Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(vaidad @ 2007 05 27, 10:55)
Labas, pries 4 dienas dariausi testą, parodė I, gal dar buvo per anksti ir šlapime dar nebuvo atsirade nėštumo hormono g.gif  Šiandien turi būti mmm, o kaip aš jų nelaukiu, tikiuosi, kad jų nebus schmoll.gif  ir pagaliau aš būsiu nestuke.gif


Tikiuos mmm tau nepasirodys. Sėkmės smile.gif

Atsakyti
Sveikos. Neseniai suzinojau, kad esu nestuke.gif . Is savo patirties galiu pasakyt, kad geriausia testa darytis veluojant mm. As pati likus iki mm 2 dienoms dariausi testa ir jis rode viene juostele. Kai nesulaukiau savo svenciu sekanti ryta dar karta pasidariau, ir ka gi pasirode labai jau neryski antroji juostele.
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2007 05 30, 15:40)
Is savo patirties galiu pasakyt, kad geriausia testa darytis veluojant mm.


Sutinku su tavim drinks_cheers.gif , bet juk taip nekantru doh.gif
Aš jaučiu vis tiek likus porai dienų iki mmm neiškęsiu blush2.gif

Nu bet žiūrėsim, gal ir atsilaikysiu, nes norėčiau dvi riebias juosteles pamatyti, o ne kokį vaiduoklį, kuris tik kels abejones unsure.gif

P.S. Sveikinu su teigiamu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Aš maitinau vaikelį iki metų laiko, tai mmm per tą laiką ir nesulaukiau, tai jau kelis testus sugadinau, nes vis kvaila viltis, o gal... blush2.gif dabar jau sulaukiau mmm, tai kažin ar sekančių sulauksiu nepasidarius nėštumo testo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belkaa: 30 birželio 2007 - 22:37
Neapsisprendžiu kada darytis testą g.gif .
Šiaip mano ciklas pakankamai reguliarus - trunka apie 28 dienas. Įtariu, kad O įvyko 15 CD. PO 10 dienų bus 25 CD, t.y. iki mėnesinių dar bus likę 3 dienos.
Ant NT dažnaiusiai rašo, kad po 10 dienų jau rodo rezultatą, tai vat ir galvoju ar bandyti testuotis ar geriau palaukti tikrosios mmm dienos g.gif

P.S Bet juk labai nekantru blush2.gif
Atsakyti
Sveikos visos mergytes! O man tai yra taip... su vaikinu mylejausi pries pas menstruacijas, na as maniau, kad jos neuzilgo turi ateiti...ir va...patepliojo siek tiek ir dingo. mes nesisaugojom... blush2.gif ir kas nutiko...po keletos dienu kazkokia jauciuosi kaip nesava, organizmas tiesiog juokauja..noriu labai valgyti ir ypac saldaus. paskausta pilvuko apacia, pykina, svaigsta galva. krutino vietoje niekas nesidaro smile.gif kaip ir butu viskas gerai, bet va raudonu kareiveliu armija taip ir neateina, man budavo taip, kad uzsilaiko, bet kazkaip vistiek tokiu pojuciu pries tai nebudavo. nezinojau ka daryti, nusipirkau testa ir pasidariau po 5 dienu sueities ir jis va toks keistokas parode viena juostele, o kita vos matoma, bet matosi, itariu, kad tai gali buti nestumas tik dar per anksti... ka manote? tiesa, vis dar kaztais pasirodo tokiu rausvu, kreminiu isskyru...bet gal del to, kad siek tiek pasitampau, nes mano darbas toks, kad reikia lakstyti ir siek tiek sportuoju... doh.gif nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Ashmama @ 2007 07 01, 19:26)
Sveikos visos mergytes! O man tai yra taip...


Pabandyk pakartot testą po kelių dienų. O jeigu jau labai neramu, trai pasidaryk kraujo tyrimą dėl HCG 4u.gif . Jis tiksliai parodo ir labai ankstyvą nėštumą.
Pvz.: čia:
GEROMEDA, MEDICINOS TYRIMŲ IR KONSULTACIJŲ CENTRAS, UAB
Naugarduko g. 50-11, LT-03228, VILNIUS (5) 2162699
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 01 liepos 2007 - 18:31
QUOTE(ketti @ 2007 07 01, 13:30)
Pabandyk pakartot testą po kelių dienų. O jeigu jau labai neramu, trai pasidaryk kraujo tyrimą dėl HCG 4u.gif . Jis tiksliai parodo ir labai ankstyvą nėštumą.
Pvz.: čia:
GEROMEDA, MEDICINOS TYRIMŲ IR KONSULTACIJŲ CENTRAS, UAB
Naugarduko g. 50-11, LT-03228, VILNIUS (5) 2162699



taip ir pabandyiu palaukti ir pasidaryti kita testa... bet net nezinau, jauciuosi kaip burbulas, atrodo, kad puciuosi ir tuoj sprogsiu doh.gif
Atsakyti
su draugu pasimylejome iki menesiniu likus savaitei, uzbaige manyje, nesisaugojome...pagal skaiciavimus tai buvo nevaisingos dienos, bet ka ten gali zinoti..... po paros isgeriau postinor ir dabar laukiu raudonuju.... kaip manot gaejau pastot?
Atsakyti
QUOTE(padruzhke @ 2007 08 28, 12:45)
su draugu pasimylejome iki menesiniu likus savaitei, uzbaige manyje, nesisaugojome...pagal skaiciavimus tai buvo nevaisingos dienos, bet ka ten gali zinoti..... po paros isgeriau postinor ir dabar laukiu raudonuju.... kaip manot gaejau pastot?

kiekviena sorganizmas yra individualus. priklauso nuo tavo ciklo trukmės kada yra tavo vaisingos dienos. manau, nėra ko jaudintis 4u.gif
Atsakyti
mano ciklas mazdaug 30dienu, pastaruoju metu reguliarus, vaisingos dienos buvo 13-17 dienomis taip bent pagal skaiciavimus rodo
Papildyta:
ryt turi pasirodyti mmm, o sian beprotiskai varo mane i vc, siaip taip man buna kiekviena kart pries mmm, bet vistiek baisoka, kad nebuciau pastojus tik...
Atsakyti
vietoj 3ju nestumo testu geriau pasidaryti kraujo tyrima (30lt) o jei jau taip noras yra nuo nestumo testu pradet- tai patarciau nuo puoduko. iek girdejau- jis patikimiausias. ax.gif tongue.gif
Atsakyti