Įkraunama...
Įkraunama...

Apnertos servetėlės

Sveikutės 4u.gif forumas mirga nuo nertų servetėlių, tačiau noriu rasti apnertų servetėlių schemučių internete, gal kas galit padėti, gal kas turite schemučių ax.gif labai būčiau dėkinga mirksiukas.gif
Atsakyti
va cia pasisvalgyk gal ka rasi
http://picasaweb.goo...gren/Puntillas#
Atsakyti
oi ačiū daug gražių ir įdomių pavyzdėlių g.gif 4u.gif
Atsakyti
Kkunigunda, gal dar kas iš čia patiks?

http://picasaweb.goo...leriaDaRenda02#
http://picasaweb.goo...HavluKenarlar1#
Atsakyti
Yra jau panaši tema su kraštų apnėrimais.... mirksiukas.gif
Pažiūrėk čia kiek nuorodose grožių 4u.gif
Atsakyti
ačiū visoms už gražias idėjas bandysiu 4u.gif turiu labai gražios medžiagėlės g.gif , tik vat kad schemučių neturėjau g.gif , na ir neesu niekada bandžiusi apnerti ax.gif radau keles apnertas serve iš jūsų pavyzdžių, tai reikės pabandyti mirksiukas.gif

Papildyta:
na nepastebėjau iš tikro tos temos su kraštų apnėrimais g.gif , bet vat kai reikia pritaikyti ta apnėrima tam tikro dydžio servetėlei tai jau sudėtingiau g.gif apsiskaičiuoti,kad įsitektų ir pan g.gif šeip neesu labai mėgėja nerti, na tai ir tik keles servetėles esu nusinėrusi ax.gif na tiksliau nelabai kantrybės tam turiu, na bet kai išėjau į dekretines, tai noras padidėjo, nes nėra ką veikti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zinote, ar LT kur nors yra paruostu apnermui serveteliu? Rico zurnaliukuose buna graziu pavyzduku, ir ten tos medziageles jau buna peltakiuotos - man taip nepalyginamai graziau negu kad i medziaga tiesiai apnerineti g.gif bandziau pati tas skylutes daryti - bet tai varge mano, geriau jau susimokesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2010 04 03, 00:48)
Gal kas zinote, ar LT kur nors yra paruostu apnermui serveteliu? Rico zurnaliukuose buna graziu pavyzduku, ir ten tos medziageles jau buna peltakiuotos - man taip nepalyginamai graziau negu kad i medziaga tiesiai apnerineti g.gif bandziau pati tas skylutes daryti - bet tai varge mano, geriau jau susimokesiu biggrin.gif

Pažiūrėk, gal siuvėjos kaip nors apmėtytų, juk su mašina galima ax.gif Arba gal Maximoje ar turguj būna komplektais servetėlės, o jas galima dar ir apsinerti mirksiukas.gif
Man labai gražu apnerta blush2.gif
Atsakyti
pažystama mugėje nusipirko apnertas servetėles, na ten labai paprastai mažas kraštelis užlengtas į blogąją pusę g.gif ir iš karto nerta,net neapmėtyta, na gan gražiai ir dailei atrodo thumbup.gif na tik aišku pirma kartą sudėtinga bus, antrą trečią manau visai thumbup.gif išeitų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2010 04 03, 13:34)
pažystama mugėje nusipirko apnertas servetėles, na ten labai paprastai mažas kraštelis užlengtas į blogąją pusę g.gif ir iš karto nerta,net neapmėtyta, na gan gražiai ir dailei atrodo thumbup.gif na tik aišku pirma kartą sudėtinga bus, antrą trečią manau visai  thumbup.gif išeitų biggrin.gif

Siūlyčiau pradėti nuo lininės medžiagos. Nusipirk drobės atraižą, susikarpyk tiksliai(taip, kad kirpdama nepažeistum gretimai einančių siūlų, na, turbūt supranti smile.gif ) norimo dydžio gabaliukais. Paskui atsargiai ištrauk su vąšeliu nuo krašto einantį gal kokį ketvirtą ar penktą siūlą, čia priklauso nuo drobės tankumo, na, matysi pati. Liks tarpelis. taip išsitrauki iš visų keturių atraižos pusių. Va, ten į tą tarpelį apmegzdama pirmą eilę žemais stulpeliais ir duri vąšeliu. Taip siūlas persitraukia lengviau, nereikia per jėgą tempti, jei durtum iš karto į tankesnę medžiagą. Ir darbai, apnerti tokiu būdu, atrodo kaip peltakiuoti. Galima išsitraukti siūliukus ir iš paprastos drobės, tk ten audžiant siūlai labaiu suplakti, sunkiau, bet įmanoma įgudus pasidaryti tvarkingai.
Ar suprantamai parašiau? Gal kas paaiškins suprantamiau ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 04 04, 09:53)
Siūlyčiau pradėti nuo lininės medžiagos. Nusipirk drobės atraižą, susikarpyk tiksliai(taip, kad kirpdama nepažeistum gretimai einančių siūlų, na, turbūt supranti smile.gif ) norimo dydžio gabaliukais. Paskui atsargiai ištrauk su vąšeliu nuo krašto einantį gal kokį ketvirtą ar penktą siūlą, čia priklauso nuo drobės tankumo, na, matysi pati. Liks tarpelis. taip išsitrauki iš visų keturių atraižos pusių. Va, ten į tą tarpelį apmegzdama pirmą eilę žemais stulpeliais ir duri vąšeliu. Taip siūlas persitraukia lengviau, nereikia per jėgą tempti, jei durtum iš karto į tankesnę medžiagą. Ir darbai, apnerti tokiu būdu, atrodo kaip peltakiuoti. Galima išsitraukti siūliukus ir iš paprastos drobės, tk ten audžiant siūlai labaiu suplakti, sunkiau, bet įmanoma įgudus pasidaryti tvarkingai.
Ar suprantamai parašiau? Gal kas paaiškins suprantamiau ? biggrin.gif


lininės medžiagėlės turiu ir storesnės ir plonesnės, parašei aiškei na reiks pabandyti, tai čia tik kvadratinėms servetėlėms, o kaip apvalioms g.gif na tik apmėtant arba jei plona medžiagėlė tai tik užlenkiant g.gif noriu servetėlių komplektėlio, prie kavos puodelių, tai manau apvalios gražiau atrodo nei kvadratinukės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2010 04 05, 19:24)
o kaip apvalioms g.gif na tik apmėtant arba jei plona medžiagėlė tai tik užlenkiant g.gif noriu servetėlių komplektėlio, prie kavos puodelių, tai manau apvalios gražiau atrodo nei kvadratinukės g.gif

Apvalioms g.gif Esu apsinėrusi kažkada ir apvalių, bet nelenkiau, nes nežinau, kokio įgudimo reiktų, kad gražiai pasislėptų užlenkimas mastau.gif Tiesiog bandyk apmegzti iš karto pirmą eilutę žemais stulpeliais, medžiaga turėtų būti tanki, stipriai suaustais siūlais. Duri vąšeliu toliau nuo krašto keliais mm nei įprastai, kad paskui skalbiant nenuirtų visas apnėrimas. Drobė čia, manau, netiktų g.gif nebent ta tokia senoviška, anų laikų, labai tanki. Gal ir dabar dar parduotuvėse tokios yra, specialiai nesidomėjau. Man kažkaip gražiau po kavos puodukais keturkampės servetėlės g.gif na, bet čia skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti