Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bankai, kortelės, įkainiai
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
MyWay
as su hansa kortele isimineju pinigelius is hansos bankomato arba DNB nord
aitta
Gal kas galetu papasakoti apie visa virtuon kortele. kokios isdavimo salygos, per kiek laiko isduoda?
bsgess
QUOTE(aitta @ 2006 12 20, 21:56)
Gal kas galetu papasakoti apie visa virtuon kortele. kokios isdavimo salygos, per kiek laiko isduoda?
*

Salygos - atsidarai korteline saskaita Vilniaus banke, sumoki uz kortele 20 lituku (galima iskart, galima tik atsiimant), padaro per savaite ax.gif
ugnyte
Aš tai šiandien buvau šokiruota, kad įdėti pinigėlius į sąskaitą kitame banke reikia moketi vos ne 10 litų, niu visai čia jau. Pavyzdžiui, Nord Banke, 8 litai, Snoro, 10 lt. ????
Hanso banke už vienos sąskatos apmokėjimą ima po 3 litus, lieka tik vienas variantas naudotis internetine bankininkyste, nes kitaip neįmanoma. doh.gif
Rula
Visu pirma, tai taip paprastai imti ir ideti pinigelius is vieno banko i saskaita, esancia kitame banke, neimanoma. Galima nebent daryti pavedima i kita banka. Ir jei jus neturite saskaitos banke, tai tas pavedimas neturint saskaitos tiek ir kainuoja, tiek vienam jusu nurodytam banke, tiek kitam. Bet jeigu jus turit tuose bankuose saskaitas, tai padaryti pavedima is savo saskaitos tikrai kainuoja daug pigiua:)
makuke
Iškilo klausimas:
kai keičiate darbovietę, kas turi pranešti bankui, kad į jūsų kortelę bus pervedama alga, ir nebūtų taikomi tam tikri kortelės aptarnavimo mokesčiai
(metinis kortelės mokestis, pinigų išgryninimo iš bankomato)? g.gif
Kelsey
ar taikomas koks nors mokestis pervedant internetu pinigelius is hansa korteles i kito zmogaus saskaita? smile.gif
Limcamca
QUOTE(Kelsey @ 2007 04 09, 13:21)
ar taikomas koks nors mokestis pervedant internetu pinigelius is hansa korteles i kito zmogaus saskaita?  smile.gif
*

jei sąskaita Hansa banke tai 0.80 ct, jei sąskaita kitame banke tai nuo abiejų nuskaičiuoja po 1.20 lt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ugnyte @ 2007 03 16, 19:10)
Aš tai šiandien buvau šokiruota, kad įdėti pinigėlius į sąskaitą kitame banke reikia moketi vos ne 10 litų, niu visai čia jau. Pavyzdžiui, Nord Banke, 8 litai, Snoro, 10 lt. ????
Hanso banke už vienos sąskatos apmokėjimą ima po 3 litus, lieka tik vienas variantas naudotis internetine bankininkyste, nes kitaip neįmanoma.  doh.gif
*

o nuo kada čia taip?? ir gal konkečiau, ką reiškia įdėti: pavedimą daryti ar kaip?
Gratis
Sveikos,

norejau paklausti, gal kas zinot ar yra galimybe kad bankas atsiustu nauja kortele i uzsieni? Savaja sulauziau, o greitu laiku namo grizti nezadu g.gif
vilmi
QUOTE(Grattis @ 2007 04 20, 19:44)
Sveikos,

norejau paklausti, gal kas zinot ar yra galimybe kad bankas atsiustu nauja kortele i uzsieni? Savaja sulauziau, o greitu laiku namo grizti nezadu g.gif
*

jei tai hansa banka stai galimybes tikrai nera kadangi sis bankas garantuoja klientu pinigu sauguma, taigi bent koks siuntimas ar netiesioginis korteles atidavimas klientui yra rizikingas - taigi sitam banke korteles isduodamos tik klientui i rankas.
ugnyte

Jei darai pavedima tarkim is snoro banko arba is nord LB i vilniaus banka, tai va tiek ir moki!
Gratis
QUOTE(vilmi @ 2007 04 23, 09:53)
jei tai hansa banka stai galimybes tikrai nera kadangi sis bankas garantuoja klientu pinigu sauguma, taigi bent koks siuntimas ar netiesioginis korteles atidavimas klientui yra rizikingas - taigi sitam banke korteles isduodamos tik klientui i rankas.
*

tai hansa bankas, siandien gavau atsakyma is banko, tai jei naudojiesi internetiniu banku, tai tereikia paskambinti ir po to issiusti zinute is savo puslapio su savo informacija ir kortele issiuncia po 5 dienu. aciu dievui thumbup.gif
Ingakalnis
QUOTE(88888 @ 2006 04 26, 07:44)
Nutraukinėjau Ūkio banke ir Vilniaus banke- jokių palūkanų negavau, nes nutraukinėjau nesuėjus terminau. Manau tau bus analogiškai. verysad.gif
Paskambink į banką ir sužinosi ax.gif
*

tikrai taip ir yra.
Nutraukus terminuoto indelio sutarti, visos palukanos, nepaisant to ar jos buvo ismokamos ar kaupesi, bus banko pasiimtos, tau grazins tik tavus pinigus, palukanu jokiu neduos, o jei buvo ismokeje - nuskaiciuos nuo tavo sumos, todel kad nutraukei sutarti kurioje aiskiai parasyta- nutraukus anksciau laiko, jokiu palukanu bankas nesumoka 4u.gif
QUOTE(AsJa @ 2006 08 05, 10:12)
prieš padedant indelį į banką reikėtų pasidomėti ir indėlių draudimu.
*

iki 10000 VB draudzia indeli 100%, bankroto atveju visus juos ir atgautumei, jei suma didesne - grazina 90%
ismoketi bankas isipareigoja per 3men nuo draudejui iskeltos bankroto bylos.

ar taikomas koks nors mokestis pervedant internetu pinigelius is hansa korteles i kito zmogaus saskaita?  smile.gif
*

taikomas mokestis tik tokiu atveju jei is Hanza banko pervedi i VB ar kt banka, is vienos puses nuskaiciuoja 0.80 is kitos 1.20 - jokiu budu ne daugiau - nes pervedimo mokestis ne banko viduje kainuoja visur vienodai viso 2,-

kas liecia indelius - as asmeniskai esu tik uz kaupiamuosius nes jie daug palankesni nei terminuoti rolleyes.gif
Daigga
Ieskojau lyg ir neradau tokios temos, jeigu ji jau yra, galit trint sia 4u.gif

Manau, kad butu labai naudinga pasidalint informcija, kas kokias korteles turit ir kokia labiausiai apsimoka isigyti. Zinoma priklausomai nuo naudojimo tikslo.

As rudeni metams isvaziuoju i Amerika ir noreciau suzinoti, kokia kortele labiausiai apsimoka isigyt? Na tarkim, kad kuo maziau kainuotu pinigu pervedimas, atsiskaitinejimas kortele ar grynuju issiemimas. Labai laukiu jusu komentaru su patarimais ar tiesiog jusu nuomones 4u.gif

Beje, as tik pateikiau savo klausima. Jei kas ieskot korteles kitai paskirciai, pvz naudojimui Lietuvoje ar pan, klauskit ir domekites ax.gif .
Daigga
Nejaugi niekas neturi ka patarti verysad.gif ?.. verysad.gif
eladzius
amerikoje ir isigysi,nera tokios korteles ,kuria ir apsimoketu veztis.Jei vaziuoji savaitei ,tai bet kuria gali veztis,vistiek i minusa eis.
LedineLedi
Sampo kreditkę thumbup.gif kiek žinau, mokesčiai vieni mažiausių. Nu hansų dar inponuoja
myma
Aš bendrauju su hanza rolleyes.gif
dinse
sveikos, na susiduriau su tokia problemele doh.gif , esame norde pasieme paskola, bet musu ta vadinamoji marza yra palyginti didele. tai nuvariau i banka, o man ji ir sako, kad norint susimazinti ja reikia daug proceduru atlikti, gal kam teko jau tai daryti, kokiu dokumentu ten tiksliai reikia. dekoju is anksto ax.gif
ooo
QUOTE(dinse @ 2007 08 20, 23:44)
sveikos, na susiduriau su tokia problemele doh.gif , esame norde pasieme paskola, bet musu ta vadinamoji marza yra palyginti didele. tai nuvariau i banka, o man ji ir sako, kad norint susimazinti ja reikia daug proceduru atlikti, gal kam teko jau tai daryti, kokiu dokumentu ten tiksliai reikia. dekoju is anksto  ax.gif
*

nieko sudetingo:
1. parasai prasyma, kad esi lojalus klientas, naudojiesi tokiomis paslaugomsi (isvardini) ir prasai sumazinti tokios paskolos marza iki tiek ir tiek (nurodai tikslaii),
2. tada jie svarsto jusu prasyma, informuoja ka nusprende - gali taip stipriai kaip norit nesumazinti, bet kazkiek mazina, jau ir tai gerai. Tada jie parengia sutarties pakeitima, pasirasot ir viskas. Sutarties pakeitimas, pvz VB kainuoja 300 litu, Hansa banke ir Sampo berods 500, kiek Norde, nezinau, pakalusit vadynininkes nunesusi prasyma. pakeitus sutarti isduos nauja mokejimo grafika ir viskas.

kitaip sakant, jums reikia du kartus banke apsilankyti - pirma karta pateikti prasyma, po to pasiskambinti,ka nusprende, antra karta ateiti pasirasyti sutarties pakeitima ir pasiimti nauja mokejimo grafika
dinse
QUOTE(ooo @ 2007 08 21, 09:06)
nieko sudetingo:
1. parasai prasyma, kad esi lojalus klientas, naudojiesi tokiomis paslaugomsi (isvardini) ir prasai sumazinti tokios paskolos marza iki tiek ir tiek (nurodai tikslaii),
2. tada jie svarsto jusu prasyma, informuoja ka nusprende - gali taip stipriai kaip norit nesumazinti, bet kazkiek mazina, jau ir tai gerai. Tada jie parengia sutarties pakeitima, pasirasot ir viskas. Sutarties pakeitimas, pvz VB kainuoja 300 litu, Hansa banke ir Sampo berods 500, kiek Norde, nezinau, pakalusit vadynininkes nunesusi prasyma. pakeitus sutarti isduos nauja mokejimo grafika ir viskas.

kitaip sakant, jums reikia du kartus banke apsilankyti - pirma karta pateikti prasyma, po to pasiskambinti,ka nusprende, antra karta ateiti pasirasyti sutarties pakeitima ir pasiimti nauja mokejimo grafika
*

tai viskas aisku, nu o as nuvariau pas banko valdytoja, tai ji matyt tuo klausimu blondine, tai ji man pareiske tipo, kad rees vel varyti per visokias hipotekas, ikeitineti lakstus ir t.t

labai aciu tau ooo thumbup.gif , o tiesa, ar pazymos apie atlyginima reikia ar ne? ax.gif
ooo
QUOTE(dinse @ 2007 08 21, 12:57)
tai viskas aisku, nu o as nuvariau pas banko valdytoja, tai ji matyt tuo klausimu blondine, tai ji man pareiske tipo, kad rees vel varyti per visokias hipotekas, ikeitineti lakstus ir t.t

labai aciu tau ooo thumbup.gif , o tiesa, ar pazymos apie atlyginima reikia ar ne? ax.gif
*

pazymos nereikia, nes paskolos dydzio,laikotarpio ir pan juk nekeiciat?
nu ta moteriske tikrai blondine doh.gif
jeigu jus noretumet pasididinti paskola ivertinant buta is naujo, tada tikrai reiktu ne tik sutarties pakeitima pasirasyti arba nauja sutarti del papildomu pinigu, bet ir hipotekoj sutvarkyti, kad matytusi,kad butas ikeistas uz didesne pakolos suma nei buvo, o jei keiciama tik marza, tai tik sutarties pakeitimas priemus del jusu prasymo teigiama sprendima ax.gif
dinse
QUOTE(ooo @ 2007 08 21, 15:03)
pazymos nereikia, nes paskolos dydzio,laikotarpio ir pan juk nekeiciat?
nu ta moteriske tikrai blondine  doh.gif
jeigu jus noretumet pasididinti paskola ivertinant buta is naujo, tada tikrai reiktu ne tik sutarties pakeitima pasirasyti arba nauja sutarti del papildomu pinigu, bet ir hipotekoj sutvarkyti, kad matytusi,kad butas ikeistas uz didesne pakolos suma nei buvo, o jei keiciama tik marza, tai tik sutarties pakeitimas priemus del jusu prasymo teigiama sprendima  ax.gif
*

dar karteli tau labai aciu thumbup.gif , ne nu kaip tokios moteriskes banku valdytojomis tampa g.gif doh.gif . arba ji man cia mazgus knisa. tai vienu zodziui man tik prasymuka ir viskas. aciukas
ooo
QUOTE(dinse @ 2007 08 21, 15:09)
dar karteli tau labai aciu  thumbup.gif , ne nu kaip tokios moteriskes banku valdytojomis tampa  g.gif  doh.gif . arba ji man cia mazgus knisa. tai vienu zodziui man tik prasymuka ir viskas. aciukas
*

gali buti,kad siaip pagazdino dokumentu kiekiu, nes jiems neapsimoka mazint marza, o sakyt klientui,kad nei per plauka nesumazinsim gavus prasyma irgi nepatogu biggrin.gif tai reik pagazdinti,kad nerasytu to prasymo lotuliukas.gif
Dvyniuke
Na, ne visai taip yra, kad valdytoja blondine smile.gif
Gali buti, kad hipotekos lakste buvo nurodyta konkreti banko marza. Ja sumazinus, reiketu pakeisti ir hipotekos laksta, o tai jau butu papildoma procedura ir islaidos klientui. Jei hipotekos lakste konkreti marza nebuvo nurodyta, tada uztenka ir prasymuko. O atlyginima kiekvienas bankas dabar gali patikrinti per SoDros sistema.
laperla
Sveiki 4u.gif
Labai noreciau gauti informacijos apie banka,kurioje butu galima atsidaryti valiutine saskaita ax.gif .Ir is karto pora klausimu ax.gif ,

--- ar reikia atsidarius saskaita ir iskart inesus uzsienio valiuta moketi koki nors procenta ? ,
--- ar ishsiimant ta pacia uzsienio valiuta nekeiciant i eurus ar litus reikia moketi kazkoki procenta? (ir koksai butu),
--- ir ar ishsiimant pinigus verciant i litus ar eurus reikia moketi kazkoki procenta?

Dvyniuke
QUOTE(laperla @ 2007 08 27, 13:36)
Sveiki  4u.gif
Labai noreciau gauti informacijos apie banka,kurioje butu galima atsidaryti valiutine saskaita  ax.gif  .Ir is karto pora klausimu  ax.gif  ,

--- ar reikia atsidarius saskaita ir iskart inesus uzsienio valiuta moketi koki nors procenta ? ,
--- ar ishsiimant ta pacia uzsienio valiuta nekeiciant i eurus ar litus reikia moketi kazkoki procenta? (ir koksai butu),
--- ir ar ishsiimant pinigus verciant i litus ar eurus reikia moketi kazkoki procenta?
*

Banke, kurio pavadinimo viesai neminesiu, galima atsidaryti saskaita bet kuria valiuta. Jeigu Jus atsidarote savo vardu kaip fizinis asmuo, jokiu mokesciu uz saskaitos aptarnavima ir pinigeliu inesima nera. Nemokamas pinigu isemimas iki 50.000,- Lt (ekvivalentas uzsienio valiuta). Valiutos keitima atlikus vidiniu pavedimu savo saskaitose, keitimas nemokamas. Keiciant grynus pinigus - procentas yra.
Banka galiu pamineti tik AZ mirksiukas.gif
laperla
[Banka galiu pamineti tik AZ mirksiukas.gif
*

[/quote

Sveikute,tikrai lauksiu bigsmile.gif ir acius mirksiukas.gif .
Beje tas nemokamas pinigu isemimas iki 50 tukst,litu yra karta per menesi ar vienos dienos procesas? ir jei as teisingai supratau,tai ishsigryninant ish uzsienio valiutos litais iki 50tukst. litu yra nemokamai -ar taip? g.gif
Sirduliuke
Sviki norejau paklausti ar bankas atsako uz banko korteles kokybe... mano kortele galioja tris metus tas terminas dar nepraejo o kortele jau nusitrynusi jos nebenuskaito joks kasos aparatas... bankas aiskina kad turiu susimoketi uz nauja bet as sumokejau uz sia kuri galioja tris metus kodel anksciau laiko tureciau vel moketi...kadangi jie nustate termina 3 metai tai man taip skamba kaip garantija kad kortele turi tiek ir veikti... padekit... sutartyje nieko siuo klausimu neradau...
Selija28
QUOTE(Sirduliuke @ 2007 08 29, 14:43)
Sviki norejau paklausti ar bankas atsako uz banko korteles kokybe...

Neatsako, nes ne bankas jas gamina biggrin.gif
Dabar dažniausiai kortelės lustinės, todėl nereikėtų jų braukyt per neaiškius aparatus, tai ji tarnautų ilgiau. Klijentas turėtų specialiam aparate surinkti PIN kodą, bet dažniausiai pardavėjos jas tol brauko, kol išsimagnetina doh.gif
LG
QUOTE(Sirduliuke @ 2007 08 29, 14:43)
Sviki norejau paklausti ar bankas atsako uz banko korteles kokybe...  mano kortele galioja tris metus tas terminas dar nepraejo o kortele jau nusitrynusi jos nebenuskaito joks kasos aparatas... bankas aiskina kad turiu susimoketi uz nauja bet as sumokejau uz sia kuri galioja tris metus kodel anksciau laiko tureciau vel moketi...kadangi jie nustate termina 3 metai tai man taip skamba kaip garantija kad kortele turi tiek ir veikti... padekit... sutartyje nieko siuo klausimu neradau...
*

už kokybę neatsako bet jeigu išsimagnetinusi, arba pasikeitė pavardė, sulaužėte ir t.t keičia nemokamai, pati keičiau nes netyčia sulužo tai nieko nekainavo, per tris dienas pagamino nauju lustu.
pelytea
sveiki gal kas susidomėjo šiuo hanza banko pasiūlymų, jei taip kokia jūsų nuomonė, ar verta ar ne?
http://www.hansa.lt/fiziniams38_455.html

labai atsiprasau apsižioplinau ne pašalpa o paskola doh.gif
Selija28
QUOTE(pelytea @ 2007 11 09, 11:52)
...ar verta ar ne?

Kad atsakyt į šį klausimą, reikėtų pasiskaičiuot kokią sumą pasiskolinat ir kokia galutinė suma susidarys grąžinimo pabaigoje. Išsiveskit procentą ir palyginkite su kitų paskolų sąlygomis, tada matysit, kuri geriau apsimoka ax.gif
Mes pasiėmėm vartojamąją su 7 proc. palūkanom ir nusipirkom akcijų, kurios ir toliau sėkmingai šiuo metu pinga doh.gif biggrin.gif
~vintage~
QUOTE(Dvyniuke @ 2007 08 28, 17:02)
Banke, kurio pavadinimo viesai neminesiu, galima atsidaryti saskaita bet kuria valiuta. Jeigu Jus atsidarote savo vardu kaip fizinis asmuo, jokiu mokesciu uz saskaitos aptarnavima ir pinigeliu inesima nera. Nemokamas pinigu isemimas iki 50.000,- Lt (ekvivalentas uzsienio valiuta).  Valiutos keitima atlikus vidiniu pavedimu savo saskaitose, keitimas nemokamas. Keiciant grynus pinigus - procentas yra.
Banka galiu pamineti tik AZ  mirksiukas.gif
*

oho, koks cia bankas leidzia per diena nemokamai isigryninti 50000 bigsmile.gif prasau paviesinti, ko cia slapstytis biggrin.gif
;)hey
Ar ka nors zinote apie korteles American express gold isdavima Parex banke?Ten, berods, kazkokia akcija dabar.Gal jau kuri issiaiskinot, kokios ten salygos?Ar visiems duoda,ar reikia daug pajamu tureti,ar kokia saskaita ju banke?
Astoma
SVEIKI, GAL YRA MAMYCIU KURIOS DIRBA VILNIAUS BANKE? NORECIAU PASIKONSULTUOTI.... ax.gif ACIU
Limcamca
Labai ieškau mamytės dirbančios Hansa banke. Reikalinga labai labai skubi konsultacija. verysad.gif
Ange Gee
Sveikos Mamcios thumbup.gif
O stai as baisiai noriu pasiskusti:

nesenai buvai SEB'e teirautis del paskolos - tvarkingai paspaudziau migtuka, mane nukreipe i viena kabineteli. A! As buvau su vezymeliu. Kabinete is dveju darbo vietu buvo tuscios abi (nors ne pietu metas) o kai pasiteiravau , viena miela darbuotoja nuejo pakviesti kitos. Kai ji jau atejo ir as norejau imanevruoti su savo mazyciu vezymeliu i ta "akvariuma" ponia Inga - nes toks jos vardas - paprase nevaziuoti - "NES ISTEPSIU JAI KILIMINE DANGA"

na ir paskolos bustui - "tokiom kaip as" (motinystes atostogose) yra teikiamos tik jei trys kartus perklausi ir nesusinervinsi klausydama (...)

Mielos moterys - bukime viena kitai moteriskos
Semile
QUOTE(Ange Gee @ 2007 12 17, 13:48)
Sveikos Mamcios  thumbup.gif

nesenai buvai SEB'e  teirautis del paskolos - tvarkingai paspaudziau migtuka, mane nukreipe i viena kabineteli. A! As buvau su vezymeliu. Kabinete is dveju darbo vietu buvo tuscios abi (nors ne pietu metas) o kai pasiteiravau , viena miela darbuotoja nuejo pakviesti kitos. Kai ji jau atejo ir as norejau imanevruoti su savo mazyciu vezymeliu i ta "akvariuma" ponia Inga - nes toks jos vardas - paprase nevaziuoti - "NES ISTEPSIU JAI KILIMINE DANGA"

na ir paskolos bustui - "tokiom kaip as" (motinystes atostogose) yra teikiamos tik jei trys kartus perklausi ir nesusinervinsi klausydama  (...)

*

nucia tai geras blink.gif
cenzura
QUOTE(Ange Gee @ 2007 12 17, 12:48)

nesenai buvai SEB'e  teirautis del paskolos - tvarkingai paspaudziau migtuka, mane nukreipe i viena kabineteli. A! As buvau su vezymeliu. Kabinete is dveju darbo vietu buvo tuscios abi (nors ne pietu metas) o kai pasiteiravau , viena miela darbuotoja nuejo pakviesti kitos. Kai ji jau atejo ir as norejau imanevruoti su savo mazyciu vezymeliu i ta "akvariuma" ponia Inga - nes toks jos vardas - paprase nevaziuoti - "NES ISTEPSIU JAI KILIMINE DANGA"

na ir paskolos bustui - "tokiom kaip as" (motinystes atostogose) yra teikiamos tik jei trys kartus perklausi ir nesusinervinsi klausydama  (...)

*

o as Hansa ir kilimine danga istepiau su vezimu, ir motinystes atostogose esu-mane aptarnavo thumbup.gif
Violetikas
Hansa banke ne tik aptarnavo su vezimeliu (ir ne karta) bet dazniausiai pasistengia primti be eiles, niekad nesinervina jei vaikas sukauja ir nelabai iseina isgirsti ka sako, vyresniajam duoda tusinuka ir popieriaus papiesti kol mama tvarko reikalus. Tikrai didziausia pagarba Hansa bankui ir kadangi turiu patirties su VB ir NordLB, tai galiu pasakyt, kad VB pats baisiausias (aptarnavimo prasme) bankas. Beje ir aptarnavimo mokesciai sveiku protu nesuvokiami. Mano Visa electron kortele, kurios galiojimas baigesi 2004 metais ir as net nezadejau jos pratesinet, nes Hansa pilnai patenkina mano poreikius (turiu ten ir keliu korteliu saskaitas ir draudimus ir t.t.), tai pries gera pusmeti gavau laiska is VB, jog visus tuos metus man buvo skaiciuojamas korteles (kurios galiojimas pasibaiges ir nauja 100 proc hnepagaminta, nes klausiau) aptarnavimo mokestis (lygtai 20 Lt, jei gerai atsimenu) doh.gif Ir saskaitoje buvo keli litai dar, tai uz tu keliu litu "saugojima" gavau ne palukanas (kaip kad gaunu Hansoj), o "aptarnavimo" skola, mazdaug 6 Lt. Nelabai suvokiu sistemos, nes pinigu nejudinau, jokiu pervedimu sitam banke nedariau ir is viso turbut buciau pamirsus kad ten turiu saskaita, nes skirtingai nei Hansa, kuri visuomet pranesa naujienas, neaiskumus ir pan. telefonu, pastu, el. pastu, VB apie "skola" sugebejo pranesti tik po beveik 4 metu doh.gif Beje, kai pervedziau pinigus, lygiai tokia suma kaip buvau skolinga, tai neuzilgo gavau laiska, jog mano saskaitoje vel skola doh.gif Pasirodo uz tai, kad priieme pinigus, paskaiciavo mokesti ir tas mokestis per pore menesiu iki laisko gavimo vel padidejo, nes uzaugo procentai doh.gif Zodziu stengsiuos neturet reikalo su VB.
Ingakalnis
QUOTE(Astoma @ 2007 11 18, 22:00)
SVEIKI, GAL YRA MAMYCIU KURIOS DIRBA VILNIAUS BANKE? NORECIAU PASIKONSULTUOTI.... ax.gif ACIU
*

as dirbu sebe mirksiukas.gif

QUOTE(Ange Gee @ 2007 12 17, 13:48)

*

labai negerai padarei kad nesikreipiai tiesiogiai i vadovybe, pati dirbu centrineje bustineje, nemaciau kad taip butu schmoll.gif bet jei kazkas panasaus atsitiktu tikrai nemaciau kliento kuris ramiai isvaizuotu - juk yra direktorius, pasakytumei jam kaip kalba pavaldiniai, manau kita karta nors jo gali ir nebebuti, tikrai pasmailinusi liezuvi kalbetu mirksiukas.gif
Kelsey
*

QUOTE(Limcamca @ 2007 04 12, 11:55)
jei sąskaita Hansa banke tai 0.80 ct, jei sąskaita kitame banke tai nuo abiejų nuskaičiuoja po 1.20 lt  doh.gif
*

QUOTE(ingakalnis @ 2007 07 19, 19:59)
taikomas mokestis tik tokiu atveju jei is Hanza banko pervedi i VB ar kt banka, is vienos puses nuskaiciuoja 0.80 is kitos 1.20 - jokiu budu ne daugiau -  nes pervedimo mokestis ne banko viduje kainuoja visur vienodai viso 2,-
*

tai jei is hanzos i hanza? 80ct. kaip rase Limcamca?
zebrina
VB uzsisakiau sms paslauga ,isiunciau telefonu tuos visus nurodytus skaiciukus.Ar turejo man atsiust kazkoki tai patvirtinima kad pajungta si paslauga,ar kai gausiu pavedima ,tada tik suzinosiu g.gif aciukas
Ingakalnis
QUOTE(zebrina @ 2008 01 09, 19:17)
VB uzsisakiau sms paslauga ,isiunciau telefonu tuos visus nurodytus skaiciukus.Ar turejo man atsiust kazkoki tai patvirtinima kad pajungta si paslauga,ar kai gausiu pavedima ,tada tik suzinosiu g.gif aciukas
*

jeigu užsisakei sms, nurodyti reikėjo nuo kokios sumos nori gauti žinutę - bet kokiu atveju turėjo parašyti iš 1528 kad sėkmingai užregistruota esi, bet prieš tai banko padalinyje tau turėjo būti įjungta mobili linija, be jos nebus prijungti sms siuntimai
kotrina1
Prasau pasidalinti informacija biggrin.gif , koks Jusu nuomone butu patikimiausias, kuriame yra geriau laikyti savo santaupas.
Glamour
Man tas pats variantas nutiko katik VB su korteles pratesimu, kaip Violetikui. Jau buvau besupykstanti, bet issikasiau sutari ir supratau, kad esu pati kalta, nes reikejo paciai kreiptis pries menesi pasibaigiant korteles galiojimo laikui. Bet galvoju vis tiek durnai yra automatiskai kortele pratesinet ir ypac moterims, juk jos isteka pakeicia pavarde( kaip pavyzdiui as). As ketinau veliau issiimti tokia pat kortele bet su nauja pavarde, o dabar galvoju, kad nelabai man verta, nes neturiu jokiu iplauku. Turiu saskaita Hansa banke, o kai jau prades atlyginma pravedineti i kortele, tada ja ir pasigaminsiu. Jauciu eisiu ir uzdarysiu ta atnaujinta kortele VB. Beje VB turiu ir pensijos fonda ar kaip ten jie vadinasi. Turiu ir tiek, nezinau net ar naudingas jis man ar ne.
VAE
sveikutės
noriu pasidalint savo nemalonia patirtim su Nordea banku. suprantu, klysta visi, bet kodėl dėl banko darbuotojų klaidų turi nukentėt klientai. tai vat, vakar gavau grasinantį laišką (kad jei nesumokėsit skolos iki kovo 15, perduos skolų išieškojimo bendrovei) iš nordea banko, neva aš esu skolinga beveik 300 lt, skolos tipas - neleistinas banko kreditas. prisijungiu prie internetinės bankininkystės patikrinti atliktas operacijas, o ten- minusinis likutis už įkeisto nekilnojamojo turto mokestį (gyvenime nesu įkeitinėjusi jokio turto).
aišku, pasiskambinau į banką, išsiaiškinau situaciją. banke paaiškino, kad buvo padaryta klaida ir viskas taisoma. bet ar banko darbuotojai pastebėję savo klaidas ir išsiuntinėję tokius laiškus savo klientams neturėtų su jais susisiekt ir pranešt, kad į tokius raštus nekreiptų dėmesio.
gal taip jautriai ir nebūčiau sureagavusi, bet kadangi šiuo metu laukiuosi, skaitydama laišką patyriai tikrai ne itin malonias emocijas sad.gif
espana
gal kas zinot, ka reiskia, kai noriu iternetu 9internetinej bankininkystei)pervest pinigus i TEO, kai viska suvedu man ismeta toki uzrasa autorizavimo klaida(klaidos kodas04)kas cia per autorizavimo klaida???
gal kas zino??? g.gif
espana
QUOTE(espana @ 2008 03 21, 18:14)
gal kas zinot, ka reiskia, kai noriu iternetu 9internetinej bankininkystei)pervest pinigus i TEO, kai viska suvedu man ismeta toki uzrasa  autorizavimo klaida(klaidos kodas04)kas cia per autorizavimo klaida???
gal kas zino??? g.gif
*

lb reikia, niekas nezinot g.gif kas cia per autorizavimo klaida doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.