Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Dabar negaliu pasakyt , nes senokai domejausi.
Atsakyti
QUOTE(Vėsuma @ 2005 10 13, 15:32)
Procentai yra mazesni naudojantis kreito kortele "Visa" ar 'Maestro ", nei " Saulegrazos " ar "Ego".


Dėkui ir už tiek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja: 13 spalio 2005 - 15:37
Aš irgi nesuprantu kaip jie ten dirba g.gif Aš keičiausi kortelę vietoj Visa electron pasidariau Maxima,Senukai visa.Kortelę sulankstė,sąskaitos likutį atidavė.O laiškai su ataskaitom plaukia,nors imant naują kortelę atskaitų atsisakaiu.O rodo,kad -keli litai yra.Kitą mėnesį jau +.Einu aiškintis,nelabai suprato ko noriou,bet pažadėjo,kad ataskaitų nebebus.
Kai pradėjau sąskaitas nete tikrint,pamačiau,kad pas mane dvi sąskaitos.Ta sena kortelė kaip ir nepanaikinta ir joje -5lt.Rašau laišką ir gaunu atsakymą,kad bus sutvarkyta.Taigi ,sutvarkė,dabar toj sąskaitoj +5Lt frusty.gif Tai ką man jiems vėl rašyt,kad panaikintų sąskaitą kurios nėra?
Atsakyti
nord/lb 45 lt + 2 pr. už išėmimą, tai mažiau nei kitur
Atsakyti
Nu viršūnė, tikrai apie VB tokių bajerių nebuvau girdėjus blink.gif
Atsakyti
Aha, gerai, kad su VB neturiu reikalu!
Atsakyti
Kai koretele mistiskai prapuole bankomate ir man buvo,, tik kortele ne vilniaus banko, ji amerikietiska, buvo pasibaiges galiojimas korteles o as per ziopluma ikisau hansa bankomata, man parase kad klaida ir korteles neatidave cry.gif laukiau gal ousvalandi prie bankomato galvojau gal gi grazins, deja...
Pasiskambinau nurodytu telefonu operatore pasake kad uzblokuot saskaitos nereik, tipo nueikit ryt i banka parasykit prasyma ir kortele grazins. Nuejau as i ta banka, parasiau prasyma liepe ateit kita diena kai inkasatoriai tikrins bankomata. Ateinu ogi ziuri ziuri , kad mano kortele tam bankomate nerasta blink.gif blink.gif
Nuo to laiko praejo 2men ir kortele neatsirado g.gif tos banko tetules bande aiskint kad as gal ne tam bankomate palikau kortele blink.gif
Atsakyti
Nu tikrai super bankas..... buvo ir mums - gerai kad tik vieną kartą... Turėjau lizingo sutartį su viena lizingo bendrove ir kiekvieną mėnesį iš VB darydavau pavedimą internetu į ta lizingą.. ir kai liko tik 2 mokėjimai lizingui, padariau pavedimą ir pagalvojus kad kitą mėnesį nebereikėtų - padarysiu dar ir paskutinį mokėjimą na taip gavosi kad 2 mokėjimus padariau vienodus (tokia pati suma ir tam pačiam lizingui) na viskas galvoju išsimokėjau jau tą lizingą, sutartį sulanksčiau ir nukišau giliai, nes 100 proc. tikėjau kad aš jau neskolinga .... praėjo gal keli mėnesiai ir kadangi gyvenu ne tuo adresu koks deklaruotas, per mano darbovietę susiranda tas lizingas ir sako jūs "piktybiškai" nesumokėjot paskutinės įmokos .... doh.gif tada pasidarau visas banko ataskaitas ir matau kad 1 mokėjimas iš tų 2 praėjęs o kitas atmestas. Skambinu į VB klausiu kas kodėl taip padarė, o jie man paaiškina, kad sistema galvojo kad per klaidą pavedimai susidubliavo! ir vieną pavedimą jie atmetė! per tą suš.... banką, lizingui aš turėjau sumokėti palūkanas už pradelstas dienas ir tai buvo virš 40 Lt... buvau labai pikta bet nebuvo laiko su jais aiškinti, dabar dėl visko kreipiuosi į Hanza ir kolkas viskas OK o šito VB tiesiog nekenčiu...

Atsakyti
Mane irgi nervuoja VB. Bet darbovietė su juo sudariusi sutartį dėl atlyginimų pervedimo, tai niekur nedingsi. Kai tik naujai sudarom sutartį, pinigai kortelėse atsiranda vėlai vakare (apie 21 val), nors pavedimai būna išnešti ryte apie 9,30 val. Geriausia buvo pernai prieš liepos 6 d. Atlyginimai kortelėse atsirado po trijų dienų, t.y. po švenčių. Rašėme pretenziją. Atsakė, kad sutriko ryšys ar kažkokios kitokios techninės kliūtys. Bet kai sutartis eina į pabaigą, VB labai pasitaiso, atlyginimai atsiranda iš karto po pietų.
Atsakyti
Na žinote, prišiurpinot blink.gif . Aš jau tris metus atlyginimą i VB kortelę gaunu, niekada atidžiai nenagrinėju ataskaitų, o tikriausiai veltui. O dabar dar banke, galima sakyti, įsiūlė maksimos/senukų kortelę, gerai net nežinau, kaip ją reiks naudot. Vat visi tik ir žiūri, kaip tokių ''sapnelių'' patiklumu pasinaudot. Teks burumo mokytis.
Atsakyti
QUOTE(risa @ 2005 11 17, 16:15)
Na žinote, prišiurpinot blink.gif . Aš jau tris metus atlyginimą i VB kortelę gaunu, niekada atidžiai nenagrinėju ataskaitų, o tikriausiai veltui.  O dabar dar banke, galima sakyti, įsiūlė maksimos/senukų kortelę, gerai net nežinau, kaip ją reiks naudot. Vat visi tik ir žiūri, kaip tokių ''sapnelių''  patiklumu pasinaudot. Teks burumo mokytis.

Mano bendradarbę išdūrė su ta Maximos kortele. Pasiėmė ji ją be jokio kredito limito (pliką). Sumokėjo iš karto už išdavimą 29 Lt. Visus metus apsipirkinėjo Maximose, sukaupė apie 55 Lt apsipirkti šiose parduotuvėse. Daugiau nei po metų atėjo grasinantis laiškas, kad yra skolinga 27 Lt., o kortelės galiojimas baigsis 2006 m. sausio 31 d. ir tada dar turės susimokėti 27 Lt. Taigi VB už tuščios kortelės aptarnavimą per 2 metus nuplėš 83 Lt.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2005 11 19, 15:48)
Mano bendradarbę išdūrė su ta Maximos kortele. Pasiėmė ji ją be jokio kredito limito (pliką). Sumokėjo iš karto už išdavimą 29 Lt.  Visus metus apsipirkinėjo Maximose, sukaupė apie 55 Lt apsipirkti šiose parduotuvėse. Daugiau nei po metų atėjo grasinantis laiškas, kad yra skolinga 27 Lt., o kortelės galiojimas baigsis 2006 m. sausio 31 d. ir tada dar turės susimokėti 27 Lt.  Taigi VB už tuščios kortelės aptarnavimą per 2 metus nuplėš 83 Lt.


jojo, uz ta maxima/senukai kortele reikia moketi i metus po 29 Lt.
kadangi keitesi pavarde, tai nuejau i banka ir paprasiau pakeisti abi (Visa elektron ir Maxima) korteles ir VB internete pavarde.
atejusi pasiimti, radau pakeista tik viena - visa elektron kortele.
ilgai ieskojo Maximos korteles, bet nerado.
kol ieskojo lankstuke paskaiciau, kad uz ja moketi reiks 29 lt i metus. (anksciau nemokejau, nes susijusi buvau su Maxima).tai as jos kaip tik ir atsisakiau. bet va trecia diena ebanke ziuriu, tai yra dar ir maxima saskaita ir pavarde sena...
Atsakyti