Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(wildulyte @ 2011 06 13, 11:26)
Ačiū, kažkaip apraminai  4u.gif tiesiog sunku patikėti, kad iš pirmo karto galėjo užkibti ir dar atrodo visiškai baigiantis ovuliacijai  wub.gif Vyras juokiasi, kad tuščiais šoviniais nešaudo, tai ir yra užkibę, o man vis iki įsitikinimo trūksta  lotuliukas.gif o jei testas ir man nebus ryškus, tai kada pas ginę visgi varyt? g.gif paskutinės mmm buvo birželio 10d, ciklas 31 d


hihihi.gif didis.gif Sveikinimai wub.gif bigsmile.gif Linkiu kad ginė išklaidytų visas abejonės, jei testukas to nepadaro mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky Cloud: 14 birželio 2011 - 22:23
QUOTE(wildulyte @ 2011 06 14, 23:53)
šiandien nedariau, padarysiu į savaitės pabaigą 4u.gif užsiregistravau kitam trečiadieniui pas gydytoją tai žiūrėsiu ką sakys, bet man jau kaip ir nebėra abejonių, nes prasidėjo visokie požymiai, kokių man gyvenime nėra buvę, tai jau kaip ir tikiu  nestuke.gif  svarbu, kad viskas gerai būtų  blush2.gif krūtinė labai skausminga, išryškėjo labai ant jų kraujagyslės, o dar baisiai rūgštis kyla, kad fuuu blink.gif dar buvo patalpoj su daug žmonių labai silpna pasidarę tai vos nenualpau, nors mano organizmas niekad nėra taip sureagavęs, o draugė išsigando kad visa perbalus vos pastovėjau, tai dabar jau patikėjau 4u.gif o testą kaip ir sakiau pasidarysiu į savaitęs pabaigą, nors įrodymų man jau kaip ir pakanka, wub.gif

thumbup.gif labai dziaugiuosi uz tave ir sveikinu bei linkiu, kad viskas butu puiku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmaa: 15 birželio 2011 - 08:51
nemelavo smile.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės 4u.gif šiandien draugė privertė pasidaryti testą, nes jai baisiai knietėjo sužinoti, tai net ne su rytiniu šlapimu testas rodo vienodai ryškius ir riebius II thumbup.gif taip kad nei vienas testas nuo pat pradžių nemelavo!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif atejau ir as pasipasakoti. Paskutines MM buvo geguzes 10d ciklas 29-30d (jau kaip puse metu negeriu KT). Su draugu naudojam nutraukta lytini akta, tai va galvojau nieko tokio kad veluoja diena ar kita, pakeiciau darba gal streso gavau(nors anksciau ir stresu budavo bet nevelavo)... tai sestadieni ryte pasidariau testa-neigiamas, lyg pamaude pilva galvoju susirgsiu, nu bet nieko. kaip tik laisva vieta atsirado pas gine vakar tai nuejau, kadangi nezinojau kad turiu but su pilna pusle tai ekoskopija nko neparode tai negalejo 100% pasakyt kad nescia, bet su kiausidem viskas ok, jokiu cistu... sake palaukt 5d jei nesusirgsiu daryt testa, tai va neiskenciau tai sendien per piet pasidariau testa ir neigiamas verysad.gif net nuliudau... Gal dar per anksti buvo?
Atsakyti
menesines veluoja jau antra savaite, maudzia pilva, krutine kieta ir jautri...pabere biski labiau nei iprasta, dariausi du testus su 3 dienu skirtumu, abu - neigiami, jokios antros juosteles, net i kita kambari nesiaus gal kitas apsvietimas...
nezinau ar testai meluoja ar mano pozymiai;///geriau jau pozymiai visi;/
Atsakyti
QUOTE(smeli @ 2011 06 15, 14:10)
sveikutes  4u.gif  atejau ir as pasipasakoti. Paskutines MM buvo geguzes 10d ciklas 29-30d (jau kaip puse metu negeriu KT). Su draugu naudojam nutraukta lytini akta, tai va galvojau nieko tokio kad veluoja diena ar kita, pakeiciau darba gal streso gavau(nors anksciau ir stresu budavo bet nevelavo)... tai sestadieni ryte pasidariau testa-neigiamas, lyg pamaude pilva galvoju susirgsiu, nu bet nieko. kaip tik laisva vieta atsirado pas gine vakar tai nuejau, kadangi nezinojau kad turiu but su pilna pusle tai ekoskopija nko neparode tai negalejo 100% pasakyt kad nescia, bet su kiausidem viskas ok, jokiu cistu... sake palaukt 5d jei nesusirgsiu daryt testa, tai va neiskenciau tai sendien per piet pasidariau testa ir neigiamas  verysad.gif net nuliudau... Gal dar per anksti buvo?

siaip NT veluojant mm jau turetu rodyti nestuke.gif gali veluoti ir del kitu priezasciu mm, gal kaip pati sakai del streso g.gif na luktelk dar keleta dieneliu ir bandyk kartoti NT o jei yra galimybe tiesiog pasidaryk kraujo tyrima ir tuomet 100% bus aisku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NESMAGUMELIS @ 2011 06 15, 20:51)
menesines veluoja jau antra savaite, maudzia pilva, krutine kieta ir jautri...pabere biski labiau nei iprasta, dariausi du testus su 3 dienu skirtumu, abu - neigiami, jokios antros juosteles, net i kita kambari nesiaus gal kitas apsvietimas...
nezinau ar testai meluoja ar mano pozymiai;///geriau jau pozymiai visi;/

jei yra galimybe nueik pasidaryti kraujo tryima arba apsilankyk pas gine mirksiukas.gif nes mmm veluoja ilga laika o NT visi neigiami, gali buti kita priezastis del kurios veluoja mmm 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(wildulyte @ 2011 06 15, 13:52)
Ačiū, mergaitės  4u.gif  šiandien draugė privertė pasidaryti testą, nes jai baisiai knietėjo sužinoti, tai net ne su rytiniu šlapimu testas rodo vienodai ryškius ir riebius II  thumbup.gif  taip kad nei vienas testas nuo pat pradžių nemelavo!!!! drinks_cheers.gif

SVEIKINU thumbup.gif clap.gif: linkiu lengvo ir grazaus nestumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 06 15, 20:48)


SVEIKINU  thumbup.gif clap.gif: linkiu lengvo ir grazaus nestumo  4u.gif

nuoširdžiai dėkoju 4u.gif Visoms planuojančioms linkiu taip pat kuo greičiau sulaukti gerų žinių nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(titiukas @ 2011 05 18, 16:44)
gal testuko nuotraukyte turit  blush2.gif

Sveika!:4u: atsiprasau,kad buvau prapuolus. blush2.gif taip,nuotraukytes turiu. rolleyes.gif va ax.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(mazuliukeee23 @ 2011 06 16, 18:34)
Sveika!:4u:  atsiprasau,kad buvau prapuolus. blush2.gif  taip,nuotraukytes turiu. rolleyes.gif va  ax.gif
My Webpage

-Pirmas darytas nestumo testas,kuris melavo buvo darytas,kai menesines velavo 5 dienas.Rode neigiama.
-Antras,kuris nuotraukelei virsutinis,darytas,kai menesines velavo 12 dienu.
-Tas kitas,yra trecias,padarytas isitikimui,kita ryta,kai menesines velavo 13 dienu. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
siandien pasidariau testa- rodo 2 bruksnelius..net nesitiki..eisiu pas ginekologa kad patvirtintu.
kazkaip pirma reakcija- baimes..gal panikos..tikriausiai praeis po kiek laiko;
o kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(ruty @ 2011 06 22, 11:47)
sveikos mamytes,
siandien pasidariau testa- rodo 2 bruksnelius..net nesitiki..eisiu pas ginekologa kad patvirtintu.
kazkaip pirma reakcija- baimes..gal panikos..tikriausiai praeis po kiek laiko;
o kaip jums?

La. smile.gif Sveikinimai! 4u.gif na man su pirmu nestumu,kai pamaciau teigiama testuko atsakyma,buvo lengvas sokas.bet greitai praejo. ax.gif zymiai daugiau buvo baimes,nerimo,nezinios,nes juk pirmas nestumas,biski suskausdavo ka nors iskarto lekdavau pas gydytojus. blush2.gif dabar turiu nuostabu sunu ir laukiame jam broliuko arba sesutes. thumbup.gif nestuke.gif si karta,kadangi pirmas nestumo testas,sumelavo ir parode neigiama atsakyma,buvau SVENTAI isitikinus,kad nesilaukiu. biggrin.gif bet taip ir nesulaukus menesiniu,teko vel darytis,sie 2 testukai jau buvo teigiami. bigsmile.gif vel gi lengvas sokas ir baime gimdyti,tokia buvo pirma mintis. doh.gif vel gi si karta viskas dar greiciau isgaravo,ir dziaugiuosi nestumu,laukiu vaikiuko judesiuku ir pirmos echoskopijos,kad isitikinti,kad viskas gerai.ir aisku pamatyti leliu. wub.gif linkiu nebijoti,nepanikuoti,juk motinyste pats nuostabiausias dalykas... thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti