruotės, irgi rankos dreba rašant biggrin.gif Po Jillian 1 lygio + Turbo Jam 20 min. Beje, rytoj paskutinė diena su 1 lygiu thumbup.gif


Sveikinu thumbup.gif drinks_cheers.gif

Na ziuresiu tada kaip man seksis fitness3.gif
Atsakyti
Jeigu ka, tai suniukas tasirado 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Happy* @ 2010 03 30, 19:27)
Jeigu ka, tai suniukas tasirado 4u.gif  wub.gif



*Happy*, PUIKIOS ŽINIOS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kur tas gražuoliukas buvo pabėgęs g.gif ?
Atsakyti