Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

manau, tai bus mano problema ateityje. jį sukels progesterono deficitas unsure.gif . o kokios jūsų istorijos? kokios jūsų persileidimo priežastys? dry.gif
Atsakyti
tai ne mano nuomone , bet daktare vakar man sake , kad vaziuojant masina daugiau nei tris valandas gali isprovokuoti persileidima! unsure.gif Atsargiai masinu megejom!
Atsakyti
Sveikos merginos,
noriu Jus visas paguosti ir palinketi neprarasti vilties.
Man, kai buvau vos 17metu, daktarai pasake, kad niekada neturesiu vaiku.
As visada labai norejau tapti mama ir si zinia mane pribloske. Nebezinojau, kaip as toliau gyvensiu, juk buvau tokia jauna. Po kiek laiko apsilankiau pas daktara Žemkauska, tai tikrai nuostabus zmogus, nors dabar kiek zinau jis jau pensijoj, bet labai norincias priima savo privaciame kabinete, kur dirba kartu su savo zmona. Zodziu noriu pasakyti, kad dabar turiu 2 nuostabius vaikucius, esu laimingiausia mamyte, o ta docente, kuri pasake, kad niekada neturesiu vaiku noreciau matyti pavyzdziui kalejime, nes per ja vos sau galo nepasidariau mad.gif
Ji siule man vienintele iseiti - isivaikinti.Tai zinoma taip pat isetis, bet pasirodo, kad mano tiesiog buvo nerealiai silpnas organizmas.
Visas buciuoju. Laikykites
Atsakyti
Pries daug metu turejau toki malonuma kaip persileidimas blink.gif sad.gif klausiau daktaru nuo ko jis galetu buti, bet jie nieko man negalejo atsakyti. sad.gif
Kai neperseniausiai buvau nescia, taip pat grese persileidimas, bet labai saugojau save, daznai gulejau ligonineje ir dabar turiu maziuka, pati mylimiausia ir brangiausia suneli wub.gif

SAUGOKITE SAVE LABAI LABAI smile.gif
Atsakyti
QUOTE (gven @ 2004 06 12, 13:37)
tai ne mano nuomone , bet daktare vakar man sake , kad vaziuojant masina daugiau nei tris valandas gali isprovokuoti persileidima! unsure.gif Atsargiai masinu megejom!

NESAMONE!!!!

Nebent busima mama gyvenime siaip jau mazai vazineja arba vairuoja ekstremaliomis salygomis: pvz. nepazistamam mieste, kur intensyvus eismas.
As daug vazinejau per abu nestumus. Kenksmingo poveikio nepastebejau.

Miau
Atsakyti
QUOTE (gven @ 2004 06 12, 15:37)
tai ne mano nuomone , bet daktare vakar man sake , kad vaziuojant masina daugiau nei tris valandas gali isprovokuoti persileidima! unsure.gif Atsargiai masinu megejom!

as taip pat sakau kad tai nesamone!!!
as labai daug vazinedavau masina, rolleyes.gif , tiesiog ryte isvaziuoji , vakare gryzti, rupinausi namo statyba ir savaitgaliais vazinedavau i automobiliu turgu( prekiavau automobiliais) labai daug dirbau ir niekas nepakenke clap.gif clap.gif clap.gif . Pati viska ant savo kailio isbandziau clap.gif

Na bet gali but taip, jei moters silpnas organizmas , tada jei tiek ir tereikia...
Atsakyti
Vienoms nesamone kitoms galbut ne,priklauso nuo moters,vienai galbut tikto ir uztektu persileidimui sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 06 13, 18:54)
Vienoms nesamone kitoms galbut ne,priklauso nuo moters,vienai galbut tikto ir uztektu persileidimui sad.gif

Tikra teisybe del vazinejimo - daugiau del stresu uz vairo (kuriu atsitinka) ir del duobetu keliu, del priverstinio staigaus stabdymo ir pan. Bet cia liecia tas, pas kurias 'trapus" nestumas. O kitos gali ir dailuji ciuozima kultivuoti - ir nieko biggrin.gif

Pvz., masina man puse velnio, bet jau autobuso vibracijos mane isties blogai veikia
Atsakyti
Man persileidimas buvo 5-6 savaite - daktarai priezasties nerado - panasu kad pats organizmas susitvarke su gamtos klaida...buvo labai sunku, nes nestumas buvo labai planuotas ir lauktas... unsure.gif
Po metu vel pastojau ir labai lengvai isnesiojau leliuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Lapas @ 2004 06 13, 12:12)
o ta docente, kuri pasake, kad niekada neturesiu vaiku noreciau matyti pavyzdziui kalejime, nes per ja vos sau galo nepasidariau mad.gif

yra tokių gydytojų.Man buvo kilias įtarimas kad aš laukiupsi,kadangi nėštumas buvo planuojamas tai aš nieko nelaukusi nuėjau pas gydytoją.Ji apžiūrėjo mane ir pasakė kad aš nėščia.Mes su vyru beprotiškai apsidžiaugėm tik labai stebėjomis kodėl ji jokių tyrimų napaėmė.Po 3 dienų aš pradėjau kraujuoti,skubiai nuėjau pas tą pačią gydytojį.Ji pasakė kad man griasiantis persileidimasor liepė skubiai važiuoti į ligoninėję.Ligoninėje man pasakė kad aš nesilaukiu.Žinoma aš tuo nepatikėjau,galvojau kad taip gydytojai sako vyro paprašyti ,kad tik aš nesinervuočiau.Kai mane išleido iš ligoninės aš galvojau kad iš nevilties išprotėsiu,savaitę laiko verkiau,negalėjau net į gatvę išeiti.Vyras bijojo mane vieną palikti kad ko nepasidaryčiau.Po 3 mėn š pastojau ir pagimdžiau dukrytę.Dukrytę gimdžiau ten pat kur gulėjau su persileidimu ir kadangi mane neramino klausimas ar buvo persileidimas ar ne,po gimdymo aš tų pačių ligoninės gydytojų paklausiau kaip buvo iš tikrųjų ir jie mane 100 o/o užtikrino kad tuomet AŠ NESILAUKIAU.
Iki šiol negaliu atleisti tai gydytojai kuri man nustatė nėštomą kurio visai nė nebuvo.Ji nė neįsivaizduoja kokį skausmą savo neprofesonalumu man suteikė
Atsakyti
QUOTE (Mew @ 2004 06 13, 16:19)
NESAMONE!!!!

Nebent busima mama gyvenime siaip jau mazai vazineja arba vairuoja ekstremaliomis salygomis: pvz. nepazistamam mieste, kur intensyvus eismas.
As daug vazinejau per abu nestumus. Kenksmingo poveikio nepastebejau.

Miau

va butent, kad ne nesamone.
pati pastebedavau, kad po kelioniu masina ar troleibusu blogiau jausdavausi, nes vibracija kenkia. Ir nesvarbu vairuoji tu, ar kaip keleive vaziuoji.

Savaime aisku yra moteru, kurios labai lengvai isnesioja vaikus ir per nestuma nors ir spintas gali stumdyti - va tokioms tokie dalykai ir yra nesamone.

Bet, deja, yra ir kitokiu moteru - nuolat grese persileidimas: vaistai, lovos rezimas, ligonines, laselines - ligoninej dar sesutes ant manes bumbedavo, kad per daznai i tuoleta vaikstau, kad geriau guleciau ir prasyciau basono. Ginekologe isbare uztai, kad prie jos kabineto duru pusvalandi laukiau, nors pries mane visos nescios moterys buvo...
Atsakyti
literatūroj daug priežasčių aprašyta, paskaitykit www.sveikas.lt wink.gif
Aš jau trečią nėštumą vaikštau su gresiančiais persileidimais kaip ant adatų..stresas visi nėštumai, ligoninės, lašelinės, injekcijos į raumenis, vaistai, vitaminai, t.t., manau vienintelė priežastis-stresai, to pakanka, nes daugiau nieko nenustato.
Persileidimai įvyksta dėl didelių stresų, didelio fizinio krūvio, po išsimaudymo karštoje vonioje, jei vaikelis netvirtai įsitaisęs, tai ir nuo lytinių santykių yra pavojus, gal placenta žemai, gal trūksta vitamino kokio tai, arba -hormono, dėl narkotikų , alkoholio, cheminių medžiagų, radijacijos poveikio, genetinio paveldo, gal apsigimimai, tada gamta natūraliai tai sutvarko sad.gif , kitoms būna įvairių gimdos anomalijų, infekcijos, aukšta temperatūra ir t.t., ligoninėj vienai buvo vaikelis negerai prisitvirtinęs, tai jai buvo hemagioma, kraujavo ištisai ir baigės viskas persileidimu sad.gif , kai kurios priežastys priskiriamos prie neišaiškintų sad.gif , būna, kad placenta blogai aprūpina vaisių maisto medžiagom, tada vaisius žūva...arba ne toj daly formuojas.
Dauguma mini persileidimus vienu bendru žodžiu, o iš tiesaų yra ankstyvas persileidimas, berods, iki 12 sav, ir vėlyvas-iki 20sav. (labai mažai info apie tai randu, nors labai dopmiuos tuo), tai va, vėliau, nuo 21 sav. - jau priešlaikinis gimdymas...
Kas baisiausia, kad medikai dažnai per vėlai daro ultragarsus ir būna mamytėms šokas dėl jau ištikusio persileidimo (skausmų ir kraujavimo gali ir nebūti ohmy.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 15 birželio 2004 - 09:49