Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose :-)

QUOTE(limpopooo @ 2010 08 17, 17:39)
Siandien sportavau su Jillian - pirmas lygis, pirma diena smile.gif Nu ka, sunkoka, buvau geresnes nuomones apie save...

Aš irgi apie save geriau galvojau drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Aš dar dabar kartais praleidžiu tuos šokinėjimus, nes nepatempiu - kojas skauda po serijos pratimų kojoms. Čia mano silpna vieta..
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Kaip džiugu , kai tiek daug žmonių sportuoja smile.gif thumbup.gif
Aš norėjau paklausti, pagal kurias sporto programėles Jus sportuojate? Pas mane yra "Jillian Michaels - No More Trouble Zones" ir "Jillian Michaels_30DAY_SHRED" , kurį Jums labiau tinka ir patinka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 08 17, 22:01)
Labas vakaras  smile.gif  Kaip džiugu , kai tiek daug žmonių sportuoja  smile.gif  thumbup.gif
Aš norėjau paklausti, pagal kurias sporto programėles Jus sportuojate? Pas mane yra "Jillian Michaels - No More Trouble Zones" ir "Jillian Michaels_30DAY_SHRED" , kurį Jums labiau tinka ir patinka? ax.gif

Pradziai sportuoju pagal "30 days shred", patinka tuo, kad treniruote trumpa, isjudinami visi raumenukai. Manau pats tas pradziai, o veliau jeigu nedings upas sportuosiu ir pagal "no more trouble zones"
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 08 17, 22:01)
Aš norėjau paklausti, pagal kurias sporto programėles Jus sportuojate? Pas mane yra "Jillian Michaels - No More Trouble Zones" ir "Jillian Michaels_30DAY_SHRED" , kurį Jums labiau tinka ir patinka? ax.gif

Aš dabar pagal "30 day shred".
Po to pradėsiu su "no more trouble zones".
Aš pirmai pradėjau varyti su "no more trouble zones" - eina k čiortu, ne naujokėm tokios programos lotuliukas.gif
Pirmąkart ištvėriau gal pusvalandį, ir to su pailsėjimais. Ir kitą dieną skaudėjo leškas.
Antrąkart ištvėriau 40min. - ir vėl su pertraukom..
Nu sunki šita programa. Gal po 30ies dienų programos bus su šita lengviau..

Man labai patiko 8min. Abs porgramėlė (nuoroda pirmam temos poste) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 08 17, 22:06)
Aš dabar pagal "30 day shred".
Po to pradėsiu su "no more trouble zones".
Aš pirmai pradėjau varyti su "no more trouble zones" - eina k čiortu, ne naujokėm tokios programos  lotuliukas.gif
Pirmąkart ištvėriau gal pusvalandį, ir to su pailsėjimais. Ir kitą dieną skaudėjo leškas.
Antrąkart ištvėriau 40min. - ir vėl su pertraukom..
Nu sunki šita programa. Gal po 30ies dienų programos bus su šita lengviau..

Man labai patiko 8min. Abs porgramėlė (nuoroda pirmam temos poste)  thumbup.gif


Na man kolkas irgi arčiau širdies "30 day shred" ax.gif thumbup.gif Poto jau bandysiu "no more trouble zones" ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2010 08 17, 19:59)
Aš irgi apie save geriau galvojau  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif
Aš dar dabar kartais praleidžiu tuos šokinėjimus, nes nepatempiu - kojas skauda po serijos pratimų kojoms. Čia mano silpna vieta..


As tai be pertraukeliu negaliu daryt - tikras isbandymas. Jei leciau tai viskas normaliai. Bet as dar po to pusvalanduko keleta pratimu papildomais su svoriais padariau... ax.gif

QUOTE(Vika 12 @ 2010 08 17, 20:01)
Labas vakaras  smile.gif  Kaip džiugu , kai tiek daug žmonių sportuoja  smile.gif  thumbup.gif
Aš norėjau paklausti, pagal kurias sporto programėles Jus sportuojate? Pas mane yra "Jillian Michaels - No More Trouble Zones" ir "Jillian Michaels_30DAY_SHRED" , kurį Jums labiau tinka ir patinka? ax.gif


As tai pagal ''30 day..''. Tik nezinau ar pavyks kasdien treniruotis..
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2010 08 17, 23:43)
As tai be pertraukeliu negaliu daryt - tikras isbandymas. Jei leciau tai viskas normaliai. Bet as dar po to pusvalanduko keleta pratimu papildomais su svoriais padariau... ax.gif
As tai pagal ''30 day..''. Tik nezinau ar pavyks kasdien treniruotis..

Gal tada geriau su mazesniu svoriu dirbti bet islaikyti tempa? mirksiukas.gif
Atsakyti
na sweikutes, baigiasi vestuviu bumas, tad jungiuosi prie jusu burelio..parsisiunciau Jully ta 30 day.... Bet man ismeta tik 3 levelius.Ar ju ir turi tiek buti??? g.gif
Atsakyti

QUOTE(tinute84 @ 2010 08 18, 14:37)
na sweikutes, baigiasi vestuviu bumas, tad jungiuosi prie jusu burelio..parsisiunciau Jully ta 30 day.... Bet man ismeta tik 3 levelius.Ar ju ir turi tiek buti??? g.gif
Taip, tik trys lygiai ir tėra. Kiekvienam lygiui skirta po 10 dienų, pirmas 10 dienų sportuojama pirmuoju lygiu, sekančias 10 - antruoju lygiu, paskutiniąsias 10 - trečiuoju lygiu. Norint didesnės apkrovos ir sunkesnių pratimų sportuojant žiūrėti reiktų į juodaodę merginą, norint lengvesnių pratimų ir mažesnės apkrovos - žiūrėti į blondinką biggrin.gif Šiaip viską gražiai ir aiškiai paaiškina pati Jillian treniruotės metu. Sportuoti reikia kasdien, visą mėnesį, nes toks šios programos tikslas, per trumpiausią laiką pasiekti maksimalių rezultatų. Man tai labai patiko ši programa rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 18 rugpjūčio 2010 - 13:43
na, kaip graziai viska nupasakojai...Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif , o po menesiuko matosi rezultatai, kunas manau tvirtesnis lieka ax.gif ax.gif
nes man asmeniskai sworis yra geras, tik norisi ji padaryti tvirtesni , kietesni biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(tinute84 @ 2010 08 18, 15:04)
kunas manau tvirtesnis lieka  ax.gif  ax.gif nes man asmeniskai sworis yra geras, tik norisi ji padaryti tvirtesni , kietesni  biggrin.gif  biggrin.gif
Būtent tuo ir pasirūpina teta Jillian mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 08 18, 15:18)
Būtent tuo ir pasirūpina teta Jillian mirksiukas.gif biggrin.gif

o kaip su svoriu? blush2.gif
Atsakyti