Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano vyrui kiekviena menesi nuskaito 1.50 lt snoro lizingas. Uz tai, kad leidziame jiems pinigus nusirasyti blink.gif smile.gif O jei saskaitoje nera litu, tai ir eurus savavaliskai pasikeicia reikiamai sumai blink.gif Tai irgi buvo pavadinta inkasiniu pavedimu.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 02 04, 15:03)
Mano vyrui kiekviena menesi nuskaito 1.50 lt snoro lizingas. Uz tai, kad leidziame jiems pinigus nusirasyti blink.gif  smile.gif O jei saskaitoje nera litu, tai ir eurus savavaliskai pasikeicia reikiamai sumai blink.gif  Tai irgi buvo pavadinta inkasiniu pavedimu.


Kazkokia nesamone blink.gif Nezinau, as tai supykciau labai del tokiu dalyku g.gif
Atsakyti
O buvo taip:

nuo kortelės sąskaitos pagal teismo antstolio patvarkymą buvo atskaiciuoti pinigeliai cry.gif Jauciu ne kas cia gaunasi sad.gif Teks uz mamytes skolas atsiskaitinet.
Niekam to nelinkeciau. Su mama jau penkerius metus negyvenu, o pasirodo kad skola nemaza jinai turi uz buta, tai pasirodo, kad vaikai uz ne savo klaidas turi moket cry.gif cry.gif cry.gif Vienu zodziu liudna sad.gif Bet cia jau tema ne sitam skireliui smile.gif
Atsakyti
Iracka idomiai gaunasi. O kodel tu turi moketi? Paveldejai buta? Ar buvai mamos laiduotoja?
Atsakyti
QUOTE(Iracka @ 2005 02 04, 15:13)
O buvo taip:

nuo kortelės sąskaitos pagal teismo antstolio patvarkymą buvo atskaiciuoti pinigeliai  cry.gif Jauciu ne kas cia gaunasi  sad.gif  Teks uz mamytes skolas atsiskaitinet.
Niekam to nelinkeciau. Su mama jau penkerius metus negyvenu, o pasirodo kad skola nemaza jinai turi uz buta, tai pasirodo, kad vaikai uz ne savo klaidas turi moket  cry.gif  cry.gif  cry.gif  Vienu zodziu liudna  sad.gif  Bet cia jau tema ne sitam skireliui  smile.gif


Užjaučiu .
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 02 04, 15:16)
Iracka idomiai gaunasi. O kodel tu turi moketi? Paveldejai buta? Ar buvai mamos laiduotoja?


Siaip tai nei tas ir nei tas sad.gif
Beda tame kad tik pries pusmeti issiregistravau is to buto sad.gif Siaip apie skola tai neturejau jokio supratimo sad.gif Vienu zodziu dar reikes aiskintis sad.gif Tiesa sakant dabar esu labai didejej nevilty. Nejaugi taip ir reikes man moketi, uz tai ... uz buta kur jau 5 metus negyvenau cry.gif g.gif


Atsakyti
Šiandien eilinį kartą supykau ant VB. Situacija tokia: praeitais metais man iš kortelės dingo 30 Lt. Pati jų neėmiau ir nieks paimt negalėjo,kadangi kortelė pas mane. Tą pačią dieną negalėjau nuvažiuot į banką išsiaiškint,kadangi buvau nėščia,pavargus. Nuvažiavau sekančią dieną. Paprašiau,kad operatorė pažiūrėtų paskutines operacijas ir pasakytų kur dingo 30 Lt,kortelė galiojanti,pati jų nenusiiminėjau. Ji ten kažką pamaigė ir sako,aš nieko nematau,reikėjo tą pačią dieną atvažiuot,tada matytųsi. Dar tada ramesnė buvau,galvoju,api...tiek to,nenuskursiu. Nu kažkaip tada taip ir praleidom. Dabar,neseniai vyras gauna laišką iš VB , kad iki šio mėn pb, jam reik sumokėt skolą 15 Lt. Nors kortele jis ta nesinaudoja jau apie 2 metus ir paskutinį kartą joje buvo 4 Lt. Tai kaip ir kur pas juos dingsta pinigai? Aplamai kas čia dabar vyksta? KĄ TOKIU ATVEJU DARYT? Eisiu ant principo,kiek jau galima.
Atsakyti
Nu patarkit gi cry.gif aš už tuos 15 Lt tortą galiu nusipirkt,o ne švaistyt nežinia už ką,tuo labiau kad anais metais jiems padovanojau 30 bash.gif
Atsakyti
Šiaip kiek žinau visi bankai kasmet po 19 lt nusiskaičiuoja už tvarkymą kortelės ir pan, administracinis mokestis tai vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 08 10, 11:39)
Šiaip kiek žinau visi bankai  kasmet po 19 lt nusiskaičiuoja už tvarkymą kortelės ir pan, administracinis mokestis tai vadinasi.

aha, o kaip 30 nuima, kaip tai vadinas ? api... ?
Atsakyti
Na man taip nebuvo, bet šiemet radau tokį įrašą : -20 lt už kortelės keitimą " nors prieš tai pakeitė nemokamai sad.gif .
Atsakyti
O sutartyje nera iraso, kad ima 30Lt uz korteles atnaujinima/aptarnavima?
Atsakyti