Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ar melavo nėštumo testas?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nėštumo planavimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
farinelli
Sveikos mamytes 4u.gif
gal jus man galite patikslint?man menesines veluoja tik 2 dienas,bet jau visa savaite toks jausmas,kad skrandis nedirba.siandien ryte pasidariau du skirtingus nestumo testus ir abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni schmoll.gif o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?Man anksciau daznai rodydavo ,,vaiduokliukus'' bet sikart kitaip...ar gali buti,kad as nestuke.gif ?gal kam rode testas teigiama,bet nebuvote pastojusios? blink.gif
is anksto dekoju uz atsakymus blush2.gif
Juditab
QUOTE(farinelli @ 2009 10 13, 14:09)
Sveikos mamytes  4u.gif
gal jus man galite patikslint?man menesines veluoja tik 2 dienas,bet jau visa savaite toks jausmas,kad skrandis nedirba.siandien ryte pasidariau du skirtingus nestumo testus ir abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni  schmoll.gif  o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?Man anksciau daznai rodydavo ,,vaiduokliukus'' bet sikart kitaip...ar gali buti,kad as  nestuke.gif  ?gal kam rode testas teigiama,bet nebuvote pastojusios? blink.gif
*

na manau, kad tu tikrai nestuke.gif jei du testai ta pati rodo mirksiukas.gif
pas mane antra juostele ir nebuvo labai ryski, bet tas ryskumas nesvarbu koks, jei jau atsiranda antra juostele tai dazniausiai ir parodo, jog laukies mirksiukas.gif
miix
QUOTE(farinelli @ 2009 10 13, 16:09)
abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni  schmoll.gif  o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?

Jei jau parode dvi juosteles gali buti beveik tikra, kad nestuke.gif . Nesvarbu kokio ryskumo antroji juostele, bet jei ja matai, tai teigiamas testo rezultatas. Tiesa, testas gali ir "sumeluoti". Mano draugei testas irgi parode dvi juosteles, bet ji nesilauke, o tiesiog kazkokiu ginekologiniu bedu turejo. Tiksliai negaliu pasakyti kokiu g.gif
arual-x
man irgi veluoja kokias 3dienas.Visa savaitę toks jausmas ,kad tuoj susirgsiu.Krutine irgi jau savaitė kaip labai jautri.Spejau 2 kartus ir toleta apglėbus pasedėti.Šendien pasidariau nestumo testa ir rode 2 linijas,viena šviesesnė,kita tamsesnė.Tai gi, irgi įdomu kas čia bus dabar g.gif
Juditab
QUOTE(arual-x @ 2009 10 14, 13:34)
man irgi veluoja kokias 3dienas.Visa savaitę toks jausmas ,kad tuoj susirgsiu.Krutine irgi jau savaitė kaip labai jautri.Spejau 2 kartus ir toleta apglėbus pasedėti.Šendien pasidariau nestumo testa ir rode 2 linijas,viena šviesesnė,kita tamsesnė.Tai gi, irgi įdomu kas čia bus dabar g.gif
*

na manau, kad tu nestuke.gif mirksiukas.gif po keliu dienu vel pasidaryk nestumo testa ir jeigu nesusirgsi tai jau registruokis pas ginekologa, kad patvirtintu nestuma ir pradetu prieziura mirksiukas.gif 4u.gif
Božen@
...siaip teigiamas testas nemeluoja... mirksiukas.gif nestuke.gif ...sveikinimai... 4u.gif
_Smalsutė_
Na ir būna gi nepatiklių doh.gif - taigi įsižnybkit, jei negalit patikėti tuo, ką matote. biggrin.gif Jei chorioninio gonadotropino koncentracija nėra padidėjusi, tai jokių rausvų šešėlių antrosios juostelės vietoje ir nebus (o padidėjusi ji labai labai retais atvejais gali būti, kaip čia jau minėta, dėl ligos, visais kitais - tik dėl nestuke.gif ). Taigi sveikinu ir linkiu ramaus laukimo vizito pas gydytoją. mirksiukas.gif
indrutee
as manau jus abi nestuke.gif mazai kada testai meluoja o ypac kai keli padaryti mirksiukas.gif tad turbut teks jum jungtis i musu Birzelinuku tema 4u.gif

QUOTE(farinelli @ 2009 10 13, 13:09)
Sveikos mamytes  4u.gif
gal jus man galite patikslint?man menesines veluoja tik 2 dienas,bet jau visa savaite toks jausmas,kad skrandis nedirba.siandien ryte pasidariau du skirtingus nestumo testus ir abejose iskart pasirode po dvi juosteles.pas gydytoja tik kita treciadieni  schmoll.gif  o abejones sukelia tai,kad antra juostele vos sviesesne?Man anksciau daznai rodydavo ,,vaiduokliukus'' bet sikart kitaip...ar gali buti,kad as  nestuke.gif  ?gal kam rode testas teigiama,bet nebuvote pastojusios? blink.gif
*

QUOTE(arual-x @ 2009 10 14, 12:34)
*

anoli
Na man ka pirma, ka antra karta, pirmi testai rode neriskias juosteles antras. Po keliu dienu pakartojus juos, jau buvo riskios juosteles. Tai as manau, kad jus nestuke.gif smile.gif
Čeruti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 10 15, 01:18)
Na ir būna gi nepatiklių doh.gif  - taigi įsižnybkit, jei negalit patikėti tuo, ką matote. biggrin.gif Jei chorioninio gonadotropino koncentracija nėra padidėjusi, tai jokių rausvų šešėlių antrosios juostelės vietoje ir nebus (o padidėjusi ji labai labai retais atvejais gali būti, kaip čia jau minėta, dėl ligos, visais kitais - tik dėl nestuke.gif ). Taigi sveikinu ir linkiu ramaus laukimo vizito pas gydytoją. mirksiukas.gif
*

Visiškai sutinku drinks_cheers.gif
*Ausryte*
Neigiamas gali ir meluot. Bet teigiamas tikrai ne mirksiukas.gif
acura_maniake
teigiamas testas gali meluoti tik tuo atveju,jei palikot ilgiau ji nei 10min ir tada ziurejot,nes buna tada atsiranda antra juostele.

bet siuo atveju,tai sveikinimai 4u.gif jus abi nestuke.gif
ashatre
o man testas rode,kad nesu nescia,nors jau buvo kelios savaites:)user posted image
Wild Pearl
na man testas irgi rode vos vos iziurima antraja juostele bet nei pirmus kartus nei si karteli nemelavo...kuo mazesnis nestumas tuo neryskesne juostele ir atvirksciai kuo ryskesne juostele juo didesnis nestumas...galutinai patvirtins tik gydytojas wink.gif
besika
g.gif o siaube!!!!man trys testai parode teigiamai,ir laabai ryskiai,o darant echoskop-nieko gyd nemate...liepe po savaites ateiti...ar galiu buti nestuke.gif - g.gif ,tai imanoma,bet nuo pastojimo galimo praejo vos 2savaites....
po savaites darys ta hCG testa... doh.gif doh.gif doh.gif arba nevietinis-arba- liga...baisi... doh.gif doh.gif doh.gif ,o iki sirgimo mm dar toloka...jetau,kaip pergyvenu....
acura_maniake
QUOTE(besika @ 2009 10 21, 13:34)
g.gif o siaube!!!!man trys testai parode teigiamai,ir laabai ryskiai,o darant echoskop-nieko gyd nemate...liepe po savaites ateiti...ar galiu buti nestuke.gif - g.gif ,tai imanoma,bet nuo pastojimo galimo praejo vos 2savaites....
po savaites darys ta hCG testa... doh.gif  doh.gif  doh.gif arba nevietinis-arba- liga...baisi... doh.gif  doh.gif  doh.gif ,o iki sirgimo mm dar toloka...jetau,kaip pergyvenu....
*

nesinervuok labai 4u.gif man pora dienu pries mm dare echo gine ir irgi nemate,kad nescia,o isvis pripaise,kad gimdoj yra polipas ir,kad reikes gimdos valyma daryt,tada dar ta diena kai turejo but mm irgi dare echo ir irgi nieko nemate,tai pasake,kad as 100proc negaliu but nescia. doh.gif ta pati vakara pasidariau testa ir buvo II neryskus,o ryte buvo ryskiausios dvi juosteles.ir kazkur iki 5sav nieko nemate gimdoj(5sav nuo mmm).
aroonele
Mano draugei buvo teigiamas testas, o apsilankius pas ginekologe paaiskejo, kad jai gimdos uzdegimas, pasitaiko kartais ir taip gyvenime smile.gif
musiushka
man atrodo cia gali buti vienetinis tavejis..nes jie nieko nera nelabai tikiu kad gali rodyti 4u.gif
farinelli
Nu va...suzinojau jog laukiuosi 6 savaites nestuke.gif
Wild Pearl
na tai didziausi sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif aukite ir stiprekite mirksiukas.gif thumbup.gif nestuke.gif
besika
QUOTE(acura_maniake @ 2009 10 21, 18:12)
nesinervuok labai 4u.gif man pora dienu pries mm dare echo gine ir irgi nemate,kad nescia,o isvis pripaise,kad gimdoj yra polipas ir,kad reikes gimdos valyma daryt,tada dar ta diena kai turejo but mm irgi dare echo ir irgi nieko nemate,tai pasake,kad as  100proc negaliu but nescia. doh.gif ta pati vakara pasidariau testa ir buvo II neryskus,o ryte buvo ryskiausios dvi juosteles.ir kazkur iki 5sav nieko nemate gimdoj(5sav nuo mmm).
*

bigsmile.gif kiek supratau ,tai buvo mergyte... wub.gif ,gal tai pasiteisina g.gif ,jeigu pastojama kazkur pakeliui i gimda,tai pakol dar kelyje-nieko exoskopas nerodo,bet tuomet didesne tikimybe,kad bus mergyte,nes tik x chromosoma pasiekia tiksla toli,o y-greiciau zusta,bet jei per O viskas ivykata-tai didesne tikimybe -kad bus berniukas g.gif ,pirmi du atvejai-man pasiteisino-buvo butent per O,IR TURIU DU BERNIUKUS.
KamileVanile
Sveikutes, besika zinok man irgi gine nieko nemate sako esu sveikut sveikutele, bet liepe del sventos ramybes pasidaryti n.t. As net du padariau ir abu teigiami. Nezinau net ka galvoti, buvo mano mmmm sustreikavusios labai ilgai uzsitese, o paskui po keliu dienu ir vel patepliojo. Tiek bijau....nezinau net ka galvoti, teks vel apsilankyt pas gine. Bet jau eisiu pas kita unsure.gif
Besika kai jau zinosi kas ten tau nutiko, pasiskelbk, aciukas.
zhiede
Sveikutes!!!!

Esu naujoke supermamoj.lt smile.gif rasau dabar issisiepus iki ausu, nes ka tik testas parode 2 juosteles!!!!!!!!!!! thumbup.gif Naudojau Rapi preg testa.Zinau, dar per anksti dziaugtis, bet as dziaugtis nooooriu! tai kol dar kraujo testas ir gine nepatvirtino nestumo , teks laikyti paslaptele savyje. ax.gif Siaip, kiek teko skaityti literaturoje apie nestuma tai 2 juosteles, ypac jei antroji pakankamai ryski, reiskia nestuke.gif
Siaip nesijauciu blogai,nepykina. mmm veluoja 5 dienas, maudzia pilvo apacia, ziauriai skausminga krutine , na kaip ir pries mmm. Tik va, kazkaip pradejau keistai prakaituoti, net nzn kaip cia paaiskint, tiesiog nei is sio nei is to isvis niekad neprakaituodavau, o dar sau kazkaip kitaip kvepiu...
Laikau uz visas , kas laukia teigiamo rezultatu patvirtinimo ir uz save sukryziavus pirstus!!!!! bigsmile.gif
Fiesta10
QUOTE(zhiede @ 2010 02 24, 16:55)
Sveikutes!!!!

Esu naujoke  supermamoj.lt smile.gif rasau dabar issisiepus iki ausu, nes ka tik testas parode 2 juosteles!!!!!!!!!!! thumbup.gif  Naudojau Rapi preg testa.Zinau, dar per anksti dziaugtis, bet as dziaugtis nooooriu! tai kol dar kraujo testas ir gine nepatvirtino nestumo , teks laikyti paslaptele savyje.  ax.gif  Siaip, kiek teko skaityti literaturoje apie nestuma  tai 2 juosteles, ypac jei antroji pakankamai ryski, reiskia  nestuke.gif
Siaip nesijauciu blogai,nepykina.  mmm veluoja 5 dienas, maudzia pilvo apacia, ziauriai skausminga krutine , na kaip ir pries mmm.  Tik va, kazkaip pradejau keistai prakaituoti, net nzn kaip cia paaiskint, tiesiog nei is sio nei is  to isvis niekad neprakaituodavau, o dar sau kazkaip kitaip kvepiu...
Laikau uz visas , kas laukia  teigiamo rezultatu patvirtinimo ir uz save sukryziavus pirstus!!!!! bigsmile.gif
*

Didziausi sveikinimai mirksiukas.gif 4u.gif . Kiekvieno organizmas skirtingai reaguoja i nestuma smile.gif . Man irgi labai maude pilvuka kaip per PMS, ir nerealiai skaudejo strenas, net stovet negalejau unsure.gif . Bet viskas praejo, ir prasidejo pykinimai... Ir dar be abejo krutine skausminga iki siol,ziauriai doh.gif .
Kaz kur skaiciau kad moteris gali ir prakaituoti stipriau, kaip ir tavo atveju mirksiukas.gif
*Clivia*
man melavo neigiamas testas, atliktas pirma karta biggrin.gif o po to po keliu dienu neiskentus pirkau antra- jau buvo teigiamas, ryskios II juosteles. ir is tikro, po gydytojo apziuros pasitvirtino, kad laukiuosi smile.gif 4u.gif
Nerija25
melavo 3 testai is 5...as nebuvau nescia,o pastovejas testas vos parodyda kita juostele doh.gif butinai vertinti per 10 minuciu neveliau....
ereeka
Gali smile.gif
šneider
QUOTE(Nerija25 @ 2010 02 25, 17:01)
melavo 3 testai is 5...as nebuvau nescia,o pastovejas testas vos parodyda kita juostele doh.gif butinai vertinti per 10 minuciu neveliau....
*

man irgi taip buvo, pastovėjęs ilgiau dvi juosteles rodė, nors nesilaukia.
hegs
liaboo smile.gif norejaus pasiteiraut ar jum melavo nestumo testas ax.gif jei melavo kada parode tiesa first.gif
Emerencija
nemelavo tongue.gif tiesą iškart parodė 4u.gif
Erge
ir man nemelavo nei pirma karta nei antra smile.gif
Averita
Nemelavo,iš karto dvi juosteles rodė wub.gif
Afigena
Eurovaistinės testas (juostelė) parodė pakankamai aiškų vaiduokliuką, kurį patvirtino darugė ir vyras. Vaiduokliukas, kas keisčiausia, išryškėjo gana greit, nepraėjus dar galimam testo vertinimo laikui. Tą pačią dieną pradėjo teplioti, tai nieko nelaukdama nuėjau pas ginę, kuri tik patvirtino, kad prasideda nelabosios verysad.gif . Paprašius pakomentuoti tokį dviprasmį testuko rezultatą, ginė sakė, kad prieš pat mmm organizme sparčiai gaminasi koks tai geltonkūnis, kuris retais atvejais nudažo antrą juostelę. Gaila, bet nėštumo nebuvo, susirgau.
palubė
man irgi nemelavo, pradzioj vaiduoklis, o paskui jau ryskiai II smile.gif
hegs
tai reiskes ateity bus galima pasitiketi clap.gif lotuliukas.gif
kristutea
Labai apmaudu, bet ir man nei kart nemelavo sad.gif visada tik I ir kad ir kaip norėjau tikėti, kad meluoja... nemelavo ax.gif
Ingutevi
QUOTE(kristutea @ 2010 04 08, 09:56)
Labai apmaudu, bet ir man nei kart nemelavo sad.gif visada tik I ir kad ir kaip norėjau tikėti, kad meluoja... nemelavo  ax.gif
*

man irgi nemelavo.... Jei jau buvo - tai parodė, o kai paskui dešimtimis NT rodė tik I, tai ir buvo tik I....
dirbtinaa
Manau kad tu nestuke.gif Sveikinimai 4u.gif
Spindi*
QUOTE(*Ausryte* @ 2009 10 20, 14:59)
Neigiamas gali ir meluot. Bet teigiamas tikrai ne  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif
kinrozyte
QUOTE(Afigena @ 2010 04 05, 21:00)
Paprašius pakomentuoti tokį dviprasmį testuko rezultatą, ginė sakė, kad prieš pat mmm organizme sparčiai gaminasi koks tai geltonkūnis, kuris retais atvejais nudažo antrą juostelę. Gaila, bet nėštumo nebuvo, susirgau.
*

HCG padidejimas rodo nestuma, ojei jo nera ir NT teigiamas gali rodyti kai kurias ligas, pasigooglink rasi straipsniu. Nuo geltonkunio NT antros nerodo tikrai schmoll.gif
Zuikių_dainos
QUOTE(farinelli @ 2009 10 13, 15:09)
Sveikos mamytes   4u.gif
*

oi su tais testais, kai laukiau pirmo vaiko tai iš viso anekdotai buvo. Mane vyras praminė blondine, nesugebančia testo pasidaryti, bet kai ir pačiam tas pats gavosi, tai jau abu blondinais patapom. Esmė tokia - man niekad nerodė ryškių dviejų linijų. Ta testinė - normali, ryški, o antroji blanki, blanki, bet aš buvau nestuke.gif
Gal pabandykit nusipirkti testą - puodelį, jis aišku brangesnis apie 20 Lt, bet kaip man vaistininkė paaiškino, čia paskutinis mados klyksmas - atseit tiksliausias ir nebūtina ryto laukti, gali darytis bet kokiu metu. Aš jį su antru vaiku dariausi, tai rezultatai gana aiškūs buvo.
Tik dabar pamačiau, kad jau viską išsiaiškinot. Sveikinu 4u.gif
justmoon
Man irgi testas niekada nemelavo, pastojus teste antroji juostele blyskesne buvo drinks_cheers.gif
truska
QUOTE(palubė @ 2010 04 06, 12:52)
man irgi nemelavo, pradzioj vaiduoklis, o paskui jau ryskiai II  smile.gif
*

drinks_cheers.gif
dindriux
Vienas testukas dar gali neteisingai parodyti, bet jeigu daret du ir buvo toks pats rezultatas, tikrai nemanau, kad meluoja mirksiukas.gif
vasareja123
pirkau pigiausius ir nemelavo niekada
magiliene
labai giriamas yra easy cup,bet man jis melavo ir nestumo neparode nors buvau issitikinus kad laukiuosi,kita ryta padariau paprasta eurovaistines ir parode II

bet nebematau eurovaistines tetstu g.gif
caramelcandy
Esu gal pora kartų dariusi pačius pigiausius NT juosteles ir nei vieną kartą nemėlavo, rodė I... blush2.gif
Itrea
man buvo pora kartu testas parodes II, taciau abu kartus sulaukiau mm. Pradejau tyrimu maratona ir pasirodo pas mane yra ureaplazmu, urios sukelia prsileidima ir dar kazkokios bakterijos kurios prisideda prie to pacio. Tai dabar patikejau jog NT nemeluoja, o ypacteigiamas
Wild Pearl
niekada schmoll.gif
kristuksg
sveikos paneles mirksiukas.gif man mm veluoja jau 10 dienu, pasidariau pries kelias dienas NT- neigiamas, nemaudzia nei krutines nei pykina tik kartais pamaudzia pilvo apacia atrodo tuoij prasides mm, bet neprasideda g.gif ar galejo testas meluoti? net nzn ka galvoti g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.