Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kūčiukai - receptai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Modern@
O sakykit kai jus formuojat kuciukus? 1darot plona desrele ir pjaustot ar 2 iskocuojat tesla ir pjaustot juostelem ir tas juosteles dar i keturkampius? 2 varianta maciau per TV rode pati nebuciau sugalvojus ax.gif
Skorpe
user posted image

temai pailiustruoti,mano kepti kuciukai pagal ciocia polia wink.gif
spudga
QUOTE(Modern@ @ 2010 12 11, 19:03)
O sakykit kai jus formuojat kuciukus? 1darot plona desrele ir pjaustot ar 2 iskocuojat tesla ir pjaustot juostelem ir tas juosteles dar i keturkampius? 2 varianta maciau per TV rode pati nebuciau sugalvojus  ax.gif
*

Bent jau as tai pasidarau plona desrele ir su zirklem prikarpau i skarda 4u.gif
Atidela
QUOTE(tasha @ 2008 12 26, 04:04)
Nors ir Kucios jau praejo ikelsiu ir savo šližiku receptuka, tiksliau ne savo, bet mano babytes ax.gif  ir mama tokius visada kepa, dabar ir as pratesiu tradicija ax.gif

Reikia 25g svieziu(gyvu)mieliu, susideti jas i dubeni, uzpilti tris valgomus saukstus cukraus ir maisyti, kol mieles issilydis, data po truputi pilti ir maisyti 0.5 litro silto vandens. Kai cukrus visas istirps, per sieteli isijoti miltu, kad pasidarytu tokia skysta tesla,kaip, kad tiktu kepti mazus blynelius. Ant viraus uzbarstyti miltu ir pastatyti kur nors siltai,kad nebutu skersveju. Per mazdaug 2 valandas tesla uzaugs dvigubai. Tada i ta tesla po truputi ipilti puse puoduko paprasto aliejaus ir apie 70-100g aguonu(sausu, nereikia uzplikyti) ir stikline cukraus. Viska gerai isaisyti, tada per sieteli isijoti miltu ir vis maisyti, kol bus tesla minkoma, bet neperdeti miltu nes bus kieti kuciukai. Geriau veliau dar dadeti jei prie ranku labai lips tesla. Tesla palikti inde 1 val. kad vel iskiltu. Tada as imu paprasta metaline mesmale ir uzsidedu antgali per kuri galima sausainius daryti, tokios formytes isikisa, turiu viena kur tiesiog siaura "desryte" darosi, taigi pasidarau "desryte" ir supjaustau labai astriu peiliu vienodais gabaliukais ir delioju ant skardo palikdama tarpelius,kad kepdami nesukeptu. Sudeliojus ant skardos dar palaikau apie 10 min, kad pakiltu. Kepti orkaiteje mazdaug 180 laipsniu, kol graziai paruduos.
user posted image
*

ar kepėte kuri pagal šį receptą? kaip gavosi?

aš pernai tokių gerų kūčiukų buvau išsikepus ir pamečiau receptą sad.gif tia vėl ieškau..
ingridukas
QUOTE(Tepaluota @ 2010 12 11, 14:45)
600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 250gr.cukraus, 80gr.margarino arba sviesto, 70gr.aguonų, 40gr.mielių, druskos, apie 200ml vandens, apie 200ml. pieno.
Mieles ištrinam su cukrumi, druska, margarinu, tada įpilam pašildytą (ne verdantį!) pieną+vandenį, maišant sudedam persijotus miltus ir aguonas. Pastatom šiltai, kad pakiltų. Porąkart kylančią tešlą permaišom.
*

Kepsiu ir as pagal si recepta.O cia mieles slapios(gyvos) ar sausos.Ar tiks sausos ir kiek tuomet gramu reikia?
Tepaluota
QUOTE(ingridukas @ 2010 12 12, 20:00)
Kepsiu ir as pagal si recepta.O cia mieles slapios(gyvos) ar sausos.Ar tiks sausos ir kiek tuomet gramu reikia?
*

Tereikia puslapį atgal paverst cool.gif
Agniska
QUOTE(Tepaluota @ 2010 12 12, 20:07)
Tereikia puslapį atgal paverst  cool.gif
*

Kepiau pagal Jūsiškį receptą(regis Jūsų blush2.gif ) ir žinokit super Kūčiukai,ir tešla iškilo normaliai,tik nereik norėt,kad per 10min iškiltų lotuliukas.gif Labai skanūs,sūnus apsisukdamas saujom nešė lotuliukas.gif
Džigė
QUOTE(spudga @ 2010 12 12, 15:20)
Bent jau as tai pasidarau plona desrele ir su zirklem prikarpau i skarda  4u.gif
*

puiki mintis thumbup.gif kepsiu antra porcija, pabandysiu ir as su zirklems, nes su peiliu sunkoka supjaustyti 4u.gif
Agniska
QUOTE(Džigė @ 2010 12 13, 09:34)
puiki mintis  thumbup.gif  kepsiu antra porcija, pabandysiu ir as su zirklems, nes su peiliu sunkoka supjaustyti  4u.gif
*

Reikia gerai išgaląsto peilio,t.y labai aštraus,vakar puikiai pjaustėsi drinks_cheers.gif
Džigė
QUOTE(Agniska @ 2010 12 13, 11:37)
Reikia gerai išgaląsto peilio,t.y labai aštraus,vakar puikiai pjaustėsi drinks_cheers.gif
*

nu jie pas mane pjaustesi, bet biskuti isitempdavo 4u.gif
blakstiena5
sveikos, ieskau, kuciuku recepto, kurie nebutu kaip pjaustytos baronkos skonio verysad.gif gal galit kazka pasiulyt...uzpernai kepiau ir tokie gavos tai is nevilties pernai net nekepiau, siemet vel uzsimaniau pabandyt ax.gif
kristteja
QUOTE(Utiuitiutė @ 2005 12 13, 07:25)
Kadangi pažadėjau jau prieš kelias dienas- tai va, skaniausių pasaulyje kūčiukų receptas:
600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 250gr.cukraus, 80gr.margarino arba sviesto, 70gr.aguonų, 40gr.mielių, druskos, puodelis vandens, puodelis pieno (tik su vandeniu bus "šližyškesni").
Mieles ištrinam su cukrumi, druska, margarinu, tada įpilam pašildyta pieną+vandenį, maišant sudedam persijotus miltus ir aguonas. Pastatom šiltai, kad pakiltų. Porąkart kylančią tešlą permaišom.

Iš šito produktų kiekio išeis apie 1kg. Skanaus  ok.gif
*

nesupykit, jei jau kuriam nors lape parašyta, bet kiek laiko reikia juos kepti? blush2.gif
Solen
QUOTE(Modern@ @ 2010 12 11, 18:03)
O sakykit kai jus formuojat kuciukus? 1darot plona desrele ir pjaustot ar 2 iskocuojat tesla ir pjaustot juostelem ir tas juosteles dar i keturkampius? 2 varianta maciau per TV rode pati nebuciau sugalvojus  ax.gif
*

as darau plona desrele, o supjaustau picos peiliu smile.gif
Agniska
QUOTE(kristteja @ 2010 12 13, 17:31)
nesupykit, jei jau kuriam nors lape parašyta, bet kiek laiko reikia juos kepti? blush2.gif
*

Tikriausiai ir nerasit jo parašyto biggrin.gif Tiesiog nereikia nueit skaityt ant lovos knygos,matysit labai greit pradeda gelsti ir parunda šiek tiek,pamatysit,o galų gale nesunku išsitraukt ir paragaut,kad tikrai liktumėt tikra jog iškepę drinks_cheers.gif
Beje iš vakarykštės normos,jau nekas ir beliko lotuliukas.gif Svaitgalį vėl laukia naujas kepimas biggrin.gif
annesears
Isitikinau, kad kuciukai gali ir konvekcinei krosnelei kept,kuo pries tai abejojau.
bet kadangi gyvenu studentiskom salygom, teko isbandyt si buda :)tai is pradziu reikia ant mazesnes temperaturos vidu iskept, poto pakelt keliom minutem, kad apskrustu...bet gavos kazkokie kitokie nei iprastoj orkaitej...labiau guminiai rolleyes.gif
pienia
Tooobuli kuciukai biggrin.gif (su pienu)
500 g miltu
1 pakelis sausu mieliu,
50 g cukraus (as dedu daugiau, man patinka saldesni),
250 ml pieno,
aguonu (is akies),
50 ml aliejaus,
1 kiausinis
ziupsnelis druskos

Mieles istirpinti siltam piene (100 ml) su truputeliu cukraus. Leisti pakilti iki "kepureles". Persijotus miltus sumaisyti su kiausiniu, cukrumi ,druska, aguonomis, aliejumi, likusiu pienu ir pakilusiom mielem. Gausis minksta tesla, kuria pastatome siltai kildinti.
Pakilusia tesla iskociojame ir supjaustome norima dydzio kvadrateliais. Kepame 180 laipsniu temp. ~20 min., o tiksliau kol paruduos.
user posted image
kristteja
[quote=Agniska,2010 12 13, 19:51]
Tikriausiai ir nerasit jo parašyto biggrin.gif Tiesiog nereikia nueit skaityt ant lovos knygos,matysit labai greit pradeda gelsti ir parunda šiek tiek,pamatysit,o galų gale nesunku išsitraukt ir paragaut,kad tikrai liktumėt tikra jog iškepę drinks_cheers.gif

ačiū mirksiukas.gif bandysiu kepti, nors iš manęs tokia kepėja doh.gif tik retkarčiais ką nors sumakaluoju ax.gif
harmonija...
QUOTE(pienia @ 2010 12 14, 08:35)
500 g miltu
1 pakelis sausu mieliu,
250 ml pieno,
aguonu (is akies),
50 ml aliejaus,
1 kiausinis
ziupsnelis druskos

Mieles istirpinti siltam piene (100 ml) su truputeliu cukraus. Leisti pakilti iki "kepureles". Persijotus miltus sumaisyti su kiausiniu, cukrumi ,druska, aguonomis, aliejumi, likusiu pienu ir pakilusiom mielem. Gausis minksta tesla, kuria pastatome siltai kildinti.
Pakilusia tesla iskociojame ir supjaustome norima dydzio kvadrateliais. Kepame 180 laipsniu temp. ~20 min., o tiksliau kol paruduos.
user posted image
*

jamu sita recepta thumbup.gif siandien kepsiu, tikiuosi bus tikrai tooobuli biggrin.gif
Agniska
QUOTE(kristteja @ 2010 12 14, 12:31)
ačiū mirksiukas.gif bandysiu kepti, nors iš manęs tokia kepėja doh.gif tik retkarčiais ką nors sumakaluoju ax.gif
*

Žinokit,tikrai nesudėtinga,aš irgi pirmą kartą juos kepiau,ir viskas pavyko,tik reikia bandyti,ir išeis drinks_cheers.gif
kristteja
QUOTE(Agniska @ 2010 12 14, 15:11)
Žinokit,tikrai nesudėtinga,aš irgi pirmą kartą juos kepiau,ir viskas pavyko,tik reikia bandyti,ir išeis drinks_cheers.gif
*

kad man visuomet pirmą kartą gaunasi gerai, o po to kažkaip nelabai blush2.gif todėl dažniausiai iš saldžiųjų patiekalų kepu vis pagal kitą receptą. taip mažiausia tikimybė, kad prašausiu smile.gif
ir dar, ar būtina kepti ant kepimo popieriaus? gal galima be jo apseiti?
Agniska
QUOTE(kristteja @ 2010 12 14, 14:52)
ir dar, ar būtina kepti ant kepimo popieriaus? gal galima be jo apseiti?
*

Jei jo neturit,tiesiog skardą apibarstykit miltais mirksiukas.gif
taiptaip
QUOTE(pienia @ 2010 12 14, 07:35)
500 g miltu
1 pakelis sausu mieliu,
250 ml pieno,
aguonu (is akies),
50 ml aliejaus,
1 kiausinis
ziupsnelis druskos

*

Bandysiu ir aš pagal šį receptą, nes labai jau gražiai jie atrodo. O ar jie traškūs būna? Ir dar o kaip darote juos tešla kočiojama kaip lakštas ir pjaustoma juostelėmis, o po to skersai kvadratėliais ar kaip kitaip? Ir kaip po to ar lengva nuo stalo perkelti į skardą, o gagl tiesisi ant kepimo popieriaus daryti ir su juo perkelti į skardą?
kristteja
QUOTE(Agniska @ 2010 12 14, 15:58)
Jei jo neturit,tiesiog skardą apibarstykit miltais mirksiukas.gif
*

ačiū mirksiukas.gif
pienia
QUOTE(taiptaip @ 2010 12 14, 16:39)
Bandysiu ir aš pagal šį receptą, nes labai jau gražiai jie atrodo. O ar jie traškūs būna? Ir dar o kaip darote juos tešla kočiojama kaip lakštas ir pjaustoma juostelėmis, o po to skersai kvadratėliais ar kaip kitaip? Ir kaip po to ar lengva nuo stalo perkelti į skardą, o gagl tiesisi ant kepimo popieriaus daryti ir su juo perkelti į skardą?
*

Kuciukai traskus, padarau virvele is teslos nestora. Supjaustau ~1 cm dydzio kvadratukais, dedu i skardele, kurioje itiestas kepimo popierius palikdama tarpelius, nes jie laaabai puciasi. Dedu i kaitinta iki 180 l. temper. ir iki parudavimo kepu. Tesla labai gerai kociojasi, nelimpa (jei limpa reikia miltu po truputi priberti), todel lengva juos perkelti ant skardeles. biggrin.gif
Sekmes!
editav
QUOTE(Tepaluota @ 2010 12 11, 13:45)
600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 250gr.cukraus, 80gr.margarino arba sviesto, 70gr.aguonų, 40gr.mielių, druskos, apie 200ml vandens, apie 200ml. pieno.
Mieles ištrinam su cukrumi, druska, margarinu, tada įpilam pašildytą (ne verdantį!) pieną+vandenį, maišant sudedam persijotus miltus ir aguonas. Pastatom šiltai, kad pakiltų. Porąkart kylančią tešlą permaišom.
*

Prikepiau šių kučiukų, labai skanūs, panašūs į tuos, kur močiutė kepdavo thumbup.gif
Aciū Tepaluota už receptą 4u.gif
*DonAngel*
Kepiau šiandien pienia kūčiukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Laabai skanūs tongue.gif
Tik va formos tai nemoku padaryti, man išeina pailgi ax.gif ,o norisi apvalių rolleyes.gif
ausmare
o kaip kepti kad kuciukai butu minksti
nu nemegstu as kietu....sad.gif..o minkstus atsimenu is vaikystes ax.gif
*DonAngel*
QUOTE(ausmare @ 2010 12 17, 17:56)
o kaip kepti kad kuciukai butu minksti
nu nemegstu as kietu....sad.gif..o minkstus atsimenu is vaikystes ax.gif
*

Sakyčiau, kad labai mažai apkepinti g.gif
Nerytė
QUOTE(pienia @ 2010 12 14, 06:35)
500 g miltu
1 pakelis sausu mieliu,
250 ml pieno,
aguonu (is akies),
50 ml aliejaus,
1 kiausinis
ziupsnelis druskos

*

reiks ir man gal ryt issikepti siu kuciuku bigsmile.gif traskus ir islieka po kurio laiko ar suminksteja? ax.gif

Rimuselis
QUOTE(DoNeila @ 2010 12 17, 17:52)
Kepiau šiandien pienia kūčiukus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Laabai skanūs tongue.gif
Tik va formos tai nemoku padaryti, man išeina pailgi ax.gif ,o norisi apvalių rolleyes.gif
*

As supjaustau kuciukus ir pora sauju suberiu i keurasamti,ten juos visaip pajudinu .Taip gaunasi apvalesni kuciukai ir nubyra nereikalingi miltai ax.gif
pienia
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 17, 23:25)
reiks ir man gal ryt issikepti siu kuciuku  bigsmile.gif traskus ir islieka po kurio laiko ar suminksteja? ax.gif
*

Neryte, taip, kuciukai ir islieka traskus thumbup.gif smile.gif
DoNeila, pabandyk susipjaustyt plonesnes virveles ir kai pjaustysi kuciuka, ji pasuk siek tiek tarp pirstu, (nu kaip cia tiksliau pasakius) - istempta kuciuka grazink i virveles padeti, o kadangi tesla labai minksta, ji ir atsistatys ir bus apvalesni. Nzn kaip cia daugiau paaiskint biggrin.gif
Kas nori minkstesniu , tai reikia daryti su sviestu ar margarinu, kaip bulkuciu tesla smile.gif
P.S.
Kepiau dar pora kartu, tai miltu dedu visa 100g daugiau, po truputi.
Nerytė
QUOTE(pienia @ 2010 12 18, 07:18)
Neryte, taip, kuciukai ir islieka traskus thumbup.gif  smile.gif

Kepiau dar pora kartu, tai miltu dedu visa 100g daugiau, po truputi.
*

aciu 4u.gif

tai viso sunaudoji 600 g. miltu?

o mieliu pokelis tai 100 g. (kadangi ne LT gyvenu tai nelabai zinau po kiek pakuoja? ax.gif
linksmuoliukas
QUOTE(Rimuselis @ 2010 12 18, 02:20)
As supjaustau kuciukus ir pora sauju suberiu i keurasamti,ten juos visaip pajudinu .Taip gaunasi apvalesni kuciukai ir nubyra nereikalingi miltai ax.gif
*

o kūčiukai nesulimpa taip sujudinus? man gavosi per daug miltuoti, tai ir norėjau paklausti ką daryti, kad tiek miltų neliktų.jei mažiau sumiltinu tai sukimba.sakau, gal iškepus kaip nors ant rankšluosčio pavoliot.... blush2.gif
Miolanda

Dariau pagal šitą receptą ir tešla pakilo labai nežymiai, be to, ji gavosi guminė ir buvo sunku pjaustyti mažais gabaliukais, nes ji vis ištįsdavo ir tie gabaliukai patapo cielais gabalais biggrin.gif O kaip jums buvo? Ar gali taip būti dėl to, kad vandenį maišiau su pienu? g.gif Nes visa kita dėjau tiksliai pagal receptą.
aistutėlė
QUOTE(Kalnakasys @ 2009 12 16, 06:01)
Kūčiukų, arba šližikų, receptas

*

Kepiau ir aš šiandien kūčiukus pagal šį receptą. Tai gavosi superiniai thumbup.gif thumbup.gif Tik man noretusi saldesnių, tai kitą kartą dėčiau daugiau cukraus. O tešla iš bliūdo kaip greitai lipti pradėjo, nei valandos nereikėjo laukti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
aguonele
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 18, 11:54)

o mieliu pokelis tai 100 g. (kadangi ne LT gyvenu tai nelabai zinau po kiek pakuoja?  ax.gif
*

a vaikeli pabludai lotuliukas.gif 7 g tik thumbup.gif arba svieziu 21g mirksiukas.gif
aaagnex
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 18, 12:54)
aciu  4u.gif

o mieliu pokelis tai 100 g. (kadangi ne LT gyvenu tai nelabai zinau po kiek pakuoja?  ax.gif
*

jeigu sausu mieliu, tai po 7g pas mane kiek turiu supakuota... ax.gif
aguonele
QUOTE(Miolanda @ 2010 12 18, 15:37)
Dariau pagal šitą receptą ir tešla pakilo labai nežymiai, be to, ji gavosi guminė ir buvo sunku pjaustyti mažais gabaliukais, nes ji vis ištįsdavo ir tie gabaliukai patapo cielais gabalais biggrin.gif O kaip jums buvo? Ar gali taip būti dėl to, kad vandenį maišiau su pienu?  g.gif  Nes visa kita dėjau tiksliai pagal receptą.
*

matau kad darem pagal labai identiska recepta. mano rasi cia mirksiukas.gif
zinok, kepu as daug mieliniu kepiniu, nu bet si tokia keista man buvo nors tu ka. Man ji net byrejo, ko as neturejus esu doh.gif kuciukai gavos per saldus, per daug minksti iskepe o pastoveje sudziuvo. Nu zodziu, cia kazkas neatitinka unsure.gif
tikrai vandens ir pieno maisymas cia jokios iatkos neturejo mirksiukas.gif
pienių jūra
Kas del kietumo, tai bent jau as iskepiau vidutinio apkepimo (tikrai nebuvo visai balti, vos apkepe), ir dar karstus sudejau i molini inda ir iskart uzdengiau. Tai paskui ilgai laikesi minkstuciai. Manau, bet koks sandarus indas turetu tikt. Ir visai nereikejo nei pieno, nei sviesto.
Tepaluota
QUOTE(Miolanda @ 2010 12 18, 15:37)
Dariau pagal šitą receptą
*

Gal per karštas vanduo ar pienas buvo ir užplikei mieles? Arba mielės netinkamos? O gal tiesiog neleidai pakilt ir labai greito rezultato norėjai?
Aš visada kepu pagal šį receptą, ir labai daug SMiečių išbandė - dažniausiai visoms pavyksta unsure.gif
Miolanda
zinok, kepu as daug mieliniu kepiniu, ...

Tai gal gali pasidalinti laiko patikrintu kuciuku receptu? ax.gif Man patinka kiestesni 4u.gif
pienia
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 18, 12:54)
aciu  4u.gif

*

pas mane mieles 11 g sausos, (fermipano firmos) o miltu is pradziu dejau kaip recepte parasyta, o po to dadejinejau kol tesla nelipo ir kociojasi lengvai.
Tai tu cia turetum patarti, superine seimininke thumbup.gif wub.gif
Nerytė
QUOTE(aguonele @ 2010 12 18, 16:57)
a vaikeli pabludai  lotuliukas.gif  7 g tik  thumbup.gif arba svieziu 21g  mirksiukas.gif
*

po 21 g. mieles LT pakuojamos? pas mus sausos tai po 7 arba 8 g. o sviezios po 100 g. ax.gif

man patinka tik su svieziom mielem uzsimineti rolleyes.gif
QUOTE(pienia @ 2010 12 18, 20:55)
pas mane mieles 11 g sausos, (fermipano firmos) o miltu is pradziu dejau kaip recepte parasyta, o po to dadejinejau kol tesla nelipo ir kociojasi lengvai.
Tai tu cia turetum patarti, superine seimininke thumbup.gif  wub.gif
*

iskepiau, skanus, bet purus, minksti, o man norejosi traskiu, taigi gavosi ne tokiu kokiu norejau, norejau vakare prie tv sedeti ir traskinti, o ne valgyti mini bandeles 9na perdedu, siek tiek kietesnes smile.gif )
tik gal del to minkstos, nes pokeli laikiau 100 g. ir sudejau 50 g. mieliu, tesla labai graziai iskilo, miltu irgi daugiau sudejau gal apie 600-650 g.

tik as visad mieles kildinant pasidarau toki misini is apie 6-7 v. s. pieno, 1-2 v.s cukraus, 2 v. s. miltu ir mieliu thumbup.gif mieles kyla kaip ant mieliu biggrin.gif
pienia
Nieko nesurantu, bet pas mane jie tikri traskuciai!!! O as noreciau minkstu ,bet nemoku. Uztai visas kolektyvas apdovanotas ir traskina wink.gif
O mieles visada truputuka cukraus, 100 g pieno ir iki kepureles kildinu. Manes sausos dar nepavede niekad.
aguonele
QUOTE(Miolanda @ 2010 12 18, 17:11)
Tai gal gali pasidalinti laiko patikrintu kuciuku receptu?  ax.gif Man patinka kiestesni  4u.gif
*

as kepsiu toliau situos blush2.gif
Nerytė
QUOTE(pienia @ 2010 12 18, 22:44)
Nieko nesurantu, bet pas mane jie tikri traskuciai!!! O as noreciau minkstu ,bet nemoku. Uztai visas kolektyvas apdovanotas ir traskina wink.gif
O mieles visada truputuka cukraus, 100 g pieno ir iki kepureles kildinu. Manes sausos dar nepavede niekad.
*

gal ir traskus jie butu gavesi jei maziau mieliu buciau idejus g.gif

as irgi kildinu iki kepureles thumbup.gif
chori555
QUOTE(pienia @ 2010 12 18, 23:44)
*

man taip pat kieti gavosi, o taip norisi minkstu wub.gif
juste10
pagal Pienia recepta kuciukai thumbup.gif ,tik kur juos laikyt iki kuciu?Ar maisiuke nepaliks minksti?Nes norim traskiuku,kokie dabar thumbup.gif
Nerytė
viskas ryt reiks lekti i parduotuve mieliu pirkti ir daryti su mazeniu mieliu kiekiu, gal bus traskus wub.gif
pienia
QUOTE(juste10 @ 2010 12 19, 18:45)
pagal Pienia recepta kuciukai  thumbup.gif ,tik kur juos laikyt iki kuciu?Ar maisiuke nepaliks minksti?Nes norim traskiuku,kokie dabar thumbup.gif
*

Kad ir noretumet, niekaip nesuminkstes biggrin.gif Laikykit nors maisely, nors dezutej, nos kojinej wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2010 12 19, 18:49)
viskas ryt reiks lekti i parduotuve mieliu pirkti ir daryti su mazeniu mieliu kiekiu, gal bus traskus wub.gif
*

Lauksim biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.