Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

Sveikos mergaites 4u.gif buciau dekinga, jei apasidalintumet patirtimi, ar jums po ankstyvo persileidimo , kuris issivalo savaime,tarkim kad ir pasisalina su mmm kartu, buvo kokiu pakitimu organizme? Pvz:skausmai, kuriu seniau nebudavo, bendrai prasta organizmo savijauta, kaip pms visa menesi nuo persileidimo iki kitu menesiniu ar kazkas panasaus? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikute.man po IVF issilvalo viskas savaime.buna kartais,kad stipriau pakraujuoji,net kresuliukais,bet siaip nieko ipatingo.cia priklauso,kokia gimdos gleivine tuo metu-jei storesne-aisku daugiau kraujuosi,o paskutini kart po IVF beveik nebuvo kraujo,5-6 savaiciu persileidimas.paziurejo echoskopu,tai pasake,kad mazai kraujuosiu,nes gleivine plona.man 5 sav.nustojo vystytis embrionas
Atsakyti
Pasiguosiu ir aš...Dabar guliu su ateinančiu trečiu perileidimu iš eilės. Žemė iš po kojų slysta, nebežinau ko griebtis ir ką daryt, kad tai nebesikartotų...Po antro persileidimo pasidariau AFS, taksoplazmozės, citomegalo tyrimus, visi neigiami. Pirmą vaiką išnešiojau be jokio vargo, o va antro niekaip nepavyksta sad.gif Pastoju be jokio vargo, bet vsi pradedu kaujuot 6 sav. ir persileidžiu. Šį kartą tikrai nei pervargau, nei dirbau, namie ištisai ilsėdavaus, ir vistiek pasikartojo nelaimė sad.gif
Parašytkit tos, kurios po trijų (ar daugiau) persileidimų laimingai išnešiojot. Kaip pavyko, ar kažką papildomai gėrėt, ką tyrėtės ir t.t. Labai lauksiu. Galite rašyt į až.
Aš per šį paskutinį nėštumą gėriau Utrogest, Thromboass, folio ir Prgnacare conception, bet nieks nepadėjo...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2009 01 09, 21:12)
aciu tau laai kad pasidalinaiinformacija po gal jie turi ir koki internetini puslapi?kur daugiau butu galima apie juos suzinoti..as turiu jau sunu,jam balandibus 3 metukai.per sita pusmmeti patyriau 2 persileidimus..cia  anglijoi tyrimus daro tikpo 3 persileidimo..


Aš žinau jų puslapį, bet perskaitys tik kas moka rusų ar latvių smile.gif Mes irgi planuojam ten pradėt lankytis http://www.rrc.lv/ Jų el. paštas tik neveikia, reik skambintis. Kolkas daugiau nieko nežinau, tik kad tai mūsų paskutinė viltis.
Atsakyti
QUOTE(Push_Push @ 2009 11 24, 08:55)
1.Pasiguosiu ir aš...Dabar guliu su ateinančiu trečiu perileidimu iš eilės. Žemė iš po kojų slysta, nebežinau ko griebtis ir ką daryt, kad tai nebesikartotų...
2. Aš per šį paskutinį nėštumą gėriau Utrogest, Thromboass, folio ir Prgnacare conception, bet nieks nepadėjo...sad.gif

1. console.gif
Nieko nedaryk, NURIMK, neforsuok įvykių, neskubėk, po pirmojo vaikelio gimimo praėjo nedaug laiko, jei per tą laiką dar tris kartus spėjai pastoti ir persileidai, tada išties reikia geroooooos pertraukos. Neleidi nei organizmjui, nei psichikai pailsėti, po persileidimų vis labiau ir labiau bijai....... Kada mažiausiai tuo tikėsi, tada bus viskas gerai, patikėk rolleyes.gif , žinau, ką kalbu. Dar vertėtų su genetikais pasikonsultuoti, nes tai jau kažkokia sistema.

2. Ai. Mažiau gerk tų chemijų, jos tikrai nepadeda, geriau morkų sulčių, vaisių, daržovių vartok, folio rūgštį gali gerti ir reikia ne tik pastojus, o ir prieš planuojant kurį laiką.

Push_Push, o tai Tau jau įvyko persileidimas, kad sunerimusi tokia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Push_Push @ 2009 11 24, 08:55)
Pasiguosiu ir aš...Dabar guliu su ateinančiu trečiu perileidimu iš eilės. Žemė iš po kojų slysta, nebežinau ko griebtis ir ką daryt, kad tai nebesikartotų...Po antro persileidimo pasidariau AFS, taksoplazmozės, citomegalo tyrimus, visi neigiami. Pirmą vaiką išnešiojau be jokio vargo, o va antro niekaip nepavyksta sad.gif Pastoju be jokio vargo, bet vsi pradedu kaujuot 6 sav. ir persileidžiu. Šį kartą tikrai nei pervargau, nei dirbau, namie ištisai ilsėdavaus, ir vistiek pasikartojo nelaimė sad.gif
Parašytkit tos, kurios po trijų (ar daugiau) persileidimų laimingai išnešiojot. Kaip pavyko, ar kažką papildomai gėrėt, ką tyrėtės ir t.t. Labai lauksiu. Galite rašyt į až.
Aš per šį paskutinį nėštumą gėriau Utrogest, Thromboass, folio ir Prgnacare conception, bet nieks nepadėjo...sad.gif


Parašysiu čia kokius tyrimus man skyrė, gal ir kitom merginoms pravers 4u.gif
Jau išvardyti: AFS, citomegalo, toksoplazmozės, genetiniai - kariotipo, infekcijos: ureaplazmos, mikoplazmos, chlamidijos, šlapimo pasėlis, skydliaukės, lytiniai hormonai.
Man rado šlapimo pasėlyje bakterijų, kurios, kaip manome, ir buvo nesivystančio priežastis. Keista, nebuvau skaičiusi, kad po persileidimų daro šlapimo pasėlį, nors kai sužinojau savo atsakymą, radau info, kad tai svarbus tyrimas nėščiosioms, nes infekcijos gali sukelti neigiamų pasekmių.

Tikiuosi, kad neprireiks šių tyrimų ir išsaugosi savo leliuką 4u.gif
Atsakyti
aš ir pirtariu, jog reikia leisti organizmui atsigauti... nes pertrauka labai maža buvo tarp pirmo vaikelio ir visų persileidimų... Aš po pirmos dukrytės taip pat turėjau persileidimą du kartus, vienas buvo netgi 17 sav. tikriausiai čia gimdymo komplikacijos, buvo daryta abrazija, nukraujavau, placenta priaugusi ir t.t. nes kiek darėės kokių tyrimų, visi geri... O galbūt ir organizmas nebuvo atsigavęs... Nors ką čia žmogau suprasi, kalbėjau šiandien su buvusia darbdave, jos sūnus turi jau du vaikiukus, vienam metai ir mėnuo, kitam mėnuo...
Atsakyti
QUOTE(kristuliaII @ 2009 01 28, 13:30)
Sveikutes, as ir ka tik isgyvenau sunkia netekti. Tik vis dar sedziu ir toks neramumas nelabai suprantu kas ir kaip, gal kuri galetumet patarti. Sausio 16d per vyro gimtadieni pasidariau NT, kuris parode antra vaiduokliuka, iskart nusipirkau antra testa kuris rodo 7 dienas pries mm, tas parode abu ryskius bruksniukus. Paskutines mm buvo gruodzio14-16 tiksliai nepamenu. Taigi po NT sekancia diena sventem vyro gimtadieni, as aisku jokiu svaigalu nevartojau, bet jauciausi labai prastai, krete nervinis drebulys ir  pradejo skaudeti pilva, nuvejau atsigult ir iki 4 ryto kol visi sveciai neisejo jauciau labai didelius pilvo skausmus. Kita diena ir sekancia jauciaus gerai. Sausio 20d, nuveziau suneli i mokykla, vaziuodama namo glosciau pilveli ir jau pradejau kalbetis su savo zirniuku, kai gryzau namo uz valandos pamaciau kad rudai teplioju, pradejau be proto nervuotis verkt, dar uz triju valandu pasirode kraujingas tepliojimas. Nulekiau pas seimos gydytoja, ( as gyvenu airijoje)ta paskaiciavo kad mano nestumas 5 sav, paguode kad kartais taip buna ir israse siuntima i ligonine sekanciai dienai. kita diena kai vaziavau i ligonine kraujavimas buvo stipresnis, daktaras juodaodis padare scana ir vidini echoskopa ir te pasake labai mazas nestumas arba blogas nestumas. padare kraujo tyrimus hcg nustatyti ir liepe ateit pakartoti kraujo tyrimus penktadieni. Ketvirtadieni kraujavimas nustojo tik tepliojau, penktadieni kai ejau kraujo duoti vel buvo kraujavimas, bet po pietu nustojo. Atsakymu liepe ateit pirmadieni, visa savaitgali gulejau valgiau vaisius darzoves, vitaminus, bet ir labai nervavausi verkiau, per tas dienas jokio kraujavimo nebuvo, turejau didziule vilti kad viskas gerai. Pirmadieni gydytoja pasake kad as ne nescia, ivyko ankstyvas persileidimas, hcg treciadienio buvo tik 36, penktadieni 15. Sake laukt mm kurios turetu pasirodyt per 2-3 savaites. Daugiau as jos nieko ir neklausiau nes norejau greiciau isbekt is kabineto issirekt ir issiverkt.
Nesuprantu jei man ivyko persileidimas ar galejo viskas issivalyti per viena diena kraujavimo(maciau kad iskryto didelis kraujo kresulys ir rudi mazi kresuliukai kaip odeles), kitos raso kad kai persileidzia kraujuoja savaite ir ilgiau. Nezinau ka ir galvot gal pas mane ten kas nors liko.

Prasau atsakykit ka galvojat.

labas, rasau tau, nes pas mus situacija panasi! mano nestumas buvo 7-8sawaiteliu.... nestumo pradzioje lankiausi pas gin. viskas buvo ok! liepe ateiti po 12 sawaiciu ir tada uzves man mamytes kortele... laukiau ir skaiciavau dieneles wub.gif bet..... diena, apie 3h prasidejo rudas tepliojimas.. kadangi jauciausi gerai visaj nekreipiau y tai demesio! (su pirmu nestumu pirmuosius menesius per menesiniu laika vis tepliodawau, gal iki kokio 4men.. visi tyrimai daryti buvo geri, tad sake tiesiog taip buna...) nakti prabudau nuo beprotisko skausmo, atsikelus pamaciau kad prasidejes kraujavimas, kol susiruosiau y ligonine iskrito daug kresuliu ir nemaza puslele..mano pupsikiukas.... pasibaige visi skausmai ...ir viskas buvo aisku.... supratau kad y ligonine nenoriu vaziuot... geriau paverk vienai... kita diena vyras nuveze y priimamaji, kraujavimas jau buvo pasibaiges.. tik rudai tepliojau. daktare padare echo, pasake kad viskas jau issivale! iskyros tokios kaip po persileidimo, kraujo buvo net maziau negu per menesines! iskraujavau viska per kokias 5h!!!! vis kaltinu save.... bet tikiuosi kad maziukui taip geriau jei likimas taip leme! zinau kad kita syki pamacius rudas iskyras taip ilgai nebelauksiu! iskart vaziuosiu y priimamaji...
daktare sake kad kraujuosiu ir tepliosiu rudai dar kokias dwi sawaiteles. po 4-5dienu prasidejo normalios isskyros... siandien jau 19dienu po persileidimo. dariausi nestumo testa, taip liepe daktare, rodo neigiama... sake jeigu bus teigiamas vaziuot y ligonine.. dabar nieko kito nenoriu kaip kito leliuko! eisiu pas sawo gine tik rugseji... nezinau ka dabar daryt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rraassyte: 23 rugpjūčio 2010 - 15:04
Man irgi buvo prieš maždaug savaitę persileidimas. Viena gydytoja sakė daryti valymą, kita - išgerti tabletę, sukeliančią persileidimą, kita - laukti, kol pats įvyks. Pasirinkau laukti ir įvyko galima sakyti tą pačią dieną. Grįžus iš ginekologės labai smarkiai pradėjo skaudėti, paskui aprimo ir daugiau nebeskaudėjo. Keista tai, kad kai labai skaudėjo, tai jokių kraujų, nieko nebėgo, tik po paros iškrito pūslytė ir po truputį dar pabėgo kraujo. Dabar jau net netepa.
Kažin kada galima bus vėl smileysex.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dewdew: 24 sausio 2011 - 22:20
QUOTE(Push_Push @ 2009 11 24, 09:55)
Pasiguosiu ir aš...Dabar guliu su ateinančiu trečiu perileidimu iš eilės. Žemė iš po kojų slysta, nebežinau ko griebtis ir ką daryt, kad tai nebesikartotų...Po antro persileidimo pasidariau AFS, taksoplazmozės, citomegalo tyrimus, visi neigiami. Pirmą vaiką išnešiojau be jokio vargo, o va antro niekaip nepavyksta sad.gif Pastoju be jokio vargo, bet vsi pradedu kaujuot 6 sav. ir persileidžiu. Šį kartą tikrai nei pervargau, nei dirbau, namie ištisai ilsėdavaus, ir vistiek pasikartojo nelaimė sad.gif
Parašytkit tos, kurios po trijų (ar daugiau) persileidimų laimingai išnešiojot. Kaip pavyko, ar kažką papildomai gėrėt, ką tyrėtės ir t.t. Labai lauksiu. Galite rašyt į až.
Aš per šį paskutinį nėštumą gėriau Utrogest, Thromboass, folio ir Prgnacare conception, bet nieks nepadėjo...sad.gif

Sugerkit su vyru plataus spektro antibu, tada gal pavyks.As 2is eiles nesivystancius po IU turejau, tik po antibu uzsiliko mazgius-gal kokia infekcija sunaikina zirniuka.
Papildyta:
QUOTE(dewdew @ 2011 01 24, 23:19)
Kažin kada galima bus vėl  smileysex.gif

kai nustosi tepliot gali megautis sex, o planuoti zirniuka po 3-ju men. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, jungiuosi i jusu gretas, su savo nelaime
2 nestumas, 19 savaiciu, jau 5 dienos kaip nubege vandenys, ligoninej niekas manes nelaike, vat sedziu ir laukiu saremiu
gydytoju verdiktas:neisvengiamas persileidimas
Atsakyti
QUOTE(Jheven @ 2011 09 21, 15:52)
sveikos mergaites, jungiuosi i jusu gretas, su savo nelaime
2 nestumas, 19 savaiciu, jau 5 dienos kaip nubege vandenys, ligoninej niekas manes nelaike, vat sedziu ir laukiu saremiu
gydytoju verdiktas:neisvengiamas persileidimas


Laikykis mergyt tikrai tave suprantu nes taip pat patyriau persileidima verysad.gif kai nustate kad leliukas nebegyvas abrazija paskyre po 4 dienu, tai per tas dienas jauciaus kaip gyvas kapas verysad.gif labai sunku ir skaudu
Atsakyti