Įkraunama...
Įkraunama...

Humoro laida "Dviračio Žynios"

MANO MANYMU - DVIRACIO ZYNIOS JAU VISAI ISSISEME IR ATSIBODO!!!
kazkaip nebejuokinga ziuret visai. Net Kazlauskaite, kuri paskutiniais metais priversdavo mirksiukas.gif sia laida ziureti, nebeistempia.
Manau, kad reiketu keisti formata.
Ka apie tai manote?
Jei si laida jums vis dar patinka - parasykit kuo?
Atsakyti
Man ši laida visiškai nepatinka, bet pensinio amžiaus giminės jos laukia, žiūri, aptarinėja, jiems patinka kai juokiamasi iš politikų.
Atsakyti
Man Kazlauskaitė - geriausia Lietuvos aktorė, ką jinai bevaidintų. Dar labai patinka tas lenkas (velnias, pamiršau jo pavardę, - lyg Žebriūnas blush2.gif )
Bet vat tos kitos Dviračio kažkas penktadieniais, - tai tragedija. Viena Baukutė su Vilkaičiu bando ištempt laidą, bet nelabai jiems pavyksta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deirė @ 2005 12 11, 21:23)
Man Kazlauskaitė - geriausia Lietuvos aktorė, ką jinai bevaidintų. Dar labai patinka tas lenkas (velnias, pamiršau jo pavardę, - lyg Žebriūnas  blush2.gif )
Bet vat tos kitos Dviračio kažkas penktadieniais, - tai tragedija. Viena Baukutė su Vilkaičiu bando ištempt laidą, bet nelabai jiems pavyksta verysad.gif


Andrius Zebrauskas mirksiukas.gif . man jis dar is "Pagauk kampa" laiku thumbup.gif
nemanyciau, kad "Dviracio SOU" issiseme, jie sugeba greitai sureaguot i ivykius ir atsinaujint, pritraukdami naujus aktorius. tik vat gaila, kad Kazlo neber.
o vat del penktadieniniu "Dviracio ZYNIU" visiskai pritariu
Atsakyti
QUOTE(kiddo @ 2005 12 11, 21:26)
nemanyciau, kad "Dviracio SOU" issiseme, jie sugeba greitai sureaguot i ivykius ir atsinaujint, pritraukdami naujus aktorius. tik vat gaila, kad Kazlo neber.



Taip, Kazlą ir aš apgailiu. verysad.gif Jau jo duetas su Greta buvo nepramušamas thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patinka DVIRAČIO ŽYNIOS, tik ne penktadienį, tų nežiūriu. Tiesa, kartais pasitaiko gabaliukai šiaip sau... gal būna temos dėkingos kūrėjai neradę ar dialogų "kietų" nesugalvoję, bet dažniausiai tai man jos super... Kad ir pavyzdžiui apie tą lavonų biznį lotuliukas.gif . Juodas jumoras, bet man ir toks patinka ax.gif . Taip kad aš, nors dar ne pensijinio amžiaus, bet šitos laidos visad laukiu ir stengiuosi nepraleisti tongue.gif .
Atsakyti
O man irgi patinka ši laida ypač po žinių, kai pasižiūri tai jie tuos pačius įvykius parodo su humoru ir kaip dviračio šou gali išsisemti, kai Lietuvos politikai vienas po kito prisidirba pastoviai, tai nors galima iš jų išsidirbinėt ir teisingai jiem taip ir reikia
Atsakyti
aš tai negaliu pakęsti tos laidos aggressive.gif schmoll.gif
Atsakyti
Man labai patinka si laida (isskyrus penktadienio) ir sakyti, jog ji issiseme yra lygiai tas pats kas sakyti, jog issiseme pvz. panorama smile.gif Juk tai tos pacios zinios, tik rodomos is kito kampo
Atsakyti
Na, išsisemti ji tikrai negalėtų, tačiau vis mažiau stebina... g.gif
Atsakyti
issiseme ne ta prasme, kad truksta temu, o ta, kad jiems patiems ikvepimo truksta. Zinoma 1 ar 2 bajeriai buna neblogi, bet kazkaip viskas pritempta ir, bent jau man, nejuokinga blink.gif
Atsakyti
Anksciau tikrai ziuredavom visa seimyna, budavo idomu ir juokinga, o dabar jau nepamenu kada maciau ta laida... Tikrai, kad pritempta biggrin.gif
Atsakyti