Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(astoldita @ 2011 11 08, 10:49)
Šaindien pasidariau vėl testuką.Juostelė vis dar neryški,bet jau matosi ir iš toliau.Yra tokio pačio storio kaip ir kontrolinė,rožinio atspalvio.Žodžiu turiu jau sukaupusi krūvelę testų ir visi su vaiduokliais biggrin.gif Jaučiuos tai labai įdomiai.Šiandien ryte žiauriai užsimaniau pomidorų sulčių,kurių niekad beveik negeriu doh.gif Šaldytuvą atsidarius nieko neišsirenku ką valgyti,viskas atrodo neskanu,nes noriu tik pomidorų sulčių biggrin.gif Prieš mm tai man viskas skanu būdavo,pavalgius sūriau,norėdavau saldžiau ir tt pasaka be galo doh.gif O dabar... Ryte vos vos atsikėliau,atrodo miegočiau dar parą  doh.gif Nu jei ne tie vaiduokliai tai 100proc būčiau įsitikinusi,kad laukiuosi.O dabar tik tie vaiduokliai stabdo nuo džiugių minčių 4u.gif Ir dar labai sunku  patikėti,kad iš pirmo ciklo galėjo pavykti  rolleyes.gif


Kada mm laikas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 08, 10:52)
Kada mm laikas? smile.gif

Laikas jau seniai praeėjęs smile.gif Šiandien 51cd.Ciklas mano būdavo apie 40dienų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2011 11 08, 10:56)
Laikas jau seniai praeėjęs smile.gif Šiandien 51cd.Ciklas mano būdavo apie 40dienų  4u.gif


Matyt pas jus lėtai gaminasi HCG, bet jeigu juostelė antroji ims silpnėti - tai gali būti negeras ženklas. Na bet geriau nueikit pas gydytoja pasitikrinti ir ji pasakys daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 08, 10:58)
Matyt pas jus lėtai gaminasi HCG, bet jeigu juostelė antroji ims silpnėti - tai gali būti negeras ženklas. Na bet geriau nueikit pas gydytoja pasitikrinti ir ji pasakys daugiau  4u.gif

Šiandien kaip tik planuoju eiti jei priims be eilės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2011 11 08, 11:02)
Šiandien kaip tik planuoju eiti jei priims be eilės  4u.gif


Sėkmės, linkiu kad viskas būtų gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 08, 11:22)
Sėkmės, linkiu kad viskas būtų gerai  4u.gif

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2011 11 08, 11:51)
Labai ačiū  4u.gif



Tai ar daznai buna atveju, kad HCG gamintusi laaabbaai letai? Ir testukas tik vos vos rysketu antra nestumo menesi?
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 11 08, 12:31)
Tai ar daznai buna atveju, kad HCG gamintusi laaabbaai letai? Ir testukas tik vos vos rysketu antra nestumo menesi?


Kai ciklas ilgas 40 dienų, pastojama vėliau nei su 28 dienų ciklu, todėl ir savaičių yra mažiau. O šeip mano draugėi NT nerodė lygiai taip pat, mmm vėlavo ir NT nerodė, tik 7 savaičių pamatė II ryškias. O ties vėlavimo data buvo neigiami NT, taigi kiekvienai yra skirtingai ir tik gydytoja gali pasakyt kad kaip, bet jeigu keli NT rodo vaiduoklius vadinasi nėštumas yra, bet ar jis geras iar nelabai - jau tik gydytoja pasakys.
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 11 08, 12:31)
Tai ar daznai buna atveju, kad HCG gamintusi laaabbaai letai? Ir testukas tik vos vos rysketu antra nestumo menesi?

Tiek visokių atvejų prisikaičiau internete,kad turbūt visaip gali būti doh.gif Kažkur skaičiau,kad nėštumo savaičių jau nemažai (nepamenu tiksliai,bet atrodo,kad 7),o testas negiamas visiškai.Tai būsima mama vis daro nėštumo testus,nes labai nori pasilikti atsiminimui,o jie kaip neigiami,taip neigiami doh.gif Ir suprask kad nori g.gif
Atsakyti
Buvau pas gyd,sakė lyg taškelis kažkoks yra,gali būti kokių keturių savičių nuo apvaisinimo unsure.gif Nu žodžiu visai ramiau nepasidarė doh.gif Dabar liepė pirmadienį ryte pasidaryti testą ir atvykti pakartotinai echo.Ai dar duphastoną išrašė smile.gif Nu vienu žodžiu,susinervinau,baigta su testais ,be pirmadienio nekišiu nagų prie jų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2011 11 08, 20:26)
Buvau pas gyd,sakė lyg taškelis kažkoks yra,gali būti kokių keturių savičių nuo apvaisinimo  unsure.gif Nu žodžiu visai ramiau nepasidarė  doh.gif Dabar liepė pirmadienį ryte pasidaryti testą ir atvykti pakartotinai echo.Ai dar duphastoną išrašė  smile.gif  Nu vienu žodžiu,susinervinau,baigta su testais ,be pirmadienio nekišiu nagų prie jų  schmoll.gif

sveikutes, ieskau patarimo- jei nestumo testas teigiams ar reikia HCG dar daryt?
Atsakyti
QUOTE(vegele @ 2011 11 21, 10:30)
sveikutes, ieskau patarimo- jei nestumo testas teigiams ar reikia HCG dar daryt?


Nebutina, bet NT gali but melagingas, o HCG jau 100% patvirtins smile.gif
Atsakyti