Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Nu susinervinau juodai. Rytoj skambinsiu i VB bartis. Siandien 9.30 val isnese pavedimus i VB, kad pervestu DU, iki sios minutes dar i kortele DU neatejo. Zulikai, parazitai, kitaip nepavadinsi.
Atsakyti
Atsiprašau jei tokia tema jau yra,aš neradau.
Esu jau nukentėjus nuo tuometinio "HOLDINGO",tad išsivystė fobija bankams ax.gif .
Nežarstau milijonų,kuriuos galėčiau ramia sąžine padovanoti neva bankrutavusiam bankui.todėl noriu JŪSŲ patarimo iš JŪSŲ pačių patirties:KURIUO BANKU SIŪLYTUMĖT PASITIKĖTI???
Atsakyti
tikrai niekas neatsakys į tokį klausimą. kiekvienas turės savų argumentų kodėl tas ar kitas bankas yra geriau. bet patikimiau g.gif reikėtų pačiai pereiti bankus ir išsiaiškinti tuos dalykus kurie tave domina: ar tai el. bankininkystė, ar paskolos, ar indėliai ir t.t.
aš pvz naudojus Hansa banko paslaugomis. mane bet jau šiuo metu tai tenkina... kaip bus ateity pasakyti negaliu
Atsakyti
aš taip pat tik HANSA,man jis pats patikimiausias.
VILNIAUS bankui patys blogiausi žodžiai,bet tai mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 08 04, 19:21)
aš taip pat tik HANSA,man jis pats patikimiausias.
VILNIAUS bankui patys blogiausi žodžiai,bet tai mano nuomonė

Ačių už nuomonę,juk aš ir noriu žmonių asmeninių nuomonių ne kažko bendro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 08 04, 19:50)
Ačių už nuomonę,juk aš ir noriu žmonių asmeninių nuomonių ne kažko bendro rolleyes.gif
[QUOTE]
As naudojuosi dvieju banku paslaugomis Hansa(jau seniai) ir SEB(Vilniaus b.) -neseniai. Pirmuoju dar nenusivyliau, o del SEB bus matyt.
Atsakyti
6 metai naudojuosi Vilniaus banko paslaugomis, jokių problemų nekilo 4u.gif
Atsakyti
Tikrai nežinau kuris bankas yra geresnis, kuris blogesnis. Tik, manau, kad būtų ramiau, prieš padedant indelį į banką reikėtų pasidomėti ir indėlių draudimu. Pagal dabar galiojančią tvarką kiekvienas bankas privalomai draudžia indėlius ir banko bankroto atveju indėlininkams bus išmokama dalis jų indėlių, apie indėlių draudimą galima tiesiog pasiteirauti bet kuriame banke ir viską paaiškins kiek ir kuo rizikuojate. Tai jeigu pinigų suma didesnė, tai geriau padėti į atskirus bankus.

Indėlių draudimas.
http://www.idf.lt/indeliud.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsJa: 05 rugpjūčio 2006 - 10:14
na kaip pasakius, klaidu pasitaiko visur. tfu tfu, su vb reikalu neturejau del klaidu.
Atsakyti
Pasiskaičiau apie Vilniaus banką, tai baisu pasidarė. fear.gif O aš noriu parašyti apie Snoro banko "darbelius".Reikėjo išsiimti iš bankomato pinigų ir pirmas pasimaišęs bankomatas kelyje pasitaikė Snoro.Ir ką gi-Snoro banko bankomatas nuo kortelės pinigus nuskaičiuoja, bet pinigų neišduoda. doh.gif Kiek streso patyrėme per tai! doh.gif Gerai, kad tų pinigų skubiai nereikėjo, nes būtumėm atsidūrę nepavydėtinoj padėty.Pinigus atgavom, bet pasitikėjimo šiuo banku-niekada. schmoll.gif
Atsakyti
Dar norėjau parašyti, kad reikia būtinai išsiaiškinti, kodėl bankas atskaičiuoja kokį mokestį nuo sąskaitos, kaip atsitiko Tuki.Negalima numoti ranka.Pvz., Italijoje neseniai kilo didelis skandalas dėl vieno banko, kuris irgi taip "nekaltai" nuskaičiuodavo visokius tariamus mokesčius iš banko klientų.Kai tie klientai pradėjo įtarti, kad tie mokesčiai atskaičiuojami visai be reikalo, kilo baisus skandalas, kad bankas susikrovė milijonus, priskaičiuodamas visokius nesąmoningus mokesčius.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2006 08 05, 11:12)
Tikrai nežinau kuris bankas yra geresnis, kuris blogesnis. Tik, manau, kad būtų ramiau, prieš padedant indelį į banką reikėtų pasidomėti ir indėlių draudimu. Pagal dabar galiojančią tvarką kiekvienas bankas privalomai draudžia indėlius ir banko bankroto atveju indėlininkams bus išmokama dalis jų indėlių, apie indėlių draudimą galima tiesiog pasiteirauti  bet kuriame banke ir viską paaiškins kiek ir kuo rizikuojate. Tai jeigu pinigų suma didesnė, tai geriau padėti į atskirus bankus.

Indėlių draudimas.
http://www.idf.lt/indeliud.html

AsJa,ačiū tau už informaciją.Taip mane būtent ir domina indėliai ax.gif
Atsakyti