Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(mamyte1985 @ 2010 06 14, 15:22)
Tai ta as suprantu ax.gif  4u.gif
O ar priklausys dar 315 ar 350 kiek ten ta soc.pasalpa db? jei pajamos nevirsys 525 lt vienam seimos nariui?

jei pajamos nevirsys 350 lt vienam seimos nariui,tada priklausys soc.pasalpa.o 525 lt tai jei del vaiko pinigu,jei nevirsys,tada gaudinesit 97 lt iki 2 metu.
Atsakyti
Prasidejo pirmadienis pilnas rupesciu , mes anksciau gaudavome po 52lt , dabar sugalvojau reiktu vel susitvarkyri dokumentus, bet kai nuvaziavo vyras i seniunija ciut nenuvirto kokiu dabar tik nereikia dokumentu siaubas norint kad gauciau nuo kovo menesio (nes vyras nuo kovo nebedirba stovi birzoj)tuos vaiko pinigelius man reikia is darbovietes atnesti visu praeitu metu darbo uzmokesti?? ir gausiu atbuline data pinigelius?? nebezinau nuo ko pradeti..nes seimoje vyras bedarbis o mano pajamos iki 500 lt seimoje 3 nariai... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulikee^: 14 birželio 2010 - 15:09
QUOTE(Mazulikee^ @ 2010 06 14, 16:08)
Prasidejo pirmadienis pilnas rupesciu , mes anksciau gaudavome po 52lt , dabar sugalvojau reiktu vel susitvarkyri dokumentus, bet kai nuvaziavo vyras i seniunija ciut nenuvirto kokiu dabar tik nereikia dokumentu siaubas norint kad gauciau nuo kovo menesio (nes vyras nuo kovo nebedirba stovi birzoj)tuos vaiko pinigelius man reikia is darbovietes atnesti visu praeitu metu darbo uzmokesti?? ir gausiu atbuline data pinigelius?? nebezinau nuo ko pradeti..nes seimoje vyras bedarbis o mano pajamos iki 500 lt seimoje 3 nariai... g.gif


juk visada taip buvo, metines savo pajamas, jei dirbi is darbovietes (nes jie nemato), jei nedirbi- birza mato, sodra mato.... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamyte1985 @ 2010 06 14, 15:22)
Tai ta as suprantu ax.gif  4u.gif
O ar priklausys dar 315 ar 350 kiek ten ta soc.pasalpa db? jei pajamos nevirsys 525 lt vienam seimos nariui?



315lt - 90% VRP, (suma kuria moka (1 zmogui) socialinis, jei priklauso soc parama)
350lt - VRP (valstybes remiamos pajamos) (suma pagal kuria apskaiciuoja ar priklauso cos parama)
525lt - 1,5 VRP

http://www.socmin.lt....php?1189177490

jolanciuks minejo, jei jusu seimos bendros pajamos 3 asmenims per menesi nevirsys valstybes remiamu pajamu 1050 lt (350lt*3 VRP), tai soc skyrius jums mokes soc parama mirksiukas.gif (zodziu is 1050lt atimkite savo pajams ir gausite likuti (90% to likucio ismokes soc min.) (1 zmogui 90% VRP=315lt)
gal suprasi doh.gif cia ka prikelbejau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 14 birželio 2010 - 18:56
dabar idomu pasidare, tie nauji istatymai del pasalpu dydzio ir vpk galios tik nuo liepos 1d pagimdziusioms mamoms ar jau ir anksciau gimdziusioms?
Atsakyti
QUOTE(milda1985 @ 2010 06 14, 21:51)
dabar idomu pasidare, tie nauji istatymai del pasalpu dydzio ir vpk galios tik nuo liepos 1d pagimdziusioms mamoms ar jau ir anksciau gimdziusioms?

pagal mane turetu naujoms galioti, nes jos gales rinktis ar 100% ir mokes tik vienus metus, ar 60% uz pirmus ir 40% uz antrus (ko nepatarciau, nes negali zinot, kada vel istatymus sugalvos pakeisti, vel liks be nieko- tada geriau soc parama susitvarkyt sekanciais metais....).
o siaip istatyma kai priiminejo del apmokamu 2 metu, tai lyg ir rase, kad priima, nes nori skatinti gimstamuma, tai lyg ir neturetu uz musu antrus metus nuimti, nebent sumazinti, bet cia su jais negali zinoti....
bus matyti, ka liepa nuspres, bet protestai su pagristais argumentais jau kaip suprantu turetu buti organizuojami, kad sprendimas butu musu naudai.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tėtsi @ 2010 06 14, 20:55)
Labas vakaras mamos mirksiukas.gif Gal galėtum parašyti kuriame forume mamos rašo apie tai kas ir kada gavo pinigus. Laukiu vaikų pinigus ir noriu prisijungti prie laukiančiu pinigėlius group.gif

http://www.supermama...mp;t=579553-cia is sodros laukia pinigeliu.
http://www.supermama...mp;t=563312-cia vaiko pinigus laukia,kurie is socialines.
Atsakyti
siaip tema apie vpa ismokas yra kita, pasiskaitykite ten. nuo liepos mazina visoms iki 90 ir 75 proc. nes peskaiciavimo istatymas priimtas iki 2012 metu. bet va perskaiciau, kad zada ir nuo 2011 vel mazinti iki tu 60 ir 40 proc. kas visai tiketina, zodziu suds. neimanoma ramiai gyvent doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka2008: 15 birželio 2010 - 08:28
hmmmmmmmm g.gif kazi o ko man tiketis jei nuo liepos zada keist viska nes man liepos 13d.dekretas baigesi.ar as dar prie tu skaitausi senesniu ar jau i naujus istatymus trauks.aiskumo jokio neperspeja tikslei nuo kada iki kada kam istatymai galios kokie,jei nuo liepos 1d.bemokes tik uz metus tai kiek as suprantu visom nuims antrus metus ax.gif jei ne tik naujom ir mum nei laiko dave su tuo susitaikyt ar iskart nuspres ir padarys ar cia taikys tom kurios jau pasigimdys nuo liepos 1
kaskaip man cia viskas painu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 13, 10:54)

o siaip as iskart jas "pastroinciau" parasydama prasyma tiems pinigeliams gauti, o tada maziau nervu kainuos, kol jos ten sodros pinigeliu lauks- liepciau istatymuose pasigilint, pasiskambint kur reikia, tiems kas ismano, ir tel numeri palikciau, kad paskambintu ir pasakytu ,kad esu teisi lotuliukas.gif
http://www.supermama...?...&p=38096098
paprasyk rutos vysnios to laisko, atsispausdinsi ir galesi panosej pamosikuoti toms darbuotojoms....


vakar kaip tik ejau vienkartine tvarkytis ir pasakiau kad man dar priklauso uz kelis men.tie 97lt.ji man pareiske kad nepriklauso.as jei vistiek sakau kad priklauso nes tipo gauvau is sodros pinigus motinystes pasalpa tai jie turi teise nemoket tu 97lt.as sakau turiu gaut is ministerijos laiska nu tai sako kai gausi atnesk ir tada spresim ar moket g.gif
atsiunte man ta laiska rutos vysnios ten parasytas jos vardas ar del to neprisikabins kad nemano vardu
Atsakyti
sveikos,
o ar dar yra koks sodros tel nr, kuriuo būtų galima pasiskambinti dėl pašalpos dydžio... kažko šį mėn gavau mažesnę ir visai nesuprantu, kodėl.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 15, 13:26)


ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Norėčiau paklausti suprantančių įstatymo vingrybes 4u.gif . Norint gauti vaiko pinigus (52lt), skaičiuojamos bendros šeimos pajamos (ne daugiau 525lt asmeniui). Klausimas: ar į tas bendras šeimos pajamas įsiskaičiuoja mano stipendija iš aukštosios mokyklos? g.gif .
Ačiū iš anksto.
Atsakyti