Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

Sveikos!

Norejau paklaust...O tie 525lt, tai cia nuo priskaiciuoto uzdarbio, ar nuo ismoketo? Nes juk skiriasi kiek ant popieriaus , ir kiek gauni i rankas. 4u.gif
Ir dar...Jei nuo geguzes iseinu i dekreta, tai kaip tada skaiciuosis mano pajamos?

Is anksto , dekui! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erivera @ 2010 04 21, 09:31)
Sveikos!

Norejau paklaust...O tie 525lt, tai cia nuo priskaiciuoto uzdarbio, ar nuo ismoketo? Nes juk skiriasi kiek ant popieriaus , ir kiek gauni i rankas. 4u.gif
Ir dar...Jei nuo geguzes iseinu i dekreta, tai kaip tada skaiciuosis mano pajamos?

Is anksto , dekui! 4u.gif


nelabai suprantu klausima, ka tiksliai norite suzinoti (ta prasme kaip skaiciuosis pajamos isejus i dekreta - kiekvienai situacijai skirtingai skaiciuoja- reikalinga situacija)

jei del vaiko pinigeliu, tai skaiciuojasi metu pajamos, tai gautus pinigelius isdalins ant 2010 metu 12 menesiu (cia kai tvarkysies pinigelius kitais metais, nes dabar skaiciuoja 2009m pajamas).

jei del soc paramos, tai 3 paskutiniu menesiu pajamos ne didesnes 350lt vienam seimos nariui per menesi. (jei esate soc remtina - gavus dekreta bus perskaiciuojamos pajamos is vieno menesio, po menesio vel is triju menesiu perskaiciuos)

jei del maisto paketu - tai susitvarkykit iki iseinant i dekreta ir gausit iki siu metu pabaigos.

o del kompensaciju tai dabar bijau suklyst irgi berods 3 paskutinius menesius ima (sildyma dar galit atbuline data uz du menesius susitvarkyt kol neisejot i dekreta)...

525lt turi buti i rankas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 21 balandžio 2010 - 09:12
norejau pasiteirauti, jei esu dekrete iki geguzes 4d, gavau is sodros pinigelius uz dekreta, o tai ar priklauso kiek is seniunijos?
nes kai rasiau seniunijoj prasyma del vienkartines tai dave ir del dar kazkokiu pinigu rasyt, atseit kazkiek priklausys kol dekretas baigsis, bet beveik menesi dar n ieko negavau
Atsakyti
QUOTE(milda1985 @ 2010 04 21, 10:51)
norejau pasiteirauti, jei esu dekrete iki geguzes 4d, gavau is  sodros pinigelius uz dekreta, o tai ar priklauso kiek is seniunijos?
nes kai rasiau seniunijoj prasyma del vienkartines tai dave ir del dar kazkokiu pinigu rasyt, atseit kazkiek priklausys kol dekretas baigsis, bet beveik menesi dar n ieko negavau


priklauso po 97lt per menesi (2 menesius) kol pradesi gauti motinystes (tevystes ) pasalpa, jei atostu isejai tu ir tavo pasalpa tau asmeniskai nevirsys 525lt - tada 97lt priklausys du metus, jei niekur neisidarbinsi mirksiukas.gif ar negausi kokiu kitokiu papildomu pajamu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 21 balandžio 2010 - 10:19
Sveiki,mano dukrytei suejo du metukai.ar turiu kur nors kreiptis del tu 52 ar kiek ten lt?ar viskas automatiskai bus paskaiciuota.aciu.ir gal galite pasakyti,ar sugrazins kada nors tuos 97 lt?negaunu nuo sausio menesio...
Atsakyti
Labas rytas! Mane irgi domina info del pinigelius po 2 metu ax.gif , kaip seniau buvo nuo 2 iki 3 m po 97 lt kas men. Ar moka ju dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 22 balandžio 2010 - 09:04
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 04 22, 10:03)
Labas rytas! Mane  irgi domina  info del  pinigelius po 2 metu ax.gif , kaip seniau buvo nuo 2 iki 3 m po 97 lt  kas men. Ar moka ju dabar?


dabar 97lt moka tik iki 2 metuku (laikinai) - veliau moka po 52lt (bet nuo sausio pirmos dienos reikia parasyt naujus prasymus tiek 97litukams, tiek 52 litukams gauti mirksiukas.gif

http://74.125.77.132...a...=clnk&gl=lt
"Seimas laikinąjį įstatymą priėmė atsižvelgdamas į nuolat didėjantį valstybės ir Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetų deficitą ir siekdamas subalansuoti pinigų srautus, apsaugoti socialiai jautrias asmenų grupes ir ekonomikos krizės laikotarpiu užtikrinti išmokų mokėjimą laiku. Šis įstatymas galios laikinai – nuo 2010 m. sausio 1 d. iki 2011 m. gruodžio 31 d.
Laikinajame įstatyme patikslintos nuostatos dėl išmokų vaikams, mokamų pagal Išmokų vaikams įstatymą. Jame nustatyta, kad kiekvienam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų amžiaus yra mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos dydžio išmoka per mėnesį (97,5 Lt), jeigu vaiko tėvai ar globėjai už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau šios pašalpos dydis yra mažesnis nei 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt)."
Atsakyti
Pas mus seimoi paimos virsija 525 lt, tai mums dabar iki 2 metu ne priklauso 97 lt, gaunu tik pasalpa.A nuo 2 metu ne gauni pasalpa ar moka kokius nors pinigelius iki 3 metu jegu paimos virs 525 lt???
Merginos, KLP sniegas lauke doh.gif normalei doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 22 balandžio 2010 - 09:27
QUOTE(*Perla* @ 2010 04 21, 22:22)
Sveiki,mano dukrytei suejo du metukai.ar turiu kur nors kreiptis del tu 52 ar kiek ten lt?ar viskas automatiskai bus paskaiciuota.aciu.ir gal galite pasakyti,ar sugrazins kada nors tuos 97 lt?negaunu nuo sausio menesio...


taip turite per naujo rasyti prasyma gauti 52lt, o tuo paciu ir tuos 97 susitvarkysit, jei priklauso.
http://www.socmin.lt...x.php?533031094
Atsakyti
Ar žinote, kad:
Lietuvos vaikai, kai jų tėvai dirba kitose šalyse, turi teisę į paramą iš tos šalies, kai toje šalyje mokamos išmokos vaikams yra didesnės, nei Lietuvoje. Kaip žinia, tokių skurdžių išmokų vaikams beveik nėra kitose šalyse. taigi, tikėtina, kad padidėjus emigracijai, bent jau vaikų, likusių gyventi Lietuvoje, gyvenimo kokybė pagerėtų, jei tėvai būtų informuoti apie paramą jų vaikams, gyvenantiems Lietuvoje, iš tos šalies, kur dirba tėvai.

Išsamiau apie tai čia:

Dėl išmokų Lietuvos vaikams iš kitų šalių
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 04 22, 10:27)
Pas mus seimoi paimos virsija 525 lt, tai mums dabar iki 2 metu ne priklauso 97 lt, gaunu tik pasalpa.A nuo 2 metu ne gauni pasalpa ar moka  kokius nors pinigelius iki 3 metu jegu paimos virs 525 lt???
Merginos, KLP sniegas lauke doh.gif normalei doh.gif


97lt priklauso jei jusu vienos pajamos nevirsija 525lt (motinystes(tevystes) pasalpa)

52lt priklauso, jei seimos metines menesines pajamos nevirsija 525lt vienam seimos nariui
Atsakyti
Vyras dirba ne LT, tai yra jam lengvatos,ir mazai atskaiciuoja nup atlyginima, bet kad vaiku pasalpa gauti reikia kad vaikas ten gyventum ir eitum i darza ar mokykla.Taip buvo jam pasakyta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2010 04 22, 10:31)
97lt priklauso jei jusu vienos pajamos nevirsija 525lt (motinystes(tevystes) pasalpa)

52lt priklauso, jei seimos metines menesines pajamos nevirsija 525lt vienam seimos nariui

Supratau kad mano vaikam nieko ne priklauso blush2.gif , iseina kad ir taip gerai gyvename rolleyes.gif
Atsakyti