Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

JOLANCIUK o man galit atsakyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tėtsi @ 2010 10 04, 13:15)
JOLANCIUK  o man galit atsakyti? g.gif

o kokios jums pazimos is sodros reikia?nes jie mato,kad gauni is sodros ir kiek gauni.man ir skaiciavo uz 2009 metus,bet kai as tik gaudavau is sodros uz vaika,tai net neskaiciavau,zinau,kad mums 3 neiseina po 525 lt/men.
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2010 09 20, 01:15)
Pasakykit kokius dokumentus reikia pristatyti i soc. skyriu,kad gauti vaiko 97lt? (nesiekia 525lt gaunama ismoka uz vaika)


tik prasymas, asmens dokumentas bei vaiko gimimo liudijimas, jei dar ju pristate nebuvot. Kol vaikui sueis 2 metai neima jokiu ansktesniu metu pajamu, ziuri tik ar faktiskai ismokama ta menesi sodros ismoka mazesne uz 525.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 10 04, 13:19)
o kokios jums pazimos is sodros reikia?nes jie mato,kad gauni is sodros ir kiek gauni.man ir skaiciavo uz 2009 metus,bet kai as tik gaudavau is sodros uz vaika,tai net neskaiciavau,zinau,kad mums 3 neiseina po 525 lt/men.

Jeigu pašalpų centre mato kiek man mokėjo sodra vadinasi jokių nereikia pažymų,tik vyrui iš buhalterijos kiek išmokėjo atlyginimo? Ar taip supratau?
Šiandien visa diena skambinau į paš.centrą nulis rezultatu doh.gif Ar kam teko Vilniuje į Kanuno g. skambinti užregistruotis,ar greitai prisiskambinot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tėtsi: 04 spalio 2010 - 20:57
QUOTE(Tėtsi @ 2010 10 04, 21:54)
Jeigu pašalpų centre mato kiek man mokėjo sodra vadinasi jokių nereikia pažymų,tik vyrui iš buhalterijos kiek išmokėjo atlyginimo? Ar taip supratau?
Šiandien visa diena skambinau į paš.centrą nulis rezultatu doh.gif Ar kam teko Vilniuje į Kanuno g. skambinti užregistruotis,ar greitai prisiskambinot? g.gif

Taip,tik vyro pazimos reikes ir pasu.Prisiskambint neimanoma,per interneta uzsiregistruokit jei yra dar laisvu vietu,arba nuvaziuokit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 06 spalio 2010 - 14:51
Sveiki,

Norejau pasiteirauti vieno dalyko. Jei tevai yra nesusituoke, tevas niekada nemokejo alimentu, mama viena augina pilnameti vaika kuriam jau yra 18m, bet dar mokinasi vidurineje moktkloje,mama nedirba, negauna jokiu pajamu. Ar yra galimybe gauti socialine pasalpa vaikui? Nes pas mano pazystama yra panasi situacija, ji su savo vyru yra oficialiai issiskyrusi ir dabar jos dukrai suejo 18m ir butent dukra gauna 300lt kiekviena menesi nuo sio rugsejo, kol mokysis mokykloje. Ar butu galimybe ir mums tokia gauti?
Labai prasau apsvieskite kas zino situos reikalus ir kokius dokumentus reiketu jiems pateikti. Labai aciu is anksto kas atsakys! man tau yra labai savrbu.
Atsakyti
Sveiki. Kas gali pasakyti ar žiūri į pajamas vienam asmeniui skiriant vaiko pinigus jei šeima daugiavaikė. Mūsų pajamos 1 asmeniui viršina 525Lt. Vadinasi dėl vaiko pinigų man kreiptis neapsimoka?
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2010 10 12, 14:52)
Sveiki. Kas gali pasakyti ar žiūri į pajamas vienam asmeniui skiriant vaiko pinigus jei šeima daugiavaikė. Mūsų pajamos 1 asmeniui viršina 525Lt. Vadinasi dėl vaiko pinigų man kreiptis neapsimoka?

Gausių šeimų vaikams, atsižvelgiant į šeimos pajamas, kai jos vienam šeimos nariui neviršija 525 litų per mėnesį, ši išmoka mokama iki 18 metų..Neapsimoka iseina 4u.gif
Atsakyti
Ačiū.
Atsakyti
Nesuprantu, už ką man praeitą mėnesį pervedė 90,58lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 10 12, 16:15)
Nesuprantu, už ką man praeitą mėnesį pervedė 90,58lt g.gif

gal vaikui 2 metukai praeita men sukako?Arba banko israsa paziurekit,turi but parasyta is kur pervesti pinigai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 12 spalio 2010 - 19:47
Sveikutes 4u.gif Gal kas gales atsakyti ir man blush2.gif Taigi rugsejo menesi susitvarkem pinigelius uz vaikucius, vyras pristate pzyma is darbovietes uz 12men jos ten paskaiciavo ir pasake valio uz abu gausit 105lt kas menesi bet dar turetume gaut uz tuos 12men dukrai 2 suejo geguze o sunui 6 metukai bet gavom tik 105lt tai cia ir taip turi but ar reikia kazkur klaust ?tikiuosi aiskiai isdesciau situacija blush2.gif
Atsakyti