Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

QUOTE(zioga @ 2006 04 16, 20:03)
o kokius ten tyrimus daro? kraujo ar tepinelio ar visus imanomus?


Tepinėlių ten tikrai nedaro.Pirmą kartą užduoda daug klausimų, renka žinias apie tave, tavo šeimą.Paskui gali paimti kraują iš venos genetiniams tyrimams.
Atsakyti
sveikos mergaites, gal galit padeti. Prie 4 dienas pasidariau testa, buvo labai nezymi antra juostele (ji pasirode siek tiek veliau) Vakar nuejom pas ginekologe, echoskopu nieko dar nesimate, bet gimda buvo padidejusi ir minksta, taip pat buvo gleiviu. gydytoja uztikrino, kad nescia. Siandien ryte prasidejo kraujavimas, daktares nebuvo, todel tiesiai nulekem i Mazyli. Ten gydytojas paziurejo echoskopu, per maksti nezaiurejo. pasake, kad man menesines, sako taip anksti negalejo ta daktare nustatyti nestumo. liepe pasidaryti testa is ryto, ir jei jis teigiamas tada atvaziuoti gultis i ligonine. grizus is karto pasidariau testa (ne rytiniu slapimu) jis neigiamas, darysiuos rytoj dar is ryto. paskutines mano menesines buvo kovo 17, t.y. kazkur butu 4 akad. savaites. ar gali buti man cia persileidimas? sonus siek tiek maudzia, bet skausmu nera. cia butu mano pirmas nestumas, labai laukiam bet kartu dar ir tokie zali esam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(isterike nuotaka @ 2006 04 19, 19:13)
sveikos mergaites, gal galit padeti. Prie 4 dienas pasidariau testa, buvo labai nezymi antra juostele (ji pasirode siek tiek veliau)  Vakar nuejom pas ginekologe, echoskopu nieko dar nesimate, bet gimda buvo padidejusi ir minksta, taip pat buvo gleiviu. gydytoja uztikrino, kad nescia. Siandien ryte prasidejo kraujavimas, daktares nebuvo, todel tiesiai nulekem i Mazyli. Ten gydytojas paziurejo echoskopu, per maksti nezaiurejo. pasake, kad man menesines, sako taip anksti negalejo ta daktare nustatyti nestumo. liepe pasidaryti testa is ryto, ir jei jis teigiamas tada atvaziuoti gultis i ligonine. grizus is karto pasidariau testa (ne rytiniu slapimu) jis neigiamas, darysiuos rytoj dar is ryto. paskutines mano menesines buvo kovo 17, t.y. kazkur butu 4 akad. savaites. ar gali buti man cia persileidimas? sonus siek tiek maudzia, bet skausmu nera. cia butu mano pirmas nestumas, labai laukiam bet kartu dar ir tokie zali esam  doh.gif


sakyciau, kad persileidymas g.gif kurio daktarai nestabdys, tik seks, ar neprireiks ambrazijos(gimdos valymo), bet tokie ankstyvi persileidymai dazniausiai issivalo be gydytoju pagalbos. as tokius patyrus ne viena... verysad.gif testas rodo nestuma, juostele buna nezymi, o po keliu dienu prasideda kraujavimas...
rytinis slapimas bus tikslesnis, todel turetum pamatyti vel nezymia antra juostele.
sancu mazai, kad issaugosi si nestuma, bet ka gali zinot... sekmes bet kuriuo atveju 4u.gif
Atsakyti
Babuska, o po tokiu ankstyvu persileidimu, ar buvai pastojus, ir kaip greitai? Ar tai labai pavojinga tolimesniems nestumams? MAno testas si ryta buvo neigiamas sad.gif tai tikrai jokio nestumo nebera. verysad.gif ta gydytoja, kuri nustate nestuma paeme kraujo tyrima, tai ten turetu matytis ar tuo metu buvau nescia, ar cia paprastos menesines. kita savaite turetu isaisketi. Bet as kazkodel tikiu, kad jau ten lialiaus mazyte uzuomazga buvo ir as buvau nestuke.gif tik dabar labai bijau kaip ten atewityje seksis man pastoti ir ar nebus daugiau tokiu bedu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(isterike nuotaka @ 2006 04 20, 09:44)
Babuska, o po tokiu ankstyvu persileidimu, ar buvai pastojus, ir kaip greitai? Ar tai labai pavojinga tolimesniems nestumams? MAno testas si ryta buvo neigiamas sad.gif tai tikrai jokio nestumo nebera.  verysad.gif  ta gydytoja, kuri nustate nestuma paeme kraujo tyrima, tai ten turetu matytis ar tuo metu buvau nescia, ar cia paprastos menesines. kita savaite turetu isaisketi.  Bet as kazkodel tikiu, kad jau ten lialiaus mazyte uzuomazga buvo  ir as buvau  nestuke.gif  tik dabar labai bijau kaip ten atewityje seksis man pastoti ir ar nebus daugiau tokiu bedu sad.gif


Tokie nėštumai vadinami "biocheminiais", kai vystymasis sustoja labai anksti, kelių ląstelių stadijoje - dažniausiai tai įvyksta dėl genetinių priežasčių, nekokybiško embriono. Aš esu turėjusi biocheminį nėštumą mėnuo prieš dabartinį - man gydytojas sakė, kad tokių pastojimų-persileidimų net neverta fiksuoti kaip persileidimų, nes taip įvyksta net iki 30 proc. visų pastojimų, moterys net nežino, kad buvo pastojusios, galvoja, kad gal testas klydo ir mmm tiesiog vėlavo kelias dienas.
Atsakyti
QUOTE(isterike nuotaka @ 2006 04 20, 08:44)
Babuska, o po tokiu ankstyvu persileidimu, ar buvai pastojus, ir kaip greitai? Ar tai labai pavojinga tolimesniems nestumams? MAno testas si ryta buvo neigiamas sad.gif tai tikrai jokio nestumo nebera.  verysad.gif  ta gydytoja, kuri nustate nestuma paeme kraujo tyrima, tai ten turetu matytis ar tuo metu buvau nescia, ar cia paprastos menesines. kita savaite turetu isaisketi.  Bet as kazkodel tikiu, kad jau ten lialiaus mazyte uzuomazga buvo  ir as buvau  nestuke.gif  tik dabar labai bijau kaip ten atewityje seksis man pastoti ir ar nebus daugiau tokiu bedu sad.gif


kaip cia tau pasakius. pastoti nera labai lengva (nors kiekvienas organizmas kitoks ir gali but kitos priezastys) bet pastoju ( ne is pirmo bandymo) ir vel tas pats. turiu sveikuteli berniuka, pries kuri persileidau 4 kart, o jau po jo 2 kart verysad.gif
gydytojai gali skaiciuot ar neskaiciuot tokius persileidymus, bet man asmeniskai, tai yra praradimas ir kiekviena kart palieka zaizda sirdy... verysad.gif pajauciu ir nestumo pozymius, krutine buna jautresne, lengvas pykinimas ir pradejus smarkiai kraujuot krutinej jautrumas dingsta, nuo ko ir aisku buna, kad jau vsio.
dazniausiai ekoskopuojant nestumo nemato, nes buna mazai laiko(nors viena kart jau kraujavau ir mate maza zirniuka, bet darant kita ultra garsa jau jo nebuvo) ...
as gyvenu Anglijoj, tai atvaziavus i ligonine, jie patys daro nestumo testa ir visada pasitvirtina, kad ir neryski ta antroji juostele.DABAR LAUKIU TYRIMU (NEZINAU KA DARYS unsure.gif )
Atsakyti
Sveikos,
šiandien man 2 mmm diena. Pamečiau aiškiausią didelį cielą maišą, su 0,5 cm storio sienelem. Jau prieš porą mėnesių klausinėjau, ką manot apie tokius dalykus... Nors mano gydytoja sako, kad taip anksti dar negalima laikyti kad buvo nestuke.gif ...
Šį kartą tai jau niekaip nepavadinsiu šito dalyko nei krešuliais, nei pasivaidenimu - vistiek esu tikra, kad bandė kabintis ir neužkibo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 18 gegužės 2006 - 15:03
Pelargonija, galiu patarti tik vieną dalyką - jeigu tau kyla įtarimų, kad persileidi, tiesiog kitą ciklą pora dienų iki numanomų mmm, pasidaryk hcg.
Atsakyti
Pelargonija, gal ir kabinosi. bet tai gali parodyti tik hcg. nors greičiausiai tiesiog stora gleivinė buvo užaugusi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 18, 16:44)
Pelargonija, galiu patarti tik vieną dalyką - jeigu tau kyla įtarimų, kad persileidi, tiesiog kitą ciklą pora dienų iki numanomų mmm, pasidaryk hcg.

Taip ir galvojau daryti, ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Katik atrodo nestukiu pasnekesiuose istisai sedejau, o dabar susiradau sita temele verysad.gif kadangi pries savaite netekau savo maziuko , tai dabar net bijau pagalvoti, kad tai galetu pasikartoti
tikiuosi priimsit, matau , kad cia yra irgi tokiu nuskriaustu likimo verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
As nesitikejau persileidimo, sejmoje, niekas is giminaiciu nebuvo tuo patyres.
Tik po persileidimo supratau, kad is karto nebuvo gerai.
Turejo buti jau 8 savaite, o gydytoja nemate sirdutes. Pasake kad galejau pastoti veliau, pries pacias menesines. Ir pasake ateiti po dvieju savaiciu, bet jau nespejau... verysad.gif
Nuvaziavom nakti i ligonine, dar priimamajame ivyko persileidimas, bet i ligoninie mane nepagulde. Nezinau kodel. Nuo skausmo nualpau, spaudimas, buvo 80/50, o geriausia kad visa placenta paliko...
As tada nezinojau, nezinojau kuo tai gresia. Grizom namo, veliau paskambinau savo gydytojai (pas kuria lankausi privaciai), bet ji jau zinojo apie persileidima, nes pranese jai is ligonines ir pasake jai kad VISKAS GERAI (ta prasme, kad nieko neliko, israse antibiotikus). Tai buvo penktadienis, gyd. nenorejo jau manes trukdyti ir pasake, kad atejciau pirmadieni. kai atejau, padare echoskopija, ir jau man gresia uzdegimo. Gydytoja negalejo sau atleisti, kad patikejo tai is ligonines (maniske irgi ten dirba), o as turejau tiek dienu kenteti ir dabar nezinia kaip baigsis.
Dabar jau gerai, isgyde mane. Bet pyktis liko, kad pas mus gydytojai tokie (nesakau apie visus), kad jiems nesvarbu zmogaus gyvybe. Nieko nepadare kad mazyli isgelbeti, ir mane vos irgi i kita pasauli neisleido.
Bandysiu pastoti vel, bet labai bijau.
Atsakyti