Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlių įpakavimas

QUOTE(baltė @ 2009 12 23, 13:36)
Va, čia smagus pavyzdukas, šiaip 'pagooglinus' pilna nuorodų, tiesiog paieškok. 4u.gif 
Na, mane domino būtent tokios formos dėžutė, kaip taviškė, o ne kvadratinė origami, kurių nuorodų tikrai daug.
Ok, išsisprendžiau problemą - gavau tokią dėžutę ir pasidarysiu schemą pati. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 23 gruodžio 2009 - 18:55
QUOTE(mititėja @ 2009 12 23, 18:54)
Na, mane domino būtent tokios formos dėžutė, kaip taviškė, o ne kvadratinė origami, kurių nuorodų tikrai daug.
Ok, išsisprendžiau problemą - gavau tokią dėžutę ir pasidarysiu schemą pati.  rolleyes.gif

Aišku, bet aš neturiėjau irgi jokių šablonų - tiesiog viską dariausi 'gyvai'... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 12 28, 14:40)
Aišku, bet aš neturiėjau irgi jokių šablonų - tiesiog viską dariausi 'gyvai'... mirksiukas.gif
Na, tikėjausi, kad nepagailėsi ir įmesi išardytosios dėžutės išklotinę, arba išklotinės apvedžiojimą ant popieriaus, kurį minėjai:
QUOTE(baltė @ 2009 12 23, 11:31)
Schemos neturiu, tiesiog turėjau dėžute, išardžiau apsivedžiau ant popieriaus.


Tiek to, viskas aišku. irnesakyk.gif
Atsakyti
mititeja, aš supratau, bet nesugalvojau kaip tą padaryti. Neturiu galimybės įdėti apvedžiotą, jis didesnis nei A4 formato. Man įdomu kaip reikia įdėti, nes regis dirbu keliomis programomis, bet nesugalvojau kito būdo, kaip tik nuskanuoti. Pls. pasidalink mintimis, gal kitą kartą kažką teks įdėti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 12 29, 10:42)
mititeja, aš supratau, bet nesugalvojau kaip tą padaryti. Neturiu galimybės įdėti apvedžiotą, jis didesnis nei A4 formato. Man įdomu kaip reikia įdėti, nes regis dirbu keliomis programomis, bet nesugalvojau kito būdo, kaip tik nuskanuoti. Pls. pasidalink mintimis, gal kitą kartą kažką teks įdėti. smile.gif
Kitas būdas - fotografuoti: vienu spragtelėjimu galima ir didesnį nei A4 formato "vaizdą" paversti (tipo) skaitmeniniu. Tiesa, būtų su paklaida, bet manau, kad norinčios tikslios išklotinės tikrai susitvarkytų, svarbu nebereikėtų galvoti paties lankstymo-kirpimo principo. biggrin.gif

O skanuotas irgi puikiai tiktų. biggrin.gif
Aš pati visokias įdomias dėžutes išlankstau iki išklotinės ir skanuoju. Jeigu išklotinė didesnė nei A4 formatas - sumontuoju kelis skanus (kartais patingiu ir sumontuoju nelabai tiksliai, bet vis tiek prieš gamindama persipaišau vektorine programa, tai netikslumai iš esmės nieko nelemia).
Iš visos krūvos taip nuskanuotų panaudojau gal tik kokias 2 ar 3 išklotines, bet tikslas mano šiek tiek kitas - neapsikrauti dėžutėmis ir kitomis idėjomis. lotuliukas.gif
Atsakyti
mititėja, fotografija, manau, būtų tikrai labai nepatogus būdas norint pasigaminti dėžutę ir nesugaišti tam per daug laiko.

Kad palaikyčiau temos esmę, įmetu kelis patikusius dovanų pakavimo pavyzdukus: smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Tokiu pat principu pasidaryti galima:

user posted image

Norėčiau gauti tokią dovaną: thumbup.gif
Gražiai įpakuotą receptų knygą bigsmile.gif
user posted image


Atsakyti
gal valentino dienai kokiu ideju turite mamytes?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 01 23, 17:35)
gal valentino dienai kokiu ideju turite mamytes??  4u.gif
Nieko naujo, bet gal pravers:
čia, čia ir čia
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 01 23, 16:35)
gal valentino dienai kokiu ideju turite mamytes??  4u.gif


paziurek kitas temas kur butent idejos valentino dienai tikrai daug ka idomaus ir patinkancio rasi 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite šabloną tokios dėžutės g.gif
user posted image
Atsakyti
Šita kažkiek panaši dėžutė
Atsakyti
popierius smile.gif

user posted image
1, 2, 3, 4, 5, 6

eko pakavimas smile.gif
furochic, the gift wrap blog, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Pinigų pakavimas: 1, 2, 3, 4
http://www.geburtsta...-mause.geld.JPG

Pinigų pakavimas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
dovanų pakavimas, butelio pakavimas
Papildyta:
pinigų eglutė, pinigų kiauliukai, pinigų akvariumas

Pakavimo pavyzdžiai
user posted image user posted image

1, 2, last minute gift wrap ideas, creative gift wrap, creative, 2, 3, 4, green wrap ideas, 4, 5, more atractive, flowers, flowers 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19

Pirmas bandymas dovaną puošti gyvomis gėlėmis, na šiuo atveju - gėle biggrin.gif
user posted image

Atsiprašau, jei adresas kartosis, bet... puslapis išties šaunus - 7 darov, (ru) bigsmile.gif

user posted image
aprašymas

Dovanų pakavimo, dovanų idėjų blog'ai:
1, 2, 3
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti