Įkraunama...
Įkraunama...

Sarkoidozė

Gal kas galite is patirties parasyti, po kiek laiko praeina guzai ant koju?
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2013 05 23, 15:21)
Gal kas galite is patirties parasyti, po kiek laiko praeina guzai ant koju?


Man asmeniskai gera pusmeti buvo, be vaistu ir gydymo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligitag: 23 gegužės 2013 - 18:54
QUOTE(ligitag @ 2013 05 23, 19:51)
Man asmeniskai gera pusmeti buvo, be vaistu ir gydymo

Kaip jie praeidinėja? Skaičiau, kad mažėja nuo vidurio?
Atsakyti
Na, čia manau nuo kiekvieno organizmo priklauso, taip pat nuo pačios ligos ir stadijų. Man asmeniškai kojos sutinusios buvo šešias savaites gal. O jau paskui po truputį traukėsi, bet visą vasarą vaikščiojau su nauju stilium-kojinėm iki kelių ax.gif Nes labai krito į akis ir per daug klausimų iš aplinkinių buvo...
Atsakyti
QUOTE(shrekas5 @ 2013 05 28, 21:58)
Na, čia manau nuo kiekvieno organizmo priklauso, taip pat nuo pačios ligos ir stadijų. Man asmeniškai kojos sutinusios buvo šešias savaites gal. O jau paskui po truputį traukėsi, bet visą vasarą vaikščiojau su nauju stilium-kojinėm iki kelių  ax.gif  Nes labai krito į akis ir per daug klausimų iš aplinkinių buvo...

Man sutinimas jau beveik praejo ciurnu. Bet guzai dabar paciam grazume. Irgi vasara, negi reiks su ilgom kelnem pravaiksciot. Sakiau, gal idegis padetu, per ruduma gal nesimatys tu raudonu demiu. :-)
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2013 05 29, 20:29)
Man sutinimas jau beveik praejo ciurnu. Bet guzai dabar paciam grazume. Irgi vasara, negi reiks su ilgom kelnem pravaiksciot. Sakiau, gal idegis padetu, per ruduma gal nesimatys tu raudonu demiu. :-)


Del idegio nezinau... as geriau medroli, tai man saule dziaugtis galima buvo tik vakaris, pasiteirauk gydytoju ar galima degintis mirksiukas.gif O siaip nauja stiliu susikurk, ilgos sukneles, arba kojines iki keliu thumbup.gif dabar labai smagiu yra tu kojiniu biggrin.gif
Atsakyti
Dar laukiu konsultacijos pas gydytoja, nes eiles dideles. Kol kas diagnoze turiu tik is reumatologu ir radiologu. Bet visi pozymiai labai panasus i umia sarkoidoze, tai manau diagnoze patvirtins ir pulmonologai. Kai nueisiu, reiks visko isklausineti, nes info nera labai daug internete lietuviskai. Pvz, kaip maitintis, ko negalima daryti. O svoris jums krito savaime?
Kas del kojiniu ilgu, jos man netinka, bet apie ilgas suknias jau galvoju. tongue.gif
Atsakyti
Aš jau po bronchoskopijos ir su tvirta sarkoidozės diagnoze. Kadangi ūminė forma, tikisi, kad praeis be vaistų. Liepė negalvot apie ligą ir gyvent įprastą gyvenimą, ir tikrintis kas 3 mėn. smile.gif
Atsakyti
Sveiki! Gal kas zino,kaip greiciau patekti pas Danyla konsultacijai del sarkoidozes? Aciu,kas patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2014 03 06, 13:24)
Sveiki! Gal kas zino,kaip greiciau patekti pas Danyla konsultacijai del sarkoidozes? Aciu,kas patars 4u.gif

Gal tiesiog i poliklinika, pvz., pas Balciuviene, o jei reiks, ji nusius guldyti i skyriu. O ten jau galima prasytis pas Danila. g.gif
Atsakyti
Aciu! 4u.gif
Atsakyti
PICEA, ar jus gydotes pas Balciuviene? Vyras turi onkologine liga,bet salia jos dar sarkoidoze itaria,siuncia pas Balciuviene. Ar visada guldo i stacionara istyrimui? g.gif
Atsakyti