Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos, biggrin.gif kadangi pati dirbu banke, man labai idomu, kokiame banke dazniausiai apsitarnaujate, naudojates ju paslaugomis ir kodel? O taip pat butu idomu suzinot, ar jau pasiraset pensiju kaupimo sutarti? Jei ne del kokiu priezasciu? Aciu
Atsakyti
as tai istikima VB, su juo nuo 1998, praktiskai jokiu nusiskundimu, gal tik per pietus buna labai dideles eiles wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Daisy @ 2004 05 06, 14:50)
as tai istikima VB, su juo nuo 1998, praktiskai jokiu nusiskundimu, gal tik per pietus buna labai dideles eiles wink.gif

Ir as tik su VB draugauju thumbup.gif Ir pensiju kaupimo sutarti su jais pasirasiau, ir paskola butui is ju.
Atsakyti
Draugauju su tuo banku, kuriame dirbu wink.gif
Atsakyti
Su Hansabanku laaaabai gerai draugauju thumbup.gif Greita ir profesionali pagalba, visokios akcijos, patogu, zodziu, tikrai patenkinta siuo banku. O ir penciju sutarti su jais esu pasirasiusi.
Atsakyti
Oi, parasiau, o tik po to pastebejau, kad galima tiesiog prabalsuoti be komentaru smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 07 gegužės 2004 - 07:57
As draugauju su Hansa, bet pensijos kaupimo sutarties nepasirasiau. Tai is banku pradejo namo skambinti ir namo ir i darba, suprantu kad skambina is Hansa, bet kai skambina is Vilniaus banko??? Reiskia informacijos nutekejimas vyksta, ir kaip paskui pasitiketi bankais? mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 07 gegužės 2004 - 09:35
Na atlyginimas tai i VB kortele pervedamas, nes chia jau imone sutarti turi, o shiaip iki shiol su Hansa daugiau draugavom. Ir pensiju sutartis abu su vyru pasirashem, nors dabar jau shiek tiek abejojam, ar teisingai pasielgem. Buvom kaupiamaja saskaita atsidare Hansoje, baigesi terminas, nepratesem, nes sumazejo palukanos.
Atsakyti
Man smagiausia bendrauti su Nord/LB banku, bet gyvenimas verčia daugiau reikalų turėt su Hansa..Į Hansa banko kortelę pervedama alga, "sunkiu momentu" padėjo HANZA LIZINGAS laugh.gif , atidarant dar vieną sąskaitą savo vardu pasirašiau visus pakištus po nosimi popierius..Žiauriai skubėjau, o kai užpuolė su pasiūlymais: internetas tel. taip, mobilus bankas taip, hansa pensija taip ir dar visokio bieso..Parsinešiau krūvą popierių į darbą, žiūriu ir pati savo akim netikiu..Kiek sugebėjo įkišt paslaugų laugh.gif bet man nepatiko asmeniniai klausimai, kai pasakiau, jog noriu savo vardu dar vienos sąskaitos: o kodėl? o kam? sakau "viena sąskaita šeimos, bendra su vyru, o pati noriu asmeninės"..jau, kad nusiviepė..fui, net negera pasidarė..na koks skirtumas, juk galima ir porą sąskaitų turėt, aš gi ne iš banko imu, o į jų banką pinigus "patausot" padedu...
Atsakyti
Nepasakyciau, kad te buvo didele draugyste, bet ka gyvenau Lietuvoje, reikalus tvarkydavau Vilniaus banke. Teko labai smarkiai nusivilti pora sykiu betgi tuo bankeliu. O siaip yra teke kazkiek dirbti ir tureti reikalu su tuometiniu Lietuvos taupomuoju. Tas patiko gal siek tiek labiau.
Atsakyti
O man patinka Ukio bankas. Objektyviai imant... Uztai kad pazymos pas juos pigiausios (kai mokamos buvo), o palukanos uz indelius - didziausios biggrin.gif O Vilniaus bankas - lupikai ir prietrankos mad.gif Dar centre protingesni sedi, o jau atokesniuose filialuose - ko paklausi, to negausi, kada nueini, tada nedirba, tfu kaip uzkniso dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 05 07, 23:03)
O man patinka Ukio bankas. Objektyviai imant... Uztai kad pazymos pas juos pigiausios (kai mokamos buvo), o palukanos uz indelius - didziausios biggrin.gif O Vilniaus bankas - lupikai ir prietrankos mad.gif Dar centre protingesni sedi, o jau atokesniuose filialuose - ko paklausi, to negausi, kada nueini, tada nedirba, tfu kaip uzkniso dry.gif

vat del to as varau tiesiai Laisve, ten bent tikrai protngesni (arba turi ko paklaust), tik jau rasiau, kad eiles ten tai blink.gif blink.gif , issimusu toloneliu ir ramia sazine nueinu i kirpykla, griztu ir dar tenka keleta minuciu laukt (10-15)
Atsakyti