Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

Sveikos!

Mes si menesi per pacias vaisingiausias isdykavom su vyru blush2.gif . Dabar yra 23 c.d. kazkur 8 diena po ovuliacijos. Knygoj "Gimimas" skaiciau, kad sia diena turetu morule prisitvirtinti gimdoje (jei tik nors vienas cempionas pasieke finisa) ir siuo metu hormonu kiekis sokteleja. Krutys jautros jau pora dienu. Ryte pasimatavau BT 37 rodo bigsmile.gif . Noriu darytis testa, jau erzina nezinomybe, bet bijau jei bus neigiamas, kad dar daugiau bus sumaisties. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zioga @ 2006 11 08, 12:06)
Sveikos!

Mes si menesi per pacias vaisingiausias isdykavom su vyru blush2.gif . Dabar yra 23 c.d. kazkur 8 diena po ovuliacijos. Knygoj "Gimimas" skaiciau, kad sia diena turetu morule prisitvirtinti gimdoje (jei tik nors vienas cempionas pasieke finisa) ir siuo metu hormonu kiekis sokteleja. Krutys jautros jau pora dienu. Ryte pasimatavau BT 37 rodo bigsmile.gif . Noriu darytis testa, jau erzina nezinomybe, bet bijau jei bus neigiamas, kad dar daugiau bus sumaisties. unsure.gif

Aš šitą knygą taip pat turiu, tikrai thumbup.gif puiki. Aš siūlyčiau dar pora dienelių palaukti ir darytis apie kokią 10-12 dpo, nes jei dabar vyksta implantacija, hormono, kurį išskiria gemalinė pūslytė, dar gali nebūti, todėl testukas gali būti neigiamas. O kelinta šiandien tavo DPO?
Atsakyti
Aš šitą knygą taip pat turiu, tikrai puiki. Aš siūlyčiau dar pora dienelių palaukti ir darytis apie kokią 10-12 dpo, nes jei dabar vyksta implantacija, hormono, kurį išskiria gemalinė pūslytė, dar gali nebūti, todėl testukas gali būti neigiamas. O kelinta šiandien tavo DPO?


DPO? tai diena po ovuliacijos? nevisai ismanau tuos trumpinius doh.gif . 8 diena turetu but. jei reikia laukt 10-12 tai dar pakentesiu truputuka ax.gif netiek daug liko. Bet ir mano vyras irgi nekantrauja suzinoti ar jo pastangos buvo vaisingos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zioga @ 2006 11 08, 12:16)
Aš šitą knygą taip pat turiu, tikrai  puiki. Aš siūlyčiau dar pora dienelių palaukti ir darytis apie kokią 10-12 dpo, nes jei dabar vyksta implantacija, hormono, kurį išskiria gemalinė pūslytė, dar gali nebūti, todėl testukas gali būti neigiamas. O kelinta šiandien tavo DPO?
DPO? tai diena po ovuliacijos? nevisai ismanau tuos trumpinius doh.gif . 8 diena turetu but. jei reikia laukt 10-12 tai dar pakentesiu truputuka ax.gif netiek daug liko. Bet ir mano vyras irgi nekantrauja suzinoti ar jo pastangos buvo vaisingos  lotuliukas.gif

Jo, dpo yra dienos po ovuliacijos. Nors man testukas jau parodė ir 10 dpo. Dar tikrai palauk pora dienelių ir jei pastojai, manau jau bent jau kokį vaiduokliuką turėtum pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, o kiek kainuoja tas nestumo testas? as nutraukiau KZ naudojima ir kazkaip itartinai veluoja MMM. Pirmas ciklas po KZ isemimo buvo dar nieko, velavo 2 dienas, dabar jau 5 kokias tai tikrai. Vyras apsidziauge, sako vaziuojam pirkt testo, bet mes nei palnavom nei ka...bet jau matau kaip jis sokineja is jaudulio doh.gif nusivils, nu bet vis tiek testo nori smile.gif taigi kiek jis kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2006 11 11, 15:51)
Sveikos, o kiek kainuoja tas nestumo testas? as nutraukiau KZ naudojima ir kazkaip itartinai veluoja MMM. Pirmas ciklas po KZ isemimo buvo dar nieko, velavo 2 dienas, dabar jau 5 kokias tai tikrai. Vyras apsidziauge, sako vaziuojam pirkt testo, bet mes nei palnavom nei ka...bet jau matau kaip jis sokineja is jaudulio  doh.gif  nusivils, nu bet vis tiek testo nori smile.gif taigi kiek jis kainuoja?  4u.gif

Jų būna visokių kainų, nuo 3 litų iki kokių 7;8 ;itų...
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2006 11 11, 16:51)
Sveikos, o kiek kainuoja tas nestumo testas? as nutraukiau KZ naudojima ir kazkaip itartinai veluoja MMM. Pirmas ciklas po KZ isemimo buvo dar nieko, velavo 2 dienas, dabar jau 5 kokias tai tikrai. Vyras apsidziauge, sako vaziuojam pirkt testo, bet mes nei palnavom nei ka...bet jau matau kaip jis sokineja is jaudulio  doh.gif  nusivils, nu bet vis tiek testo nori smile.gif taigi kiek jis kainuoja?  4u.gif

jei tu laukiesi, testas tikrai jau parodytu, nors va gydytoja, ecoskopu gal dar ir nepamatytu.Sekmes, ir linkiu, kad butu taip kaip jums turi buti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija... @ 2006 11 11, 16:56)
jei tu laukiesi, testas tikrai jau parodytu, nors va gydytoja, ecoskopu gal dar ir nepamatytu.Sekmes, ir linkiu, kad butu taip kaip jums turi buti  thumbup.gif

as nesitikiu, bet vis tiek aciu smile.gif pirma karta su tuo susiduriau, kazkaip net nedrasu vaistinese pirkti to testo 4u.gif vis delto leliukai patys pasirenka, kada ateiti. Ar gi ne taip? Nors man jokiu pozymiu nera...nejauciu nieko, tik nuotaika labai nepastovi smile.gif kur galeciau pasiskaityti, kokie pirmieji pozymiai? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
taigi, vyras vis delto nupirko, ir net du testukus thumbup.gif neiskentusi ant bajerio pabandziau dar vakar vakare- rode viena juostele, bet kazkodel po 20 minuciu trumpam smekstelejo antroji. Tiesa, pilka, todel nieko ji nereiskia. TAs pats buvo ir siryt. Trumpam pasirode, paskui dingo verysad.gif verysad.gif o gaila, taip abu norejom netyciuko....po kiek laiko dabar vel verta darytis testa, jei neateis MMM?
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2006 11 12, 12:26)
taigi, vyras vis delto nupirko, ir net du testukus  thumbup.gif  neiskentusi ant bajerio pabandziau dar vakar vakare- rode viena juostele, bet kazkodel po 20 minuciu trumpam smekstelejo antroji. Tiesa, pilka, todel nieko ji nereiskia. TAs pats buvo ir siryt. Trumpam pasirode, paskui dingo  verysad.gif  verysad.gif  o gaila, taip abu norejom netyciuko....po kiek laiko dabar vel verta darytis testa, jei neateis MMM?

po 10 dienu.sekmes nestuke.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti gal zinot kas kaip galima be testo nusprest ar laukiesi?nes dabar sergu turiu gert atibijotikus ir bijau verysad.gif ,nes zinau kad dar testas nieko neparodys nes tik 6 diena po dpo ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, rašau pasiguosti verysad.gif Pirmą mėnasį nepaviko nestuke.gif Dabar jau antras mėnesiukas baigiasi, nekantrauju ar sukauksim geros žinios. Iki mėnesinių liko apie 5 d. gal sakau jau galiu pasidaryti nėštumo testuką? Gal pabandyti, kaip manote?
Papildyta:
blush2.gif
Atsakyti