Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

As dar viena labai faina filmuka atradau Weight loss yoga su Bob Harper thumbup.gif
Atsakyti
Labukas,
noriu ir aš į Jūsų kompaniją thumbup.gif Vakar pradėjau P90X programą. Nors sportine forma nesiskundžiu, bet buvo ką veikt, buvau šlapia kaip nežinia kas thumbup.gif
QUOTE(Inga654 @ 2010 07 07, 16:22)
As dar viena labai faina filmuka atradau Weight loss yoga su Bob Harper  thumbup.gif

gal galima nuorodą?
Atsakyti
Eina sau..... lotuliukas.gif
Po ilgo laiko tarpo ir išsisukinėjimų, kad neturiu dar kilimėlio, neskalbta apranga ir pan., pabandžiau savo raumenukus pakrutint, tiksliau lašinukus nukrutint nuo raumenukų su JM 30 Day shred... doh.gif
Po 10 min. buvau jau šlapia, o po dar 10 min. kambary nebebuvo oro kuom kvėpuot, galvojau, kad jau tuoj nukrisiu, tai neiškenčiau ir išjungiau, ėjau į balkoną gryno oro įkvėpt... blush2.gif Kaip pirmam kartui man pakaks ax.gif biggrin.gif
O čia kiekvieną dieną šiuos pratimukus reikia atlikinėt???? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labas vakaras 4u.gif

Brangiosios sportininkės, pradėjusios sportuoti pagal programą Jillian Michaels 30 Days Shred, nebegaliu žiūrėt kaip jūsų niekas nepataiso ir nieko nepaaiškina, todėl kišu savo trigrašį cool.gif

Parsisiuntusios visų pirmą peržiūrėkite visą filmuką ir pamatysite labai aiškiai, kad programa susideda iš trijų lygių, t.y. yra trys trumpi filmukai su skirtingų lygių pratimais.

Pats pirmas lygis (pats pirmasis filmukas) yra lengviausias, juo sportuoti reikia kasdien, iš eilės 10 dienų.

Sekančias 10 dienų sportuojama pagal antro lygio programą ir jos pratimus, t.y. pagal antrąjį filmuką.

Paskutines 10 dienų sportuojama pagal trečiąjį, sunkiausią lygį.

Viena treniruotė netrunka ilgiau nei 27-28 minutes.

Svarbu: ši programa skirta mėnesiui, sportuojant kasdien, be jokių pertraukų, nes ji būtent sudaryta tam, kad per trumpiausią laiką būtų pasiekti maksimaliausi rezultatai. Juodaodė mergina filmukuose rodo pasunkinto lygio pratimus, o blondinė rodo kaip tuos pačius pratimus galima atlikti lengvesniu lygiu, jeigu kartais, sportuoti taip, kaip tai daro juodaodė, jums būtų per sunku.

Šiaip, kas supranta anglų kalbą viskas tame filmuke turėtų būti daugiau negu aišku. Tačiau žiūriu, kad jūs visos puolat iš karto sportuoti, net neišsiaiškinusios kas ir kaip. Aš tai visada parsisiuntusi filmuką su sporto programa visų pirmą jį peržiūriu nuo pradžių iki galo, įsiklausau ką kalba treneris/trenerė ir tik po to jau sportuoju pagal jį.

Sėkmės sportuojant ir kuo akivaizdesnių rezultatų 4u.gif Man ši programa tikrai padėjo sutvirtinti kūną ir išlavinti savo ištvermę cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 07 liepos 2010 - 22:34
Kad jau prakalbom apie sportavimo trukmę, aš nuo savęs turiu irgi vieną kvailą klausimą - o maža ką, gal kas nors žinos...
Nes anksčiau pagal jokias programas nesitreniravau, kažkaip karate treniruočių užtekdavo iki ausų... O kai neturėjau vaiko ir vasarą treniruočių nebūdavo, tai kasdien plaukiodavau ir nueidavau pėstute apie 8-10 km, plius dar namie padirbėdavau su svarmenukais kokią valandą - ir akivaizdu, kad dabar tam laiko neturiu.

Tai va, klausimėlis - gal katra žino, ten kur pirmam puslapy įdėta billy blanks tae bo 1, 2, 3 4 ir 5 - per vieną treniruotę reikia atlikt teoriškai, esant normaliam fiziniam pajėgumui - visas 5 dalis iškart? Pagal laiką gaunasi 50 minučių...
Man vakar padusimui užteko 2-ų g.gif
Atsakyti
Manau, kad visas 5...
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 07 07, 23:33)
Brangiosios sportininkės, pradėjusios sportuoti pagal programą Jillian Michaels 30 Days Shred, nebegaliu žiūrėt kaip jūsų niekas nepataiso ir nieko nepaaiškina, todėl kišu savo trigrašį cool.gif

Labai didelis dėkui, kad įkišai trigrašį !!! thumbup.gif
Dabar viskas pasidarė aišku bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai, ačiū, dabar viskas aiškiau smile.gif Kur tu ten viską išklausysi ką šneka sportuodama, kai pati puškuoji garsiau už TV biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(liepsnelee @ 2010 07 08, 12:51)
Tikrai, ačiū, dabar viskas aiškiau  smile.gif  Kur tu ten viską išklausysi ką šneka sportuodama, kai pati puškuoji garsiau už TV biggrin.gif
biggrin.gif Todėl pirmąjį kartą viską peržiūrėti ir išklausyti reiktų ne puškuojant, o ramiai sėdint su arbatos puodeliu biggrin.gif mirksiukas.gif Aš taip ir dariau, o paskui jau ėjau puškėt biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit imest tikslia nuoroda to filmuko ir kad butu aisku kur kokios dalys.Nes ivedziau gugle,bet ten tu filmuku labai daug,neatrenku kur ten koks.Noriu pabandyt pagal sia programa sportuot.Aciu ax.gif
Atsakyti
Sveikutės šaunuolės 4u.gif Dažnai paskaitinėju jūsų diskusijas apie sportą namuose ir esu labai jumis sužavėta,tikrai šaunuolės thumbup.gif
Mergaitės, bandžiau atsisiust Jilian Michaels 30 days Shred programele, bet man neiseina, neduoda žodžiu persisiust nors tu ka.Tad jei kuri galėtumėt permest man tiesiai į el. paštą būtų nuostabu.
Ačiū. su nekantrumu lauksiu. Jei atsiras norinčių padėti parašysiu savo elekroninį.
Sėkmės sporte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2010 07 07, 17:45)

gal galima nuorodą?


http://isohunt.com/t...out?tab=summary

va cia, as visa ta pack'a parsisiuciau, visos labai neblogos treniruotes thumbup.gif
Atsakyti