Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos PSD įmokos

sveikos, situacija tokia... MB vel prisideklaravo savo gyv. vieta lietuvoje, kad neklimpti i skolas, pati dariau pavedimus po 72lt. si menesi padariau jau ketvirta pavedima. kadangi girdejau, kad vel draustas tampi tik po 3men., neseniai internete pasitikrinau jo draustuma, suvedusi asmens koda ir man parase, kad asmuo nedraustas. tai uz ka tada as sumokejau? man kazkaip nesueina galai... imokos koda nurodziau 1781
Atsakyti
Laba diena,nezinau ar yra tokia tema,taigi jei yra labai nesupykit.Mes gyvenam uzsienyje jau beveik 3 metai. Ir kazkaip tik dabar pradejau dometis tuo 70 lt mokesciu.As turiu buta lt moku mokescius kiekviena menesi,todel nesu issideklaravus is lietuvos.Cia gyvenam su visa seima ir i lt nesiruosiam gryzti.Bet dabar pradejau nervuotis,ar nebus kokios skolos,kad neissideklaravus is lt. Norejau paklausti,ar visi kurie isvyke is lt esate issideklarave ?
Atsakyti
Sveika. Manau, kad skola kaupiasi, nes PSD mokesti turi moketi patys tie, kurie gyvena LT (gyventojai skaitosi deklarave savo gyvenamaja vieta LT), niekur nedirba oficialiai ir nera uzsiregistrave darbo birzoje. Mes visa seimyna issiregistravom is LT isvaziave. Bet turetu buti galimybe jums visiems issideklaruoti is LT atbuline data, t.y. nuo tada, kai isvaziavote i uzsieni ir skola turetu "nusirasyti". Bent anksciau tokia galimybe buvo. Tik kokiu budu tai padaryti negaliu pasakyti, ta prasme ar grizus i LT viska susitvarkyti, ar imanoma ir per internetine bankininkyste atbuline data issiregistruoti. Gali buti, kad irodymus kazkokius reikes pateikti, kad tikrai buvote uzsienyje ta laika. O gyventi uzsienyje ir moketi mokescius LT uz buta issideklaravimas netrukdo. Tikiuosi kazkiek pagelbejau 4u.gif
Atsakyti
taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neith @ 2012 12 11, 22:02)
Sveika. Manau, kad skola kaupiasi, nes PSD mokesti turi moketi patys tie, kurie gyvena LT (gyventojai skaitosi deklarave savo gyvenamaja vieta LT), niekur nedirba oficialiai ir nera uzsiregistrave darbo birzoje. Mes visa seimyna issiregistravom is LT isvaziave. Bet turetu buti galimybe jums visiems issideklaruoti is LT atbuline data, t.y. nuo tada, kai isvaziavote i uzsieni ir skola turetu "nusirasyti". Bent anksciau tokia galimybe buvo. Tik kokiu budu tai padaryti negaliu pasakyti, ta prasme ar grizus i LT viska susitvarkyti, ar imanoma ir per internetine bankininkyste atbuline data issiregistruoti. Gali buti, kad irodymus kazkokius reikes pateikti, kad tikrai buvote uzsienyje ta laika. O gyventi uzsienyje ir moketi mokescius LT uz buta issideklaravimas netrukdo. Tikiuosi kazkiek pagelbejau  4u.gif



labukas,aciu tikrai pagelbejai 4u.gif reikes bandyti skambinti ir kazkokiu budu issiregistruoti.aciu 4u.gif
Atsakyti
Mes neissiregistrave tai nera butina, butina jai isvyksti is lt ilgesniam nei 6 men laikotarpiui , o jai gryzineji ir dazniau tai nera butina.Butina deklaruot (jai nesi deklaraves gyvenamos vietos uzsienyje) isvaziavima mokesciu inspekcijoj, tada nebereiks moket to mokescio, mes esam deklarave mokesciu inspekciojoj,jai to nepadarai bet deklaruoji savo gyvenama vieta uzsienyje tada mokesciu inspekcija sprendzia pagal tai ar tau moket ar ne.
Atsakyti
Galit nueit i Lietuvos Ambasada ir isdeklaruos atgaline data.
As esu issideklaravus senai, bet kai prasidejo visos to mokescio kalbos, nes ispradziu niekas ten neaisku buvo lotuliukas.gif net jie patys nezinojo kam reik moket lotuliukas.gif tai paskambino mama ir pranese ir mokesciu inspekcijai. Siaip tada susirinkus buvau visus irodyus, kad NIN cia moku, bet man nieko nereikejo rodyt schmoll.gif
Atsakyti
Nereikia nieko irodynet, kai tas samisis buvo, visi puole deklaruot gyvenamas vietas, as paskambinau i mokesciu inspekcija, jie pasake kokia forma jiems uzpildyti ir viskas ir nereikejo deklaruot gyvenamosios vietos, seip mokesciu inspekciojoj sake kad tai atskiri dalykai, tiesiog jai zmogus nemoka to mokescio, jie iesko jo , o jai jis deklaraves gyv. vieta uzsienyje tai tada atleidzia nuo to mokescio, bet jiem patogiau ir geriau kad tiesiogiai jiems prasinest, uzpildyti forma ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2012 12 12, 09:49)
Nereikia nieko irodynet, kai tas samisis buvo, visi puole deklaruot gyvenamas vietas, as paskambinau i mokesciu inspekcija, jie pasake kokia forma jiems uzpildyti ir viskas ir nereikejo deklaruot gyvenamosios vietos, seip mokesciu inspekciojoj sake kad tai atskiri dalykai, tiesiog jai zmogus nemoka to mokescio, jie iesko jo , o jai jis deklaraves gyv. vieta uzsienyje tai tada atleidzia nuo to mokescio, bet jiem patogiau ir geriau kad tiesiogiai jiems prasinest, uzpildyti forma ir viskas.

tai dabar aisku visiem, kad nereikia, tada kai prasidejo visas tas samysis sake, kad bus prasoma irodymu, kad uzsienyj moki mirksiukas.gif mano gyvenamoji vieta jau ir pries tai buvo deklaruota, tai nieko ir nekeiciau. O formos man pildyt nereikejo, uzteko skambucio ax.gif
Atsakyti
man reikejo del to kad atbuline data
Atsakyti
QUOTE(mamyte1982 @ 2012 12 11, 22:58)
Laba diena,nezinau ar yra tokia tema,taigi jei yra labai nesupykit.Mes gyvenam uzsienyje jau beveik 3 metai. Ir kazkaip tik dabar pradejau dometis tuo 70 lt mokesciu.As turiu buta lt moku mokescius kiekviena menesi,todel nesu issideklaravus is lietuvos.Cia gyvenam su visa seima ir i lt nesiruosiam gryzti.Bet dabar pradejau nervuotis,ar nebus kokios skolos,kad neissideklaravus is lt. Norejau paklausti,ar visi kurie isvyke is lt esate issideklarave ?

bet tu juk esi drausta socialiniu draudimu valstybes lesomis kol vaikui sueis 8 metai, jei vaikas priregistruotas lt,tada nebus jokiu skolu
Atsakyti
QUOTE(ruciukas18 @ 2012 12 12, 11:55)
bet tu juk esi drausta socialiniu draudimu valstybes lesomis kol vaikui sueis 8 metai, jei vaikas priregistruotas lt,tada nebus jokiu skolu


lietuvoje yra deklaruoti ir vaikai ir as.o cia tai as nedirbu,nes auginu 2 metu vaika,bet turiu NIN visi vaikai pas gydytojus registruoti cia ir i mokykla cia eina.tai dabar net pasimeciau ka man daryti,skambinti jiems ar vaziuoti iki lt ambasados?ambasada nuo musu pakankamai toli,beveik 400 km.
Atsakyti