Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sviki norejau paklausti ar bankas atsako uz banko korteles kokybe... mano kortele galioja tris metus tas terminas dar nepraejo o kortele jau nusitrynusi jos nebenuskaito joks kasos aparatas... bankas aiskina kad turiu susimoketi uz nauja bet as sumokejau uz sia kuri galioja tris metus kodel anksciau laiko tureciau vel moketi...kadangi jie nustate termina 3 metai tai man taip skamba kaip garantija kad kortele turi tiek ir veikti... padekit... sutartyje nieko siuo klausimu neradau...
Atsakyti
QUOTE(Sirduliuke @ 2007 08 29, 14:43)
Sviki norejau paklausti ar bankas atsako uz banko korteles kokybe...

Neatsako, nes ne bankas jas gamina biggrin.gif
Dabar dažniausiai kortelės lustinės, todėl nereikėtų jų braukyt per neaiškius aparatus, tai ji tarnautų ilgiau. Klijentas turėtų specialiam aparate surinkti PIN kodą, bet dažniausiai pardavėjos jas tol brauko, kol išsimagnetina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirduliuke @ 2007 08 29, 14:43)
Sviki norejau paklausti ar bankas atsako uz banko korteles kokybe...  mano kortele galioja tris metus tas terminas dar nepraejo o kortele jau nusitrynusi jos nebenuskaito joks kasos aparatas... bankas aiskina kad turiu susimoketi uz nauja bet as sumokejau uz sia kuri galioja tris metus kodel anksciau laiko tureciau vel moketi...kadangi jie nustate termina 3 metai tai man taip skamba kaip garantija kad kortele turi tiek ir veikti... padekit... sutartyje nieko siuo klausimu neradau...

už kokybę neatsako bet jeigu išsimagnetinusi, arba pasikeitė pavardė, sulaužėte ir t.t keičia nemokamai, pati keičiau nes netyčia sulužo tai nieko nekainavo, per tris dienas pagamino nauju lustu.
Atsakyti
sveiki gal kas susidomėjo šiuo hanza banko pasiūlymų, jei taip kokia jūsų nuomonė, ar verta ar ne?
http://www.hansa.lt/...iams38_455.html

labai atsiprasau apsižioplinau ne pašalpa o paskola doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytea: 09 lapkričio 2007 - 11:19
QUOTE(pelytea @ 2007 11 09, 11:52)
...ar verta ar ne?

Kad atsakyt į šį klausimą, reikėtų pasiskaičiuot kokią sumą pasiskolinat ir kokia galutinė suma susidarys grąžinimo pabaigoje. Išsiveskit procentą ir palyginkite su kitų paskolų sąlygomis, tada matysit, kuri geriau apsimoka ax.gif
Mes pasiėmėm vartojamąją su 7 proc. palūkanom ir nusipirkom akcijų, kurios ir toliau sėkmingai šiuo metu pinga doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvyniuke @ 2007 08 28, 17:02)
Banke, kurio pavadinimo viesai neminesiu, galima atsidaryti saskaita bet kuria valiuta. Jeigu Jus atsidarote savo vardu kaip fizinis asmuo, jokiu mokesciu uz saskaitos aptarnavima ir pinigeliu inesima nera. Nemokamas pinigu isemimas iki 50.000,- Lt (ekvivalentas uzsienio valiuta).  Valiutos keitima atlikus vidiniu pavedimu savo saskaitose, keitimas nemokamas. Keiciant grynus pinigus - procentas yra.
Banka galiu pamineti tik AZ  mirksiukas.gif

oho, koks cia bankas leidzia per diena nemokamai isigryninti 50000 bigsmile.gif prasau paviesinti, ko cia slapstytis biggrin.gif
Atsakyti
Ar ka nors zinote apie korteles American express gold isdavima Parex banke?Ten, berods, kazkokia akcija dabar.Gal jau kuri issiaiskinot, kokios ten salygos?Ar visiems duoda,ar reikia daug pajamu tureti,ar kokia saskaita ju banke?
Atsakyti
SVEIKI, GAL YRA MAMYCIU KURIOS DIRBA VILNIAUS BANKE? NORECIAU PASIKONSULTUOTI.... ax.gif ACIU
Atsakyti
Labai ieškau mamytės dirbančios Hansa banke. Reikalinga labai labai skubi konsultacija. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos Mamcios thumbup.gif
O stai as baisiai noriu pasiskusti:

nesenai buvai SEB'e teirautis del paskolos - tvarkingai paspaudziau migtuka, mane nukreipe i viena kabineteli. A! As buvau su vezymeliu. Kabinete is dveju darbo vietu buvo tuscios abi (nors ne pietu metas) o kai pasiteiravau , viena miela darbuotoja nuejo pakviesti kitos. Kai ji jau atejo ir as norejau imanevruoti su savo mazyciu vezymeliu i ta "akvariuma" ponia Inga - nes toks jos vardas - paprase nevaziuoti - "NES ISTEPSIU JAI KILIMINE DANGA"

na ir paskolos bustui - "tokiom kaip as" (motinystes atostogose) yra teikiamos tik jei trys kartus perklausi ir nesusinervinsi klausydama (...)

Mielos moterys - bukime viena kitai moteriskos
Atsakyti
QUOTE(Ange Gee @ 2007 12 17, 13:48)
Sveikos Mamcios  thumbup.gif
O stai as baisiai noriu pasiskusti:

nesenai buvai SEB'e  teirautis del paskolos - tvarkingai paspaudziau migtuka, mane nukreipe i viena kabineteli. A! As buvau su vezymeliu. Kabinete is dveju darbo vietu buvo tuscios abi (nors ne pietu metas) o kai pasiteiravau , viena miela darbuotoja nuejo pakviesti kitos. Kai ji jau atejo ir as norejau imanevruoti su savo mazyciu vezymeliu i ta "akvariuma" ponia Inga - nes toks jos vardas - paprase nevaziuoti - "NES ISTEPSIU JAI KILIMINE DANGA"

na ir paskolos bustui - "tokiom kaip as" (motinystes atostogose) yra teikiamos tik jei trys kartus perklausi ir nesusinervinsi klausydama  (...)

Mielos moterys - bukime viena kitai moteriskos

nucia tai geras blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange Gee @ 2007 12 17, 12:48)
Sveikos Mamcios  thumbup.gif
O stai as baisiai noriu pasiskusti:

nesenai buvai SEB'e  teirautis del paskolos - tvarkingai paspaudziau migtuka, mane nukreipe i viena kabineteli. A! As buvau su vezymeliu. Kabinete is dveju darbo vietu buvo tuscios abi (nors ne pietu metas) o kai pasiteiravau , viena miela darbuotoja nuejo pakviesti kitos. Kai ji jau atejo ir as norejau imanevruoti su savo mazyciu vezymeliu i ta "akvariuma" ponia Inga - nes toks jos vardas - paprase nevaziuoti - "NES ISTEPSIU JAI KILIMINE DANGA"

na ir paskolos bustui - "tokiom kaip as" (motinystes atostogose) yra teikiamos tik jei trys kartus perklausi ir nesusinervinsi klausydama  (...)

Mielos moterys - bukime viena kitai moteriskos


o as Hansa ir kilimine danga istepiau su vezimu, ir motinystes atostogose esu-mane aptarnavo thumbup.gif
Atsakyti