Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

Na va, išsikepiau ir aš pagaliau savų kūčiukų smile.gif Gavosi super thumbup.gif Pirmus kiek paskrudinau perdaug, tai gavosi traškūs, o kitus mažiau, tai viduj tokie minkštesni. Namiškiams labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2010 12 07, 17:43)
"Kadangi pažadėjau jau prieš kelias dienas- tai va, skaniausių pasaulyje kūčiukų receptas:
600gr. miltų tešlai+100gr.kočiojimui, 250gr.cukraus, 80gr.margarino arba sviesto, 70gr.aguonų, 40gr.mielių, druskos, vandens (galima įpilt šlakelį pieno, bet su vandeniu gaunasi "šližyškesni").
Kaip pasigaminti tešlą, manau, žinot pačios  mirksiukas.gif  Iš šito produktų kiekio išeis apie 1kg. Skanaus  ok.gif"
cia ciocios polios receptas,gal zinot kiek vandens pilti? blush2.gif

kiek sausu mieliu reiktu sitokiam kiekiuj produktu ???
tik sendien apsiziurejau kad mano mielies galioja iki gruodzio 1 d. tai net nedrysau bandyti.
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 12 09, 15:26)
kiek sausu mieliu reiktu sitokiam kiekiuj produktu ???
  tik sendien apsiziurejau kad mano mielies galioja iki gruodzio 1 d. tai net nedrysau bandyti.


As dejau visa pakiuka ten yra 11g. Man liuks gavosi. Tik is pradziu nenorejo kilti, bet kai istaciau i silta vonele, greit pakilo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2010 12 09, 15:39)
As dejau visa pakiuka ten yra 11g. Man liuks gavosi. Tik is pradziu nenorejo kilti, bet kai istaciau i silta vonele, greit pakilo  thumbup.gif

o kaip daryti? mieles i miltus supilti? ir visa kita ?
Atsakyti
Kepiau ir aš ciocios polios kūčiukus (duonkepė išmaišė tešlą tongue.gif ) Na traškumo labai nedaug, labiau guminukai unsure.gif Man patinka labai minkštai traškūs rolleyes.gif Kažin ko įdėti daugiau g.gif gal margarino?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 12 08, 09:22)
Vakar iskepem kuciukus pagal ta recepta. Kodel jie gavosi kieti? Per ilgai kepe? Vandens per mazai? Siaip butu labai skanus, nes ir saldumas man tinkamas, bet nesigavo tokie miksti, kaip tikejomes.

gal su vandeniu darei,su pienu gaunasi minkstesni ir sviesto maziau reiktu det,jei norisi minkstesniu ir aisku neperkept.
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 12 09, 13:40)
o kaip  daryti?  mieles i miltus supilti?  ir visa kita ?

Aš pašildau pieną, dedu cukraus, supilu miltelius ir truputį palaikau. O paskui jau minkau tešlą.
QUOTE(DoNeila @ 2010 12 09, 16:23)
Kažin ko įdėti daugiau g.gif gal margarino?

Aš manau, kad gal užtektų tik labiau apkepti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 12 09, 19:17)
Aš pašildau pieną, dedu cukraus, supilu miltelius ir truputį palaikau. O paskui jau minkau tešlą.

Aš manau, kad gal užtektų tik labiau apkepti  mastau.gif

Kepsiu kitą kartą su pašildytu pienu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 12 09, 15:40)
o kaip  daryti?  mieles i miltus supilti?  ir visa kita ?


gal jau per velu, bet atsakysiu kad kitoms mamytems butu. Bent as darau taip. Pasildau piena, su vandeniu i ji dedu sausas mieles, cukru druska ir minksta margarina, ismaisau iki kol nelieka gumbuliuku, tada dedu aguonas, ir po to miltus. Miltus patarciau deti palaipsniui, o ne visus is karto. Ir viskas, pastatyti kilti, man gavosi labai grazi tesla smile.gif ir labai skanus kuciukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džigė: 10 gruodžio 2010 - 11:01
Sveikos. Pasidariau tesla pagal ciocia polia. Paskaicius tema padariau ja tirstumo kaip l.tirsta grietine. Bet vis tiek is tokios bus neimanoma nieko daryti, nes ji kaip l.tirsta sriuba. Kai pakils ir bus laikas kepti, tai tada reikes dar miltu prideti ar kaip? Ar deti tuos miltus teslai kylant iki tol kol bus galima daryti kuciukus? Pirma karta kepsiu, tai nelabai gaudausi...
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2010 12 10, 14:10)
padariau ja tirstumo kaip l.tirsta grietine.

Per skysta, padaryk tešlą kaip bandelėms smile.gif
Atsakyti
Merginos,o kiek to pieno(vandens)?Stiklinės užteks? ax.gif
Atsakyti