Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Persileidimai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Eglė M.
manau, tai bus mano problema ateityje. jį sukels progesterono deficitas unsure.gif . o kokios jūsų istorijos? kokios jūsų persileidimo priežastys? dry.gif
gven
tai ne mano nuomone , bet daktare vakar man sake , kad vaziuojant masina daugiau nei tris valandas gali isprovokuoti persileidima! unsure.gif Atsargiai masinu megejom!
Lapas
Sveikos merginos,
noriu Jus visas paguosti ir palinketi neprarasti vilties.
Man, kai buvau vos 17metu, daktarai pasake, kad niekada neturesiu vaiku.
As visada labai norejau tapti mama ir si zinia mane pribloske. Nebezinojau, kaip as toliau gyvensiu, juk buvau tokia jauna. Po kiek laiko apsilankiau pas daktara Žemkauska, tai tikrai nuostabus zmogus, nors dabar kiek zinau jis jau pensijoj, bet labai norincias priima savo privaciame kabinete, kur dirba kartu su savo zmona. Zodziu noriu pasakyti, kad dabar turiu 2 nuostabius vaikucius, esu laimingiausia mamyte, o ta docente, kuri pasake, kad niekada neturesiu vaiku noreciau matyti pavyzdziui kalejime, nes per ja vos sau galo nepasidariau mad.gif
Ji siule man vienintele iseiti - isivaikinti.Tai zinoma taip pat isetis, bet pasirodo, kad mano tiesiog buvo nerealiai silpnas organizmas.
Visas buciuoju. Laikykites
SuperBaba
Pries daug metu turejau toki malonuma kaip persileidimas blink.gif sad.gif klausiau daktaru nuo ko jis galetu buti, bet jie nieko man negalejo atsakyti. sad.gif
Kai neperseniausiai buvau nescia, taip pat grese persileidimas, bet labai saugojau save, daznai gulejau ligonineje ir dabar turiu maziuka, pati mylimiausia ir brangiausia suneli wub.gif

SAUGOKITE SAVE LABAI LABAI smile.gif
Mew
QUOTE (gven @ 2004 06 12, 13:37)
tai ne mano nuomone , bet daktare vakar man sake , kad vaziuojant masina daugiau nei tris valandas gali isprovokuoti persileidima! unsure.gif Atsargiai masinu megejom!

NESAMONE!!!!

Nebent busima mama gyvenime siaip jau mazai vazineja arba vairuoja ekstremaliomis salygomis: pvz. nepazistamam mieste, kur intensyvus eismas.
As daug vazinejau per abu nestumus. Kenksmingo poveikio nepastebejau.

Miau
origa
QUOTE (gven @ 2004 06 12, 15:37)

as taip pat sakau kad tai nesamone!!!
as labai daug vazinedavau masina, rolleyes.gif , tiesiog ryte isvaziuoji , vakare gryzti, rupinausi namo statyba ir savaitgaliais vazinedavau i automobiliu turgu( prekiavau automobiliais) labai daug dirbau ir niekas nepakenke clap.gif clap.gif clap.gif . Pati viska ant savo kailio isbandziau clap.gif

Na bet gali but taip, jei moters silpnas organizmas , tada jei tiek ir tereikia...
Aga
Vienoms nesamone kitoms galbut ne,priklauso nuo moters,vienai galbut tikto ir uztektu persileidimui sad.gif
Spyglienė
QUOTE (Aga @ 2004 06 13, 18:54)
Vienoms nesamone kitoms galbut ne,priklauso nuo moters,vienai galbut tikto ir uztektu persileidimui sad.gif

Tikra teisybe del vazinejimo - daugiau del stresu uz vairo (kuriu atsitinka) ir del duobetu keliu, del priverstinio staigaus stabdymo ir pan. Bet cia liecia tas, pas kurias 'trapus" nestumas. O kitos gali ir dailuji ciuozima kultivuoti - ir nieko biggrin.gif

Pvz., masina man puse velnio, bet jau autobuso vibracijos mane isties blogai veikia
Mazule
Man persileidimas buvo 5-6 savaite - daktarai priezasties nerado - panasu kad pats organizmas susitvarke su gamtos klaida...buvo labai sunku, nes nestumas buvo labai planuotas ir lauktas... unsure.gif
Po metu vel pastojau ir labai lengvai isnesiojau leliuka thumbup.gif
tenelga
QUOTE (Lapas @ 2004 06 13, 12:12)
o ta docente, kuri pasake, kad niekada neturesiu vaiku noreciau matyti pavyzdziui kalejime, nes per ja vos sau galo nepasidariau mad.gif

yra tokių gydytojų.Man buvo kilias įtarimas kad aš laukiupsi,kadangi nėštumas buvo planuojamas tai aš nieko nelaukusi nuėjau pas gydytoją.Ji apžiūrėjo mane ir pasakė kad aš nėščia.Mes su vyru beprotiškai apsidžiaugėm tik labai stebėjomis kodėl ji jokių tyrimų napaėmė.Po 3 dienų aš pradėjau kraujuoti,skubiai nuėjau pas tą pačią gydytojį.Ji pasakė kad man griasiantis persileidimasor liepė skubiai važiuoti į ligoninėję.Ligoninėje man pasakė kad aš nesilaukiu.Žinoma aš tuo nepatikėjau,galvojau kad taip gydytojai sako vyro paprašyti ,kad tik aš nesinervuočiau.Kai mane išleido iš ligoninės aš galvojau kad iš nevilties išprotėsiu,savaitę laiko verkiau,negalėjau net į gatvę išeiti.Vyras bijojo mane vieną palikti kad ko nepasidaryčiau.Po 3 mėn š pastojau ir pagimdžiau dukrytę.Dukrytę gimdžiau ten pat kur gulėjau su persileidimu ir kadangi mane neramino klausimas ar buvo persileidimas ar ne,po gimdymo aš tų pačių ligoninės gydytojų paklausiau kaip buvo iš tikrųjų ir jie mane 100 o/o užtikrino kad tuomet AŠ NESILAUKIAU.
Iki šiol negaliu atleisti tai gydytojai kuri man nustatė nėštomą kurio visai nė nebuvo.Ji nė neįsivaizduoja kokį skausmą savo neprofesonalumu man suteikė
Bekasė
QUOTE (Mew @ 2004 06 13, 16:19)
NESAMONE!!!!

Nebent busima mama gyvenime siaip jau mazai vazineja arba vairuoja ekstremaliomis salygomis: pvz. nepazistamam mieste, kur intensyvus eismas.
As daug vazinejau per abu nestumus. Kenksmingo poveikio nepastebejau.

Miau

va butent, kad ne nesamone.
pati pastebedavau, kad po kelioniu masina ar troleibusu blogiau jausdavausi, nes vibracija kenkia. Ir nesvarbu vairuoji tu, ar kaip keleive vaziuoji.

Savaime aisku yra moteru, kurios labai lengvai isnesioja vaikus ir per nestuma nors ir spintas gali stumdyti - va tokioms tokie dalykai ir yra nesamone.

Bet, deja, yra ir kitokiu moteru - nuolat grese persileidimas: vaistai, lovos rezimas, ligonines, laselines - ligoninej dar sesutes ant manes bumbedavo, kad per daznai i tuoleta vaikstau, kad geriau guleciau ir prasyciau basono. Ginekologe isbare uztai, kad prie jos kabineto duru pusvalandi laukiau, nors pries mane visos nescios moterys buvo...
lengvute
literatūroj daug priežasčių aprašyta, paskaitykit www.sveikas.lt wink.gif
Aš jau trečią nėštumą vaikštau su gresiančiais persileidimais kaip ant adatų..stresas visi nėštumai, ligoninės, lašelinės, injekcijos į raumenis, vaistai, vitaminai, t.t., manau vienintelė priežastis-stresai, to pakanka, nes daugiau nieko nenustato.
Persileidimai įvyksta dėl didelių stresų, didelio fizinio krūvio, po išsimaudymo karštoje vonioje, jei vaikelis netvirtai įsitaisęs, tai ir nuo lytinių santykių yra pavojus, gal placenta žemai, gal trūksta vitamino kokio tai, arba -hormono, dėl narkotikų , alkoholio, cheminių medžiagų, radijacijos poveikio, genetinio paveldo, gal apsigimimai, tada gamta natūraliai tai sutvarko sad.gif , kitoms būna įvairių gimdos anomalijų, infekcijos, aukšta temperatūra ir t.t., ligoninėj vienai buvo vaikelis negerai prisitvirtinęs, tai jai buvo hemagioma, kraujavo ištisai ir baigės viskas persileidimu sad.gif , kai kurios priežastys priskiriamos prie neišaiškintų sad.gif , būna, kad placenta blogai aprūpina vaisių maisto medžiagom, tada vaisius žūva...arba ne toj daly formuojas.
Dauguma mini persileidimus vienu bendru žodžiu, o iš tiesaų yra ankstyvas persileidimas, berods, iki 12 sav, ir vėlyvas-iki 20sav. (labai mažai info apie tai randu, nors labai dopmiuos tuo), tai va, vėliau, nuo 21 sav. - jau priešlaikinis gimdymas...
Kas baisiausia, kad medikai dažnai per vėlai daro ultragarsus ir būna mamytėms šokas dėl jau ištikusio persileidimo (skausmų ir kraujavimo gali ir nebūti ohmy.gif ).
Liepų takas
Persileidimas gali ivykti del milijono priezasciu.
pries keleta dienu as pati persileidau, nestumui turejo buti 7 savaites, bet kaip gydytojai nustate sonogramos pagalba ,kad buvo tik penkios. Tai buvo mano pirmas nestumas, planuotas ir lauktas. Niekam nelinkiu to patirti. Kad ir kaip keista as dabar labai optimistiskai nusiteikus, nes sako ,kad 80% moteru kiti nestumai vystosi normaliai ir gimsta sveikuciai kudikeliai.
Magi
Man daktarė sakė, kad dauguma ankstyvų persileidimų vyksta dėl "vaisiaus kaltės" t.y. pati gamta sureguliuoja, kad "nesveiki vaisiai" žūna. Tai lyg naturali visokių baisių ligų profilaktika sad.gif . Persileidimai po 12 savaitės dažniausiai susiję su motina arba išoriniais veiksniais (kad ir važiavimu mašina).

pukelis
Kai as gydytojos paklausiau del ko ivyko persileidimas, ji man taip pat pasake, kad tai galejo ivykti del milijono priezasciu-streso, kurio neturejau, nes buvo tik laime pamacius triju testu 2 juosteles, kuriu laukeme lygiai metus, infekcija-kurios negalejo buti, nes tik tik buvau pasidariusi visus tyrimus, apsigimimias, genai-o tai vienas Dievulis tezino.

Taigi, padarius echoskopa gimdoje nieko nesimate, nors man pradejus kraujuoti maniau, kad man visi viduriai iskris, taip smarkiai valesi organizmas.
Gydytoja man kazka aiskino, kas su manimi darosi, kas nutiko, bet as nieko nieko negirdejau, spenge ausyse, ir norejosi tik uzmigti ir atsibusti is sio baisaus kosmaro vel besilaukianti.

O kur garantija, kad sekantis nestumas nesibaigs tuo paciu?
To garantuoti niekas negali, beleika laukimas ir tikejimas Dievu...
mashka
sveikos,
ir man parupo pasiguost ir si ta brukstelt rolleyes.gif
pries gera savaite mane istiko toks pat likimas, kaip ir daugelio cia rasiusiu sad.gif
is tiesu kita diena manes lauke ultragarsas....galvojau, kad viskas bus gerai kol isvakarese nepasirode kraujo, nakti sulaukiau skausmu ir raizymo....tik kai "kazka" pameciau-sulaukiau palengvejimo \...
iskankinta skausmu nuejau miegot-ryte vizitas pas ginekologe. diagnoze liaudiskai tariant-persileidimas. tai girdeti man buvo labai sunku...
gaila, kad priezastys kol kas neaiskios
zinau tik viena- per pirmaji ultragarsa gyd. tikejos isvysti 10-11sav. vaisiu, o nustate, kad jis 7-8 sad.gif tas 3 sav. jis buvo negivybingas

gal kam teko su tuo susidurti, ar sauna kokiu minciu g.gif
ps. daktearyte pazadejo aiskintis-laukiu nesulaukiu
ji mano gal infekcija, nes tepinelis ir slapimas buvo ne kokie...
o kokia vyro itaka? tiesa jis 10 m. serga I-o tipo cukriniu diabetu.....
jurele
sveikos,as jauciuosi baisiai turejau 7savaiciu valyma.gal kuri turejot tokiu problemu ir gali atsakyti kada galesiu pastoti?
Dandelions
Laikykitės merginos, matyt mažutėliams dar nebuvo lemta ateiti sad.gif

Mashka, vyro cukrinis diabetas gali įtakoti spermos kokybę, bet persileidimo nesukelia. Nesijaudink dėl kito karto, daug moterų patiria persileidimus, o po to laimingai išnešioja ne vieną kūdikėlį wub.gif
Germante
Kiekvienos moters organizmas yra skirtingas. Nuo ko viena gali persileisti, kita galbut ne. As antro trimestro pabaigoje visa Lietuva apvaziavau per kelias dienas automobiliu, ir nieko, tik pavargau nezmoniskai. Antro trimestro pradzioj teko 3 savaites pabuvoti siltuose krastuose (temp. apie 40 laipsniu). Ir nieko. Nors ten nepailsejau, o tik pavargau. Buciau zinojusi, kad bus taip sunku - tikrai nebuciau vaziavusi. Bet tada gydytoja patare, kad vaziuociau.
skaistukas
labutis visoms,

labai užjaučiu visas kurios patyrė tuos nelemtus persileidimus. Mes taip pat su vyru katik išgyvenome antrą. sad.gif Todėl susiradau pakamkamai informacijos apie tyrimus, kuriuos mano manymu reiktų atlikti norint išsiaiškinti preižastis. Norsdauguma gydytoju teikia, kad tikslios priežasties niekad nebus galima išsiaiškinti..sad.gif
Visoms linkiu sekmės ir tikiuosi, kad mes visos susilauksime daug mielų vaikučių.

iki mielosios
Daiva
Skaistuk, kaip gaila sad.gif Ai tie gydytojai niekada priežasčių nepasako...Nelabai jie ir žino...O jūs visgi jų paieškokit - gal kokių uždegimų, gal infekcijų turit, gal gimdą pasitikrint vertėtų...
O šiaip mes čia viso, nors ir užgrūdintos nesėkmių, vistiek tikim smile.gif Todėl sveika prisijungus į nepataisomų optimisčių kompaniją smile.gif
mallena
Skaistuk, labai gaila. Paskaityk Blond69 zinutes visas, pas ja situacija kaip ir pas tave. Ir ji jau kai kuriuos tyrimus pasidare. Ja gali rasti skyrelyje Siaulieciu susitikimai.
skaistukas
ačiū Daiva ir Mallena.

Jo mes moterys turim daug ką iškęsti, kad pajustume tą nenusakomą jausmą - kūdikio gimimą.

Na bet as bandau su tuo susitaikyti ir tik galvoju, kad mums visoms turi-privalo pasisekti susilaukti kūdikių.

iki mergaitės

saldžių sapnų, (jei kam duos mažučiukai miegoti)smile.gifsmile.gif
Medona
Sveikos.Pirmiausiai, tai tik turekite vilties!As esu patyrusi 4 persileidymus.Visi ju buvo labai ankstyvi 5-7 sav.Daktarai nepasako tiksliu priezasciu, bet kaip paskutini karta persileidau Anglijoj, tai daktarai mane kas savaite stebejo ultragarsu, nes jie mate cista.Yra daug moteru kurios net nezino, kad turi tokia cista, kuri po menesiniu pasisalina kartu su krauju.Ir jei vaisius buvo isitvirtines sale cistos, tai cista greiciau augdama vaisiu isstume ir ivyksta persileidymas.Lietuvoj daktarai liepdavo laukti nuo 3 iki 6 men. kad sustipretum ir vel bandyt pastot.O cia man patare vel bandyt pastot, kaip praeis vienos normalios menesines.ir to deka as turiu 4 men. berniuka.
Gali buti priezastis ir vyro silpna sperma, kuri is paziuros atrodo sveikai , bet vidui brokas.kaip ir koks grazus sijonas is paziuros labai grazus, o viduj kreivos siules.
Sekmes.Tik reikia labai noreti ir tiketi!
Liepų takas
Kada vel pastoti po persileidimo turbut pati moteris turi pajausti, kiekvienas gydytojas pataria skirtingai. As persileidau 7savaiciu budama JAV, tai man patare pastoti po menesio,kai prasirgsiu vienas menesines.Tiesa, man nedare jokio dirbtinio valymo, viskas savaime pasisalino. Tos sekancios menesines buvo begalo gausios ir ilgos kazkur 7 dienas, jauciau kaip kraujas teka upeliu, kadangi bloga, silpna nebuvo, tai nevaziavau pas gydytojus, nors baisu buvo. Va dabar sulaukiau savo antruju menesiniu, jos jau normalios.labai laukiu ju pabaigos, nes tada vel bandysim su vyru pastoti. Aisku truputeli baisu, o jei vel taip atsitiks, bet neleidziu sau apie tai galvoti. Gydytojai nerado persileidimo priezasties. Labai tikiuos sis gruodis bus laimingas irsekmingas.
ignė
Labas, mergaites! Kai uzpuola tokia, kaip persileidimas, galvoji, kad tau vienintelei yra taip... Kai geriau pasiziuri aplinkui, pamatai, kad daug kam nors karta taip gyvenime nutiko. O pagal statistika - iki 30 % pirmu nestumu baigiasi taip sad.gif Beveik pries menesi apturejau tokia beda ir as. O del pastojimo... Medikai, kaip ir linke yra sakyti, kad reiktu kokius 3 men. pasisaugoti... O snekant su jais ne mediciniskoje aplinkoje, jie tu 3-ju menesiu taip grieztai jau nebesilaiko. Zinau labai daug atveju, kai po menesio ar dvieju moterys pastojo. Viskas, matyt, kad Dievo valioje... Sekmes visoms - gaudant savo ANGELUS smile.gif
Olaiva
labas.man vasara buvo persileidimas.pradzioj maniau,kad del nervu,nes kaip tik ta menesi magistrini gyniausi,kraustemes i nauja buta.bet gulint ligonineje gydytojai rado kiausideje cista.ir tada jau sake,kad tik ji kalta del mano persileidimo.neseniai as ja ishsioperavau,ziuresim kaip toliau viskas seksis.tikiuosi bus viskas ok,vasario men jau bandysim smile.gif
Eglė M.
Antifosfolipidinių antikūnų paplitimas tarp moterų, patyrusių kartotinius persileidimus

http://www.bpg.lt/lagstr.php?id=51&PHPSESS...59da3d9afecf011
Editute
Gydytojas man pasake, kad tikimybe, jog vaisius yra gyvas tik 1 %. Ultragarsu siurejo, bet jo nemate. Gemaline puslele 2 cm, ovaikucio nesimate, sake, kad turi matytis.
Ar kam nors buvo tokia diagnoze, bet vaikutis liko gyvas? Gydytojas liepe laukti savaite, per ja turi pradeti valytis gimda, turiu pradeti stipriai kraujuoti. Kraujavimas yra, bet labai nedidelis,skausmo absoliuciai jokio, nestumas tik 7 savaite. Labai pergyvenu. Vaikutis buvo neplanuotas, bet atnese mums be galo daug dziaugsmo. Po testo taip dziaugemes, svajojom koks jis bus, sugalvojom vardelius...O dabar sienom lipu. Pas gydytoja eisiu uz keliu dienu. 1 % - nedidele viltis, sirdy taip neramu...As tik nesupratau, jei nepradesiu kraujuoti, ar persileidimo nebus???
dziugena
smile.gif
QUOTE(Editute @ 2005 05 21, 12:59)
Gydytojas man pasake, kad tikimybe, jog vaisius yra gyvas tik 1 %. Ultragarsu siurejo, bet jo nemate. Gemaline puslele 2 cm, ovaikucio nesimate, sake, kad turi matytis.
Ar kam nors buvo tokia diagnoze, bet vaikutis liko gyvas? Gydytojas liepe laukti savaite, per ja turi pradeti valytis gimda, turiu pradeti stipriai kraujuoti. Kraujavimas yra, bet labai nedidelis,skausmo absoliuciai jokio, nestumas tik 7 savaite. Labai pergyvenu. Vaikutis buvo neplanuotas, bet atnese mums be galo daug dziaugsmo. Po testo taip dziaugemes, svajojom koks jis bus, sugalvojom vardelius...O dabar sienom lipu. Pas gydytoja eisiu uz keliu dienu. 1 % - nedidele viltis, sirdy taip neramu...As tik nesupratau, jei nepradesiu kraujuoti, ar persileidimo nebus???
*

Editute mieloji, labai suprantu, kaip tau dabar neramu... console.gif Lygiai pries menesi man dare valyma, nes vaisius nesivyste - gemalinis maisas augo kaip ir turi buti, o mazulio nesimate visai (turejo jau buti 8 savaite).... verysad.gif
Pas gydytoja ejome kas savaite ir labai atidziai stebejo, o kai tik buvo aisku, kad tikrai tikrai nesivystantis nestumas - per diena pasidariau kraujo tyrimus ir kita ryta is karto i ligonine... jokios prasmes nebuvo laukti, kada organizmas pats issivalys... nes gali buti, kad persileidimas dar ilgai neivyks, todel, kai jau yra tiksli diagnose, reiketu kuo greiciau daryti valyma - ir organizmas nebus varginamas, ir pati negyvensi itampoje. o kas svarbiausia - bus galima greiciau planuoti kita mazuliuka, jei tik yra noro ir entuziazmo...
Labai labai noreciau, kad tau prognozes nepasitvirtintu...
Bet is kitos puses, mes save raminam tuo, kad viskas salyginai buvo gerai: mes suzinojom tikraja situacija labai anksti (kraupu, kai vaisius nebesivysto nuo 7 sav., o apie tai suzinoma tik kokia 14 sav.), vaisius nesivyste greiciausiai del apsigimimo (kaip gydytoja sake, tai visiskas atsitiktinumas)....gal siek tiek lengviau viska buvo isgyventi del to, kad taip ir nepamatem savo kirmeliuko - tik juoda puslele... cray.gif bet nieko nebepakeisi, todel reikia galvoti apie ateiti ir planuoti kita maziuka... smile.gif dabar gyvenu laukimu, kada atsigausiu, sustipres organizmas ir vel galesim bandyti....smile.gif
Linkiu jums abiems stiprybes, o jei bus labai labai liudna - rasyk 4u.gif
Burka
Va,ir man taip atsitiko cry.gif Kvietėm gandrus jau 6mėn,o kai testas parodė dvi juosteles,apie 5-6sav.nutrūko nėštumas cry.gif Vakar buvau pas gydyt.bet priežastis-gamta taiso savo klaidas pati verysad.gif Sakė dabar palaukti apie 4-6mėn,bet kai aš aiktelėjau,kad tiek ilgai,pasakė,kad jei pastosiu greičiau,tai nieko blogo,tik bus didesnis rėžimas g.gif Norėtųsi greičiau,bet dabar vyras nori biški palaukti,matyt bijo cry.gif
Era2005
Ne viena iš mūsų yra patirusi persileidimą po sėkmingo pastojimo (po IUI ar po IVF). Pasidalinkime savo patirtimi.

Spalio viduryje man buvo padaryta abrazija. Žinau, kad po šios stimuliacijos pas mane užaugo mioma(-ų), taip pat įvairių ataugų (kai embrionas auga, auga ir ataugos, į kurias jis kabinasi). Per echoskopą matoma viena kiaušidė švari, kita ne. Be to, ne visiškai esu įsitikinusi, ar neteplioju? Lyg tai jaučiu kartais kažką pilve. Neesu, įsitikinusi, kad sausio mėnesį galėsiu vėl bandyti pastoti.
Kartais galvoju, kad gydytoja gal ne visiškai profesionaliai atliko abraziją?

Era2005
Man padarė abraziją prieš 1,5 mėn. Ir nežinau, ar galėsiu vėl bandyti pastoti sausį? T.y. po 3 mėn. nuo valymo. Po valymo buvo matyti 3 cm mioma, o gal ir miomų, visko nežinau? Bet žinau, kad viena kiaušidė "nešvari".
Burka
QUOTE(Era2005 @ 2005 12 06, 14:32)
Man padarė abraziją prieš 1,5 mėn. Ir nežinau, ar galėsiu vėl bandyti pastoti sausį? T.y. po 3 mėn. nuo valymo. Po valymo buvo matyti 3 cm mioma, o gal ir miomų, visko nežinau? Bet žinau, kad viena kiaušidė "nešvari".
*

O gydytojai kada leido vel bandyt pastot?Jei gydytoja tai aiskiai nepapasakojo padeties,tai gal pabandyk pas kita apsilankyt g.gif
novila
[B][FONT=Times]
Prieš savaitę patyriau persileidimą ir norėčiau sužinoti daugiau, kaip kas vyksta. Kiek sėkmingai viskas baigiasi vien tik vaistais ,t.y. gimdos išvalymas tik vaistais, kad nebereikėtų chirurgiškai ligoninėje daryti valymo. Ir kokius vitaminus gal reiktų gerti ar kažko gal reikia vengti???
Papasakokit kam kaip buvo.
Gal ir skaudi tema, bet norėčiau, kad viskas gerai baigtųsi ir sekantį kartą sekmingai pastočiau, išnešiočiau ir pagimdyčiau vaikutį. verysad.gif
evansmum
Del gimdos isvalymo vaistais nieko nezinau, net negirdejau. Man dare valyma.
Svarbu po persileidimo islaukti pusmeti tam, kad organizmas pilnai atsistatytu ir pasiruostu sekanciam nestumui. Pries pastojant reik gerti foline rugsti ir vitaminus (pvz Materna).
gidryte
Ir as turejau tokia nelaime, tai buvo lapkricio 8 diena, musu leliukas buvo lauktas ir bandytas daugiau nei 1.5 metu, ir kai 7 savaite praidejo kraujavimas ir kai gydytojai pasake, kadmes prarasim savo angeliuka, buvo taip skaudi, kad siaubas, as visada saku, kad sito skausmo negalima linketi, net didziausiam savo priesui, tai per skaudu verysad.gif
gydytojai sake, kad galiu bandyti pastoti kad ir po menesio, bet kita problema mane uzklupo, as vis dar nesirgau menesinemis. Man jau darosi neramu, nors forumo gydytoja rita matulionyte ir sake, kad taip gali buti, bet man vistiek labai neramu, sausio 4 diena gavau laiska, kad turiu atvykti iligonine, kurioje gulejau p opersileidimo, tai taip bijau, kad ko baisauas nebutu, rtikiuosi ,akd viskas gerai.
edales
noreciau ir as pasidalinti su jumis savo isgyvenimais. pries pora savaiciu jau antra karta man nustate nesivystanti nestuma, teko daryti abrazija. po pirmo tokio nestumo baigties labai pergyvenau, stengiausi suzinoti priezastis, saugojausi ir .t.t. kai siemet antra karta pastojau, labai dziaugiausi, galvojau, kad praeitas kartas, tai tik kokia tai gamtos klaida, likimas ir kas tik nori, o antra karta tai tikrai pasiseks. ir se tau, nepasiseke. labai sunku nustot apie tai galvoti. nustot bijoti. sunku susikaupti kazka daryti. bijau isiteigti sau, kad gal ir nebeturesim vaiku, nors kai paskaitai yra kas patyre po 5 ir daugiau persileidimu, dabar sekmingai augina savo vaikus.
linkiu visoms, taip pat ir sau neprarast vilties
femme
Norėčiau paklausti, ar po pirmo labai anksti nutrūkusio (nesivystančio) nėštumo yra prasmė darytis kokius nors tyrimus? Gydytojas sako, kad tokiais atvejais priežastys dažniausiai būna genetinės, apie tyrimus nieko nesakė....
Visas pavojingas infekcijas - chlamidijas, ureoplazmas, mikoplazmas ir t.t. esu tyrusis daug kartų, niekada nebuvo g.gif
Girdėjau apie toksoplozmozės, citomegalo tyrimus - bet taip pat žinau ir tai, kad šitie virusai negydomi, tai kokia prasmė tirtis? blink.gif
Dar yra kažkoks antifosfolipidinio sindromo tyrimas?
Ar pavyzdžiui šios ligos pas vyrą - toksoplazmozė, citomegalas, antifosfolipidinis sindromas - turėtų įtakos? g.gif
Kas turėtų kokių patarimų ir informacijos, būčiau labai dėkinga 4u.gif
alles
čia šiaip bendra informacija apie persileidimo priežastis atsakant į temą 4u.gif

Persileidimo priežastys

Persileidimo priežastys yra įvairios ir dažnai nenustatomos. Įtakos gali turėti tiek motinos ligos, tiek paties apvaisinto kiaušinėlio patologija.
Persileidimas gali įvykti:
· jeigu yra kliūčių, trukdančių gimdai augti (dėl sąaugų po uždegimų, operacijų, netaisyklingos gimdos padėties mažajame dubenyje, gimdos sklaidos trūkumų – dviragės, balno formos, ertmėje turinčios pertvarą gimdos, miomų, kiaušidžių navikų);
· dėl gimdos kaklelio nepakankamumo (jis gali būti įgimtas, kai sutrikusi kaklelio inervacija, nepakankamai susiformavęs kaklelio uždaromasis aparatas, silpni sąsmaukos jungiamasis ir raumeninis audiniai, arba įgytas – plyšus kakleliui per ankstesnį gimdymą ar nėštumo nutrūkimą);
· sutrikus hormonų pusiausvyrai (kai kiaušidėje esantis nėštumo geltonkūnis gamina per mažai progesterono, o gemalo chorioninis epitelis – per mažai chorioninio gonadotropino, palaikančio nėštumą);
· dėl motinos ligų, pasireiškiančių karščiavimu (ūminių infekcinių ligų – gripo, tymų, raudonukės, peršalimo ligų – anginos, ūminio bronchito, plaučių uždegimo ir kt., nes aukšta temperatūra aktyvina sąrėmius, o prasidėję sąrėmiai išstumia gemalą iš gimdos, be to, su kraujo tėkme patekęs ligos sukėlėjas pažeidžia patį gemalą ir jo implantacijos vietą);
· lėtinių infekcinių ligų (sifilio, tuberkuliozės);
· vitaminų trūkumo (ypač vit. E, K, C, A, cool.gif;
· širdies ir kraujagyslių, inkstų, skydliaukės, antinksčių ir kt. organų ligų;
· lėtinio apsinuodijimo toksinėmis medžiagomis (švinu, benzinu, gyvsidabriu, nikotinu, narkotiniais preparatais, anilino dažais, veikiant jonizuojantiems spinduliams);
· dėl buvusių persileidimų ir nėštumo nutraukimų (sukeliančių endokrininės ir nervų sistemos pokyčius, lytinių organų uždegimus – endometritą, adneksitą);
· motinos ir vaisiaus kraujo grupės ar rėzus (Rh) faktoriaus neatitikimo;
· fizinių ir psichinių sukrėtimų.
Dažniau persileidimai įvyksta toms moterims, kurioms jau yra buvęs bent vienas abortas ir kurios labai nori pastoti ir išnešioti vaisių: didelė ir vis didėjanti baimė aktyvina autonominę nervų sistemą, sutrikdo endokrininę pusiausvyrą, todėl gimdos raumenys pradeda ritmiškai susitraukinėti, atsidaro gimdos kaklelis ir gemalas išstumiamas iš gimdos.
50% savaiminių persileidimų priežastis yra sutrikusi paties apvaisinto kiaušinėlio raida (dažniausiai dėl chromosominių ir genetinių anomalijų) arba netinkama jo implantacija, dėl ko embrionas žūsta.
20-30% persileidimų įvyksta dėl moters kiaušialąstę apvaisinusio spermatozoido patologinių pokyčių – sumažėjusio jo DNR kiekio ir kt. Vyrams spermiogenezę gali sutrikdyti persirgtos infekcinės ligos (epideminis parotitas – kiaulytė, jonizuojanti radiacija, ilgalaikė intoksikacija sunkiaisiais metalais, benzinu, narkotikais, nikotinu ir alkoholiu).
Dabar manoma, kad savaiminiams abortams didelės įtakos turi motinos ir vaisiaus imuninis nesutapimas, sutrikusios imuninės sistemos, motinos serume atsiradę citotoksiniai antikūnai, kai kurios sutuoktinių HLA antigeninių sistemų ypatybės, dėl ko sutrinka imuninė tolerancija motinos organizme, ir vystosi gemalo atmetimo reakcija.
Jei moteris persileido keletą kartų, nustatyta, kad būna pakitusi jos kraujo ir audinių komplemento sistema, o kraujyje aptinkama antisperminių ir antibranduolinių antikūnų. Jei moteris serga autoimunine liga (pavyzdžiui, sistemine raudonąja vilklige), jos kraujyje randama antikoaguliacinių ir antikardiolipidinių antikūnų, – dėl jų nėštumas dažniausiai nutrūksta per pirmuosius tris nėštumo mėnesius, vaisius žūsta gimdoje arba atsilieka jo fizinis išsivystymas, jis būna hipotrofiškas (40% atvejų).

Info is
http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...d=&id2=&linkID=

Dandelions
QUOTE(femme @ 2006 01 05, 14:20)
Norėčiau paklausti, ar po pirmo labai anksti nutrūkusio (nesivystančio) nėštumo yra prasmė darytis kokius nors tyrimus? Gydytojas sako, kad tokiais atvejais priežastys dažniausiai būna genetinės, apie tyrimus nieko nesakė....
Visas pavojingas infekcijas - chlamidijas, ureoplazmas, mikoplazmas ir t.t. esu tyrusis daug kartų, niekada nebuvo g.gif
Girdėjau apie toksoplozmozės, citomegalo tyrimus - bet taip pat žinau ir tai, kad šitie virusai negydomi, tai kokia prasmė tirtis? blink.gif
Ar pavyzdžiui šios ligos pas vyrą - toksoplazmozė, citomegalas, antifosfolipidinis sindromas - turėtų įtakos? g.gif
*

Prasmės nėra, nes kaip ir pati rašei, dauguma atvejų tai atsitinka dėl genetinių priežasčių. Vyro ligos šiuo atveju visiškai neturi įtakos. Dėl antifosfolipidinio sindromo, populiacijoje jis pakankamai retas, tai viena iš autoimuninių ligų. Imuninės priežastys sudaro ypatingai mažą procentą ankstyvų persileidimų. Detaliau imtųsi tirti tik po kelių persileidimų.
femme
O tau, Migluže, kelios savaitėlės su pirmu angeliuku buvo?
Dabar užtat jau kokie dideli thumbup.gif Visai už kampo ir 12 savaitėlių blush2.gif
Dandelions
Lygtais 5 savaitės buvo.
O 12 savaičių tai labai laukiu ax.gif
femme
QUOTE(Miglužė @ 2006 01 05, 18:17)
Lygtais 5 savaitės buvo.
O 12 savaičių tai labai laukiu ax.gif
*

Rašau specialiai dabar, kad Migluže tu prie tokios liūdnos temelės "nekabėtum" wub.gif
Valduse
QUOTE(Era2005 @ 2005 12 05, 17:47)
Ne viena iš mūsų yra patirusi persileidimą po sėkmingo pastojimo (po IUI ar po IVF). Pasidalinkime savo patirtimi.

Spalio viduryje man buvo padaryta abrazija. Žinau, kad po šios stimuliacijos pas mane užaugo mioma(-ų), taip pat įvairių ataugų (kai embrionas auga, auga ir ataugos, į kurias jis kabinasi). Per echoskopą matoma viena kiaušidė švari, kita ne. Be to, ne visiškai esu įsitikinusi, ar neteplioju? Lyg tai jaučiu kartais kažką pilve. Neesu, įsitikinusi, kad sausio mėnesį galėsiu vėl bandyti pastoti.
Kartais galvoju, kad gydytoja gal ne visiškai profesionaliai atliko abraziją?
*

Labi tave uzjauciu, mes su vyru ir labai laukiam gandro, ir kai sulaukem ir rodes viskas bus gerai, busim pilna grazi seima, bet nutiko baisiausia persileidimas 6 sav. po visokiausiu tyrimu vel nelaime 8 sav. nesivystantis nestumas. seip netaip atsigaunam. stypribes tau ir tavo seima, saugok save.
Sil
o persileidimą jūs konstatuojate tik pagal teigiamus nėštumo testus?
ar tas kraujavimas turi kokią nors specifiką?
alles
QUOTE(Sil @ 2006 01 08, 23:10)
*

Prasidedantis persileidimas pasireiškia smarkesniais sąrėminio pobūdžio skausmais, gausesnėmis kraujingomis išskyromis iš gimdos. Gimda kietėja, jos dydis atitinka nėštumo laiką, tačiau gimdos kaklelis būna prasivėręs ir šiek tiek sutrumpėjęs. Jeigu atsiskiria daugiau kaip trečdalis chorioninio dangalo, nėštumas nutrūksta. Progresuojančiam abortui būdinga tai, kad atsiskyręs chorionas ir žuvęs gemalas dėl gimdos susitraukimų išstumiamas iš gimdos į atsidariusį gimdos kaklelį. Sąrėmiai stiprėja, kraujuoja gausiai, gimda būna standi, kaklelyje apčiuopiami vaisiaus audiniai. Išsaugoti nėštumo neįmanoma.

Dalinis arba nevisiškas abortas yra toks, kai dalis vaisiaus audinių savaime pasišalina, o dalis choriono ar placentos lieka gimdoje. Tuomet gimda negali pakankamai gerai susitraukti, dėl to moteris kraujuoja gausiai, su krešuliais ir pasilikusių audinių gabalėliais. Tiriant per makštį, nustatoma, kad gimdos kaklelis praviras, gimda mažesnė negu turėtų būti pagal nėštumo laiką, minkštoka. Jei iš gimdos pasišalina visi vaisiaus audiniai, toks abortas laikomas visišku. Šis abortas dažnesnis vėlyvuoju nėštumo laikotarpiu ir dar vadinamas vienmomenčiu. Gimda būna kieta, sumažėjusi, gerai susitraukusi, gimdos kaklelis uždaras ar atviras, moteris gausiai nekraujuoja, būna tik nedaug kraujingų išskyrų. Dažnai yra nelengva nustatyti, ar pasišalinęs visas gimdos ertmės turinys, ar tik jo dalis, ar persileidimas visiškas, ar dalinis. Todėl visuomet reikia apžiūrėti pašalintą vaisių, patikrinti gimdą makštinio tyrimo metu (ar ji sumažėjusi), atkreipti dėmesį į kraujavimą (ar jis sustojęs). Kartais žuvęs vaisius lieka gimdoje. Toks persileidimas vadinamas neįvykusiu, o nėštumas – nesivystančiu. Gimda nedidėja, net mažėja, kaklelis būna užsidaręs ir kietas, atsiranda nedaug tamsių kraujingų išskyrų. Išnyksta anksčiau buvę subjektyvūs nėštumo požymiai – pykinimas, vėmimas, skonio ir uoslės pokyčiai, per 1-2 savaites tampa neigiamos biologinės ir imuninės reakcijos, sumažėja chorioninio gonadotropino koncentracija kraujyje ir šlapime, tiriant ultragarsu nustatoma, kad gemalinė pūslytė gimdos ertmėje neaiškių kontūrų, embrionas negyvas, ekrane nematyti jo judesių ir širdies plakimo. Jeigu per 2 savaites vaisius nepasišalina iš gimdos, išsiskiria tam tikros tromboplastinės medžiagos, kurios sutrikdo moters kraujo krešėjimą, ir prasideda komplikacijos.

http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...d=&id2=&linkID=
femme
QUOTE(Sil @ 2006 01 09, 01:10)
*

Nelabai supratau klausimo blink.gif
Teigiami testai rodo nėštumą blink.gif O prasidėjęs kraujavimas - persileidimą....

Ar čia klausimas apie tai, kad kas nors tik atėjus mmm darosi testą ir tikrina, ar buvo pastoję ir ar čia buvo persileidimas, o ne pavėlavusios mmm? blink.gif
Kraujavimas kitoks - stipresnis, su skausmais, krešuliais, gleivinės gabalais....
Era2005
QUOTE(femme @ 2006 01 05, 15:20)
*

As irgi po persileidimo ketinau darytis krūvą tyrimų, bet laikui bėgant nusprendžiau, kad tai įvyko dėl hormonų pusiausvyros disbalanso. Tai būdinga turinčioms policistines kiaušides, nes pas mus išsiderinę hormonai.
ryte
Aš po savo pirmo persileidimo, (tipo buvo tas biocheminies nėštumas, nes pūslelės gimdoj dar nesimatė) nesityriau visai. nors gal ir labai norėjau. galbūt galima pažiūrėti kraujo tyrimus, ar viskas tvarkoj. aš tik po to gėriau vitaminus, sveikai maitinausi, tuos enzymus gėriau, kad atsistatytų organizmą - ir fiziškai ir psichiškai, ir ką, po dviejų mėnesių pastojau - aišku IVF-as, bet vis tiek:)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.