Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą GITANOS receptą . Na skanumėlis neišpasakytas wub.gif

user posted image

Tešlai:

4 kiaušiniai
4 šaukštai cukraus
4 šaukštai miltų

Įdarui:

180 gr. sviesto (pakelis)
180 gr. desertinės arba kreminės varškės (pakelis)
0.5 indelio saldinto kondensuoto pieno

Biskvitas. Kiaušinių trynius išplakti su cukrumi iki purumo. Sudėti miltus, gerai išmaišyti. Iki standumo išplakti baltymus ir sudėti į trynių masę. Atsargiai išmaišyti tešlą iki vientisos masės. Pilti tešlą ant kepimo popieriumi išklotos orkaitės skardos, paskirstyti ją tolygiai per visą skardos dydį. Kepti iki 200 C įkaitintoje orkaitėje 12-15 min. Iškepusį biskvitą iš karto suvynioti ir atvėsinti.

Įdaras. Iki purumo išplakti minkštą sviestą. Plakant po truputį pilti kondensuotą pieną. Galiausiai sudėti varškę ir viską gerai išmaišyti iki vientisos masės. Išvynioti atvėsusį biskvitą, ant jo užtepti varškės įdarą, ir vėl suvynioti į vyniotinį. Palaikyti šaldytuve apie 2 val. Apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!

P.S. jei naudosite paprastą varškę - ją reikia pertrinti per smulkų sietelį, kad neliktų grūdelių. Aš naudojau desertinę plombyro skonio varškę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 lapkričio 2012 - 12:23
QUOTE(Nova @ 2010 03 06, 13:52)
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas  wub.gif

labai skaniai atrodo , taip idealiai ir is sirdies padarytas wub.gif
as ir ji kepus esu, man ir laaabai laaabai net patiko. tik kitza karta ko nedaryciua, nors orig.recepte buvo, tai biskvita iskepusi ne ant cukruoto ranksluostelio deciau...labai jau cukrus traskejo tarp dantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 03 06, 14:52)
labai skaniai atrodo , taip idealiai ir is sirdies padarytas  wub.gif
as ir ji kepus esu, man ir laaabai laaabai net patiko. tik kitza karta ko nedaryciua, nors orig.recepte buvo, tai biskvita iskepusi ne ant cukruoto ranksluostelio deciau...labai jau cukrus traskejo tarp dantu  doh.gif

as isverciu ant paprasto kepimo popieriaus,tada susuku ir uzdengiu dregnu ranksluostuku.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 03 06, 16:52)
labai skaniai atrodo , taip idealiai ir is sirdies padarytas  wub.gif
as ir ji kepus esu, man ir laaabai laaabai net patiko. tik kitza karta ko nedaryciua, nors orig.recepte buvo, tai biskvita iskepusi ne ant cukruoto ranksluostelio deciau...labai jau cukrus traskejo tarp dantu  doh.gif

rankšluostis barstomas ne cukrumi, o cukraus pudra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 03 06, 17:52)
labai skaniai atrodo , taip idealiai ir is sirdies padarytas  wub.gif
as ir ji kepus esu, man ir laaabai laaabai net patiko. tik kitza karta ko nedaryciua, nors orig.recepte buvo, tai biskvita iskepusi ne ant cukruoto ranksluostelio deciau...labai jau cukrus traskejo tarp dantu  doh.gif


As tai niekuo nebarsciau ranksluostuko. O cukraus pudra pabarsciau jau sustingusi, nes kitaip cukraus pudra susigeria i biskvita.
Atsakyti
ot tundra doh.gif siaip niekad kai dariau vyniotinius nebarstydavau ranksluostuko cukrimu, bet tam recepte rase tai ir vykdziau visus nurodymus lotuliukas.gif
aciu mergaites uz apsvietima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 03 06, 16:52)
labai skaniai atrodo , taip idealiai ir is sirdies padarytas  wub.gif
as ir ji kepus esu, man ir laaabai laaabai net patiko. tik kitza karta ko nedaryciua, nors orig.recepte buvo, tai biskvita iskepusi ne ant cukruoto ranksluostelio deciau...labai jau cukrus traskejo tarp dantu  doh.gif

Na taigi as issifravusi pirktinio vyniotinio recepta is ko ji padaryt sugalvojau,o kaip iskepusi susukti biskvita tai neismasciau.Radau kazkur nete kad reikia ant ranksluostuko pabarstyto cukrumi ar pudra isversti ir susukti,o dabar tai jau verciu ant stalo,nulupu popieriu ir ant to pacio popieriaus tik kitos puses uzdedu ir suvynioju.Taip ir popieriu sutaupau.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GITANA.B @ 2010 03 06, 20:00)
Na taigi as issifravusi pirktinio vyniotinio recepta is ko ji padaryt sugalvojau,o kaip iskepusi susukti biskvita tai neismasciau.Radau kazkur nete kad reikia ant ranksluostuko pabarstyto cukrumi ar pudra isversti ir susukti,o dabar tai jau verciu ant stalo,nulupu popieriu ir ant to pacio popieriaus tik kitos puses uzdedu ir suvynioju.Taip ir popieriu sutaupau.smile.gif


Gitana, pagal Jusu recepta ir dariau (savo blog'e idejau nuoroda). Aciu uz toki skanu receptuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Nova,2010 03 06, 15:52]
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas wub.gif




O jis gal panasus maksimoje pardavinejama kursenu vyniotoni?Eisiu bandyti pasidaryt smile.gif
Atsakyti
[quote=0rchideja,2010 03 07, 09:43]
[quote=Nova,2010 03 06, 15:52]
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas wub.gif
O jis gal panasus maksimoje pardavinejama kursenu vyniotoni?Eisiu bandyti pasidaryt smile.gif
[/quote]
Na as dariau pagal Iki pirta,bet manau jie panasus.Bet tikrai skanus patikek. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nova @ 2010 03 06, 21:24)
Gitana, pagal Jusu recepta ir dariau (savo blog'e idejau nuoroda). Aciu uz toki skanu receptuka  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man tavo vyniotinis dar grazesnis.Tiesiog tobulas wub.gif
Atsakyti
[quote=Nova,2010 03 06, 14:52]
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas wub.gif

O sakykit, jei nenoriu dėti sviesto ( man čia per riebiai skamba, apskritai, nemėgstu jokių sviestinių kremų). Ką galima dėti vietoj sviesto, o jei grietinėlę plaktą? Būtų varškės - grietinėlės kremas g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 03 08, 16:47)
Ateinu su nauju saldumynu smile.gif Dariau "Kuršėnų" vyniotinį pagal čia, SM, rastą receptuka. Na skanumėlis neišpasakytas  wub.gif

O sakykit, jei nenoriu dėti sviesto ( man čia per riebiai skamba, apskritai, nemėgstu jokių sviestinių kremų). Ką galima dėti vietoj sviesto, o jei grietinėlę plaktą? Būtų varškės - grietinėlės kremas  g.gif


Sviestas sustingdo krema, nes pats kieteja. Su grietinele manau bus patizes kremas unsure.gif Nors galit bandyti, jei daug kremo nedeti, gal susukus ir gerai butu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 08 kovo 2010 - 15:56