Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos PSD įmokos

QUOTE(mirrra @ 2010 04 13, 22:37)
kaip suprantu cia tik tiems , kas turi lietuviska banko saskaita, o as turiu tik uk, tai negaliu to padaryti taip iseina doh.gif

Jei neturi saskaitos LT turi turet nauja asmens tapatybes kortele su cipu O as tokios neturiu tai man iseina visa ta malonuma teks atlikt parvarius i LT
Atsakyti
nu jo absurdų absurdas, "brangi" lietuvėlė tiesiog verčia didžiuotis, kad esi jos pilietė doh.gif fe schmoll.gif
o šiaip buvau sunerimus ir aš, bet pagalvojau kad išsideklaravau tik išvažiuodama, ir man pase už-dėjo antspaudą kad išvyko.
draudimą turėjau čia ir tebeturiu, tai gal nekibs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 04 13, 20:44)
nu jo absurdų absurdas, "brangi" lietuvėlė tiesiog verčia didžiuotis, kad esi jos pilietė  doh.gif  fe schmoll.gif
o šiaip buvau sunerimus ir aš, bet pagalvojau kad išsideklaravau tik išvažiuodama, ir man pase už-dėjo antspaudą kad išvyko.
draudimą turėjau čia ir tebeturiu, tai gal nekibs  doh.gif

tiesiog baisu darosi doh.gif nesuprantu as to mokescio g.gif juk jei as dirbau iki 2009 spalio o dabar auginu vaikeli tai man reiks moketi tik nuo nspalio iki balandzio? ar netaip suprantu? juk jei dirbau tai automatiskai buvau drausta siuo draudimu? doh.gif visai galva susisuko, nesuprantu, jei zmogus bedarbis tai argi jis gales moketi tas imokas? kazkokia durnyste!!!!!!!! doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2010 04 13, 22:38)
O as tokios neturiu tai man iseina visa ta malonuma teks atlikt parvarius i LT


Tai galit LT ambasadoj ar konsulate ta padaryt. Nebent labai toli iki ju... Bet siaip siulyciau pasidomet - kai kurias proceduras gali atlikt per atstuma, t.y. jus tik nusiunciant uzpildzius formas.
Atsakyti
QUOTE(wanilla23 @ 2010 04 14, 00:27)
tiesiog baisu darosi doh.gif nesuprantu as to mokescio g.gif juk jei as dirbau iki 2009 spalio  o dabar auginu vaikeli tai man reiks moketi tik nuo nspalio iki balandzio? ar netaip suprantu? juk jei dirbau tai automatiskai buvau drausta siuo draudimu? doh.gif visai galva susisuko, nesuprantu, jei zmogus bedarbis tai argi jis gales moketi tas imokas? kazkokia durnyste!!!!!!!! doh.gif  g.gif

Jeigu esi isejusi dekretiniu atostogu tai faktiskai tu vis dar dirbi, reiksia moketi nereikes. Ir jei augini vaika iki 8 metu tai taip pat moketi nereikes..(kiek supatau is ju atsiusto paaiskinimo..) ax.gif o man reikes pasidometi ar imanoma tai sutvarkyti per atstuma, nes iki ambasados vaziuoti toli... rolleyes.gif
Papildyta:
Stai cia yra peticija pries PSD imokas thumbup.gif galbut musu parasiukai prisides prie panaikinimo ax.gif
http://www.peticijos.lt/visos/3265
Atsakyti
Sveikos,

Man klausimas iskilo, o kur grizus i lt reikia eiti ir kokius dokumentus tureti?
Atsakyti
Sveikutes,
as ir truputeli pasimetus del tu visu nelaimingu mokesciu...
Gal kas zinote, jei as gyvenu UK jau 7metus, neturiu lietuviskos bankininkystes, o pasa keiciau pries 1,5 metu cia londone, ambasadoj. Bekeiciant pasa reikejo nurodyt ir deklaruot savo gyvenama vieta, kur parasiau adresa Londone. Tai ar tokiu atveju dar man reikia kazkur kreiptis ar tai jau automatiskai yra issiusti mano duomenys i Ltu, kad negyvenu Ltu?
Atsakyti
VMI tinklapyje parašyta, kad reik pristatyt E formos pažyma, kad mokėjau mokesčius užsienyje... Jiems priskambint be šansų, o vienam tinklapy radau, kad Airijoj E formos pažymą išduoda kai visam laikui išvyksti iš šalies g.gif Paprašiau boso P60 formos, nors teoriškai dokumentas iš darbdavio netinka... vnž
Atsakyti
QUOTE(dekeriene @ 2010 04 09, 21:39)
tai gerai jei nedirbi ir gauni sociala airijoj tai ka ir privalai Lietuvai moketi nors tau visos lengvatos kaip medical card nemokamai teikiamos uzsienio valstybeje?
juk cia totalus absurdas
tipo nereikia moketi jei esi uzsiregistraves darbo birzoje, taip iseina kad jei cia vyras uzsiregistraves bedarbiu tai tas pats negi turi grizti i lietuva ir ten registruotis ....juk absurdu absurdas  doh.gif


Na tokiu atveju manau telieka deklaruoti savo isvykima is LT.

QUOTE(wanilla23 @ 2010 04 13, 22:27)
tiesiog baisu darosi doh.gif nesuprantu as to mokescio g.gif juk jei as dirbau iki 2009 spalio  o dabar auginu vaikeli tai man reiks moketi tik nuo nspalio iki balandzio? ar netaip suprantu? juk jei dirbau tai automatiskai buvau drausta siuo draudimu? doh.gif visai galva susisuko, nesuprantu, jei zmogus bedarbis tai argi jis gales moketi tas imokas? kazkokia durnyste!!!!!!!! doh.gif  g.gif


Pagal mane,jus db esate dekretinesi,o tai reiskia vis dar socialiai drausta,taigi jums moketi nereikia,iki vaikui suies 2m. o po to,reikes kreiptis i logoniu kasas,su vaiko gimimo liudijimu,kad isduotu pazyma iki vaikui sueis 8m.

QUOTE(D&R @ 2010 04 14, 23:09)
Sveikos,

Man klausimas iskilo, o kur grizus i lt reikia eiti ir kokius dokumentus tureti?


Ziurint,ka norite padaryti. Jei norite irodyti,kad dirbate legaliai ir tai irodyti,reikia tureti savo pasa ir E108 (atrodo) forma ir dar LT uzpildyti 308 firma (irgi jei neklystu) ir eiti i artimiausi mokesciu inspekcija. jei turita vaikuti,tai reikia jusu pasao ir vaiko gimimo liudijimo ir eiti i ligoniu kasas,jei norite,kad jums butu gydymas nemokamas,jei ne,turite dar deklaruoti isvykima. kaip tai padaryti,ten jau rase kazkas.

QUOTE(creatus @ 2010 04 15, 08:14)
Sveikutes,
as ir truputeli pasimetus del tu visu nelaimingu mokesciu...
Gal kas zinote, jei as gyvenu UK jau 7metus, neturiu lietuviskos bankininkystes, o pasa keiciau pries 1,5 metu cia londone, ambasadoj. Bekeiciant pasa reikejo nurodyt ir deklaruot savo gyvenama vieta, kur parasiau adresa Londone. Tai ar tokiu atveju dar man reikia kazkur kreiptis ar tai jau automatiskai yra issiusti mano duomenys i Ltu, kad negyvenu Ltu?


Na,man rodos kad jau yra jusu isvykimas deklaruotas..

o tai ta forma E i tax ofisa reikia eiti,bet tai ten tipo paaiskini,kam jos reikia,ir viskas,sake isduoda... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2010 04 13, 20:38)
Jei neturi saskaitos LT turi turet nauja asmens tapatybes kortele su cipu O as tokios neturiu tai man iseina visa ta malonuma teks atlikt parvarius i LT


Ar cia turima mintyje naujas pasas, kuris su pirstu antspaudais, ar koks kitas dokumentas? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Swetty @ 2010 04 12, 02:01)
Tarkim as deklaruosiu savo gyvenama vieta, bet kaip suprantu atbuline tvarka jos neeis pakoreaguoti, o moketi reikia nuo 2009metu uz visus metus, tai paskaiciavus butu 864Lt per metus uz tai, kad esi lietuvis.. Juk tai visiskas absurdas!!Kaip Lietuva taip zemai puola? Zmones yra labai nusivyle, as manau, kad  tokiais poelgiais jie ne tik saugoti Stankunaite tures, bet ir savo uzpakalius nesti is ten, nes pasvilins kaip tuos iskrypelius.. drinks_cheers.gif  Kvepia pilietiniu karu..Stai ko musu valdzia siekia.. blink.gif  Nusivylusi.. verysad.gif


kokiu dar pilietiniu karu juk lietuviai memes, jie niekada nieko nedaro tik sustaiko su susiklosciusia situacija
pabumba pabumba kad blogai ir toliau gyvena.... doh.gif
Atsakyti
Noriu paklausti vietoj savo drauges, nes ji nelabai turi laiko prie kompo sedet.

Ji jau 2 metus gyvena ES. Moka ten visus mokescius. Nera deklaravusi isvykimo is Lietuvos. Lietuvoj turi buta, bet lietuvisku pajamu neturi.
Ar pakaks deklaruoti isvykima is LT ar reikia ir pvz. draudimo dokumentu kopijos? Nei jos darboviete, nei soc.draudimas jokiu E formu neisduoda. Gal kas su tokia situacija susidurete?
Atsakyti