Įkraunama...
Įkraunama...

Sarkoidozė

Ieškokite CIA
Aš šioje parduotuvėje savo vaikui daržoves perku. Ožkos pieno produktų taip pat mačiau
Atsakyti

Ačiū už informaciją apie ožkos pieną.Jau pirkau.
Dar vienas geras produktas,ypač vartojančioms prednizoloną yra linų sėmenys.Jie slopina pašalinius poveikius,ypač antsvorį.Susimali kavamale 4v.š.sėmenų ir per dieną suvartoji bet kokiu būdu. Informacija pasiskaitymui-

Čia[/URL]http://www.linai.lt/linai/
Gal kam padės ,bent jau tikrai nepakenks.
Atsakyti
Laba visoms, prisiskaiciau internete apie sarkoidoze ir aptikau si foruma. Net negalvojau kad yra tokia zaraza. Trumpai: man 30 metu. Visad sveika kaip ridikas, kol visai netycia pradejo tinti koju sanariai, poliklinikoje galvojo kad tai alergine reakcija i vitaminus, buvau vartojus B grupes vitaminus. Kuo toliau tuo labiau pradejo umeti sanariu skausmas, vaiksciojau pro asaras. Tada gydytoja nusiunte pas reumatologa, nelaukusi eiliu, nes ir i darba reikia eiti, kreipiausi i privatu gydytoja, itarusi galimas ligas, padarem plauciu nuotraukas, kruva kraujo tyrimu, ir kaip jau spejate itaria sarkoidoze. Pas mane istine plauciu limfmazgiai, kraujo tyimai nera tokie blogi, tik didelis imuniteto nusedimas. Kaip ir daugumai, nusiunte i Antakalni pas prof. Gaidamoniene, toliau i Santariskiu tuberkuliozes ligonine kur turi atlikti bronchoskopija. Atidejo pirmadieniui del kazkokiu tai priezasciu, jei dar atliks nes prie viso to persalau praleidusi nakti toje ligonineje, kas susidures tai zino kaip ten baisu, visa laime pagulde i vienute. Tai issiprasiau namo, skrepliu analizus rytais veziojau tik. Dar liks padaryti plauciu tomografija. Na tiesiog truksta keliu pagrindiniu tyrimu, kad 100% patvirtinti kad tai sarkoidoze.
Mano simptomai sanariu tinimas, koju ciurnos kaip kalades, prakaitavimas nakti, spaudzia krutine, kaip anksciau galvojau kad su sirdim kazkas, bet kardiologiskai sveika. Pradzioje buvo uzkilusi temperatura. Pastebejau kad labiau traukia prie saldumynu, o gal tai isitikinimas paskaicius kitu komentarus.
Dziaugiuosi uz tas kurioms liga pasitraukia lengviau, visoms stiprybes.
Gal kas galetu paaiskinti kas yra ligos remisija?
Atsakyti
Noriu papasakoti ir aš apie savo "draugę" sarkoidozę. Jau rašiau šiame skyrelyje, kad prieš šv. Kūčias ėmė stipriai tinti kojų sąnariai, čiurnos. Skausmas nerealus, o vaikščioti reikia, nes auginu dukrytę (tuo metu jai buvo 6 mėn). Kai pradėjo mėlynuoti rankų nagai (nuo tynimų kraujo apytako visai išsibalansavo)- išsigandau (vis tikėjausi prastumti šventes ir tik tada kreiptis į medikus), staigiai nuvykau į ligoninę. Tyrimų ypatingų nedarė šlapimas ir kraujas.Ten įtarė reumatą.Išrašė medrol ir paleido. Po švenčių liepė į polikliniką eiti. Taip ir padariau. Peršvietė plaučius ir labiau iš intuicijos negu analizais remiantis nustatė sarkoidozę. Nelabai "parinausi" nes nežinojau su kuo ji valgoma. Liepė gerti vaistus - tai ir gėriau, nes patikino, kad geresnių nėra nuo šitos ligos. Liepė mėnesį pagerti, o poto po truputį mažinti dozę ir ilgainiui nustoti juos vartojus. Dar davė siuntimą į komisiją tuberkuliozinėje ligoninėje. O ten... keturios medikės - profesorės.... dar dvi med. seselės. blink.gif Pasuko ties smilkiniu pirštą... klausia geriau jautiesi, sakau - taip geriau. Tada jos klausia, kuriems velniams geri toliau hormonus? Nu sakau, taip liepė... juk negalima staigiai nutraukti, antinksčiams kenkia. O jos man vienu balsu: čia per maža dozė kad ją palaipsniui nutraukinėti. Mes šalin ir taškas. Nu gi keturios profesorės patarė... negali ginčytis. Mečiau. Sausio pabaigoje ir vėl dainėlė iš pradžių... kojos tinsta, skausmai nerealūs, eritrinė egzema nu vienu žodžiu ta pati puokštė. Iš kžkur vyras atkapstė gydytoją Santariškėse gyd. E Danila. Nuėjau pas jį su visom nuotraukom... tas pažiūrėjo į nuotrauką ir sako, jei gydytojai iš tokios nuotraukos nustatė tau sarkoidozę, tai jie beveik dievai. Čia sako dar aibę tyrimų reik daryt. O va, kad vaistus mečiau sako dvigubai sau blogiau padariau.
Vienu žodiu ir gydytojas Danila po kelių papildomų tyrimų man patvirtino sarkoidozę , nors tiek gerai.
Man buvo paaiškinta sekančiai: kadangi aš nutraukiau vaistus, tai jei pradėsiu vėl juos gerti, man gali būti (o gal ir tikrai bus) dvigubai blogiau. Visi simptomai paaštrės ir taps gilesni. Po kiek laiko aišku pradėsiu sveikti. Bet jei jau pradėjai vaistus gerti, tai reikėjo bent pusmetį juos pagerti. Bet kadangi padaryta, kas padaryta, todėl jis man pasiūlė.... blink.gif kentėti. Pasiūlė gerti ibuprofeno, į raumenis susileisti Diclac ar ko nors panašaus. Kentėjau ... žiauriai kentėjau. Ėjau pas gydytoją su ašarom ir prašiau garantijų, kad visgi aš ne veltui kenčiu ir viskas praeis be pasekmių, kad bent jau vaikščioti galėsiu. Jis nuramino. Sakė viskas susitvarkys tu tik išlauk. Ir tikrai po dviejų mėnesių viskas susitvarkė. Gal pavargstu šiek tiek daugiau, aišku apkrovimą sąnariams riboju. Bet šiaip viskas čiki. Gerai, kad visgi nepradėjau gerti tų hormonų. O pagunda buvo labai didelė. Bet to, man į darbą nereikėjo. Kitu atveju tikrai tektų gerti.
Aš nesakau, kad čia visoms receptas nuo tos nelemtos sarkoidozės. Kiekvienai kitoks jis turi būti. Todėl neskubėkite aklai sekti mano pavyzdžiu, bet neskubėkite aklai tikėti ir gydytojais.
Atsakyti
Sveikos visos mamytes ir ne tik. As irgi turiu ka papasakot.Gruodzio men man itarinejo sarkoidoze; 2 kartus dare biopsija labai slykstu ,bet vistiek iki galo neisitikino.Tada sausio men operavo,pjove kakle nedideli pjuvi ir eme tyrima.Po operacijos patvirtino kad plauciu sarkoidoze.Gydytoja man israse hormoniniu vaistu,ir ka jus galvoja isipuciau kaip parselis, man jie padejo bet daugiau as ju gert nebenoriu.Tai kas sergat laikykites nes tikrai ta liga dauk sveikatos ir nervu atima. ir viskas bus gerai!!! thumbup.gif
bye1.gif
Atsakyti
Labutis visiems ir as prie jusu prisijungiu man buvo 19 kai man patvirtino sia liga buvau labai laimingas zmogus turejau vyra ir suneli 4 meniasiu,kosmaras prasidejo nuo kosulio poto prisidejo temperatura 37.2 ir niekaip nekrito vis nekreipiau demesio buvau jauna ir galvojau viskas praes bet ne viena diena negalejau atsikelt is lovos viskas skaudejo ranku ir koju sanarei. Tik tada paskambinau seimos gydytojai man jau buvo 2 st.,geriau prednezelona 4,5 menesiu vaikas kaip tycia pradejo verk ir naktimis ir diena vis ant ranku buvo sunkus laikotarpis verkiau kad nenoriu vaiko kad viskas nusibodo buvo baisu,iki siol siurmas ima kai atsimenu.Turiu video uzrasa mazylio pirmas bandymas atsisesti ir as ten stoviu vien tik skruostus galima pamatyti nei akiu nei lupu kaip parsiukas, padydejas plaukuotumas buvau kaip vyras su barzda,o plaukai at galvos slinko,galvojau isprotesiu,be vyro pagalbos ir supratingumo tikrai isproteciau:verysad: ,bet nieko atsigavau.5 metai praejo. o man jau visa savate sausas kosulis neduoda ramybes rytoi skambinsiu. uzsirasysiu. bijau. scare.gif mega_shok.gif verysad.gif
Atsakyti
LABAS mergaites jungiuosi ir as prie jusu,dar man nepatvirtinta tai,bet pagal pozymius turiu as irgi ja.dar turiu klausima,o ar galima buti nestuke.gif sergant sita zaraza?
Atsakyti
Ar buvo kam kad šią ligą rado profilaktinio patikrinimo metu? Gydytoja davė siuntimą dėl darbo persišviest plaučius, nes labai seniai šviesti, šian susistabdė mane gatvėje ir liepė būtinai pas ją ateiti, darys papildomą rentgeną siųs pas pulmonologą, rasti sarkoidoziniai pakitimai plaučiuose. Negaliu patikėti, nes kažkokių ypatingų šiai ligai simptomų nejaučiu, kenčiu pastoviai silpnumą, tirpsta rankos kojos naktimis, 2jų vaikų mama esu 48 kg sveriu... Ką galvojate apie tai? g.gif
Atsakyti
http://www.infomed.l...d,/sarkoidoze#r

Pasiskaityk apie šią ligą [URL=ČIA]
Atsakyti
Labukas, noriu pasiteirauti ar visoms sios ligos galutinine diagnoze patvirtinta atlikus bronchoskopija, ar uztenka kraujo, slapimo ir rentgeno tyrimu? Man pasiule atlikti bronchoskopija, nes rentgeno nuotraukose padideje plauciu limfmazgiai, kazkokiu pasaliniu simptomu iskyrus silpnuma nejauciu, kadangi esu pries bet koki hormonini gydyma, tai galvoju, kam tada daryti ta labai nemalonu tyrima. Gal pasidalinsite kas savo patirtimi, dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2009 09 27, 11:06)
Labukas, noriu pasiteirauti ar visoms sios ligos galutinine diagnoze patvirtinta atlikus bronchoskopija, ar uztenka kraujo, slapimo ir rentgeno tyrimu? Man pasiule atlikti bronchoskopija, nes rentgeno nuotraukose padideje plauciu limfmazgiai, kazkokiu pasaliniu simptomu iskyrus silpnuma nejauciu, kadangi esu pries bet koki hormonini gydyma, tai galvoju, kam tada daryti ta labai nemalonu tyrima. Gal pasidalinsite kas savo patirtimi, dekinga  4u.gif



Man bronchoskopiją darė. Todėl pakomentuoti negaliu ar galima 100 proc pasakyti be jos. Nors ant rentgeno nuotraukos, kai man atrado, buvo parašyta man atrodo beko sarkoidozės vaizdas. Vadinasi iš karto taip vaizdą įvardino...
Aš tik norėjau pasakyti, kad hormoniniai vaistai šiais laikais skiriami labai pasistūmėjusiai diagnozei. Pradžioje niekas jų nerekomenduoja
Atsakyti
birule papasakok apie bronchoskopija, kiek laiko trunka tyrimas, kokie pojuciai po to?
Atsakyti