Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(nicci @ 2004 12 27, 13:37)
Ligi šiol dar neturėjau nei vienos banko kortelės, bet, kaip sakoma, gyvenimas verčia ją įsigyti...  biggrin.gif  Kokią kortelę geriausia būtų turėti? Ką galite patarti iš patirties?  doh.gif


As pati jau nemazai metu naudojuosi VB visa kortele. Esu patenkinta ja. Be to neima jokio komisinio mokescio nuiminejant is bankomatu pinigus. newyear.gif
Atsakyti
aš naudojuosi NORD/LB paslaugom. irgi esu labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
as turiu VB ir hanza,nesiskunziu, man jos abi gerai.
Atsakyti
Na, NORD/LB turiu einamąją sąskaitą. Bankas man nieko, patinka, tačiau norėčiau ta sąskaita kortelę pasidaryti. Tai ir mąstau: jei šiame banke, tai kokią kortelę geriausia būtų; o gal kortelę imti kitokio banko?... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nicci @ 2004 12 27, 14:54)
Na, NORD/LB turiu einamąją sąskaitą. Bankas man nieko, patinka, tačiau norėčiau ta sąskaita kortelę pasidaryti. Tai ir mąstau: jei šiame banke, tai kokią kortelę geriausia būtų; o gal kortelę imti kitokio banko?...  unsure.gif


Mano nuomone jei turi Nord/Lb einamaja saskaita tai patarciau darytis ir kortele to pacio banko. Maziau painiavos, bent man taip atrodo. megalol.gif newyear.gif
Atsakyti
Turiu daug kortelių ir nuomonių smile.gif Visų pirma praradus kortelę VB pirmiausiai puola nuskaičiuoti 30 lt už naują kortelę mad.gif , tuo tarpu Nord, jei kortelė atsirado per savaitę, ją atblokuoja nemokamai thumbup.gif .Prie viso to VB, man jau trečią mėnesį nesugeba išduoti naujos elektroninės kortelės, vis išduoda ant senos sąskaitos mad.gif Hansa bankas, mėgsta daug nuskaičiuoti sad.gif , beje kaip ir snoras.Čia tik mano asmeninė patirtis ir nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2004 12 28, 10:34)
Turiu daug kortelių ir nuomonių smile.gif Visų pirma praradus kortelę VB pirmiausiai puola nuskaičiuoti 30 lt už naują kortelę mad.gif , tuo tarpu Nord, jei kortelė atsirado per savaitę, ją atblokuoja nemokamai thumbup.gif .Prie viso to VB, man jau trečią mėnesį nesugeba išduoti naujos elektroninės kortelės, vis išduoda ant senos sąskaitos mad.gif Hansa bankas, mėgsta daug nuskaičiuoti sad.gif , beje kaip ir snoras.Čia tik mano asmeninė patirtis ir nuomonė smile.gif


O uz ka tau atskaito hansabankas? ...... turiu kortele jau 6 metai, tai isgryninimas hansa bankomatuose nemokamas, pervedineju pinigelius internetu i Snoro lizinga, tai po 80 cnt atskaito, pavedimai uz darzeli irgi hansa saskaita nemokami...... korteles keicia kasmet nemokamai, galiu imti i kredita jeigu korteleje pinigu nelieka......

Ir del Vilniaus banko..... jeigu keiciasi kortele, tai saskaita nesikeicia paprastai..... kaip tau ten su ta sena saskaita yra?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2004 12 28, 09:42)
Galvojau, kad ir hansos tos naujos lustines nieko, bet, pasirodo, tas pin kodas ten beveik del vaizdo...


Kodel taip manai?
Atsakyti
Turiu hansa ir Vb. Cia reikia ziureti, kaip ta kortele gauni. Jei per darba, tai nemokamai ja aptarnauja, o jei savarankiskai pasiimi, tai pvz. Hansa keiciant nauja ar net kas metai 20Lt nuskaito uz aptarnavima. As manau, geriausia tureti kelias saskaitas ir tuo paciu korteles skirtinguose bankuose tongue.gif
Atsakyti
Per darba nemokamai? Pirma karta girdziu. As per darba turiu Hansa kortle, tai kiekviena menesi po 1 lita atskaiciuoja, visiem kitiem kainuoja 20 lt i metus.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2004 12 28, 09:52)
Kodel taip manai?

na, juk ji gali veikti ir be pin kodo wink.gif, taip sakant, ten, kur nera reikiamos irangos, ji veikia kaip ir visos kitos...
nasuprantu, ir ko as taip uzsiciklinau ant tu pinu smile.gif

ir dar kuo man patinka Snoro kortele, o gi ja duoda 5 metams, taip kad nereikia kasmet pratesinet ir dar moket uz tai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 28 gruodžio 2004 - 10:09
cia gal kaip darbas sutarti sudare, as irgi turiu per darba ir nemoku uz pakeitima. bent jau iki siol nemokedavau.
O siaip viena karta buvau "susimovusi" su ta kortele ......... atostogavome sventojoje, pinigeliu turejome, bet jie stebetinai greitai istirpo, turejau kortele, o ten bankomatas tik Snoro kioskelis. Klausiu kiek kainuoja pinigu isgryninimas naudojant kito banko kortele, kasininke sako 2 procentai, paskaciavau, kad 200 Lt pasiimti kainuos 4 Lt........... na neuzteko ir tu 200 lt, teko dar 100 Lt imti.... is viso turejo buti 6 lt uz isgryninima, o banko ataskaitoje ziuriu nuskaiciuota 20 lt blink.gif blink.gif ....... lekiu i Snora jau Siauliuose klausiu kaip cia yra........ o ten sako, ai jums nedasake, 2 proc, bet ne maziau 10 lt kainuoja igryninimas mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti