Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(LinaGustė @ 2008 11 01, 11:46)
Nesu savo darbo vergė ar jo "patriotė", ginkdie. Matau daugybę minusų. Pati nei sau, nei kitiems nepatariu rizikuoti be reikalo, o ir net nerizikuoju. Ir nesišaipau. Bet nereikia taip pesimistiškai nusiteikti. Tik gerai apsvarstyti įvairius variantus.


Cia ne pesimizmas, o realybe 4u.gif
Atsakyti
Jau 8 metus turiu VB kortelę - kadangi išdavė darbovietė, tai jokių mokesčių už ją mokėti nereikia ir pakeičia nemokamai terminui pasibaigus.
Na, ir sąskaitas taip pat ten pat turiu.
Man kažkaip patinka VB, nors su kitais bankais nesu reikalų turėjusi.
Vyras, tai naudojasi Hansa bei Nord bankais.
Papildyta:
QUOTE(LinaGustė @ 2008 10 31, 23:32)
Taip, 5000 ltl

Standartinis debetinės kortelės dienos limitas yra 3000 ltl. 5000 ltl per dieną glima nuimti tik tuo atveju, jei parašysite prašyma pakeisti dienos operacijų limitus.

Taip, iš tiesų  4u.gif

Tai kad mano vyras tetai ėmė iš VB, tai iš karto per 3, atrodo, kartus nuėmė 7 tūkstančius. Čia per tą pačią dieną kelių minučių bėgyje
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2008 11 01, 15:58)
Tai kad mano vyras tetai ėmė iš VB, tai iš karto per 3, atrodo, kartus nuėmė 7 tūkstančius. Čia per tą pačią dieną kelių minučių bėgyje

Klausimas buvo apie Hansa banko kortelę mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai daugiausiai su Hansa draugaujam smile.gif Dabar jau ne hansa o sweed atrodo doh.gif
Atsakyti
SVEIKUTES drinks_cheers.gif TURIU TOKI KLAUSIMELI SEDZIU IESKAU BET NIEKO NERANDU IR JUS PASKUTINIS SANSAS TUREJO MANO VAIKAI TOKI NESAMONINGA UZSIEMIMA VIENU ZIDZIU KAI TIK TURI BALTU CENTU TAI I TOKI STIKLAINI IR META IR BRUDUKAI I PARDUOTUVE NESINESA MAT GEDA TAI METE METE ZIU VOS NE 2 STIKLAINIAI IR KUR JUOS DETI STUMDO IS VIETO I VIETA TAI VA KAZKUR TAI TIKRAI TURETU ISKEISTI NES I PARD NENUNESI BET MANAU BANKAS TAI PRIVALO JUK MUSU VALIUTA NEGI PILSIU I KONTEINERI TAI GAL ZINOT KOKI TELEFONIUKA BUTENT KAUNE BANKO VALSTYBINIS ANKSCIAU VADINOSI MAIRONIO GTV.VIS TIK GAILA PINIGAI.PARASYKIT JEI ZINOT BUSIU DEKINGA
Atsakyti
QUOTE(Renytė @ 2008 10 29, 23:10)
Rimtai?  bigsmile.gif Is kokio banko darei pavedima? Nes is SEB gavau zinute kad jei irasysiu korteles nr., tai nesius i gavejo saskaita.



Is SEB banko dariau pervedima ir ivedziau ne sask.nr. o korteles, as ir maniau kad tie pinigai nenukeliaus,BET NUKELIAVO TEN KUR REIKIA thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Keitrina @ 2008 11 06, 16:16)
SVEIKUTES drinks_cheers.gif TURIU TOKI KLAUSIMELI SEDZIU IESKAU BET NIEKO NERANDU IR JUS PASKUTINIS SANSAS TUREJO MANO VAIKAI TOKI NESAMONINGA UZSIEMIMA VIENU ZIDZIU KAI TIK TURI BALTU CENTU TAI I TOKI STIKLAINI IR META IR BRUDUKAI I PARDUOTUVE NESINESA MAT GEDA TAI METE METE ZIU VOS NE 2 STIKLAINIAI IR KUR JUOS DETI STUMDO IS VIETO I VIETA TAI VA KAZKUR TAI TIKRAI TURETU ISKEISTI NES I PARD NENUNESI BET MANAU BANKAS TAI PRIVALO JUK MUSU VALIUTA NEGI PILSIU I KONTEINERI TAI GAL ZINOT KOKI TELEFONIUKA BUTENT KAUNE BANKO VALSTYBINIS ANKSCIAU VADINOSI MAIRONIO GTV.VIS TIK GAILA PINIGAI.PARASYKIT JEI ZINOT BUSIU DEKINGA



Telefono tai nezinau, bet pati turejau tokia bedele, tai nunesiau i banka. ISKEITE smile.gif Bet nepamenu jau net y kuri, man atrodo ta valstybini, kur prie karo muziejaus, salia sostines rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Keitrina @ 2008 11 06, 15:16)
SVEIKUTES drinks_cheers.gif TURIU TOKI KLAUSIMELI SEDZIU IESKAU BET NIEKO NERANDU IR JUS PASKUTINIS SANSAS TUREJO MANO VAIKAI TOKI NESAMONINGA UZSIEMIMA VIENU ZIDZIU KAI TIK TURI BALTU CENTU TAI I TOKI STIKLAINI IR META IR BRUDUKAI I PARDUOTUVE NESINESA MAT GEDA TAI METE METE ZIU VOS NE 2 STIKLAINIAI IR KUR JUOS DETI STUMDO IS VIETO I VIETA TAI VA KAZKUR TAI TIKRAI TURETU ISKEISTI NES I PARD NENUNESI BET MANAU BANKAS TAI PRIVALO JUK MUSU VALIUTA NEGI PILSIU I KONTEINERI TAI GAL ZINOT KOKI TELEFONIUKA BUTENT KAUNE BANKO VALSTYBINIS ANKSCIAU VADINOSI MAIRONIO GTV.VIS TIK GAILA PINIGAI.PARASYKIT JEI ZINOT BUSIU DEKINGA

O kam jums telefonas? Tas bankas Maironio g. yra Lietuvos bankas, ten ir geriausia nešti, jei daug turite smile.gif
Atsakyti
na matot pradzioj as pasiskambinsiu o jei nekeis ar ka kur as su tais sloikais vaiksciosiu bet vistiek aciu
Atsakyti
QUOTE(Keitrina @ 2008 11 08, 21:47)
na matot pradzioj as pasiskambinsiu o jei nekeis ar ka kur as su tais sloikais vaiksciosiu bet vistiek aciu

Turėtų keisti, tik mokestis gali būti. Komerciniuose bankuose irgi keičia už mokestį, tik čia gali pasitaikyti, kad kažkuriame padalinyje neturės skaičiavimo mašinos, ar sugedusi, ar dar kas wink.gif Beje, būtinai turi būti išrūšiuoti centai mirksiukas.gif
Atsakyti
Danske (buves sampo), SEB ir Snoras.
Atsakyti
aciu uz info reiks eiti susodinti seimyna ir rusiuoti o tarybiniais laikais mat pati dirbau pard tai baltas kapeikas sverdavom 100gr buvo 1 rb ot kaip buvo paprasta thumbup.gif
Atsakyti
Nepaslaptis, kad šiuo metu sklando daug gandų, apie bankrutuojančius bankus. Ir visai tikėtina, kad vieną dieną su vienu iš banku, tas gali ir įvykti.
Man įdomu, kas vyksta tuo metu su žmonėmis, kurie turi pasiėmę iš bankrutuojančio banko paskolas, kurie turi indėlius, ar šiaip, kurie laiko pinigus banke (kad ir nedideles sumas). Kas būna su kreditinėmis kortelėmis? Kokios yra bankų klientų teisės ir pareigos, ir kokios banko teisės?
Atsakyti