Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(leoparduteee @ 2011 05 21, 11:10)
man tai dar savaite iki mmm tai nzn nemanau ar verta pasitiket  dariausi ta rapid  testa ir rodo antra  juostele kaip vaiduokliuka bijau tiket schmoll.gif



Na,manau,kad dar nepasitikek blush2.gif Palauk keleta dieneliu 4u.gif
Man irgi savaite iki mmm liko,tai vis laukiu,nebegadinsiu testu,kad ir kaip sunku butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saveke @ 2011 05 21, 13:33)
Na,manau,kad dar nepasitikek blush2.gif  Palauk keleta dieneliu  4u.gif
Man irgi savaite iki mmm liko,tai vis laukiu,nebegadinsiu testu,kad ir kaip sunku butu  doh.gif




na taip as tai pasidarysiu testuka kita jai veluos mano mmm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leoparduteee @ 2011 05 21, 14:50)
na taip as tai pasidarysiu testuka kita jai veluos mano mmm smile.gif

ir as patarciau nepsitiket dar labai testuko rezutatais,tiksliausi rezultatai buna kai mmm veluoja jau mirksiukas.gif nors is savo patities, kai pastojau su antru vaiku, NT riebu + (teigiama rezultata) parode iki mmm likus 4d. ir tai buvo tiesa, nes vietoj mmm sulaukiau dukros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 21, 14:29)
ir as patarciau nepsitiket dar labai testuko rezutatais,tiksliausi rezultatai buna kai mmm veluoja jau mirksiukas.gif nors is savo patities, kai pastojau su antru vaiku, NT riebu + (teigiama rezultata) parode iki mmm likus 4d. ir tai buvo tiesa, nes vietoj mmm sulaukiau dukros  biggrin.gif



as ir nepasitikiu palauksiu mmm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leoparduteee @ 2011 05 21, 15:43)
as ir nepasitikiu palauksiu mmm  mirksiukas.gif

jei lelius laukiamas tai labai linkiu nesulaukti tu mmm 4u.gif lauksim ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 22, 15:40)
jei lelius laukiamas tai labai linkiu nesulaukti tu mmm  4u.gif  lauksim ziniu  mirksiukas.gif



na jai lemta tai bus smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Skaitineju jusu tema...
Nieko nesuprantu, mmm veluoja man jau 4 dienas, per si laika sugadinau 2 NT ir abu neigiami.
mmm visada ateidavo laiku, na vienos dienos paklaida gal budavo, o dabar...
Prasidedavo man jau minimum dvi dienas pries mmm tepliojimai, o dabar nieko visiskai. Nei teplioja nei mmm ateina. Pilva vis sumaudzia lengvai, isskyru padaugeje man regis kazkiek ir vsio. Pradejau si cikla gerti papildus PMS lengvinti, tai negi cia jie man taip subludijo viska??? g.gif del PMS labai padejo, bet ir mmm nebera biggrin.gif

Kaip cia suprasti... g.gif

Labai noreciau kad NT si karta man meluotu, nes jau planuojam senokai ir vis nesiseka... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chantele83 @ 2011 05 22, 20:34)
Sveikos  4u.gif

Skaitineju jusu tema...
Nieko nesuprantu, mmm veluoja man jau 4 dienas, per si laika sugadinau 2 NT ir abu neigiami.
mmm visada ateidavo laiku, na vienos dienos paklaida gal budavo, o dabar...
Prasidedavo man jau minimum dvi dienas pries mmm tepliojimai, o dabar nieko visiskai. Nei teplioja nei mmm ateina. Pilva vis sumaudzia lengvai, isskyru padaugeje man regis kazkiek ir vsio. Pradejau si cikla gerti papildus PMS lengvinti, tai negi cia jie man taip subludijo viska???  g.gif  del PMS labai padejo, bet ir mmm nebera  biggrin.gif

Kaip cia suprasti...  g.gif

Labai noreciau kad NT si karta man meluotu, nes jau  planuojam senokai ir vis nesiseka...  verysad.gif

sveika,gali buti kad mmm tiesiog veluoja del kokios kitos priezasties jei jau 2NT rode neigiama rezultata... gali buti ir del pradetu gerti papildu palengvinti PMS g.gif siaip siulyciau dar karteli padaryti NT po keliu dienu jei neateis mmm o jei ir si syki NT rodys neigiama rezultata,tai reiketu pasilankyti pas gine.. aisku labai linkiu kad jos ir neateitu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chantele83 @ 2011 05 22, 20:34)
Sveikos  4u.gif

Skaitineju jusu tema...
Nieko nesuprantu, mmm veluoja man jau 4 dienas, per si laika sugadinau 2 NT ir abu neigiami.
mmm visada ateidavo laiku, na vienos dienos paklaida gal budavo, o dabar...
Prasidedavo man jau minimum dvi dienas pries mmm tepliojimai, o dabar nieko visiskai. Nei teplioja nei mmm ateina. Pilva vis sumaudzia lengvai, isskyru padaugeje man regis kazkiek ir vsio. Pradejau si cikla gerti papildus PMS lengvinti, tai negi cia jie man taip subludijo viska???  g.gif  del PMS labai padejo, bet ir mmm nebera  biggrin.gif

Kaip cia suprasti...  g.gif

Labai noreciau kad NT si karta man meluotu, nes jau  planuojam senokai ir vis nesiseka...  verysad.gif



žiūrint kokius papildus smile.gif memes gali veluoti ir nuo per didelio vit C kiekio smile.gif buna uzsilaiko iki 4 dienu ir nuo suvartojamo nemazao kiekio cinamono, bei dėl nėštumo. jei savaitę vėluos, darykis kraujo testa ax.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif

Papildai vadinasi AGNUS CASTUS, rasoma kad PMS mazinti ir tipo net skatina pastojima, ypac jei hormonai biski sutrike. butent del noro pastoti ir pirkau, nes vis nesiseka.. verysad.gif
bet po to skaitau, kad negalima vartoti pastojusioms, tai kaip suprasti, skatina pastoti, bet vartot pastojus draudziama..
Ai zodziu, nesamones... nebegersiu kita menesi jauciu, nors PMS tikrai nebera thumbup.gif labai del to padejo...
Bet kur menesines dingo tai neikertu... gal tie papildai taip "sureguliavo" kad nureguliavo i kita puse visai... doh.gif
Nu dar lauksiu, jei dar kelias dienas nieko, reiks kazka daryti... unsure.gif g.gif
Atsakyti
chantele83 tikriausiai nuot tu vaistuku issireguliavo truputi tavo mm ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chantele83 @ 2011 05 22, 23:18)
Aciu uz atsakymus  4u.gif

Papildai vadinasi AGNUS CASTUS, rasoma kad PMS mazinti ir tipo net skatina pastojima, ypac jei hormonai biski sutrike. butent del noro pastoti ir pirkau, nes vis nesiseka..  verysad.gif
bet po to skaitau, kad negalima vartoti pastojusioms, tai kaip suprasti, skatina pastoti, bet vartot pastojus draudziama..
Ai zodziu, nesamones... nebegersiu kita menesi jauciu, nors PMS tikrai nebera  thumbup.gif  labai del to padejo...
Bet kur menesines dingo tai neikertu... gal tie papildai taip "sureguliavo" kad nureguliavo i kita puse visai...   doh.gif
Nu dar lauksiu, jei dar kelias dienas nieko, reiks kazka daryti...  unsure.gif  g.gif

pries pastojant reiketu gerti folio rugsties tabeltes ir dar vitamina E , nes sis vitaminas padeda susreguliuoti mmm ir yra puikus lytinės funkcijos stimuliatorius tiek vyrams, tiek moterims, aktyvinantis kiaušidžių veiklą ir jis gali pagreitinti pastojima mirksiukas.gif
Taip pat yra rekomenuodjama dar viena puiki priemonė trokštančioms pastoti – paprastoji takažolė. Ji teigiamai veikia gimdos ir kiaušidžių funkcijas, sudaro palankias sąlygas pastojimui. Ją galima vartoti kaip arbatą: užplikykite 1 arbatinį šaukštelį džiovintos takažolės 1 litru verdančio vandens. Labiau koncentruotas nuoviras – 2 šaukštai takažolės ir 2 stiklinės verdančio vandens. Užplikius laikoma 4 valandas, tada nukošiama, atšaldoma ir geriama 4 kartus per dieną prieš valgį po pusę stiklinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmaa: 23 gegužės 2011 - 10:10