Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(kristutea @ 2010 04 08, 09:56)
Labai apmaudu, bet ir man nei kart nemelavo sad.gif visada tik I ir kad ir kaip norėjau tikėti, kad meluoja... nemelavo  ax.gif

man irgi nemelavo.... Jei jau buvo - tai parodė, o kai paskui dešimtimis NT rodė tik I, tai ir buvo tik I....
Atsakyti
Manau kad tu nestuke.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ausryte* @ 2009 10 20, 14:59)
Neigiamas gali ir meluot. Bet teigiamas tikrai ne  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2010 04 05, 21:00)
Paprašius pakomentuoti tokį dviprasmį testuko rezultatą, ginė sakė, kad prieš pat mmm organizme sparčiai gaminasi koks tai geltonkūnis, kuris retais atvejais nudažo antrą juostelę. Gaila, bet nėštumo nebuvo, susirgau.

HCG padidejimas rodo nestuma, ojei jo nera ir NT teigiamas gali rodyti kai kurias ligas, pasigooglink rasi straipsniu. Nuo geltonkunio NT antros nerodo tikrai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2009 10 13, 15:09)
Sveikos mamytes   4u.gif
gal jus man galite patikslint?man menesines veluoja tik 2 dienas,bet jau visa savaite toks jausmas,kad skrandis nedirba.siandien ryte pasidariau du skirtingus nestumo testus ir abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni  schmoll.gif  o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?Man anksciau daznai rodydavo ,,vaiduokliukus'' bet sikart kitaip...ar gali buti,kad as  nestuke.gif  ?gal kam rode testas teigiama,bet nebuvote pastojusios? blink.gif
is anksto dekoju uz atsakymus blush2.gif

oi su tais testais, kai laukiau pirmo vaiko tai iš viso anekdotai buvo. Mane vyras praminė blondine, nesugebančia testo pasidaryti, bet kai ir pačiam tas pats gavosi, tai jau abu blondinais patapom. Esmė tokia - man niekad nerodė ryškių dviejų linijų. Ta testinė - normali, ryški, o antroji blanki, blanki, bet aš buvau nestuke.gif
Gal pabandykit nusipirkti testą - puodelį, jis aišku brangesnis apie 20 Lt, bet kaip man vaistininkė paaiškino, čia paskutinis mados klyksmas - atseit tiksliausias ir nebūtina ryto laukti, gali darytis bet kokiu metu. Aš jį su antru vaiku dariausi, tai rezultatai gana aiškūs buvo.
Tik dabar pamačiau, kad jau viską išsiaiškinot. Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikių_dainos: 08 balandžio 2010 - 12:43
Man irgi testas niekada nemelavo, pastojus teste antroji juostele blyskesne buvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(palubė @ 2010 04 06, 12:52)
man irgi nemelavo, pradzioj vaiduoklis, o paskui jau ryskiai II  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vienas testukas dar gali neteisingai parodyti, bet jeigu daret du ir buvo toks pats rezultatas, tikrai nemanau, kad meluoja mirksiukas.gif
Atsakyti
pirkau pigiausius ir nemelavo niekada
Atsakyti
labai giriamas yra easy cup,bet man jis melavo ir nestumo neparode nors buvau issitikinus kad laukiuosi,kita ryta padariau paprasta eurovaistines ir parode II

bet nebematau eurovaistines tetstu g.gif
Atsakyti
Esu gal pora kartų dariusi pačius pigiausius NT juosteles ir nei vieną kartą nemėlavo, rodė I... blush2.gif
Atsakyti
man buvo pora kartu testas parodes II, taciau abu kartus sulaukiau mm. Pradejau tyrimu maratona ir pasirodo pas mane yra ureaplazmu, urios sukelia prsileidima ir dar kazkokios bakterijos kurios prisideda prie to pacio. Tai dabar patikejau jog NT nemeluoja, o ypacteigiamas
Atsakyti